PDA

View Full Version : проблем с косата



01-06-2007, 20:38
значи нещо много ми се измъчи косата напоследък,или по-точно скалпа й.Всичко почна от края на лятото,откакто се върнах от морето.Първо косата ми беше станала на метла от слънцето й водата и имах страшен косопад,но си я съживих с маски,ето че косопада не спр а само намаля.Но скалпа ми седи на главата още като се измия като мазен и имах пърох и постоянно ме сърбеше.Сменила съм сиг 10 шампана и никакъв ефект.Преди месец почнах да си мажа от маскките и в корена и да ползвам едни ампули всяка седмица-ревалид.Косата ми спря да пада само за 1 ампула седмично и вече не ми седеше мръсна и мазна в корените и спря да ме сърби главата.последните месеци нямах време за маски обаче и не си слагах и ампули и сега положението е същото-чуствам си косата на главата ужасно..чудя се дали да ги почна пак ампулите или по-скоро да се мацм с маски?лекарр?

01-06-2007, 20:46
da nai-dobre lekar.6tom samole4enieto ne pomaga.toi 6e ti izpi6e ne6to efikasno.

Sweetlove1990
01-06-2007, 21:35
Най-добре отиди на лекар...така е най-сигурно :wink:

RAWRRR
01-07-2007, 04:13
Отиди на дерматолог за да ти изпише лечение.
Има много причини за косопад и към всяка се подхожда различно.
Прегледа струва 15 лева.
Лечение (поне моето) е 75 лева на месец.

:roll:

01-07-2007, 09:57
Започни отново да я подхранваш щом преди когато си и слагала ампули маски и т.н. не е падала значи има нужда от подхранване.А може би проблема е че не приемаш достатъчно витамини и аз бях така преди и след като започнах да взимам витамини вече не ми пада толкова косата.

malkoto_sladur4e
01-07-2007, 10:55
P1rvo.Moje da e ot stresa,taka 4e ohladi strastite :!: :wink:
Vtoro:Vzemi si hininova voda (tq 6te ti podhrani kosata) :)
Treto:Kupi si revalid (lekarstvo za hubava kosa i nokti)...povqrvai mi ba6ta mi e lekar znam gi tiq ne6ta s revalida vsi4ko 6te se opravi..oba4e trqbva da se pie 2 meseca za da ima efekt! :roll:

sweet_bubka
01-07-2007, 11:21
toq revalid samo za kosopad li e ili poprincip za izto6tena kosa ?Kolko struva?4e i mnoita kosa ne6to ne ma kefi :mrgreen:

Lorraine
01-07-2007, 14:56
da nai-dobre lekar.6tom samole4enieto ne pomaga.toi 6e ti izpi6e ne6to efikasno.

radito
01-09-2007, 10:13
P1rvo.Moje da e ot stresa,taka 4e ohladi strastite :!: :wink:
Vtoro:Vzemi si hininova voda (tq 6te ti podhrani kosata) :)
Treto:Kupi si revalid (lekarstvo za hubava kosa i nokti)...povqrvai mi ba6ta mi e lekar znam gi tiq ne6ta s revalida vsi4ko 6te se opravi..oba4e trqbva da se pie 2 meseca za da ima efekt! :roll:
ооо да!и аз съм мноо доволна от Ревалида!пих витамините за коса и после използвах шампоана с балсама и косата доста се оправи от косопада!дори и само шампоана да позлваш има ефект.поне при мене де! :wink: