PDA

View Full Version : Molq vi daite mi savet!!! ;)



:L
01-05-2007, 21:54
Zdraveite iskam da vi popitam,znam 4e ima mnogo takiva temi za parviq pyt,no tova to4no ne go namerih,ta vaprosa mi e kak e po dobre da se pronikne parviq pyt po bavni4ko ili po rqzko?I kak po malko 6te boli?
Ms predvaritelno

MauMyHkaTa
01-05-2007, 22:03
:mrgreen: :smt005 :mrgreen: :smt005 :mrgreen: :smt005 Е не можах да се сдържа, сори! Добре де, малко помисли... момичето е девствено и дааай юруш да й го наб*таме със засилка... че ако искаш някой и начална скорост да му даде на момчето!!! :smt005
Много ясно, че колкото по-внимателен е, толкова по-добре за самата теб... Така ако те заболи, казваш му веднага да спре и толкова...

Overwhelming
01-05-2007, 22:06
Вложете малко мисъл де....по-бавно разбира се...другото ще ти го обяснят 94583475345тте мнения след моето,защото така или иначе ще ги има и да пиша и да не пиша хаха......

Ashleyy
01-05-2007, 23:13
Естествено, че ще те боли по-малко ако е нежен и внимателен. На колко си години?

01-06-2007, 09:36
Zdraveite iskam da vi popitam,znam 4e ima mnogo takiva temi za parviq pyt,no tova to4no ne go namerih,ta vaprosa mi e kak e po dobre da se pronikne parviq pyt po bavni4ko ili po rqzko?I kak po malko 6te boli?
Ms predvaritelno

Много бавно и мн нежно!!!!

ЛуДо_вЛюБеН
01-06-2007, 09:42
Zdraveite iskam da vi popitam,znam 4e ima mnogo takiva temi za parviq pyt,no tova to4no ne go namerih,ta vaprosa mi e kak e po dobre da se pronikne parviq pyt po bavni4ko ili po rqzko?I kak po malko 6te boli?
Ms predvaritelno

:smt017

Абе какво му става на днешната младеж бре!? Света е тръгнал в насоката на филма Idiocracy :smt010

Ръгай чушката с засилка даже и двете ръце си вкарай!

Тфа да не ти е гумена кукла бе кух! По нежно и по-бавно :smt013

adoration_
01-06-2007, 09:46
ахахах:) както всички други казаха-то е логично,че трябва момчето да е мн нежно и внимателно!И другото-трябва да предразположи добре момичето ;)

Barbie
01-06-2007, 09:48
Бавно, нежно, но упорито :-) Първите пъти като опитвахме, аз като направех някоя физиономия от болка и приятелят ми се стряскаше и спираше. Получи се чак когато продължи да опитва въпреки че го гледах тъжно. Аз и предишните пъти му бях казвала, че не искам да спира, но той се притесняваше и не ме слушаше. Накрая малко се поизмъчихме, но стана и беше много приятно. Та - внимателно, но упорито - има една начална болка, която като премине се превръща в много хубаво усещане.
Успех :wink:

bulgarche
01-06-2007, 09:52
Изглежда сложно, но е много просто:
Момичето застава на челна стойка върху стол и се разкрачва (като за мъжки шпагат). Момчето се засилва от 3,6 метра, прави 2 преди и едно задно салто и трябва да ги го "набучи" във влагалището ти и то без презерватив, "защото приятелки ми казаха че така влизал по-лесно" :smt005

По-бавно естествено, а поза сами изберете. Предполагам ще предпочетете мисионерска, но задна според мен е най-удачна

Zzo0oMeR
01-06-2007, 09:54
Разбира се , че по бавно и нежно ...
а за 1-я път бих препоръчал да се ограничат предварителните ласки ( любовната игра ) тъй като те биха предизвикали възможност за по-сълни кръвотечение след дефлорирането и повишава нервната възбудимост , което може да доведе до поява на неприятни усещания при снушението ... ! Ласките първия предхождащи 1-я полов акт , трябва да бъдат нежни , проникването с топлота и любов!
За да се избегне максимално болката при 1-я път бих ти препоручал една поза - преди снушението подложи една възглавница под таза си или нагънато одеяло , така че таза ти да се повдигне , а краката да са ти разтворени в страни с сгънати колене :)

П.П. незнам дали си момиче или момче така че не се сърди ако нещо ... :)

shizzle
01-06-2007, 10:17
а за 1-я път бих препоръчал да се ограничат предварителните ласки ( любовната игра ) тъй като те биха предизвикали възможност за по-сълни кръвотечение след дефлорирането и повишава нервната възбудимост , което може да доведе до поява на неприятни усещания при снушението ... ! Ласките първия предхождащи 1-я полов акт , трябва да бъдат нежни , проникването с топлота и любов!

Ето ТОВА е ново двайсет! Точно така! ЗА ДА НЕ ТИ ТЕЧЕ КРЪВ, НЕКА НЕ ТЕ ВЪЗБУЖДАТ ПОВЕЧЕ!!

С извинение..

НЕ СИ НАРЕД, ВЕ, МОМЧЕ!

Възбудата няма НИЩО общо с "кръвотечението"! То това не е "кръвотечение", първо на първо. Хименът няма кръвоносни съдове и глупости! ](*,) ](*,) ](*,) Напротив - колкото повече се възбуди момичето преди акта, толкова по-добре!

Да, ако те протрият от ласки, може да се получи неприятно усещане, но това не зависи първи път ли е или стотен. Нито от пола! Но, за да се протриеш прекалено е необходимо момчето да е доста несръчно и да се "опитва" няколко часа подред!

Изглежда тъпите секс-митове се разпространяват и сред по-умните, за съжаление. Извинявам се за избухването, но това си беше глупост! А аз знам за това, защото сегашната ми партньорка е доста по-чувствителна от момичета, с които съм бил преди.

stoevstz
01-06-2007, 10:23
Ами можеш само да си отговориш на тъпия въпрос тебе ако те ебат как ще те боли повече бавно или рязко да ти го наръгат иска се малко мислене ве как можиш да се помислиш, че ще я боли по-малко ако и го вкараш рязко ](*,)

LoRinSeR
01-06-2007, 10:25
Разбира се , че по бавно и нежно ...
а за 1-я път бих препоръчал да се ограничат предварителните ласки ( любовната игра ) тъй като те биха предизвикали възможност за по-сълни кръвотечение след дефлорирането и повишава нервната възбудимост , което може да доведе до поява на неприятни усещания при снушението ... ! Ласките първия предхождащи 1-я полов акт , трябва да бъдат нежни , проникването с топлота и любов!
За да се избегне максимално болката при 1-я път бих ти препоручал една поза - преди снушението подложи една възглавница под таза си или нагънато одеяло , така че таза ти да се повдигне , а краката да са ти разтворени в страни с сгънати колене :)

П.П. незнам дали си момиче или момче така че не се сърди ако нещо ... :)


Абе ти чуваш ли какво говориш ? Това, че си чел статии, не означава нещо. Бил съм с две девствени момичета, едното му потече, другото не. Мисли преди да пишеш

Barbie
01-06-2007, 10:25
Относно ласките - струва ми се, че е строго индивидуално. Знам, че всички препоръчвате дълга любовна игра, но аз, примерно, съм страшно чувствителна и ми е нужно много малко, за да се възбудя достатъчно. От друга страна, ако приятелят ми прекали със стимулацията на дадена точка - гърдите да речем...ми става неприятно, дори болезнено... Тъй че е важно да опознаеш тялото на партньора си и да разбереш какво точно...и в какво количество, му доставя максимално удоволствие.
Автора на темата, ако си момче, помоли приятелката ти да ти казва или някак да ти показва как се чувства, докато ти стимулираш дадена част от тялото й. Ако си момиче - не се притеснявай да напътстваш приятеля си и да му казваш кое ти е приятно и кое не.

dessi___
01-06-2007, 10:25
:smt006 =P~ :smt007 :-)

Zzo0oMeR
01-06-2007, 10:32
Възбудата няма НИЩО общо с "кръвотечението"! То това не е "кръвотечение", първо на първо. Хименът няма кръвоносни съдове и глупости! ](*,) ](*,) ](*,) Напротив - колкото повече се възбуди момичето преди акта, толкова по-добре!

Да, ако те протрият от ласки, може да се получи неприятно усещане, но това не зависи първи път ли е или стотен. Нито от пола! Но, за да се протриеш прекалено е необходимо момчето да е доста несръчно и да се "опитва" няколко часа подред!

Изглежда тъпите секс-митове се разпространяват и сред по-умните, за съжаление. Извинявам се за избухването, но това си беше глупост! А аз знам за това, защото сегашната ми партньорка е доста по-чувствителна от момичета, с които съм бил преди.

не съм написал да няма а да се ограничат има разлика помисли !
А относно написаното не съм си го изислил
А е рожба на преподавател по биология с интереси по-сексологията и редица публикации и множество беседи на тези теми !
...Айде по-споко ...



Абе ти чуваш ли какво говориш ? Това, че си чел статии, не означава нещо. Бил съм с две девствени момичета, едното му потече, другото не. Мисли преди да пишеш


ммм да не само се и чувам но се и прочитам даже .. аз съм бил не сам с едно две девствени момичета и какво ?!

shizzle
01-06-2007, 10:51
Хахах, тогава можеш да ми препратиш нападките към него. Защото не ми пука особено какъв е. Едно, че количеството кръв не зависи от никаква възбуда - дори е по-голям процентът момичета, които не ги е боляло и е нямало кръв, отколкото момичетата, които не ги е боляло и е имало кръв. Второ - няма нищо лошо в количеството кръв, което ще изтече. Нека, за да не изцапа чаршафите, да не я възбудят достатъчно!

Едно момиче си знае кога ГО ИСКА. Когато усети желанието, сама си казва. Едно момиче с глава на рамената, това е.

Господи, свещена глупост!

Просто предполагам, че не си схванал какво е казал онзи биолог. Или да имаш проблеми с предаването на информацията на български език. Дефинирай "ограничава" и после пак ще спорим.

deidiy
01-06-2007, 11:06
:lol: във всички теми е обяснено :lol: еми зависи колко искаш да те боли ако си падаш по болката ти препоръчвам бързо и рязко но ако не по-.добре балво и плавно 8-[

CEMEHOB
01-07-2007, 08:25
Ami ako mom4eto pronikne mn burzo v momi4eto shte ima bolka 100%.To ne 4e ako pronikne po-bavno nqma da ima bolka no pri po-bavnoto bolkata e po-malka!...
А ти и двата начина ли си пробвала :lol: :lol: :lol: :lol:

Ifan4o
01-07-2007, 09:12
Ami ako mom4eto pronikne mn burzo v momi4eto shte ima bolka 100%.To ne 4e ako pronikne po-bavno nqma da ima bolka no pri po-bavnoto bolkata e po-malka!...
А ти и двата начина ли си пробвала :lol: :lol: :lol: :lol:

Moje da gi e prbvala ti otkude znae6? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: