PDA

View Full Version : Предложете Дерматолог :) Имам нужда...



МонтеКр.
01-05-2007, 21:07
Значи имах едни такива мн гадни подкожни пъпки,дето с дни бяха издути,после като спаднаха и ми останаха червени петна...Мн ме дразнят и определено искам да ги махна,около брадичката и носа ми е най-червено...Мислех за козметик но се отказах и предпочетох дерматолог с който да се консултирам и да видя какво ще ми предложи!Кажете някой найстина добър дерматолог за който сте чували или при който сте ходили!Тенкс предварително!

Kabal
01-06-2007, 00:57
До колкото съм запознат не са много вариантите,може да си направил някаква алергична реакция,може да е контактен дерматит,който се получава от бръснене,може и да е акне,не съм много сигурен от това,което описваш.

Черни точки ли имаш,от които излиза гной?Гнойни пъпки?Червени петна?Суха кожа?Обясни ми по-точно за какво става дума?


Значи принципно "елоком (крем)" може да ти помогне,но най-добре да отидеш на дерматолог.

Kabal
01-06-2007, 01:01
http://www.worldnn.com/serv/Document?Action=show&DocID=1539103887

Д-р Мая Тачева Дерматолог-козметолог Адрес: бул. "Македония" 35 Тел.: 952-43-19; GSM: 0888-308249


Добри специалисти за София са:д-р.Катя Паскова или д-р Мая Тачева!

МонтеКр.
01-06-2007, 12:49
Значи може най-точно казано,че тея петна са ми от подкожни пъпки...След което като се надуват и излиза гной,след като вече пъпката я няма на тва място става,червено - Червено петно,и избледнява,но мноооого малко и то за адски дълго време,ето това имам предвид и тез червени петна от пъпчици искам да ги махна :wink: А черни точки имам на и около носа,но рядко ми излизат там такива пъпки :) Иначе мерси за предложенията,и аз се бях спрял на д-р Мая Тачева,тази другата не я знаех,сигурно ще си посета за всеки случай :) Мерси :D