PDA

View Full Version : Сънищата



01-06-2007, 18:09
според вас те какво зна4ат? Възможно ли е да има6 врузка(да се свърже6) с някой друг 4рез сънищата? и т.н.
Какво мислите?

Communist
01-06-2007, 18:10
Това е невъзможно.

priti_kiti
01-06-2007, 18:10
Ммне. Сънищата са свързани единствено и само с мозъка ни. :D

sledko_f>93
01-06-2007, 18:25
az пък се си мисля 4е има нещо свързано с другите и не е само психиката. Нз. Ауе никой нз със сигорност. :twisted:

koalka
01-06-2007, 18:27
Еми честно казано не ми се вярва.Или поне аз не вярвам в тези неща.то си има там едни книжки, където ти казват какво означават сънищата ти, някакви съновници май бяха, ама за мене са си глупости.

Sladkata_Nansi
01-06-2007, 18:33
По принцип сънищата доста често отразяват действителността, в която живеем и от части бъдещето ни, но не мисля, че трябва до такава степен да се опитваме да ги разгадаем. Аз дори знам, че не е много хубаво да се опитваш да разбереш съня си и да си мислиш какво ли ще ти се случи. :)

sledko_f>93
01-06-2007, 19:03
По принцип сънищата доста често отразяват действителността, в която живеем и от части бъдещето ни, но не мисля, че трябва до такава степен да се опитваме да ги разгадаем. Аз дори знам, че не е много хубаво да се опитваш да разбереш съня си и да си мислиш какво ли ще ти се случи. :)
ма там са мн сме6ни. :Д
пи6е 4е ако сунува6 4е се смее6 6е пла4е6 иобратното и сякакви измишлйотини. То по тази логика аз само трябва да пла4а и още малко в истерия да изпадна :smt005

atanakata
01-06-2007, 19:34
аз знам за сънищата, че са отражение на нашите желания и мисли, макар да не сме сигурни и да отричаме, всичко, което сънуваме е на подсъзнателно ниво... така че, ако сънувате как ви изнасилва мечка... внимавайте много като ходите по горите :smt005

01-06-2007, 19:39
аз знам за сънищата, че са отражение на нашите желания и мисли, макар да не сме сигурни и да отричаме, всичко, което сънуваме е на подсъзнателно ниво... така че, ако сънувате как ви изнасилва мечка... внимавайте много като ходите по горите :smt005
:smt043 :smt043 :smt082

adoration_
01-06-2007, 20:55
Сънищата са свързани с нещата,които искаме подсъзнателно (не онези неща,за които повечето ще си помислят :P ) Да се свържеш с някого чрез сън честно казано ми се вижда абсурдно,но знам ли... всичко се очаква... сънищата са отражение също и на миналото,настоящето и бъдещето;)

Juicy_Lucy
01-07-2007, 01:18
според вас те какво зна4ат? Възможно ли е да има6 врузка(да се свърже6) с някой друг 4рез сънищата? и т.н.
Какво мислите?

мисляя,че сънищата са отражение на емоциите,които са ни обземали през деня..иначе смятам,че тълкуването на сънища е пълна глупост..
хм..миии може и да е възможно да се свързваме с някой,но едва ли ще го разберем..прекалено сложно е за човешкия мозък да си обясни нещо такова..ако го има..
това ме подсеща за мисълта на 1 философ (името му ми излезе от главата :? ) - "Дали пък не живеем истинския си живот докато сънуваме" хм..

teenkopele
01-07-2007, 01:25
Възможно ли е да има6 врузка(да се свърже6) с някой друг 4рез сънищата? и т.н.
Какво мислите?

Според мен не е възможно.

Сънищата са си сънища, сложни за разбиране, както и да ги погледнеш :mrgreen: . По-скоро трябва да си зададен въпросте...защо сънуваме? Защо понякога те ни показват бъдещето? Какъв е смисълът им? :wink:

NiKOLAN
01-07-2007, 01:35
ако щете ми вярвайте имало е сънища, които след известно врмеме са ставали реалност. е така сънувам си нещо и след тва става същото.


а като стана дума за сънища много препоръчвам този филм
http://www.poster.net/eternal-sunshine-of-the-spotless-mind/eternal-sunshine-of-the-spotless-mind-jim-carrey-kate-winslet-kirsten-dunst-michel-gondry-3701335.jpghttp://www.poster.net/eternal-sunshine-of-the-spotless-mind/eternal-sunshine-of-the-spotless-mind-jim-carrey-kate-winslet-kirsten-dunst-michel-gondry-3701335.jpg

teenkopele
01-07-2007, 01:37
ако щете ми вярвайте имало е сънища, които след известно врмеме са ставали реалност. е така сънувам си нещо и след тва става същото....[/img]

И на мен ми се е случвало и съм оставал мега изненадан. :shock: :wink:

Angel_of_fate
01-07-2007, 02:43
Сега и аз ще си кажа :) . Такам малко са хората който биха ми повярвали ... Вярвам ,че в съня си може да се свържеш с някой ... Защото съм го правила :-D и то с моя съученик (който почина де ) , начин за да се разбере дали е той е да му зададете въпрос ! Има и съзнателно сънуване което пък е мн яко . Знаеш ,че сънуваш и си правиш кфот искаш или се оставяш на течението . По сънищата може да се гадае . Има разни съновници , но не мися ,че в тях пише истината . За всеки човек различно . На мен ми се збъдват сънищата , става същото което съм санувала - само някой път .

teenkopele
01-07-2007, 06:42
Сега и аз ще си кажа :) . Такам малко са хората който биха ми повярвали ... Вярвам ,че в съня си може да се свържеш с някой ... Защото съм го правила :-D и то с моя съученик (който почина де ) , начин за да се разбере дали е той е да му зададете въпрос ! Има и съзнателно сънуване което пък е мн яко . Знаеш ,че сънуваш и си правиш кфот искаш или се оставяш на течението . По сънищата може да се гадае . Има разни съновници , но не мися ,че в тях пише истината . За всеки човек различно . На мен ми се збъдват сънищата , става същото което съм санувала - само някой път .

Виж, за свръзване с мъртъвци съм съгласен. Преди години, член на семейстовото ми имаше такова преживяване. :wink: