PDA

View Full Version : ES ese



karaa_a
01-06-2007, 19:43
molq vi imam tema kak se po4ystvax kato vlqzoxme v ES(ese) , napishete neshto che nishto ne namiram v neta,imam da izkaram ot internet no nikude ne namiram
ako nameri neshto mi goprati na e-maila ne tyk pls
karaa_a@abv.bg

karaa_a
01-06-2007, 19:57
ako moje da ytre ve4er mn 6te sum blagodarna mersi predvaritelno... O:)

white_chik
01-07-2007, 11:08
Дойде и 2007 .Преди всичко тази година е белязана с влизането ни в Европейския съюз.Медиите и политиците ни надуха главите с този "така важен" за нашето бъдеще факт.Но дали наистина това ще помогне,на нас новото поколение?Дали Европейския съюз ще ни осигури възможностите,които досега са били само мечта?Е,само времето,а и ние самите ще можем да дадаем отговор на този въпрос.
Знаете ли,винаги ми е било много странно едно нещо.На 31 декември 2006 ние си бяхме българи,един скромен народ.Една малка държава,която трудно се открива на картата.А на 1 януари вече сме част от "чудото" Европейски съюз.Не знам за вас,но не почуствах разликата.Да,това може би е поради факта,че съм тинейджърка,която не разбира нищо от сложния свят,в който се намираме.Всички казват,че сега Европа е готова да ни посрещне,този път наистина.Но дали именно този факт няма да причини емигрирането на все повече млади?ДАли имнно хората,които имат възможнсти да ни прослявт по света няма да тръгнат да си търсят късмета в Англия,Франция,Германия?
От тази година нататък българите имаме да извървим едни много дълъг,а и много труден път.Трябва да докажем на света,че можем,че не сме просто част от ориента,че сред нас има наистина стойностни и ценни хора,които ще дадат своя принос за Световонто благо.Може би сега,ние учениците ще оценим нуждата от образувание,ще оценим факта,че в България ще дойдат много нови фирми и може би най-накрая и българите ще се реализираме и ще докажем,че не сме просто евтина работна ръка,а че сме хора,равностойно по интелект и умения и на най-великите държави.
Е,Европейски съюз приготви се,защото да,България е малка и бедна държава,но хората,които живеем тук,ще се преборим с конкуренцията,ще покажем,че се гордеем,че сме българи,ще си пробием път и един ден света ще ни приеме,защото няма да има друг избор!

Тва съм го писала тая година,обаче не ми беше проверено.Все пак можеш поне да отбиеш номера :wink:

RaidBoss
01-07-2007, 11:23
Моля някой да ми даде линк за есе на тема ,,Милосърдието-проява на сила или слабост''или по друга тема ,,Кое е по-трудно-да си признаеш или да премълчиш" моля ви се трябвами за утре(до обяд) :( [-o< [-o< [-o<

ComiX
01-07-2007, 11:54
Моля някой да ми даде линк за есе на тема ,,Милосърдието-проява на сила или слабост''или по друга тема ,,Кое е по-трудно-да си признаеш или да премълчиш" моля ви се трябвами за утре(до обяд) :( [-o< [-o< [-o<
Не намерих нищо конкретно,но ето ти някакви материали, от които можеш да вмъкнеш нещо в първата тема.


http://www.komentari.com/web/modules.php?op=modload&name=Forums&file=viewtopic&forum=10&topic=86

Това есе е за агресията - проява на сила или слабост (http://www.teenproblem.net/school/s/551.html)

01-07-2007, 12:11
Благодаря ти!!!! Много ми помогна !