PDA

View Full Version : Ти си човекът...



_N3POV7OR1MATA__
01-06-2007, 10:30
Ти си човекът, до който искам да се будя сутрин... Ти си човекът, до който искам да заспивам вечер... Ти си човекът, чието лице искам да видя преди всичко останало... Ти си човекът, чието лице искам да е последното нещо, което ще видя преди да заспя...Ти си човекът, с който искам да започне денят ми... Ти си човекът, с който искам да завърши денят ми... Ти си човекът, в чиито очи искам да се взирам всеки ден... Ти си човекът, чиито ръце искам да ме прегръщат всяка нощ. Ти си човекът, чиито целувки искам да изгарят устните ми. Ти си човекът, в чиито прегръдки искам да се губя. Ти и само ти. В твоите очи откривам света, в твоите ръце се чувствам сякаш на сигурно място. Твоето име е на езика ми всеки път, когато започвам ново изречение...Ти, ти, ти...само ти... А теб те няма... И болката от твоята липса е почти физическа. Липсва ми топлината на твоето тяло, липсва ми топлината на твоя поглед. Липсваш ми ти. Липсва ми това, което си. Липсват ми нашите разговори. Светът е студен без теб, дори навън да е 40 градуса. И на мен ми е студено... И ми е зле... Боли ме...боли ме тялото, боли ме сърцето... Когато затворих очите и ушите си за теб, вече знаех, че никога няма да мога да затворя сърцето си. Ти си там, толкова дълбоко, че за да те извадя трябва да го изтръгна цялото. И когато нощем прегръщам възглавницата си, виждам твоето лице. Грях ли е? Грях ли е, че те обичам с цялата си същност, а не мога да бъда с теб? Грях ли е, че поисках да се разделим, защото мислех, че така ще ни боли по-малко? Грях ли е, че с раздялата ни сякаш се разкъсах на две, а те заболя и теб? Грях е... В такъв случай, съм готова да поема това, което заслужавам...Цялата болка, цялата отровна чаша...Всичко...И ако знам, че с това ще намаля болката, която причиних на теб, най-прекрасния човек на този свят, тогава съм готова вечно да горя в този ад, в който сама се захвърлих....




Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

Бунтар
01-06-2007, 10:34
Ууу, ебати, колко такива съм чел...

А за мен болката от подобни глупости е НАПЪЛНО физическа.

01-06-2007, 11:25
Bolkata e neopisuema i samo toq koito q e izpitval moje da razbere za kakvo stava duma :!:

bebcheto_91
01-06-2007, 14:48
Ти си човека който обичам , Ти си този с който искам да живея
Не мога повече да крия чувствата си , искам те повече от преди ,
желая те повече от преди обещавам че ако успея да те върна ще бъда по различна с тебе от преди не мога повече да живея без тебе , щом за тебе си мисля очите ми се пълнят сълзи , прости ми ако те нараних прости ми че бях ревнива и че те ревнувах прости ми но не исках да те загубя , на колене да умра но нега да е пред тебе , без тебе няма живота ми смисъл
обичам те много ](*,) прости ми за грешките ми прости ми за това че бях несправедлива с теб прости ми че те пуснах да си тръгнеш от мене обичам те много когато те видя се влюбвам отново и отново в теб просто не мисля че ще издържа ако ти не си до мен , ако не усещам твойте устни по моите ако не виждам прекрасните ти очи , искам пак да сам с тебе , искам да сме заедно завинаги , върни се при мене , готова съм на всичко за тебе,
ти ми промени живота, ти създаде любовта в мен ти ме научи да те обичам, ще прдължа да те обичам,но не мога да живея без теб. Ако прочетеш това ако разбереш че това съм аз и това което пиша е истина и че с една дума ти си всичко заради което живея на този свят ,
обичам те и се моля да се върнеш при мен

Обичам те!
И те моля за прошка

Бунтар
01-06-2007, 15:37
Bolkata e neopisuema i samo toq koito q e izpitval moje da razbere za kakvo stava duma :!:

Пфхахаха, съгласен съм!

GalleNo_MoMi4eNce
01-06-2007, 15:38
Mn0go e hubavo!!!!!!!!!

bebcheto_91
01-06-2007, 15:52
za Бунтар :


a stiga zagrozqva temata :!:
ti neznae6 li 4e da obi4a6 zna4i
da si gotov na vsi4ko za nego
da se obi4a e edno hubavo ne6to
ako seki se obi4a6e
v bulgariq shte6e da cari lubov i dobrota
lubovta e svqta
a da pritejnava6 lubovta e mnogo svqto
:) ne gleda6 li predavaniq
bigbrother3 ne go li gleda
penio kato kaza 4e jenskata krasota
e dar ot gospod 4e da si krasiv e ne6to
priqtno ne deite ni podcenqva
moi da ne sme koi znae kolko
no ymeem da razkrivame 4yvstvata si
nqkoi umerqt i da badat do edin maj
koito mogat i jelaqt da obi4at istinski
Ne ni podcenqvaite mom4eta
i Бунтар : ne zagrozqvai tazi tema pove4e

Бунтар
01-06-2007, 16:21
Така, като игнорирам шльокавицата, остава неграмотността. Като игнорирам неграмотността, остава следното:


a stiga zagrozqva temata
Аз я разкрасявам, не всяка тъпа тема има честта да пиша в нея все пак.


ti neznae6 li 4e da obi4a6 zna4i
da si gotov na vsi4ko za nego
Цъ. Не съм педал.


ako seki se obi4a6e
v bulgariq shte6e da cari lubov i dobrota
Аз се обичам, при тва много. Тва прави ли България по-добра?


ne gleda6 li predavaniq
Не. Телевизията промива мозъци. Ще искам нашите пак да разкарат телевизора от стаята ми, много хубаво ми беше без него.


bigbrother3 ne go li gleda
Не гледам идиотщини и не слушам кво ми говорят некви с психически отклонения.


no ymeem da razkrivame 4yvstvata si
Абе я по-добре не опитвайте да го правите точно по тоя начин...


nqkoi umerqt i da badat do edin maj
А аз мога да те умеря с паве по тиквата, белким ти дойде акълът! (;

А, и логиката ти куца.

FaTaLn0t0_LaDy
01-06-2007, 17:37
Така, като игнорирам шльокавицата, остава неграмотността. Като игнорирам неграмотността, остава следното:


a stiga zagrozqva temata
Аз я разкрасявам, не всяка тъпа тема има честта да пиша в нея все пак.


ti neznae6 li 4e da obi4a6 zna4i
da si gotov na vsi4ko za nego
Цъ. Не съм педал.


ako seki se obi4a6e
v bulgariq shte6e da cari lubov i dobrota
Аз се обичам, при тва много. Тва прави ли България по-добра?


ne gleda6 li predavaniq
Не. Телевизията промива мозъци. Ще искам нашите пак да разкарат телевизора от стаята ми, много хубаво ми беше без него.


bigbrother3 ne go li gleda
Не гледам идиотщини и не слушам кво ми говорят некви с психически отклонения.


no ymeem da razkrivame 4yvstvata si
Абе я по-добре не опитвайте да го правите точно по тоя начин...


nqkoi umerqt i da badat do edin maj
А аз мога да те умеря с паве по тиквата, белким ти дойде акълът! (;

А, и логиката ти куца.



Я по-спокойно...момичето си защитава мнението пък ти са чудиш само как да развалиш нечие настроение..по добре си трай и недей да пишеш някви глупости които не са по темата....явно обичаш да се дразниш с хората ама тряа се оттучиш от този навик...по добре пиши по темата а не се чуди кой да обидиш и нервираш..ай \/ ако знаеш кво значи тва..

Бунтар
01-07-2007, 15:47
Я по-спокойно...
Аз съм спокоен човек, ти се впрягаш.

момичето си защитава мнението
А аз - мойто....

пък ти са чудиш само как да развалиш нечие настроение
Нейните жалки опити да "твори" развалиха моето настроение. Пуйбе са, пуйбе са...:mrgreen:

..по добре си трай и недей да пишеш някви глупости които не са по темата....
Чакай малко...Ако нямаме право да критикуваме написаното, къв е целият смисъл? А, и ти също пишеш глупости, които хич не са по темата.

явно обичаш да се дразниш с хората ама тряа се оттучиш от този навик...
Що? Забавно е :smt005

по добре пиши по темата а не се чуди кой да обидиш и нервираш..
КОГО, колежке, КОГО. Баси, като констатирам факти, хората си мислят, че ги обиждам, а като ги обиждам - не забелязват... Хора такива...

ай \/ ако знаеш кво значи тва..
Знам, знам, ама ако не знаех, кво - тъп ли излизам?

Josefinne
01-07-2007, 17:51
Хах, Сори, пийпъл, но уважение на Бунтар ще засвидетествам аз!

Oтносно написаното: Виж, малката, хубаво е, че опитваш да изразиш мислите и чувствата си. Даже е много хубаво това. Но написаното има стойност само и единствено за този, към когото е адресирано. За да придобие стойност и за всики нас, които не сме вътре в драмата ти, ще ти трябва повече. Доста повече. Съжалявам, че трябва да го кажа, но това няма по-голяма художествена стойност от сапунен сериал. Keep trying though :).
Моля, който желае, нека нападне и мен, нека каже, че критикувам, щото съм неуспешен писател, аз пък ще го затапя и тези, които са чели мои неща ще се съгласят с мен. Няма какво да се нахвърляте на Бунтар, момчето е право.

n0 CoNnEc7i0n =)
01-07-2007, 18:04
е те за тфа го зачитам Бунтар, щото е готов по всяка тема да спори:) да имаше повече такива хора...