PDA

View Full Version : Подарък за специален повод :)



eleto_ludo_dete
01-05-2007, 19:19
Моя много добра приятелка става на 18 !Искаме с компанията да я зарадваме и да я накараме да се чувства много специална в този ден.Ако някой има яка идея за подарък по този повод нека я сподели тук!Ще ми бъде много полезно !А ,нямам много време -11 Януари е близо !

Ескада
01-05-2007, 20:02
Еми организирайте й невероятен купон-изненада(за повече идеи пиши ЛС :wink: ),или идете на хотелче за уикенда...не много скъпо..просто прекарайте забавно време заедно....често материалните подаръци в пликче не трогват много никой...освен ако не е нещо мечтано де..

eleto_ludo_dete
01-06-2007, 11:19
Da,i az tova kazvah.Lesno mojem da i kupim ne6to po-skupo ili nqkakva glezotiika ,no nqma da e nikakava emociq .Nie sme mnogo blizki i mnogo se obi4ame.Vinagi se pravil takiva ne6ta ,koito da ostanat spomen zavinagi.(na Nova Godina ima6e edna kutiika ,koqto be6e napravila edna ot nas i v neq ima6e 50 list4eta na koito pi6e6e za6to tq ni obi4a)...Ne6to takova ako nqkoi e pravil ili puk izmisli 6te e mn qko ako mi go kaje !

Ескада
01-06-2007, 21:17
Ами събирайте си мозъците и се съсредоточавайте яко. :lol: Направете една тетрадка със вашни общи снмики,опишете най-яките моменти,които сте преживели заедно...нещо като дневник на компанията... :wink: