PDA

View Full Version : iskam da spodelq i ako moje savet4e



bilqn4eto
01-06-2007, 19:01
zdraveite,ne znam dali temata e za tuk,oba4e naistina imam nujda ot savet.istoriqta e takava:s moqta nai dobra priqtelka se zapoznahme s dve mom4eta,koito sa6to sa nai-dobri priqteli.ednoto mom4e q haresva,a az haresvam drugoto.dnes oba4e izleznahme na kafe i tq sama si razgovarq6e s tqh,kato se opitva6e da se pravi na golqma rabota i az dumata ne vzeh ot neq,a puk mnogo mi se iska6e da pogovorq s mom4eto,koeto mi e simpati4no.sega sqka6 nito edno ot dvete vaob6te ne me zabelqzva,a samo tq e centar na vnimanie(znam 4e vsqko momi4e iska da e nai_nai) i tova me drazni.utre mi vika pak da sme izlezneli s tqh.ako moje edno savet4e dali da izlezna i ako "da" kak da go zagovorq.blagodarq 4e mi otdelihte malko vreme :wink:

koalka
01-06-2007, 19:07
Еми тя предполагам е искала да впечетли момчето, което тя харесва. :wink: Говори приятелски с нея и й обясни ситуацията.Ако ти е приятелка ще те разбере.Пък и ти например, като си седите можеш да говориш с онова момче.Остави я да си говори, това не трябва да ти пречи.

POLA^_^
01-06-2007, 19:10
Еми тя предполагам е искала да впечетли момчето, което тя харесва. :wink: Говори приятелски с нея и й обясни ситуацията.Ако ти е приятелка ще те разбере.Пък и ти например, като си седите можеш да говориш с онова момче.Остави я да си говори, това не трябва да ти пречи.
Леле взе ми думите от устата,коалке,точмо това мислех да напиша... :shock:

bilqn4eto
01-06-2007, 19:32
mersii i ako ima i drugi mneniq gi puskate :wink: :-D

^`Viki`^
01-06-2007, 19:39
А защо не излезеш на кафе само ти и момчето което ти допада? :wink: Така ще имате доста време и няма да се налага да се мъчиш да вземеш думата от приятелката ти, или пък ако се чувстваш неловко само с него можеш да опиташ както каза някой преди мен - да оставиш приятелката ти да говори с другото момче, а ти да говориш с това което те привлича. Good luck! :D :D :D

bilqn4eto
01-06-2007, 19:49
otnovo MERSIII.naistina sigurno bi mi bilo nelovko da izlezna samo s nego,no utre smqtam da se pootpusna i da pogovorq s nego :wink:

bilqn4eto
01-06-2007, 19:51
noi ako ima o6te mneniq sa dobre do6liii :smt019

IKisseDAGirL
01-06-2007, 19:56
питай я защо след като има намерение само тя да говори с тях и да те държи на страна, изобщо иска да те взима с нея :wink: да се надяваме, че ще се усети

SEXapilna^
01-06-2007, 20:02
abe skupa ti ne vijda6 li 4e ve4e vseki gleda sebe si :| ne 4akai na horata da ti pomognat a po-skoro da te zakopaqt bilo to priateli i t.n :wink: trqbva sama da se bori6 za celite si u :!: spex4e s mom4eto

iiirish
01-06-2007, 20:03
направи си един експеримент ;) следващия път не излизай с тях! ако другия път те поканят и настояват да дойдеш значи все пак не си останала толкова незабележима... ;)

bilqn4eto
01-07-2007, 13:10
off,neznam,o6te se 4udq,sled malko 6te izlizat i neznam dali nqma da e po-dobre kakto kaza anito.sl da ne izlizam sega i da vidq dali 6te me potarsqt otnovo,ina4e puk mogat savsem da me zabravqt ako kazanoto ot neq e neuspe6no.
nqkoe savet4e,a i izvinqvaite ako sam bila malkjo dosadna :-D :wink:

olga
01-07-2007, 14:33
А защо не излезеш на кафе само ти и момчето което ти допада? :wink: Така ще имате доста време и няма да се налага да се мъчиш да вземеш думата от приятелката ти, или пък ако се чувстваш неловко само с него можеш да опиташ както каза някой преди мен - да оставиш приятелката ти да говори с другото момче, а ти да говориш с това което те привлича. Good luck! :D :D :D



И аз съм на т'ва мнение!Действай докато не е станало късно!УСПЕХ! :wink:

.,.,.,,,,,,......,,.,.,.,
01-07-2007, 15:59
mersii i ako ima i drugi mneniq gi puskate :wink: :-D
Sorry ako povtorq nqkoe mnenie, ama spored men e nai-dobre da kaje6 na tva mom4e 4e iskate da izlezete SAMO DVAMATA, taka nai-dobre moje da te opoznae, ina4e naistina ima risk da ne te zabeleji mnogo.
Aide uspeh ;)

.,.,.,,,,,,......,,.,.,.,
01-07-2007, 16:00
off,neznam,o6te se 4udq,sled malko 6te izlizat i neznam dali nqma da e po-dobre kakto kaza anito.sl da ne izlizam sega i da vidq dali 6te me potarsqt otnovo,ina4e puk mogat savsem da me zabravqt ako kazanoto ot neq e neuspe6no.
nqkoe savet4e,a i izvinqvaite ako sam bila malkjo dosadna :-D :wink:
Sorry zabravih : ami sega si izlez spokoino, kvo gubbi6??? Ama gledai zadyljitelno da si uredi6 sre6ta na same

bilqn4eto
01-07-2007, 16:23
ami da,oba4e ne6to se obarka i sega nqma da izlizame,nai-veroqtno utre i mislq naistina da te poslu6am :wink: ,pak mersiii :mrgreen:

sexy_mafia
01-07-2007, 18:14
taka spored men priatelkata ti ima nujda ot terapia i mnogo vnimanie i pogovoris neia no s dobro ako ne te razbere postapi kakto poiska6.a za vaprosnoto mom4e bix ti predlojila da sedne6 do nego i da go zagovori6,pitai za nego za muzikata koito haresva za ob6ti interesi i takiva ne6ta taka nai lesno 6te razbere6 dali si podhojdate i dali si zaslujava.

Undying
01-07-2007, 18:53
Ми утре пък ти вземи думата и не я давай на приятелката си,да види как си се чувствала ти предния ден.Това определено трябва да и даде тема за размисъл. ;-)

He3HauKa
01-07-2007, 20:24
Просто се постарай да седнеш по-близко до момчето и завържи разговор,питай го каде учи,на кои дискотеки ходи .... общи работи.Ако и той те харесва разговорът ще потръгне от самосебе си :roll:

bilqn4eto
01-08-2007, 15:57
mersi,utre nqma da e,no moje bi v drugi den 6te izleznem i 6te sedna do nego :wink: ,a dano se polu4i ne6to :-D .az si padam malko sramejlivka :mrgreen: ,ama vse 6te mi hrumne kakvo da go popitam,kvoto stane. i pak misiii :wink:

midnight scream
01-09-2007, 21:52
ami macka,ne znan.moje bi nqma da e zle da izlezete samo dvamata,no v slu4ai 4e ne te e sram,a v sa65tnost do kolkoto razbrah e taka.tai 4e sedni do nego i pogovorete samo dvamata bez da obra6tate vnimanie na oniq(va6ite tam nai-dobri priqteli).offf nz,nqkjoi drug da kaje :-k

Juicy_Lucy
01-09-2007, 22:06
според мен в никакъв случай не трябва да прпускаш среща с момчето в момента..да,седни колкото се мове по-близко до него и по някакъв начин се опитай да го заговориш..задавай му,както си тече разговора,разни въпроси,за да не се получава неловкото мълчание..а и ,ако има нещо от негова страна,разговора наистина ,както каза някой преди мен,ще си потръгне от самосебе си.Ако ли пък не -да не ти пука..не е единствен все пак.. :-D успех