PDA

View Full Version : m-tel???



......
01-06-2007, 17:53
sry ako temata ne e za tuka no ne znaeh kude da q napi6a.na4i skoro ot prima minah na dogovor i maika mi e poiskala da pra6tat vseki mesec bezplatna razpiska.ta vuprosa mi e v tazi bezplatna razpiska osven nomerata na koito si zvunql i kolko vreme si govoril kakvo drugo pi6e? pi6e li i smsite kum koi nomera sa pra6tani ii sudurjanieto na smsite? i kato zvuni6 a ne ti vdignat ili samo klipva6 tva pi6e li go v razpiskata ili samo kato ima osu6testven razgovor?

mersi predvaritelno.nadqvam se nqkoi ot vas da znae i da mi pomogre :oops:

koalka
01-06-2007, 17:56
Не пише номерата, на които ти си звъняла.Пише, че си пращала смс-и, но в никакъв случай не пише съдържанието им.

not_the_same^
01-06-2007, 18:05
мдааам, и съдържанието не смс-ите пише,че даже ако си на възраст 11-50 години записват разговора и после го пишат черно на бяло на разписката,Всичко си пише всичкоо...
Истината ще излезе наяве :-({|= МУАХАХАХАХ
не ве спох, майка ти нищо не може да разбере ;-)

......
01-06-2007, 18:08
na4i nomerata s koito sum govorila 6te gi pi6e s sigurnost i kolko secundi sum govorila pone taka sa kazali na maika mi.no ne razbrah za sms-ite dali samo broq na izpratenite sms-i 6te pi6e ili i nomerata kum koito sa pra6tani.

i pls nqkoi ako znae da mi kaje i bez buzici

Communist
01-06-2007, 18:09
na4i nomerata s koito sum govorila 6te gi pi6e s sigurnost i kolko secundi sum govorila pone taka sa kazali na maika mi.no ne razbrah za sms-ite dali samo broq na izpratenite sms-i 6te pi6e ili i nomerata kum koito sa pra6tani.

i pls nqkoi ako znae da mi kaje i bez buzici
Номера към който са пратени СМС-те го пише :!:

......
01-06-2007, 18:35
dobre a klipvaniqta vpisvat li se? ii sigurni li ste 4e nomerata kum koito se pra6tat sms-i se vpisvat? :shock:

miloto_girl_4e
01-06-2007, 19:36
Относно смс-ите - да, сигурна съм(поне аз :mrgreen: )И аз получавам такава разписка и се вписва към кой номер е пратен смс-а и кога, а относно клипванията - не се вписват, ако не са ти вдигнали :wink: