PDA

View Full Version : Каква секс поза е най-подходяща за зачеване на мъжка ражба?



Бонито
01-06-2007, 15:01
Аз съм на 16, омъжена съм от няколко месеца и сега искаме с мъж ми да си имаме дете. Каква поза е най-подходяща, за да зачена мъжка рожба. Чувала съм, че имало различни пози при които вероятността да е мъжко или женско детето е определяща.

NightCrawler
01-06-2007, 15:06
Аз съм на 16, омъжена съм от няколко месеца и сега искаме с мъж ми да си имаме дете. Каква поза е най-подходяща, за да зачена мъжка рожба. Чувала съм, че имало различни пози при които вероятността да е мъжко или женско детето е определяща.

ти негърка ли си ?

Бонито
01-06-2007, 15:08
Аз съм на 16, омъжена съм от няколко месеца и сега искаме с мъж ми да си имаме дете. Каква поза е най-подходяща, за да зачена мъжка рожба. Чувала съм, че имало различни пози при които вероятността да е мъжко или женско детето е определяща.

ти негърка ли си ?

Аз съм от ромски произход. Надявам се, че вече ги приемате тези неща и няма да излезе сега някой дето да напише "ама и циганите ли имат компютри".

01-06-2007, 15:09
pozata nqma nikakvo zna4enie i vruzka s pola na deteto po princip,a da ti kaja izvun temata-MNOGO SI ZLE... :-#

krem4et0
01-06-2007, 15:52
Яж много мляко и сирене. Калцият помага за по-бързото придвижване на сперматозоидите,които имат Y хромозома,и от които се появяват на бял свят момченца. Истината е,че нещата са 50-50 и каквото стане. Има редица теории кога да се прави-за момче е препоръчително няколко дни преди овулацията. Също какво да се яде,да се маже влагалището с киселина и какво ли не. За жарлост единствения начин да определиш пола на детето си е с инвитро,но не се прилага все още у нас такава услуга(за опр. на пола).Знам,че при вас циганите(без да се обиждаш) се ценят повече момчетата,но това не зависи от теб,а от сперматозоидчето,т.е. от мъжа ти. Не се чувствай виновна,ако имаш момиче-вината е негова,ако изобщо може да се говори за вина. Обясни го на мъжа ти и тогава си правете секс за създаване на поколение.

01-06-2007, 16:08
Яж много мляко и сирене. Калцият помага за по-бързото придвижване на сперматозоидите,които имат Y хромозома,и от които се появяват на бял свят момченца. Истината е,че нещата са 50-50 и каквото стане. Има редица теории кога да се прави-за момче е препоръчително няколко дни преди овулацията. Също какво да се яде,да се маже влагалището с киселина и какво ли не. За жарлост единствения начин да определиш пола на детето си е с инвитро,но не се прилага все още у нас такава услуга(за опр. на пола).Знам,че при вас циганите(без да се обиждаш) се ценят повече момчетата,но това не зависи от теб,а от сперматозоидчето,т.е. от мъжа ти. Не се чувствай виновна,ако имаш момиче-вината е негова,ако изобщо може да се говори за вина. Обясни го на мъжа ти и тогава си правете секс за създаване на поколение.

52 на 48 е... навсякъде по света е такова съотношението между двата пола.

deidiy
01-06-2007, 17:10
хаха позата е през балкона и двамата :lol: няма значние позата имали значение пола :-k

NiKOLAN
01-06-2007, 17:13
начи позата е той ти навира пистолет в путката а ти му слагаш патката в една базука. накрая гледате да свършите едновременно. тъпо.///

01-06-2007, 17:29
Аз съм на 16, омъжена съм от няколко месеца и сега искаме с мъж ми да си имаме дете. Каква поза е най-подходяща, за да зачена мъжка рожба. Чувала съм, че имало различни пози при които вероятността да е мъжко или женско детето е определяща.

ти негърка ли си ?

Аз съм от ромски произход. Надявам се, че вече ги приемате тези неща и няма да излезе сега някой дето да напише "ама и циганите ли имат компютри".

аре раждаите си чавета и не ни занимаваите !!!

Shaly
01-06-2007, 17:54
Яж много мляко и сирене. Калцият помага за по-бързото придвижване на сперматозоидите,които имат Y хромозома,и от които се появяват на бял свят момченца. Истината е,че нещата са 50-50 и каквото стане. Има редица теории кога да се прави-за момче е препоръчително няколко дни преди овулацията. Също какво да се яде,да се маже влагалището с киселина и какво ли не. За жарлост единствения начин да определиш пола на детето си е с инвитро,но не се прилага все още у нас такава услуга(за опр. на пола).Знам,че при вас циганите(без да се обиждаш) се ценят повече момчетата,но това не зависи от теб,а от сперматозоидчето,т.е. от мъжа ти. Не се чувствай виновна,ако имаш момиче-вината е негова,ако изобщо може да се говори за вина. Обясни го на мъжа ти и тогава си правете секс за създаване на поколение.

52 на 48 е... навсякъде по света е такова съотношението между двата пола.

Да,но 50-50 е вероятността да заченеш момиче-съответно момче. :wink:

01-06-2007, 18:16
Така. Първо - не раждай сега. Изчакай да навършиш поне 18. На 16 години организмът ти не е достатъчно силен. Има разбира се куп случаи и на момичета, родили на по-малка от твоята възраст, но е най-добре да изчакаш. За което едва ли ще ме послушаш, аз ако бях на твое място, сигурно нямаше да се послушам, имайки предвид колко искам дете :lol:
2-ро - започни от сега да приемаш фолиева киселина (това е витамин) - трябва да се пие поне три месеца преди бременност, предпазва бебето от развитие на Спена Бифида, което е много тежко увреждане и бебета, родени със спина бифида не оцеляват дълго - представлява тежко увреждане на гръбначния стълб.
3 -то - за момченцето.
Мъжките сперматозоиди са по-бързи, но по-малко издръжливи от женските. Което значи, че за да имате момченце, трябва да правите секс точно в деня на овулацията, а за момиче -ден-два по-рано.
Овулацията се изчислява по различни начини, най-добре можеш да я следиш с тестове за овулация, след като си изчислила горе-долу кога трябва да бъде - при 28 дневен цикъл е на 14 ден, при по-дълъг е по-късно. Препоръчвам ти: www.zachatie.org , можеш да използваш техния календар на женския цикъл, за да си в течение на нещата си. Там също има и много полезна информация относно правене на бебета и отглеждането им.
Успех. Дано ме послушаш поне за фолиевата киселина.

01-06-2007, 19:02
Яж много мляко и сирене. Калцият помага за по-бързото придвижване на сперматозоидите,които имат Y хромозома,и от които се появяват на бял свят момченца. Истината е,че нещата са 50-50 и каквото стане. Има редица теории кога да се прави-за момче е препоръчително няколко дни преди овулацията. Също какво да се яде,да се маже влагалището с киселина и какво ли не. За жарлост единствения начин да определиш пола на детето си е с инвитро,но не се прилага все още у нас такава услуга(за опр. на пола).Знам,че при вас циганите(без да се обиждаш) се ценят повече момчетата,но това не зависи от теб,а от сперматозоидчето,т.е. от мъжа ти. Не се чувствай виновна,ако имаш момиче-вината е негова,ако изобщо може да се говори за вина. Обясни го на мъжа ти и тогава си правете секс за създаване на поколение.

52 на 48 е... навсякъде по света е такова съотношението между двата пола.

Да,но 50-50 е вероятността да заченеш момиче-съответно момче. :wink:

Вероятноста е 52 на 48, тея 4% не изчезват след зачеването, че изведнъж съотношението на половете да се промени... яко ти куца математиката и логиката нещо...

malka_sladuranka
01-06-2007, 19:06
Позата няма никакво значение. Зависи как се свържат хромозомите ХХ или ХУ... Жената има хромозоми ХХ а мъжа ХУ всеки отдава по една от хромозомите си. Жената при всички случаи одава хромозома Х и всичко зависи от това с коя от мъжките хромозоми се свърже ако се свъже с Х-момиче ако е с У-момче.

bulgarche
01-06-2007, 19:27
Циганите че компютри и пари имат - имат!

И сега...мойто лелче...тези неща се определят не от позата, а чисто биологични процеси втялото. Х и У хромозимите, деня на оплождане на яйцеклетката и куп други неща, които ще учиш след няколко години (пиблизително 4, ако успееш да изкласиш до 8-ми клас)

drR
01-06-2007, 19:28
Сигурно е яко да си женен на 16.. :))

JoeBanana
01-06-2007, 19:34
сега честно си кажете :mrgreen:
някой да не би да повярва ? :mrgreen:

krem4et0
01-07-2007, 17:01
Яж много мляко и сирене. Калцият помага за по-бързото придвижване на сперматозоидите,които имат Y хромозома,и от които се появяват на бял свят момченца. Истината е,че нещата са 50-50 и каквото стане. Има редица теории кога да се прави-за момче е препоръчително няколко дни преди овулацията. Също какво да се яде,да се маже влагалището с киселина и какво ли не. За жарлост единствения начин да определиш пола на детето си е с инвитро,но не се прилага все още у нас такава услуга(за опр. на пола).Знам,че при вас циганите(без да се обиждаш) се ценят повече момчетата,но това не зависи от теб,а от сперматозоидчето,т.е. от мъжа ти. Не се чувствай виновна,ако имаш момиче-вината е негова,ако изобщо може да се говори за вина. Обясни го на мъжа ти и тогава си правете секс за създаване на поколение.

52 на 48 е... навсякъде по света е такова съотношението между двата пола.

Да,но 50-50 е вероятността да заченеш момиче-съответно момче. :wink:

Вероятноста е 52 на 48, тея 4% не изчезват след зачеването, че изведнъж съотношението на половете да се промени... яко ти куца математиката и логиката нещо...
Жените в световен мащаб са повече,не защото се раждат повече момичета,а защото жената живее по-дълго от мъжа,не участва във войни(става дума за пряко участие) и не се излага втакава степен на рискови за живота професии. В годините след войни се раждат повече момчета,за да се възстанови баланса,нарушен от войната. Истината е тази-сперматозоидите носители на X хромозома са толкова,колкото на Y.

lamzzzercho
01-07-2007, 17:38
аз повярвах за тва че се казва Бони ама само тва :o

England
01-07-2007, 18:13
Po princip e istina,4e se rajdat ednakuv broj mom4eta i momi4eta,no tova,koeto go kaza kolegata e istina,4e suotno6enieto na muje-jeni se otnasq,taka kakto 2 kum 3 ili 40% kum 60%-tva go bqh 4el nqkude...
A drugo bqh 4el,4e predi se rajdali pove4e momi4eta s okolo 5-7%,no posle se izravnili procentite v rajdaemostta na momi4enca i mom4enca za da kompensira maikata priroda tova!Ako ste u4ili po istoriq v Rusiq kvo e bilo i otva se use6ta o6te-prosto ima demografski deficit,za6toto prez vojnata umirat 20 mln du6i...