PDA

View Full Version : За любовта...



Tedi_sheep
01-06-2007, 09:02
Любовта...Тя идва и не те пита!А когато дойде все едно си болен!Понякога не спиш, не ядеш не мислиш за този свят, тогава когато си с любимия чоек и споделяте любовните чувства по между си!Понякога нито спиш, нито ядеш, плачеш , тръшкаш се и се опитваш да заспиш, защото съня е спасение за теб понеже си наранен от някого, когото обичаш.Понякога дори нямаш сили да заплачеш от мъка по изгубената любов!И когато разбереш,че всичко е било лъжа не вярваш на нищо хубаво, мислиш си че и то е измама!С времето дори и да ти се плаче не можеш, защото вече си излял цялата скръб и сякаш няма сърце, което да те боли!Научаваш, че така както имаш всичко може утре да нямаш нищо, защото си бил по-влюбен от половинката си!Истината се крие в големите очаквания!Когато очакваш от някого космическа, неземна любов, а той не ти я даде ти си смазан и нямаш сили дори да дишаш, но когато мислиш реално над нещата е по-малко вероятно да разбият сърцето или поне яма да те боли толкова!Сега когато пиша споделям някои изводи, които аз самата си направих за любовта и сега когато всичко разбирам, нито се мъча, но се чувствам празна!Пиша това послание до вас, не за да ми дадете съвет , а за да можете вие да научите нещо от мен особено, ако до сега не сте били разочаровани от човек, на който държите!Защото хората са безмилостни могат да те изиграят по милиони начини, но начинът да се оправиш е само един!Не самоубийство, не наркотик, алкохол ...Просто помислите трезво над нещата, отчитайте така като и загубите, така и плюсовете!Направете една равносметка!Погледнете през прозореца огледайте си и дори да не виждате нищо съществено знайте, че там някъде се намира човека който настина ви заслужава и в определен момент ще се срещнете, за да изживеете любовта-истинската и единствената!Щом аз имам сили да напиша това, значи за всяко разбито сърце има светлинка(достъпна)стига то да иска да я намери, а тя е там някъде...

iiirish
01-06-2007, 09:12
за равносметката си напълно права. хубаво е след всяка връзка, независимо как е свършила тя, да преценим цялата й същност и да й дадем една оценка с плюсовете и минусите. и дори една любов да те е разочаровала, то поне хубавото е, че сега ти имаш повече опит и си по-подготвена за следващата. а дано тя е истинската ;)

Sweetlove1990
01-06-2007, 09:32
Много точно каэано...живота не е песен и единствения начин да ни е по-леко е да се научим да посрещаме трудностите с усмивка да гледаме реално на нещата и да се учим от грешките си
Wow колко философски проэвуча хаха :roll: :D

malkata_
01-06-2007, 09:39
след всеки лош момент идва и хубавия,но и обратното също е възможно!!!просто когато намерим и създадем нещо хубаво го губим за кратък миг,защото незнаем как да го задържим...трябва да се учим от грешките си,а не да ги повтаряме,защото живота не е никак лесен!!! :?

_N3POV7OR1MATA__
01-06-2007, 10:28
Понякога нито спиш, нито ядеш, плачеш , тръшкаш се и се опитваш да заспиш, защото съня е спасение за теб понеже си наранен от някого, когото обичаш.

много е правилно всичко,казано в текста,но моментът,който съм отбелязала с дебел шрифт е най-близо до мен![/b]

L31h4z
01-06-2007, 12:22
А, мерси.
Надявам се всички онези отчаяни, наранени момчета/момичета да прочетат това и най-вече последните няколко изречения.

koalka
01-06-2007, 17:08
Да, права си наистина за повечето неща.Човек трябва да се учи от грешките си, докато наистина срещне човека, който го прави истински щастлив и който няма да го кара да страда по изгубена любов, защото винаги ще има.

Ambyos
01-06-2007, 18:06
И моето сърце беше разбито наскоро.... и от тогава минаха седмици а още не мога да осъзная какво се е случило.... чувствам се напълно празен...... по зле е и от болест.... :-({|= но може би си права ся някаде се крие човека който ще уцени чувствата ти и ще изживееш енда наистина истинска любов

01-06-2007, 19:30
Любовта...Тя идва и не те пита!А когато дойде все едно си болен!Понякога не спиш, не ядеш не мислиш за този свят, тогава когато си с любимия чоек и споделяте любовните чувства по между си!Понякога нито спиш, нито ядеш, плачеш , тръшкаш се и се опитваш да заспиш, защото съня е спасение за теб понеже си наранен от някого, когото обичаш.Понякога дори нямаш сили да заплачеш от мъка по изгубената любов!И когато разбереш,че всичко е било лъжа не вярваш на нищо хубаво, мислиш си че и то е измама!С времето дори и да ти се плаче не можеш, защото вече си излял цялата скръб и сякаш няма сърце, което да те боли!Научаваш, че така както имаш всичко може утре да нямаш нищо, защото си бил по-влюбен от половинката си!Истината се крие в големите очаквания!Когато очакваш от някого космическа, неземна любов, а той не ти я даде ти си смазан и нямаш сили дори да дишаш, но когато мислиш реално над нещата е по-малко вероятно да разбият сърцето или поне яма да те боли толкова!Сега когато пиша споделям някои изводи, които аз самата си направих за любовта и сега когато всичко разбирам, нито се мъча, но се чувствам празна!Пиша това послание до вас, не за да ми дадете съвет , а за да можете вие да научите нещо от мен особено, ако до сега не сте били разочаровани от човек, на който държите!Защото хората са безмилостни могат да те изиграят по милиони начини, но начинът да се оправиш е само един!Не самоубийство, не наркотик, алкохол ...Просто помислите трезво над нещата, отчитайте така като и загубите, така и плюсовете!Направете една равносметка!Погледнете през прозореца огледайте си и дори да не виждате нищо съществено знайте, че там някъде се намира човека който настина ви заслужава и в определен момент ще се срещнете, за да изживеете любовта-истинската и единствената!Щом аз имам сили да напиша това, значи за всяко разбито сърце има светлинка(достъпна)стига то да иска да я намери, а тя е там някъде...

Добре, че си си написала в ника, че си овца, че да не ми се налага да ти го пиша.

Why Im So Alone?
01-06-2007, 19:33
Love sux if you ask me! :::

LO6IQ
01-06-2007, 19:41
Love sux if you ask me! :::
не е точно така , но ,,Приема се'' :wink:

Why Im So Alone?
01-06-2007, 19:46
Love sux if you ask me! :::
не е точно така , но ,,Приема се'' :wink:

Е да, прав си...донякъде не е точно така, но според мен.. :)
Ако все някога 'Дай Боже' да я открия..може и да повярвам! :)