PDA

View Full Version : Normalno li e tova?



jfhldfj
01-06-2007, 09:17
zdraweite.
imam edin vypros.na4i predi vreme imah fimoza operiraha me i si4ko si e na 6.oba4e vinagi sled operaciqta to4no na glavi4kata na cepnatinkata okolo neq mi e leko za4erveno.syvsem malko.ina4e po drugata 4ast si mi e napylno normalna kojata oba4e to4no do cepnatinkata na glavi4kata mi e po 4erveno.tova normalno li e?tova za4ervqvane leko do cepnatinkata normalno li ili ne? moje da e sledstvie 4e ot tam minava orinata znam li?
za4ervqvaneto e 1-2mm okolo cepnatinkata.
predvaritelno mersi:)

DrSmurph
01-06-2007, 22:13
Незнам преди клко време си опериран, но в общи линии е нормално да е зачервено наоколо разбира се в известни граници!

jfhldfj
01-07-2007, 09:45
Ami vsy6nost predi sym imal problemi s za4ervqvaniq hodih na lekari.s fucidin antibiotik krem vsi4ko se re6i za edna sedmica i lekarq mi kaza 4e tezi za4ervqvanie vsy6nost ne bili ni6ot seriozno a ne6to koeot moje da se ostavi i bez le4enie i 6tqlo da se opravi no mi predpisa fucidin za vseki slu4ei.sega moje bi si vnu6avam no moje pak da se poqvqva tozi problem i mislq pak da mazna ot krem4eto .moje i da si vnu6avam.moje bi e normalno tam da e 4ervenko leko?samo okolo cepnatinkata??

sladoled
01-07-2007, 13:28
По принцип това си е следоперативен белег.Както и на всяко друго място. След време ще избледнее - може да е година, може и по- малко - зависи от организма.