PDA

View Full Version : Ne mi se uchi



gleelez
01-06-2007, 11:00
Deseti klas sum i vuob6te ne mi se zanimava s nikakvo u4ene kvo da napraq 4e ne mi se u4i nqmam motivaciq u4ili6teto mi e ujasno ne me kefi nikak trqbva da se zubri samo az ne moga da sedna i da se susredotocha za 10 mins daje kamo li da u4a za klasna i tn moje bi obstanovkata mi vliqe ne znam mnogo e zle polojenieto pri nas klasa e ujasen daskalite ne si znaqt rabotata i prosto ne vijdam smisula da se u4i. Tova e lo6o,no kakvo da napravq!?

ProstoAz
01-06-2007, 11:23
Трябва да си промениш нагласата към учението и към училището като цяло!
Хвани да четеш някой урок по история или по биология (примерно) и намери нещо интересно в него, нещо заради което ще си направиш труда да го прочетеш и да го научиш.
А колкото до атмосферата в час (класа и учителите) - ти се опитвай да слушаш какво се преподава, не обръщай внимание на това, което става на около - междучасията са за това (за простотиите). :wink:

vikc
01-06-2007, 16:55
На мен ми идва музата за учене като отворя някой сайт с много готини автомобили и така ми се учи за да мога след време да имам такъв.

NiKOLAN
01-06-2007, 17:08
на мен ми идва като се наспя.... начи не ми е идвало учението от 4ти клас

crazy_sexy_cool`f
01-06-2007, 17:43
напълно безмислена тема!!! Аз тъй като гледам, никой не изгаря от желание, да учи. АКо ми е тъпо, изобщо не ми се учи, но като ми е весело си научавам уроците с запетайките. Знам, че сигурно звуча като зубарка, ама просто всичко зависи от настроението ми :mrgreen:

white_chik
01-06-2007, 18:34
Огредай се около себе си и виж как живеят хората.И на мен не ми се учи,но си казвам,че един ден искам да бачкам хубава работа да си изкарвам сама хляба,а не някой да ми нтяква,че ме издържа,а за да постигна това трябва да уча.И колкото и да е скучно,и колкото и по-забавни неща да има за правене казвай си,че учиш за твое добро и че един ден ще си благодарна,че си си седнала на задника,когато е било времето

bulgarche
01-06-2007, 20:16
Аз това всяка година си го мисля.
Ама не е трудно и без учене се минава.
Аз имам завиден успех, въпреки че не отварям учебници (които тази година не си и направих труда да си купя)
Внимателен в часовете и нящо от обща култура...

start_girl
01-10-2007, 16:59
е то на никои не му се учи хаха мене от 3 клас ме мързи да уча ама кво да се праи от време на време трябва =P~