PDA

View Full Version : Za NOD32 i virus4e



Sladkata_Nansi
01-06-2007, 19:54
Edin priatel e hvanal niakav mn gaden virus-niakav haker mai mu se e vmaknal v kompa.Ta toi ima antivirusna NOD32, samo 4e ne znae kak da go premahne virusa.Az iskam da mu pomogna.Niakoi znae li,pls??? [-o<

01-06-2007, 20:38
Edin priatel e hvanal niakav mn gaden virus-niakav haker mai mu se e vmaknal v kompa.Ta toi ima antivirusna NOD32, samo 4e ne znae kak da go premahne virusa.Az iskam da mu pomogna.Niakoi znae li,pls??? [-o<
Moje da nqma virus, a samo ataka. I spored men ne e napravil pravilen izbor s antivirusniq softuer. Ako ima naistina virus moje da si pusne, ili po to4no neka pusne on-line skanirane i vsi4ko 6te e OK. No ne vsi4ko koeto zasi4a NOD-a (a i vsqka dr programa) e virus. Moje da e nqkoi spy fail koito ne e zarazen izob6to ili nqkoi dr...

Sladkata_Nansi
01-06-2007, 23:32
Гледам заглавието, гледам автора и си мисля "пак ли ти бе?!" ...

NOD 32 автоматично "чисти" вирусите, освен ако не му се каже да не го прави.


Айде със здраве, приятеля ти е спасен. :р
:lol: :lol: :lol: 6te mu predam :lol:

Sladkata_Nansi
01-06-2007, 23:34
Гледам заглавието, гледам автора и си мисля "пак ли ти бе?!" ...

NOD 32 автоматично "чисти" вирусите, освен ако не му се каже да не го прави.


Айде със здраве, приятеля ти е спасен. :р
A i az tva pitam-kak da mu se "kaje",za da gi iz4isti!

Sladkata_Nansi
01-06-2007, 23:49
Гледам заглавието, гледам автора и си мисля "пак ли ти бе?!" ...

NOD 32 автоматично "чисти" вирусите, освен ако не му се каже да не го прави.


Айде със здраве, приятеля ти е спасен. :р
A i az tva pitam-kak da mu se "kaje",za da gi iz4isti! Ти му говориш, то пак... то си знае, че трябва да изчисти. Само ако ти му кажеш да не чисти, а примерно да ги прибира някъде така ще направи. Но няма опция да ги остави да си вършат квото искат... Така, че спокойно. :P
Ok de,samo ne mi se karai :lol:

Sladkata_Nansi
01-06-2007, 23:58
Гледам заглавието, гледам автора и си мисля "пак ли ти бе?!" ...

NOD 32 автоматично "чисти" вирусите, освен ако не му се каже да не го прави.


Айде със здраве, приятеля ти е спасен. :р
A i az tva pitam-kak da mu se "kaje",za da gi iz4isti! Ти му говориш, то пак... то си знае, че трябва да изчисти. Само ако ти му кажеш да не чисти, а примерно да ги прибира някъде така ще направи. Но няма опция да ги остави да си вършат квото искат... Така, че спокойно. :P
I mejdu drugoto za da pitam otkade trqbva da se "kaje" na NOD32,za da iz4isti virusa zna4i imam pri4ina! I qvno ne deistva tolkoz dobre 6tom toi o6te si ima virus4e i to troiansko kon4e ;) Taka 4 ene kazvai,4e sama si gi 4isti 6tot iavno ne e taka!

Sladkata_Nansi
01-07-2007, 00:13
Добре, спри да флудиш!

Приятеля ти е идиот. Дай скайп.
Eheee az li flood-ia be??? I dano da ti se slu4i i na teb,za da vidim koi e idiot i koi ne i da vidim kak ti 6te se opravi6!!! :smt019 :smt013

Ceballos
01-07-2007, 00:16
idiot li sam poznava6 li me ve tapak sogorno ne taka 4e nemoje6 da kaje6 kakav sam nito az za teb ama po tova koeto govori6 vse pove4e si mislia 4e si palen bastun v koeto nese samniavam de aide haker leka ve4er

LGPz
01-07-2007, 13:05
idiot li sam poznava6 li me ve tapak sogorno ne taka 4e nemoje6 da kaje6 kakav sam nito az za teb ama po tova koeto govori6 vse pove4e si mislia 4e si palen bastun v koeto nese samniavam de aide haker leka ve4er

:smt011 :smt011 :smt011 Спрете да се разправяте тук.Има ЛС!

Sladkata_Nansi
01-08-2007, 17:37
Я си затвори шибаната устичка бе, ламе мръсно! Дано ти изгори дъното и да ти е 3 месеца компа в гаранционния сервиз! Аз нямам антивирусна и не се оплаквам, нали?!
Awe pi4 zatvori si ti tvoita usti4ka 6tot ne toi parvi po4na da se obijda... :smt011

Victorya
01-08-2007, 18:52
Какви сте ми забавниии...хахахаха.Към авторката на темата:Мила не пожелавай на никого да му се случва да има вируси :-D Всички сме имали!Знаем че могат да хапят лошо,а могат и да не хапят толкоз лошо.Ако НОД-а е тооооооолкова сложен за малките ви сладки мозъчета викнете някой на който му разбира шишарката и ще го оправи.Макар че честно казано и брат ми който е на 11 знае как да махне вирус :lol: Бррр браво специалистите много ме забавлявате.Един троянски кон чудо гооооолямо.Няма да започне троянската война спокойно.Аз лично антивирусен софтуер не ползвам вече от година.Аз си ги отглеждам :lol: Развъждам си докато не ми писне и после само слагам един диск в си ди рома (онова там на кутията на компютъра дето натискаш едно копче и то се отваря и там се слага диска-просто разяснявам :-D )Та там точно слагам един диск на който е записан версия ХР профешънъл и давам boot from CD и всички вируси изчезвааааат!Но тва даже е по-сложно от НОД-чето така че вервам че темата ще стане 725427865 страници докато ти обясня как се прави и ти го и схванеш.Тъй че недей много да нападаш.Не е ти толкоз умна главицата.Човека просто искаше да ти помогне ти взе та го нападна.И аз на негово място бих казала че са ви кухи гълъбарниците.Дрънкат като цинкови кофи! :D :D :D Поне сте забавни отдавна не ми беше ставало толкова смешно :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Sladkata_Nansi
01-08-2007, 19:47
Какви сте ми забавниии...хахахаха.Към авторката на темата:Мила не пожелавай на никого да му се случва да има вируси :-D Всички сме имали!Знаем че могат да хапят лошо,а могат и да не хапят толкоз лошо.Ако НОД-а е тооооооолкова сложен за малките ви сладки мозъчета викнете някой на който му разбира шишарката и ще го оправи.Макар че честно казано и брат ми който е на 11 знае как да махне вирус :lol: Бррр браво специалистите много ме забавлявате.Един троянски кон чудо гооооолямо.Няма да започне троянската война спокойно.Аз лично антивирусен софтуер не ползвам вече от година.Аз си ги отглеждам :lol: Развъждам си докато не ми писне и после само слагам един диск в си ди рома (онова там на кутията на компютъра дето натискаш едно копче и то се отваря и там се слага диска-просто разяснявам :-D )Та там точно слагам един диск на който е записан версия ХР профешънъл и давам boot from CD и всички вируси изчезвааааат!Но тва даже е по-сложно от НОД-чето така че вервам че темата ще стане 725427865 страници докато ти обясня как се прави и ти го и схванеш.Тъй че недей много да нападаш.Не е ти толкоз умна главицата.Човека просто искаше да ти помогне ти взе та го нападна.И аз на негово място бих казала че са ви кухи гълъбарниците.Дрънкат като цинкови кофи! :D :D :D Поне сте забавни отдавна не ми беше ставало толкова смешно :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kato e iskal da pomogne za6to ne go e napravil a zapo4na da obijda "priatelia ti e idiot".Moje bi prosto e iskal da ni predizvika, za6toto dokolkoto az vidiah s ni6to ne pomogna.Qvno i toi tolkova mu razbira!!! :smt011

Sladkata_Nansi
01-08-2007, 19:49
Хахах, само така. :lol:
"4oveka"sam si dokazva,4e e celial edinstveno da ni predizvika i posle da se kefi na skandal4eto ;) Jalko oba4e,4e ne mu se vrazvam :lol:
I virus4eto si go opravihme i bez negovata pomo6t, koiato tai ili ina4e niama6e da e nikakava sas sigurnost!!!

Sladkata_Nansi
01-08-2007, 20:02
Хахах, само така. :lol:
"4oveka"sam si dokazva,4e e celial edinstveno da ni predizvika i posle da se kefi na skandal4eto ;) Jalko oba4e,4e ne mu se vrazvam :lol:
I virus4eto si go opravihme i bez negovata pomo6t, koiato tai ili ina4e niama6e da e nikakava sas sigurnost!!! Ще те оставя да си мислиш, че разбираш от компютри ...
Vaob6te ne e stavalo vapros za tova dali AZ razbiram ot kompiutri ili ne!!! Taka 4e az moga da si mislia kakvoto iskam /tova e moi problem/...

LGPz
01-08-2007, 20:25
Хахах, само така. :lol:
"4oveka"sam si dokazva,4e e celial edinstveno da ni predizvika i posle da se kefi na skandal4eto ;) Jalko oba4e,4e ne mu se vrazvam :lol:
I virus4eto si go opravihme i bez negovata pomo6t, koiato tai ili ina4e niama6e da e nikakava sas sigurnost!!!

=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> Дами и господа,за мене е чест да ви представя новите надежди на България,които днес махат вирус с НОД 32,а утре махат НОД 32,защото всички вируси се страхуват и без това от тях.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

пфф мразя този брутализъм в кръвта ми ... :smt011

Sladkata_Nansi
01-08-2007, 20:36
Хахах, само така. :lol:
"4oveka"sam si dokazva,4e e celial edinstveno da ni predizvika i posle da se kefi na skandal4eto ;) Jalko oba4e,4e ne mu se vrazvam :lol:
I virus4eto si go opravihme i bez negovata pomo6t, koiato tai ili ina4e niama6e da e nikakava sas sigurnost!!!

=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> Дами и господа,за мене е чест да ви представя новите надежди на България,които днес махат вирус с НОД 32,а утре махат НОД 32,защото всички вируси се страхуват и без това от тях.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

пфф мразя този брутализъм в кръвта ми ... :smt011
Ako ima6 predvid dumite mi-ne sam kazala,4e sme mahnali virusa s NOD32 ;) :D

01-08-2007, 23:23
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii basiiiiiiiiiiiii tuk samo hakeri be 4ovek da go e strah da popita, opravih si kompeca ,dori nau4ih novi dumi kato CD rom pak i az moje da sam nabor na brat ti "na 11 godinki da sam " pak onia bastun koito po4na da me narejda mi bastunio tap si nemoje6 da se oprai6 ama i taka si si dobre be jivurkai si , ae hakeri blagodaria za bezcenata pomo6t samo gluposti nadrankahte pone se posmiah i specialno za bastuna vsi4ko nai hubavo

01-08-2007, 23:42
i gledai go The NightRider priatelkata mi obijda evala 4ovek naredi momi4e mn si dobar basi smotaniaka unikalen mi kvo da napraim nemoje vsi4ki da razbirame ot vsi4ko vie moje da razbirate ot PC ta i poneje moje da vodite niakav zaciklil na4in na jivot li6en ot 4ove6ki kontakti na jivo zapo4vate da si izbivate kompleksite " The NightRider" tuka vav virtoalnoto si 6ibano prostranstvo kadeto se 4ustvate silni jalka kartinka sajeliavam te bastun pone Queen_Vicktorye se posmia moga da sam spokoen a pak onui LGPz to gorkoto imam 4ustvo 4e e v taia tema samo za laf niama lo6o aide 4ao.

Victorya
01-09-2007, 06:16
Хахах, само така. :lol:
"4oveka"sam si dokazva,4e e celial edinstveno da ni predizvika i posle da se kefi na skandal4eto ;) Jalko oba4e,4e ne mu se vrazvam :lol:
I virus4eto si go opravihme i bez negovata pomo6t, koiato tai ili ina4e niama6e da e nikakava sas sigurnost!!!

Браво съкорвище браво! =D> Я пробвай в НАТФИЗ да ставаш комик?Комици като Луи дьо Фюнес и Джим Кери пасти да хрупат пред тебе. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ти си била неотразима!"Жалко че не му се връзвам" ПФфффхахахахахаахахахаха :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 Ти ли не му се върза-почна да наричаш тука :smt005 :smt005 :smt005 И на кое да му се вържеш?Че иска да направи скандал?Извинявай ама (не кво ти са извинявам всъщност) той най-малко 300 пъти повтори че тоя прословут НОД32 САМ маха вирусите освен ако ТИ принцесо не му задададеш да не ги маха а а ги слага в карантина и да си ги пазиш ако случайно някой ден решиш да ги пуснеш в нечий друг компютър,ама не вервам да се сещаш как.То па верно човек да не случайно да рече да помогне!
А за махането на вируса-евала!Ти откри Америка,Колумбе! :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 Забавляваш малката ама вземи вече да млъкнеш щото от забавно става досадно и неверояяяяятно тъпо!Лазиш ми по нервите! [-X

Sladkata_Nansi
01-09-2007, 08:39
Хахах, само така. :lol:
"4oveka"sam si dokazva,4e e celial edinstveno da ni predizvika i posle da se kefi na skandal4eto ;) Jalko oba4e,4e ne mu se vrazvam :lol:
I virus4eto si go opravihme i bez negovata pomo6t, koiato tai ili ina4e niama6e da e nikakava sas sigurnost!!!

Браво съкорвище браво! =D> Я пробвай в НАТФИЗ да ставаш комик?Комици като Луи дьо Фюнес и Джим Кери пасти да хрупат пред тебе. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ти си била неотразима!"Жалко че не му се връзвам" ПФфффхахахахахаахахахаха :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 Ти ли не му се върза-почна да наричаш тука :smt005 :smt005 :smt005 И на кое да му се вържеш?Че иска да направи скандал?Извинявай ама (не кво ти са извинявам всъщност) той най-малко 300 пъти повтори че тоя прословут НОД32 САМ маха вирусите освен ако ТИ принцесо не му задададеш да не ги маха а а ги слага в карантина и да си ги пазиш ако случайно някой ден решиш да ги пуснеш в нечий друг компютър,ама не вервам да се сещаш как.То па верно човек да не случайно да рече да помогне!
А за махането на вируса-евала!Ти откри Америка,Колумбе! :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 Забавляваш малката ама вземи вече да млъкнеш щото от забавно става досадно и неверояяяяятно тъпо!Лазиш ми по нервите! [-X

"Malkata"-sas sigurnost sam ti "kaka" :D I radvam se 4e se zabavliava6-a 6tom ve4e ti e dosadno moje da ne 4ete6 otgovorite i da mahne6 tam otmet4icata za "abonament"-pak i ako iska6 o6te da ti polazia po nervi4kite prodaljavai da dava6 "kompetentnoto" si mnenie i da si otvaria6 "queen"-skata usti4ka, koiato samo znae da obijda i da se pravi na -nai-umna!Ah gorkata mi tia kolko e zabludena :lol: Da ti kaja i ti mn me zabavliava6 :-D :-D :smt005 A kolkoto za NATFIZ-mi niamam o6te takiva sposobnosti, ama ako re6a ti parva 6te razbere6 :lol: :smt005

Forslor
01-09-2007, 14:27
:smt005 хич не се флудва тука тъй като гледам .

LGPz
01-09-2007, 15:06
Мисля,че тряба всички да спрем до тук!Твърде мн се отплеснахме от темата ...

Sladkata_Nansi
01-09-2007, 17:01
Мисля,че тряба всички да спрем до тук!Твърде мн се отплеснахме от темата ...
=D> Pravilno i to4no kazano!!! TO tuk po princip pove4eto samo znaiat da obijdat! Blagodaria vse pak za vsi4ko-ve4e niamam nujda ot pomo6t,za6toto vsi4ko e v red!Ako jelaiat moderatorite temata ve4e moje da bade zakliu4ena :idea: