PDA

View Full Version : просто не6то



nqma ime:(
01-06-2007, 17:47
здравей аз съм едно моми4е наранено от толкова много неща.про4ети това което сън написала дано ти допадне:)
imalo edno vreme edno momi4e.bilo 6taslivo makar i v sevat koito mraze6e.be6e 6tasliva za6toto ima6e edno ne6to edna prikazka edin grad i nekvo sveta be6e ne6to glupavo.voini i kakvo li o6te ne iska6e da spre da spre vsi4ko i da dokaje 4e jviota e edna risunka bez guma za triene.dkoksve6 licata na priqtelite si vseki put 6tom zaspiva6e.be6e sama..be6e sama t4no kato neinoto me4e sladko neinoto glineno me4e surceto be6e tam a ostana samo glunata i taka be6e i neinoto surce be6e tam a be6e samo tqlom tuka jivee6e za da se usmvka i da kazva obi4am te jivee6e za da se usmvka i da kazva obi4am te za6to sveta ne moje da e po dobur tova se opita6e i makra 14 godi6na tq znae6e 4e sveta e edno mqsto ot koeto ne moje6 da izbqga6 i trqbva d aminava6 prez vsi4ki tezi xrasti bodlivi kloni za da stigne6 do tam kudeto sika6 ne razbira6e relaniqt svqt moje bi ne siak6e ama koi iska po dqovlote! obi4a6e da gleda kosmonaftite 6toto edni kosmonaft i pokaza kakvo e da jivee6 vsi4ki i pokazvaxa kakvo li ne iska6e da porastne za da bude svobodna kato pticata koqto gledam sega svobodno da leti6 v prostornoto bledo sino nebe i da gleda prosto da gleda...trqbva da stane po dobur 4ovek za6toto prosto jivotut e mig gleda6 i 4ete kak nqkoi sa go obili ili kak edno malko
momi4ecne e bilo prevbito to maika si i kakvo li o6te ne.a tq jivqla s xora koqto q obi4at iska da bude na neinoto mqsto da s epo4uvstva isbntki tujna da razbere kakvo e ne6tastie.da oceni jiovta kakvo ima i kakvo ako ne jivee 6te zagubi.te vsi4ki napravixa ot glina edno surce i do dadoxa na vsi4ki koito bqxa izgubili vqra v jivota koito ne vqrvaxa v lubovta i izob6to vsi4ki xora po vste akoito bqxa zagubli nadejda v dumata 6TASTIE a kakvo sum az?isk6ata da zvali vs4ki zvezdi in da podar edna na vsi4ki koito obi4a da sloji trvata na nebeto a obalicite da sloja na po4vata fantazii tova e jivota i fantaziqta 4e 6te se vurne tam,fantaziq 4e 6te ima vsi4ko fantaziq 4e obi4a istinski fantaziq 4e e dobra i silna i poslednata fantaziq 4e jivee..dammm 4e jivee.a vsu6tnoqt tq prostyo di6a6e po navik vurve6e 6oto taka q bqxa nau4ili
usmixva6e se 6toto be6e izrastnala s usmvki.silzite znae6e kakvo e tova znae6e oba4e 4e istinskite plaka samo veznaj i to ne za priqteli ili rodnini a za isitnkoto koeto vklu4va vsi4ko tova edno mom4e edni priqteli i edno semeiistvo.kkvo e da te udrqt kogato si padnal kakvo e da si padnal i nikoi da ne ti podade ruka 6to nikoi en spre da pravi tova koeto pravi v moennbta : i da se zamisli za istinskata duma 6atstie da spre prosto da spre se4edno kak sega moga da sprq mzuikata i da q psuna kogato az kaja i pojelaq i prosto da nastina kop4eto na mi6kata i rugva za6to ne moga da napravq taka s jivota 6toto sum edno ni6to edno gumene 4ove4e edno 4ove4e ot glina koeto se 4upi prekaneo lesno 6toto ne e napraveno silno...

koalka
01-06-2007, 18:00
Хаха, като си го написал на тъпата латиница дано никой не си криви очите да го чете!В началото пишеш на кирилица, можеше поне и останалото да напишеш на кирилица, но не....

Josefinne
01-07-2007, 18:12
копи/пейст му е отговора ;)
Сори, ама не мога да изтрая тая латиница, грешки, къде технически, къде правописни, тия повторения и липса на препинателни знаци повече от един абзац. Има нужда от преработка, от сюжет и от с-м-и-с-ъ-л най вече :)

sometimes_
01-07-2007, 18:19
Опитах се да го прочета, но някъде след...5-тия ред реших да не измъчвам очите и мозъка си с такава главоблъсканица. Написано е повече от ужасно !!! На нищо ли не ви учат в училище, бе? :shock: