PDA

View Full Version : Naistina ne moga da razbera!!!



pebuls77
01-06-2007, 13:09
moje li da obi4a6 edno momi4e,da trurdi6 4e e taka,da ima6 vruzka s neq..da polu4ava6 vsi4ko i da hodi6 da se ebe6 s biv6ata si,koqto tursi6 samo za sex... ta nali kogato obi4a6 bi trqbvalo da iska6 da si s partniora si!!!a ne da tursi6 ne6to koeto si imal ve4e i koeto si ostavil,za6toto ne ti e haresvalo... liubov li e tva?.... razbiram da e vruzka ot dosta vreme i da iska6 ne6to razli4no,no pripolojenie 4e e ot 2 sedmici ... kak mislite?

naistina ne mislq 4e tova e liubov...ili moje bi toi e kato drugite koito ne mogat da obi4at ,no ne im pre4i da go kazvat!!!... nz no za men takova ne6to e neprostimo!!! i kato kapak si se zanimava postoqnno s drugi ..izob6to mai e tupi4niq playboy :twisted:

01-06-2007, 13:33
Може!!! Много ми е познато все едно става дума за един и същи човек :) Сега ще ти кажа моето решение на моя проблем.
Ами ако ти е забавно и приятно с него забавлявай се.Не го вземай на сериозно. Търси си и други занимания освен него. Трудно е да се определи дали наистина има чувства към теб,защото има доста моногамни хора.Ако твоите чувства към него са истински му кажи,че няма да го търпиш така (1ви вариянт), че си спала с друг и ти (независимо дали е истина или не) и той да избира дали иска връзка с теб и каква.Ако те удовлетворява решението му продължавай ако не майната му ще намериш друг,който да си заслужава! Всеки случай не се унижавай и не си нарушавай принципите заради никой!

iiirish
01-06-2007, 14:06
тук изобщо няма място за любов! вярно е, че когато си влюбен искаш да си с човека когото обичаш и не изпитваш нужда от никой друг! ;)

IKisseDAGirL
01-06-2007, 15:11
заедно сте от две седмици и те обичал? да бе да

FiRe_LaDy
01-06-2007, 15:19
MI zanimavai se i ti s drugi dori samo eitai kolkoto da ubivash vremeto.I gledai da razbere da vidish togava dlai shte m u stane hubavo.Pyk ti nedei priema vryzkata tolkova na seriozno shtom toi se otnasq taka,zashtoto nakraq naranenata shte si ti.

Allthatshewant
01-06-2007, 15:34
ako zapo4nete da si otmy6tavate nqma da stignete do nikyde prosto qvno ne e mom4eto za teb tyi kato ste s razli4ni razbiraniq za edna vryzka .. ako naistina te obi4a i ti mu davash vsi4ko ot koeto se nujdae a toi prodyljava da hodi i da se pravi na don juan playboy ili kakto iskash go nare4i mi se struva 4e vryzkata vi nqma koi znae kolko cvetu6to byde6te...govori s nego

LO6IQ
01-06-2007, 15:54
тук изобщо няма място за любов! вярно е, че когато си влюбен искаш да си с човека когото обичаш и не изпитваш нужда от никой друг! ;)
:arrow: :wink:

01-06-2007, 16:32
moje li da obi4a6 edno momi4e,da trurdi6 4e e taka,da ima6 vruzka s neq..da polu4ava6 vsi4ko i da hodi6 da se ebe6 s biv6ata si,koqto tursi6 samo za sex... ta nali kogato obi4a6 bi trqbvalo da iska6 da si s partniora si!!!a ne da tursi6 ne6to koeto si imal ve4e i koeto si ostavil,za6toto ne ti e haresvalo... liubov li e tva?.... razbiram da e vruzka ot dosta vreme i da iska6 ne6to razli4no,no pripolojenie 4e e ot 2 sedmici ... kak mislite?

naistina ne mislq 4e tova e liubov...ili moje bi toi e kato drugite koito ne mogat da obi4at ,no ne im pre4i da go kazvat!!!... nz no za men takova ne6to e neprostimo!!! i kato kapak si se zanimava postoqnno s drugi ..izob6to mai e tupi4niq playboy :twisted:

Незнам колко проста трябва да си за да не ти е дяволски очевидно и да си толкова несигурна, че чак да питаш... да не си питала тука и как да се целуваш? Защото за това човек се ражда готов... те и с мозък се раждат, ама ти явно нямаш, че да задаваш реторичен въпрос!
То и малоумен би разбрал, че буквално ти се подиграват!

piska_
01-06-2007, 16:48
А ти въобще обичаш ли я, та да си с нея само това не си написал :wink:

koalka
01-06-2007, 17:00
За мен не е любов.Ако си толкова влюбен няма да искаш да се ч**аш с други и още по-малко с бившата си.

bulgarche
01-06-2007, 19:11
А ти защо си с него? Вероятноста да сте на повече от 17, според мен, е много малка => недейте да си обричате живота със сериозни връзки. Карайте го по-отпуснато. Живеем в 21 век! Само не правете неща за които ще съжалявате

pebuls77
01-06-2007, 20:07
az ne sum tazi s koqto e ot 2 sedmici,nito sum biv6ata mu ... prosto iskah da razbera mnenieto i na drugi hora...za6tot ne mislq 4e kogato obi4a6 moje6 da izneverqva6!!!