PDA

View Full Version : фитнес



[Lucifer]
01-06-2007, 11:32
еми тая тема я пускам щото искам да ви видя мнението и да поспоря с вас! повечето момичета, а и момчета или по точно лапета .... не знаят нищо за спорта а и не само като спорт а като хоби фитнесът е доста полезен! само искам да кажа че аз фитнес спортувам от год и половина, а преди това съм спортувал много други спортове..... някой професионално.....

Та въпросът е: За или против фитнеса! ЗАЩО? (да не пишете без да се аргументирате, за да не ми спамите темата)

koalka
01-06-2007, 19:13
Аз съм за.Наистина добре развива мускулатурата като цяло за момчетата.Аз например ходих на фитнес лятото и доста бързо освен, че качих малко мускулна маса, което е добре според мен, правих и кардио за изгаряне на мазнини.По принцип лесно горе-долу качих мускули, като си се има в предвид, че тренирах само 1 месец.
По принцип поназнайвам някои неща, защото и мъжът ми тренира фитнес и доста чете и се интересува.Сам си прави програмите, които наистина действат.Тъпото е, че много хора се занимават с фитнес и взимат анаболи без нищо да са прочели или да не интересуват, а това както всички знаем вреди много на здравето.То за това и професионалните културисти умират по-млади от обикновените хора.И ако не се лъжа, трябва всичко да ти е на ниво, ако искаш наистина да постигнеш добри резултати.Трябва всичко да ти е балансирано-храненето и тренировката.Там вече въглехидрати и о т такива неща много не разбирам, не съм много навътре.

PR0
01-06-2007, 19:24
За разбира се! :smt023 Фитнеса развива мускулите, ставаш стегнат оформен як... Човек се чувства пълноценен и здрав. Не като стане на 30-40 години да е няква торба с ханш по широк от раменета като на жена :smt012

air_J
01-06-2007, 21:39
Аз съм "ЗА" и няма как да е иначе - като не броя летните ваканции, когато не тренирам, ми се събират 5 години вече във фитнеса. :-({|=

lamzzzercho
01-06-2007, 21:41
без фитнес не се живее обаче е важно да не почвате от сувсем малки за да не си овредите организма :wink:

[Lucifer]
01-06-2007, 22:32
без фитнес не се живее обаче е важно да не почвате от сувсем малки за да не си овредите организма :wink:
:smt023 taka e :)

MaLka SLaDka InTriGa
01-07-2007, 14:33
Аз съм "ЗА" и няма как да е иначе - като не броя летните ваканции, когато не тренирам, ми се събират 5 години вече във фитнеса. :-({|= Me too, samo 4e pri mene e 1 godinka bez po4ivka :-D

air_J
01-07-2007, 15:13
Аз съм "ЗА" и няма как да е иначе - като не броя летните ваканции, когато не тренирам, ми се събират 5 години вече във фитнеса. :-({|= Me too, samo 4e pri mene e 1 godinka bez po4ivka :-D
Неговият фитнес е на маса. Мръвка и чаша, пръцка и кашля. Бахти! :-({|=

zoben_pitbul
01-12-2007, 10:09
ЗА!!!Това е спорта!Практикувал съм почти всички видове спорт и нищо не може да се сравни с фитнеса!Дори смятам да кандидатствам в НСА,макар,че съм чувал,че била общо взето доста трудно точно специалност културизъм.Това,което адски много ми харесва във фитнеса е че може да оформя тялото според желанията на човека,независимо дали иска да качва маса,сила,да отслабва или просто за здраве.

OtherDimension
01-12-2007, 16:28
без фитнес не се живее обаче е важно да не почвате от сувсем малки за да не си овредите организма :wink:

toq pa .. ne se jiveelo
q se stegni
oshte malko shte kajesh che i bez basket ne se jivee ?

lamzzzercho
01-13-2007, 22:30
еми фитнеса е много полезен не е яко особено да си 100 кг сланина а не мускулна маса НАЛИ!!

OtherDimension
01-14-2007, 10:14
еми фитнеса е много полезен не е яко особено да си 100 кг сланина а не мускулна маса НАЛИ!!

ne e qko i da si maloumen NALI !!

Master_88
01-16-2007, 10:23
За фитнеса съм

sExY_DeViL4eTo
01-26-2007, 20:48
Fitnesa e mn gotino ne6to za tva spor nqma!Toi e ne6to kato na4in na jivot,ama spored mene ako ne si gotov da produlgi6 ne trqbva da go po4va6,za6toto poznavam hora deto kato sa se otkazali ot fitnesa sa ka4ili dvoino ot tva deto sa go svalili!Ama se pak sum 100% za fitnesa

GLeZoRanA
01-26-2007, 21:49
Аз съм "ЗА" и няма как да е иначе - като не броя летните ваканции, когато не тренирам, ми се събират 5 години вече във фитнеса. :-({|= без почивка обаче ! от 5 месеца-сериозно ... преди товаааа беше несериозна работа по веднъж в седмицата.... а като не тренирам се чувствам ужасно :(

totev
01-28-2007, 21:28
най-напред, на 17 години съм и определено съм ЗА финтеса... успя да измести футбола без който не можех и сега ако пропусна тренировка в залата се чувствам много чупено... занимавам се активно с фитнес от 5 месеца горе долу, като строго спазвам режим за тренировките и храната която приемам.. за момента не приемам добавки...
преди да започна с фитнеса се занимавах главно с футбол, като преди това съм тренирал и други спортове ( лека атлетика, баскетбол, волейбол ) бях 69кг, изчистен при височина от 180см
сега след 5 месеца съм 82кг при височина от 182см, наистина има разлика и се чувствам перфектно.. надявам се живот и здраве да продължя да си блъскам :twisted:

OtherDimension
01-29-2007, 11:21
най-напред, на 17 години съм и определено съм ЗА финтеса... успя да измести футбола без който не можех и сега ако пропусна тренировка в залата се чувствам много чупено... занимавам се активно с фитнес от 5 месеца горе долу, като строго спазвам режим за тренировките и храната която приемам.. за момента не приемам добавки...
преди да започна с фитнеса се занимавах главно с футбол, като преди това съм тренирал и други спортове ( лека атлетика, баскетбол, волейбол ) бях 69кг, изчистен при височина от 180см
сега след 5 месеца съм 82кг при височина от 182см, наистина има разлика и се чувствам перфектно.. надявам се живот и здраве да продължя да си блъскам :twisted:

na k*ra si mi
sled 2 meseca kato ti omruzne she pochnesh da trenirash karate
ela posle pak da se pohvalish :twisted:

totev
01-29-2007, 20:07
na k*ra si mi
sled 2 meseca kato ti omruzne she pochnesh da trenirash karate
ela posle pak da se pohvalish
ей,малоумник, какъв ти е проблема на тебе ?! :evil: това е форум бе.. нали за това е темата.. всеки да сподели за опита си във фитнеса, да попита, да се похвали... комплексарче скъсано... само такива простотии ли са ти в устата ??? :twisted:
мога да ти се смея цял живот на акъла и простотията...
п.с. не искам да използвам груби думи и да развалям темата, ама заради такива откъсани хора като тебе така става... :twisted: а ако тва ми го кажеш в очите да видиш кво ще стане тогава..... лесно е да се псува по форума... :twisted: :twisted:

OtherDimension
01-29-2007, 23:30
това е форум бе..

mi da .. forum e
az spodelqm che si mi na k*ra che trenirash "fitnes"
che si mnogo qk
che spazvash dieti
i che utre poradi lipsata na kakuvto i da e akul
shte svalqsh oshte po-plitkoumnite ot teb kifli po ulicata s dumite : ei beibi , vij kuv muskul imam a ?! :lol:
i ne mi govori za disciplina
ako beshe takuv shteshe da si produljish s purviq sport
a ne vsqko chudo - za tri dena
sled 3 meseca kato ti omruzne fitnesa shte se zapishesh figurno purzalqne ..

DoPye
01-30-2007, 14:54
ми и аз съм За защо защото е хубаво от време на време да се раздвижваш малко

didi_g
01-30-2007, 15:11
За фитнеса разбира се!!!
Вече ходя редовно от 2 месеца и съм много доволна :)
Поддържа ми тонуса...оформя се по-хубава фигура :)
Въобще чувствам се много по-добре!!! 8)

My_Infernal_Majesty
01-30-2007, 15:24
Аз пък не хода- никога не съм стъпвала там, но като се гледам къв съм мързел едва ли и скоро ще стъпя!
С една приятелка мислехме да ходим от февруари но май нищо няма да стане. :lol:

totev
01-30-2007, 15:35
mi da .. forum e
az spodelqm che si mi na k*ra che trenirash "fitnes"
che si mnogo qk
che spazvash dieti
i che utre poradi lipsata na kakuvto i da e akul
shte svalqsh oshte po-plitkoumnite ot teb kifli po ulicata s dumite : ei beibi , vij kuv muskul imam a ?!
i ne mi govori za disciplina
ako beshe takuv shteshe da si produljish s purviq sport
a ne vsqko chudo - za tri dena
sled 3 meseca kato ti omruzne fitnesa shte se zapishesh figurno purzalqne ..
кеф ми прай да ти чета глупостите... честно :twisted:
случайно да си забелязал подписа ми ?
Как стигна до великия си извод със свалянетона "po-plitkoumnite ot men kifli" ?!?!? хахахах :twisted: ей, гашльо, нито ме познаваш, нито нищо за да ми приказваш за дисциплина и т.н.
и каква е тая мания у тебе да започвам да се занимавам с друг спорт :lol: :lol: :lol: тва не мога да ти го разбера... всяко чудо за 3 дни ми вика яхяххяхаха ...
можеш да си споделяш "na k*ra" както ти се изразяваш.. умник :twisted:

OtherDimension
01-31-2007, 10:31
Obichame se s Mirka ..

Mirka = mIRC
ei momche , izlezni ot tvoqta staq .. tva da si vluben v chata e dosta trevojeshto neshto :lol:

P.S.
umnik sum nai-malkoto , zashtoto celta v jivota mi ne e da se "napompam" i da mi stigne rukata 40 cm .. ima mnogo po-vajni neshta,
no te sa za drugi niva na evoluciqta
ti si hodi na fitnes budi qk i edin den shte vidish che ne si napravil nishto polezno i sushtestveno:)
no togava shte e prekaleno kusno , zashtoto muskulite , koito ti trqbvat za da napravish neshto shte budat grozno uvisnali

teenkopele
02-01-2007, 07:10
Определено съм ЗА!
Защо? ...защото развива тялото, защото е полезен и т.н.
За съжаление нямам време, иначе щях да ходя. :?

GLeZoRanA
02-01-2007, 07:29
Ем вместо да кесиш тука можеше да си направиш една тренировка :lol:

OtherDimension
02-01-2007, 10:21
^ hahaha toq brumze e ebati hitreca
i az sum za pluvaneto ,alpinizma, motokrosa , rally-to , formula 1 ... mnogo golqm fen sum razbirash li , qko im se kefq , au-au ..

amaa .. nqmam vreme i ne praktikuvam nishto :lol:

sledko_f>93
02-16-2007, 19:17
](*,)
А по темата.. МН ясно, че съм за, ходя от 2 години,но тази нямам мн време! Мн е яко ,но понякога като ходя сама все още ме гледат странно ( :lol: )

GLeZoRanA
02-16-2007, 20:35
](*,)
А по темата.. МН ясно, че съм за, ходя от 2 години,но тази нямам мн време! Мн е яко ,но понякога като ходя сама все още ме гледат странно ( :lol: )Нормално #-o :x :roll:

nCuXaPaa
02-16-2007, 20:59
az sam "ZA".Za6toto 4rez fitnesa tqloto se stqga i se natrupva golqma muskulna masa,no mislq 4e mi e rano o6te za fitnes za6toto"6te si ovredq organizma" :wink:

DoPye
02-17-2007, 09:00
Ем вместо да кесиш тука можеше да си направиш една тренировка :lol:


http://wow.nefelin.com/forum/images/smiles/ugly_tocktock.gif Кой го каза http://wow.nefelin.com/forum/images/smiles/ugly_tocktock.gif

Fena
02-17-2007, 09:31
az sam "ZA".Za6toto 4rez fitnesa tqloto se stqga i se natrupva golqma muskulna masa,no mislq 4e mi e rano o6te za fitnes za6toto"6te si ovredq organizma" :wink:

Хаха нищо няма да си увредиш ако не пиеш забранени препарати.

DoPye
02-17-2007, 09:40
az sam "ZA".Za6toto 4rez fitnesa tqloto se stqga i se natrupva golqma muskulna masa,no mislq 4e mi e rano o6te za fitnes za6toto"6te si ovredq organizma" :wink:

Хаха нищо няма да си увредиш ако не пиеш забранени препарати.


това са хранителни добавки

GLeZoRanA
02-17-2007, 12:02
Ем вместо да кесиш тука можеше да си направиш една тренировка :lol:


http://wow.nefelin.com/forum/images/smiles/ugly_tocktock.gif Кой го каза http://wow.nefelin.com/forum/images/smiles/ugly_tocktock.gifАз го казах ! Защо някъв проблем ли видя ?

JusT_aBsoLuT
03-10-2007, 17:48
]
без фитнес не се живее обаче е важно да не почвате от сувсем малки за да не си овредите организма :wink:
:smt023 taka e :)

Мхм аз с1м на 14 години и ходя на фитнес вече.. 5-6 месеца преди месец почнах да взимам нек1ф протеин на "Musashi" ии почна да има ефект.Ии в1проса ми е.. верно ли е тфа горе к1дето го пише в поста на Lucifer..

SoulCrewHools
03-10-2007, 18:09
ако си на 14 и ходиш на фитнес и се блъскаш с протеини и химия си загазил :wink:

Fitnes Bg
03-18-2007, 22:27
Ако си на 14 години и ползваш химия е зле. :smt009 Но какъв е проблемът с протеина, това е просто една качествена храна. Няма мазнини и се произвежда от мляко, яйца или от двете.

KaL1StRa^^
03-21-2007, 13:28
[quote="lamzzzercho"]без фитнес не се живее обаче е важно да не почвате от сувсем малки за да не си овредите организма :wink:[/quoGRE6NO MISLI6 az po4nah ot mn malak s pomo6ta na ba6ta si i sam dosta postigna i se gordeq! :smt018


Eto tava e nai-vajnoto po4nete ot po-malki da trenirate NO zadaljitelno s nqkoi fitnes instruktor,ba6ta ti ili koito se zanimava i go vle4e fitnesa ne pravete uprajneniq bez da znaete kak se pravqt :!: 8)

ff7
03-23-2007, 12:04
Здравейте,
понеже не съм особено заинтригуван от футбол, баскетбол и други, реших да си запълня времето с фитнес...и за сега съм наистина доволен, вече ходя от няколко месеца, но днес в училище ми казаха да зимам протеин, после един друг му каза, че е по-добре креатин...Та въпроса ми е следния: Какво да взимам, което да не уврежда организма ми (без химий..ест)

И на първата страница прочетох, че не било хубаво като си малък...има ли някакъв проблем, че съм на 14, малък ли съм за фитнес? Очаквам отговори. :)

simmer
03-23-2007, 19:40
Здравей,

Ами аз лично тренирам от 2, 3 години и съм много доволен, да пиеш протеин в умерени количества, нужни за тялото ти да има какво да гори докато тренираш не е опасно, въпроса е да не се прекалява.

Можеш да си вземеш протеин с по висок процент и креатин за начало.

Пии протеина 20 мин. преди тренировка, също така пии и преди да легнеш, а креатина го взимай преди и след тренировка веднага и яж нещо сладко с него за да се усвой по добре.

Аз си купувам от този сайт http://www.iako.net - Американски протеини, креатин и има и добри амино киселини, евтини са доста и ти ги доставят след ден.

Успех,

DALGIA
03-25-2007, 21:32
Fitnesa za cql jivot daj boje.

DALGIA
03-25-2007, 22:25
mn qsno 4e ste sam za fitnesa-do jivot

Pink`4e
03-27-2007, 15:20
И аз съм също за фитнеса.Полезно е според мене

ShannonLarkin
04-09-2007, 10:16
аз преди месец реших да отслабвам... :lol: и съответно ЗА фитнеса съм...не мисля че има нещо лошо във фитнеса само дето може да е малко опасно с по-големи тежести... :? за гръбнак, за кръст там...(мен ме е страх да дигам големи тежести сега от начало щото имам изкривяване...)

OxJIuy`6oxJIuy
04-19-2007, 16:54
Здравейте!
Ще започна с това, че съм младо момче, като всички други свои авери заинтригувано от визия си. Като всички вас и аз подкрепям фитнеса, тренирам от около 3 месеца. Проблемът ми е, че съм слабичък и мисля че нямам какво да превърна в мускули, а се храня редовно и въпреки това не качвам кг. Въпросът ми е какви хранителни продукти трябва да консумирам за да спомогна развитието на мускулите си??? И ако може някой да ми обясни как да протече една моя тренировка(с какво да започна, с какво да завърша:arrow: основните неща)за да съм сиг че тренирам правилно. Мерси предварително!!! :wink:

OxJIuy`6oxJIuy
04-19-2007, 17:06
Забравих да кажа, че не ходя на зала с инструктори или нещо подобно, просто си имам стая с уреди :wink:

ShannonLarkin
04-19-2007, 18:20
Здравейте!
Ще започна с това, че съм младо момче, като всички други свои авери заинтригувано от визия си. Като всички вас и аз подкрепям фитнеса, тренирам от около 3 месеца. Проблемът ми е, че съм слабичък и мисля че нямам какво да превърна в мускули, а се храня редовно и въпреки това не качвам кг. Въпросът ми е какви хранителни продукти трябва да консумирам за да спомогна развитието на мускулите си??? И ако може някой да ми обясни как да протече една моя тренировка(с какво да започна, с какво да завърша:arrow: основните неща)за да съм сиг че тренирам правилно. Мерси предварително!!! :wink:

първо реши какво ще упражняваш преди да почнеш ...примерно
едната тренировка да ти е:гърди и бицепс
втората:гръб и трицепс
третата:трапец и...уф кво беше с трапец...не мога да се сетя...мисля че беше гръб пак

от всичките мускули натоварвай гърба най-много защото е голям мускул...не не прекалено!!! получават се контузий някои от които могат да са фатални...и щом казваш че у вас имаш с кво да вдигаш значи си запознат кой мускул с кое се прави ;)

ако има друго питай :Р

OxJIuy`6oxJIuy
04-19-2007, 19:10
Значи аз съм си ги разпределил тка:Пон-гръб,бицепс ; Вт-гърди,трицепс ; Ср ми е почивка и Четв и Пет са ми равни съответно на Пон и Вт...Понякога добавям и бедра...
Мн ще съм благодарен ако ми кажеш как да се храня правилно без хран.добавки(щото е тъпо да тренирам усилено и в същото време да замазвам пейзажа с неправилно хранене)?! :wink:

ShannonLarkin
04-19-2007, 19:21
ъъъъ...объркваш ги

прави упражненията така както аз ти казах

с гърди прави бицепс
с гръб прави трицепс

за яденето...ами...недей да пазиш няква стриктна диета ами яж често обаче недей да ядеш много мазнотий от рода на пържени картофи, чипс, снаксове и т.н. ...яж шоколад ама не много ;) яж месо каквото и да е най-вече пилешко яж ориз яж картофи(варени) яж салати ама недей да смесваш салата+месо+картофи...прави салата+месо и салата+картофи ;) яж пиле с ориз и много много много много плодове...тва се мъча да правя аз :)

за упражненията за краката не мога да ти кажа защото до тях още не съм стигнал :)

аз почнах да тренирам преди 1 месец и оня ден паднах на пътеката за бягане и си натъртих много лошо ръката...нещо не била смазана както трябва и лентата "прескачала" :smt017

питай за друго :Р

OxJIuy`6oxJIuy
04-19-2007, 19:38
ау-у, съжелявам :( :) аз ткова си нямам(пътека). А лошо ли е, че не съм ги съчетал както ти каза???

ShannonLarkin
04-19-2007, 20:04
не е фатално ама почни така както ти казах аз ;) програмата ми е препоръчана от един приятел дето от доста време се занимава с фитнес и сега ходим с него :) (на фитнес!! :lol: )

OxJIuy`6oxJIuy
04-19-2007, 20:09
хаХа, малко се получи уловка ми се струва :smt005 еми щом настояваш - тка да бъде ;) иначе от колко време ходите???(на фитнес) :)

ShannonLarkin
04-19-2007, 22:13
:-D нали ти казвам...от 1 месец ходя аз а той тренира от много отдавна...и на мен ми скимна да отслабвам сега :-D

OxJIuy`6oxJIuy
04-20-2007, 11:53
аха...ами ти предимно за отслабване ли ходиш???

ShannonLarkin
04-20-2007, 12:12
най-вече за отслабване и релеф...по нататък почвам да помпам мускулите ама малко...нещъ да ставам някоя горила...

OxJIuy`6oxJIuy
04-20-2007, 17:23
и аз съм против "горилите"...ходя за раздвижване,за кеф,за по стегнато тяло тка че да прилича на мъжко :) и повече сила...

BWald0rf
04-20-2007, 18:01
Емии...фитнеса както и всяко друго нещо е хубав ако не се прекалява..
Хубаво е да си поддържаш формата ама честно казано ми се повръща като видя ония културистите :smt078

OxJIuy`6oxJIuy
04-20-2007, 18:58
точно това казвам и аз!!!

MDMA
04-21-2007, 12:29
колко за спорта ДА иначе ако се вманиячиш става много лошо и най-вече тъпо ](*,)

ShannonLarkin
04-21-2007, 14:57
хааааааааааааааааааааааах аха ако ви се повръща вижте ЖЕНА културистка :-D :-D :-D

bUrkov
04-21-2007, 16:31
samo shte kaja:
100 vaprosa - 100 otgovora - 100 razbira4a :D

OxJIuy`6oxJIuy
04-21-2007, 21:11
Аз като видя жена културистка може и да се комплексирам, че нямам като нейното тяло, ама ми е гадно да я гледам...това, бате, жена ли е или мъж?!?! Не е нормално!Чудя се какво ли ги е накарало тези жени да се пречръщат в мъже??? :) :-k [-(

ShannonLarkin
04-21-2007, 21:41
в залата дет ходя аз има изложени снимки и има една негърка чуеееееек...майкоооооооооо ооооооо тая да й се издрайфаш отгоре малко ше й е...

lioness
04-22-2007, 13:19
Искам да питам разбирачите на тема фитнес кое е по-добре: първо силовата част от тренировката и накрая малко аеробно натоварване или обратното, като основната цел е горене на мазнини? :smt017 Благодаря предварително!!!

ShannonLarkin
04-22-2007, 14:01
комбинирай ги като мен :) аз също съм дебел. преди тренировката отиваш на уредите след тва отиваш да вдигаш

lioness
04-22-2007, 15:51
Аз така и правя. Проблема ми е, че ходя от нищо и никакъв месец и искам по-бързо нещо да стане... :smt012 Трябва да сваля 3-4 килца ама при мене хич не става бързо... Ако ще да се съдера от коремни преси ми отслабват първо бузите и ръцете. Абе трагедия.

ShannonLarkin
04-22-2007, 16:28
Аз така и правя. Проблема ми е, че ходя от нищо и никакъв месец и искам по-бързо нещо да стане... :smt012 Трябва да сваля 3-4 килца ама при мене хич не става бързо... Ако ще да се съдера от коремни преси ми отслабват първо бузите и ръцете. Абе трагедия.

като тебе съм ;) аз даже вместо да сваля съм качил 2 кила... :?

lioness
04-22-2007, 17:41
Хехе :) То и аз качих като тебе 2-3... Нормално ли е това? Леко ме притеснява, въпреки че се чувствам по-добре като ходя на фитнес. :-s

ShannonLarkin
04-22-2007, 17:58
ами...ако сега почваш и си изпуснал 2-3 тренировки веднага се качва...така както направих аз щото си натъртих ръката...

OxJIuy`6oxJIuy
04-22-2007, 19:07
ще ви кажа и на двамата че трябват яки тренировки за да отслабнете за отрицателно време...иначе е много по-добре преди тренировка да загрееш там било с колело,пътечка или нещо др за да не се контузиш нещо...апък като искаш да отслабваш може и накрая пак малко колело,пътечка... :wink:

ShannonLarkin
04-22-2007, 19:37
ще ви кажа и на двамата че трябват яки тренировки за да отслабнете за отрицателно време...иначе е много по-добре преди тренировка да загрееш там било с колело,пътечка или нещо др за да не се контузиш нещо...апък като искаш да отслабваш може и накрая пак малко колело,пътечка... :wink:

точно това правя и аз...обаче последния път не беше особено приятно http://punksnotdead.bghacking.net/images/smilies/9%5B1%5D.gif

OxJIuy`6oxJIuy
04-23-2007, 17:38
еми тогава продължавай в същия дух и...успех :wink: :P

fulldelight
04-23-2007, 17:50
Хей аз съм на 16 и мисля да започна фитнес. Можете ли (по-разбиращите :lol: ) да ме насочите към някои добри зали..? Иначе естествено, че съм за - за всеки спорт съм ЗА , стига да не се прекалява

OxJIuy`6oxJIuy
04-23-2007, 19:14
правилно мислиш с прекаляването ама не съм от Сф и не мога ти помогна за зала!!! сори

ShannonLarkin
04-24-2007, 13:42
охлюв ти от къде беше? :-D

OxJIuy`6oxJIuy
04-24-2007, 19:19
еми бях и съм си от Разград :) а ти ???

ShannonLarkin
04-24-2007, 20:26
малко по настрани...към Варна 8)

mrsy
04-25-2007, 12:59
Мен не ме кефи фитнеса... плуването по ми харесва... Пък и аз си тренирам муай тай и .. :) тъй иначе лятото ходя на плуване .. :)

ShannonLarkin
04-25-2007, 13:32
то също е много яко...и аз ей ся почвам :-D

OxJIuy`6oxJIuy
04-25-2007, 19:39
плувците и те праят хубави тела...особено гръб!!!
ShannonLarkin -->кат доди лятото ше дода за по една биричка :-D :D

PaRkInSoN
04-25-2007, 19:53
Ооооооооооооооооо днеска яко се набласках и сега ми е много кяо след като изпих един леден сок от банани !

PaRkInSoN
04-25-2007, 19:55
Кажете една свестна марка на Креатин че аз пия на биогейм ама не ми харесва нещо???

OxJIuy`6oxJIuy
04-25-2007, 19:57
аз си прая сичко натурално-ник'ви добавки

ShannonLarkin
04-26-2007, 09:09
имаше едно нещо дето се взима с храна ама кво беше #-o


охлюв, ела! :-D ше те заведа у залата дет ходя аз :-D

Letqshtiq
05-02-2007, 14:55
edin be6e napisal 4e a fitnesa da ne se po4va kato si maluk da ne si uvredi6 organizma ...az sum 9 klas o6te mi e rano ?

OxJIuy`6oxJIuy
05-05-2007, 10:09
аз съм на същото мнение!!! никви добавки...за разтежа-и аз тка съм чувал че фитнеса го забавя ама аз не правя ткива упражнения които биха могли да го забавят(мисля че клековете със щанга са проблемни)...
ами я да ви питам-не ви ли харесва повече да излезете вечер,когато е хладно и спокойно да се понабирате,да правите кофички,лицеви опори,коремни преси и др отколкото да се забиете в нея зала през деня???според мен е по хубаво да си на въздух и мисля че по-бързо се развиват мускулите щото си свикваш с твоята тежест...вие как мислите??

WeSt
05-14-2007, 13:52
Az sUm ,,Za,, 6toto Hem E ZaBavNo HeM PomPa6 Hem E i Polezno a Na Vsi4Ko oTgoRe PreZ vAkAnCiQtA kvO She PraIsh Ako gO nEmA FitNeSa ? :roll:

naMy4Ho_KoTe
08-11-2007, 00:02
Аз съм твърдо за фитнеса. Прекрасно е да развиеш потенциала на тялото си. Надявам се в скоро време мъжо да ми направи програма (тъй като е бил и фитнес инструктор и диетолог за жени). Той самият от години се занимава с фитнес, химии и разни такива работи.

Nen0RmalniK
08-14-2007, 14:39
az sam ZA no imam problem s ka4vaneto na MM prez lqtoto.. sigurno 6toto mnogo se potq na trenirovki po kick box :)

HiP-HoP
08-14-2007, 14:50
opredeleno za, toq mesec go po4vam fitnesa 4e ne6to pokrai 6ibanoto kandidatstvane mn nervi i 6okolad mi doidoha i malko napulnqh :D ot 4etvurtuk po4vam da hoda na 4erveno zname , kazaha mi 4e bil gotin tam fitnesa

Boqn
08-14-2007, 21:20
edin be6e napisal 4e a fitnesa da ne se po4va kato si maluk da ne si uvredi6 organizma ...az sum 9 klas o6te mi e rano ?
palni gluposti sa tva.poznavam hora koito sa po4nali 3-4 klas i na 14 sa po 2 metra i s tela na manekeni

GLeZoRanA
08-14-2007, 21:25
edin be6e napisal 4e a fitnesa da ne se po4va kato si maluk da ne si uvredi6 organizma ...az sum 9 klas o6te mi e rano ?
palni gluposti sa tva.poznavam hora koito sa po4nali 3-4 klas i na 14 sa po 2 metra i s tela na manekeni иллл :smt011

simba007
08-16-2007, 10:51
az sum da za fitnesa-podurja6 figorata

x-plosive
08-19-2007, 14:33
за естествено. за мен фитнеса е най-добрия спорт.най-важното че развива мускулутурата и ти дава повече самочувствие можеш да си моделираш тялото както пожелаеш.той е като начин на живот.аз тренирам от около 7 месеца и вече не мога без него

Метоман
08-19-2007, 14:39
Стаж-3 месеца
Височина 173см
Маса 74 кг
лег 1 x 90кг (0 чиитинг без помощ)
клек 1 x 100кг (0 чиитинг)
тяга 1 х 115кг (без фитили)
къдрав лост за бицепс 10х40кг
Ръка 39см (топло)
Гръб 109см
цикъл с креатин монохидрат+протеин+глутами н
Който не му харесват хр. добавки да го духа :D

miminia
08-19-2007, 15:05
За. Това е хубав и полезен спорт.Аз по принцип се занимавам с други спортове ,но сега започнах и него да практикувам.

TIMEX
08-19-2007, 19:43
Аз съм на 100% за Дори и съм за Фитнесса Без Хапчета !!!! Иначе аз си дигам и ходя на фитнесс заради 2 неща 1-во не ставам Торба(Тюфлек) и 2-ро красиво е :)

Creambase
08-19-2007, 20:41
Фитнес.., плъуване.., ски.., байк..,гребане.., много са :) за спорта съм с 4-те палци :)

#Gravity Of Love#
08-20-2007, 20:20
За естествено.. :wink:
първо полезно е да се спортува...
и второ аз определено имам нужда.. :lol: хубу, че тръгнах..