PDA

View Full Version : Za skype be horaaa



Biasna
01-06-2007, 15:44
Abe ne moga az da gledam kato mi puskat kamerki i tva e! Ot kakvo moje da e? Zna4i skype mi e nov, Windowsa mi e XP... Ot kakvo togava moje da e?Az niamam kamera, no ako niakoi mi pusne negovata a zne moga da go gledam #-o Pomagaite plsss! [-o< Pone da razbera kade e pri4inata!

n_ivajlova
01-06-2007, 18:35
Влез в настройките след това във Видео (БЕТА) от там чети и оправяй, предполагам че скайпа ти е на БГ.....Тааа оправяш там настройките ако не стане....като ти званнат да ги гледкаш даваш на отделен екран или прозорец беше изчакай малко и трябва да почне.Но преди това си виж настройките :D

Biasna
01-06-2007, 19:10
Влез в настройките след това във Видео (БЕТА) от там чети и оправяй, предполагам че скайпа ти е на БГ.....Тааа оправяш там настройките ако не стане....като ти званнат да ги гледкаш даваш на отделен екран или прозорец беше изчакай малко и трябва да почне.Но преди това си виж настройките :D
Zna4i nastroikite uj gi opraih-na vhodno videoustroistvo mi e napravneo "ustroistvo po podrazbirane"...tam kadeto pi6e provejdaneto na razgovor-tam e slojena otmetka-toest otbelqzano e "zapo4va avtomati4no video".tam kadeto pi6e avtomati4no priemane na video otmetkata mi e na "samo ot vklu4eni v spisaka", a kadeto pi6e Izvestqvane na nali4no video imam otmetka na "samo do vklu4eni v spisaka"
Tova sa mi nastroikite.A tova za otdelnia prozorec ne go razbrah.Az dokolkoto znam kato 4oveka ti pusne kamerkata trqabva da go vijda6 na mestoto na avatara mu :-k E kvo da pravia sega? :(

Sladkata_Nansi
01-06-2007, 23:03
Това, което ти е "по подразбиране" го смени на другото.
Tam e problema,4e nqma drugo :smt010 Samo tova e.Ina4e otdiasno na tova pole kadeto pi6e "po podrazbirane" ima edin neaktiven buton-testvane na ustroistvoto, no ne e aktiven pak povtariam :smt010 kvo da pravia!Ot kvo moje da e problema?

Sladkata_Nansi
01-06-2007, 23:30
Това, което ти е "по подразбиране" го смени на другото.
Tam e problema,4e nqma drugo :smt010 Samo tova e.Ina4e otdiasno na tova pole kadeto pi6e "po podrazbirane" ima edin neaktiven buton-testvane na ustroistvoto, no ne e aktiven pak povtariam :smt010 kvo da pravia!Ot kvo moje da e problema? Не ти е инсталирана уеб камерата. Повтарям - дай скайп. :D
A ti iavno ne 4ete6 vnimatelno-kazah,4e az NIAMAM KAMERA i iskam da razbera kak moga az da gledma niakoi, koito puska negovata kamera,a ne men da me gledat ;)

Sladkata_Nansi
01-07-2007, 11:40
Ta niakoi znae li otkade moje da idva problema? :-k :smt010

AAz
03-27-2007, 13:46
goli macki li gledash :lol:

Anf3tamin4o
03-27-2007, 14:46
Пробвай със версията на скайпа

elf4o
03-27-2007, 15:15
Abe ne moga az da gledam kato mi puskat kamerki i tva e! Ot kakvo moje da e? Zna4i skype mi e nov, Windowsa mi e XP... Ot kakvo togava moje da e?Az niamam kamera, no ako niakoi mi pusne negovata a zne moga da go gledam #-o Pomagaite plsss! [-o< Pone da razbera kade e pri4inata!
бавен интернет - бавна интернет скорост :>

Дядо Поп
03-28-2007, 06:29
Дядо Поп те съветва да отидеш на Инструменти--->Видео (БЕТА)
Устраиство под разбиране да измереш модела на твоята камера
Или дай на дядо поп марката на това свещено нещо че дядо поп да пита господ google да видим какво е събрал той....
А сетилисе да инсталираш Draiveri бе чадо ?

Forslor
03-28-2007, 20:58
На Дядо ПОП са му много годинките и скелоразата му диша във вратЪ. Момичето няма камера следователно няма какво устройство да бъде засечено . Затова просто си смени версията на Skype или ако нета ти е бавен ...това е причината.