PDA

View Full Version : Ако ви се чете моята гадна история....



gost4о
01-05-2007, 23:48
ето че и моя ред дойде да напиша тема. всъщност регистриран съм отдавна във форума, но просто предпочитам да напиша темата като гост ... не ми се впуска в обяснение, надявам се да ме разберете. та за какво става въпрос начи ---> ми, аз съм на 20 години ии една вечер стана така че се заговорих със сестрата на мой приятел в чата.тя на 16. да не кажете нещо - ние се знаем кой кой е, брат й ми е доста добър приятел. заговорихме се и дълго лафихме, легнахме следващия ден същата работа само дето още повече лаф. ко стаа, мене ми е приятно да си лафим.....абе ясно вие на къде бият нещата. следващия ден споменах на познат за нея, който случайно я познава и ..... пича ми прати едни 3 клипчета в които .... групово я минават 3-4 човека. напрал си я минават, не няква тройка четворка, ми чистото лапешко клатене! (3-те клипчета са по едно също време правени - не 3 различни случая). иии голяма мизерия....отдавна уж съм се отказал от сериозните връзки, но вълка кожата си мени, нрава не - не мога да се променя и винаги мечтая за нещо повече от едно момиче. като изгледах клипчетата.....ае ясно ви е как съм се почувствал. ама на.......пак си лафихме после, заигравката .... но и по чата ми стана ясно че не си пада сериозен тип (макар клипчетата доста ми наподобяваха изнасилване...и то и май такова си беше) и въпреки това пак ми беше приятно да говорим....и глеам че засега работата върви, скоро може би и ще излезем ако така продължава всичко. аз малко като самоубиец някав.....хем виждам че е несериозна, хем съм изгледал тея клипчета.....хем знам че тряя да съм може би адски интересен и привлекателен че да успея ако стане нещо да я задържа повече време при мен...а дори и да успея да съм такъв, рано или късно ще се изчерпам....и тогава .. ясно. та.....незнам, нямам конкретен въпрос към вас, ако искате коментирайте, ако искате дайте съвет.....ако искате ме нареждайте.....както решите. благодаря за вниманието на тези които са го прочели тва ;)

yuHku
01-05-2007, 23:55
emi az go pro4etoh malko ne razbrah kfa ti e ideqta kam mackata , az ako bqh vapreki tfa 4e znam 4e vqtar q vee na bqla kobila , znam za klip4etata bih se vpusnala v prikliu4enie koi znae moje pak ne6to da izleze :oops: nikoga ne si pravq planove osobeno v tazi nasoka , ne6tata se slu4vat sami taka 4e pi4 deistvai , no ako ne6to se obarka ne se zakliu4vai v sebe si !!! gledai polojitelno na jivota tova e nai vajnoto :P Jivota e hubav \:D/

malko 6te se otklonq ma kato go napisah tfa jivota e hubav , se 4udq kak taka sam takav optimist si4ko okolo men se obarkva seki den i vapreki tfa prodaljavam da smqtam 4e jivota e hubav..... :smt017

01-05-2007, 23:59
никога не бих се затворил в себе си заради подобна работа....нито квото и да е, както споменах не съм някоя малко наивно дете.......

колкото за идеята към това момиче.....еми логично че ми се иска да съм с нея.......но аз си падам по сериозен.....а както виждам нещата ще стигнат до там да я мина и аз веднъж дваж и до там...не че има лошо след като тя го иска (примерно) но все пак на мене ще ми е тъпо че не мога да съм повече време с момиче като нея.....хем е красива хем е умна.....ама на....несериозна. повтарям че ми се струва че клипчетата са били против нейното желание....но разбира се може и да бъркам кой знае

yuHku
01-06-2007, 00:10
i az sam na 16 i az uj sam neseriozna i e taka re6ih da zapo4na edna izkliu4itelno neobvarzva6ta vrazka samo sex i priqtelstvo i dosta barzo prerastna v ne6to mn pove4e .. taka 4e ni6to ne se znae ...

shalqlqlqlq
01-06-2007, 00:27
Щом си лафите яко, значи момичето има акъл...защото колкото и да искам да си лафя с 16 годишна е не става бат ми :mrgreen: Гледам си тръгнал да лапаш въдицата....тук тактиката е следната, гледай да направиш така, че тя да иска да те задържи, тя да си мисли, че ще се изчерпа и ще те загуби. Как да стане това? Ами да видим, 3-4 са я чукали, детски работи, покажи и нещо истинско. Дръж се добре с нея, но не като влюбен, та загубен, просто я цени като личност. Виждам, че си леко притеснителен....но ще е хубаво да се отпунеш малко и можеш да й отговаряш така....Примерно: Тя казва, бившият ми приятел не можа да помнеше денят, в който тръгнахме...ти следва да й отговориш: " Аз ще помня не само денят, в който ще тръгнем....но и всяка твоя усмивка...." Всмисъл не е от най-хубавите примери, но това ми дойде на ум, схвана надявам се какво имах в предвид, ако нещо такова ти се случи, след това с усмивката, недей да се поколебаеш дори за миг ами я целуни :mrgreen: Далаверата за първата целувка с по-малко момиче е, да я хване леко и нежно за брадичката да я дръпнеш леко към теб и да я целунеш :-D

yuHku
01-06-2007, 00:32
mmmmmmmmmm shalqlqlqlq mn dobre go kaza 4ak se razme4tah , samo malko zaharosano stana ma ina4e mucka :) az ako bqh..... da sam litnala :) hah ina4e si4ko e to4no i vqrno

01-06-2007, 00:32
Щом си лафите яко, значи момичето има акъл...защото колкото и да искам да си лафя с 16 годишна е не става бат ми :mrgreen: Гледам си тръгнал да лапаш въдицата....тук тактиката е следната, гледай да направиш така, че тя да иска да те задържи, тя да си мисли, че ще се изчерпа и ще те загуби. Как да стане това? Ами да видим, 3-4 са я чукали, детски работи, покажи и нещо истинско. Дръж се добре с нея, но не като влюбен, та загубен, просто я цени като личност. Виждам, че си леко притеснителен....но ще е хубаво да се отпунеш малко и можеш да й отговаряш така....Примерно: Тя казва, бившият ми приятел не можа да помнеше денят, в който тръгнахме...ти следва да й отговориш: " Аз ще помня не само денят, в който ще тръгнем....но и всяка твоя усмивка...." Всмисъл не е от най-хубавите примери, но това ми дойде на ум, схвана надявам се какво имах в предвид, ако нещо такова ти се случи, след това с усмивката, недей да се поколебаеш дори за миг ами я целуни :mrgreen: Далаверата за първата целувка с по-малко момиче е, да я хване леко и нежно за брадичката да я дръпнеш леко към теб и да я целунеш :-D

хубаво си го написал и ти благодаря за което. но нека да отговоря и аз. притеснителен....абе айде не ми се спори а и не е лъжа че едва ли бих имал смелост и решителност като някой вол например, но пак....не съм и кат дете де. а за приказките....мииии трудно ще и говоря за предни приятели след кат такива......да де, че има има амаааа не моа да се сравнявам с някви лапетии дет са тръгвали с нея с едничката цел да я изчукат. красива е и и го казах ... учудената физиономия, не са ми го казвали директно вика. аз и каах че ако очаква от тея с които движи да й обърнат такова внимание ще си остане с чакането. 3-4 бяха на клипчето......а колко общо е спала.......си нямам и на представа. но че е било детката работа за 5 мин......в тва вече съм сигурен :)

hforce
01-06-2007, 01:56
Далаверата за първата целувка с по-малко момиче е, да я хване леко и нежно за брадичката да я дръпнеш леко към теб и да я целунеш :-D

Доживях да вида че още някой го знае тва, нямам навика да го права, но по някога върши много добра работа

Lorraine
01-06-2007, 07:37
shalqlqlqlq :) браво,супер го каза! :smt016

01-06-2007, 09:14
ето че и моя ред дойде да напиша тема. всъщност регистриран съм отдавна във форума, но просто предпочитам да напиша темата като гост ... не ми се впуска в обяснение, надявам се да ме разберете. та за какво става въпрос начи ---> ми, аз съм на 20 години ии една вечер стана така че се заговорих със сестрата на мой приятел в чата.тя на 16. да не кажете нещо - ние се знаем кой кой е, брат й ми е доста добър приятел. заговорихме се и дълго лафихме, легнахме следващия ден същата работа само дето още повече лаф. ко стаа, мене ми е приятно да си лафим.....абе ясно вие на къде бият нещата. следващия ден споменах на познат за нея, който случайно я познава и ..... пича ми прати едни 3 клипчета в които .... групово я минават 3-4 човека. напрал си я минават, не няква тройка четворка, ми чистото лапешко клатене! (3-те клипчета са по едно също време правени - не 3 различни случая). иии голяма мизерия....отдавна уж съм се отказал от сериозните връзки, но вълка кожата си мени, нрава не - не мога да се променя и винаги мечтая за нещо повече от едно момиче. като изгледах клипчетата.....ае ясно ви е как съм се почувствал. ама на.......пак си лафихме после, заигравката .... но и по чата ми стана ясно че не си пада сериозен тип (макар клипчетата доста ми наподобяваха изнасилване...и то и май такова си беше) и въпреки това пак ми беше приятно да говорим....и глеам че засега работата върви, скоро може би и ще излезем ако така продължава всичко. аз малко като самоубиец някав.....хем виждам че е несериозна, хем съм изгледал тея клипчета.....хем знам че тряя да съм може би адски интересен и привлекателен че да успея ако стане нещо да я задържа повече време при мен...а дори и да успея да съм такъв, рано или късно ще се изчерпам....и тогава .. ясно. та.....незнам, нямам конкретен въпрос към вас, ако искате коментирайте, ако искате дайте съвет.....ако искате ме нареждайте.....както решите. благодаря за вниманието на тези които са го прочели тва ;)

Аз предпочитам да те нареждам , затва си нареден!!! Честито!!!

01-06-2007, 09:45
xax az pak imam vaprosi:Tva momi4e i ti saotfetno ot burgas li ste?(ako da..)i vtoriq:Bilqna li se kazva tq?Samnqa me 4e 6te otgovori6 no tuka ima6e takav slu4ai koito mnogo mi prili4a na istoriqta ti ... i siurnu 6te se okaja prava...e ni6ty ne se znae...

gost4o
01-06-2007, 12:18
хаха, госте - не съм точно от Бургас, но знам (мисля) за кое момиче говориш. нооо за какъв случай говориш тва вече незнам....и тя ли има клипчета ? по морето се изложихме. ся ако излезе и още някое момиче дет да ти е правило тея номера, аз ще се преселя в северна България. бахти ужаса ама такъв ми бил късмета.

malka_sladuranka
01-06-2007, 12:25
Ее..Всеки който е несериоен..това е до един момент. Ако и тя изпитва някакви чувства към теб ще си стане сериозна... :-D Нали разбираш според мен това е до време и не е непоправим дефект.

01-06-2007, 23:15
тъй тъй

mimi_pink
01-06-2007, 23:40
ужас,направо!Ситуациата е мн деликатна!Ем все пак нищо не губиш!Но нали зн,щом си наумиш че ще е тя значи ще е тя.Абе ние жените сме мн гадно племе!