PDA

View Full Version : moje li?



otchaqnata
01-06-2007, 22:05
spored vas moje li lubovta da zavar6i s priqtelstvo?

Why Im So Alone?
01-06-2007, 22:07
Еми да, предполагам. :D
Пак го казвам Fuck The Love! \:D/

priti_kiti
01-06-2007, 22:07
Рядко, но може...

iiirish
01-06-2007, 22:08
след връзка отношенията могат да останат като на обикновенни познати, но не и приятели в истинския смисъл на думата!

IKisseDAGirL
01-06-2007, 22:15
може, дори според мен най-хубавите приятелства се крепят на отдавнашна връзка, която обаче е напълно преодоляна и загърбена и от двете страни - това е от лични наблюдения :-)

Sweetlove1990
01-06-2007, 22:22
Эа жалост много много рядко :( но все пак може

HopeLesss
01-06-2007, 22:26
Иска ми се да можеше :roll:

atanakata
01-06-2007, 22:31
аз ходих с най-добрата си приятелка, след като скъсахме не можехме да се гледаме 1 месец, ама ся пак сме си неразделни дружки :mrgreen:

koalka
01-06-2007, 22:40
Естествено, че е възможно, но само, когато и при двамата всичко е приключило и остават само приятелските чувства.

olga
01-07-2007, 15:47
много ясно че е възможно,но не зависи само от единия стига и другия да го иска и по-важно да мовете да продължите като приятели!

TreeHill
01-07-2007, 15:49
Приятелството често завършва с любов , но любовта с приятелство - рядко!!!

mon4eto
01-07-2007, 15:51
Рядко, но може...

GalleNo_MoMi4eNce
01-07-2007, 16:52
Приятелството често завършва с любов , но любовта с приятелство - рядко!!!

iiirish
01-07-2007, 16:58
Естествено, че е възможно

не ми е ясно ти къде се слагаш при положение, че никога не си късала с момче, защото още ходиш с първия си :-s тъй че не можеш да дадеш обективно мнение, тъй като нямаш опит в това :?

Vampire princess
01-07-2007, 17:02
Не ми се вярва, но няма невъзможни неща ... нали така казват! :wink:

BunnYY_f
01-07-2007, 18:08
От личен опит знам че може! Ама не очаквай много :?

LSD^Lady
01-07-2007, 18:37
Рядко , но е възможно!

koalka
01-07-2007, 18:40
Естествено, че е възможно

не ми е ясно ти къде се слагаш при положение, че никога не си късала с момче, защото още ходиш с първия си :-s тъй че не можеш да дадеш обективно мнение, тъй като нямаш опит в това :? Говоря, защото съм пряк свидетел на такива връзки, които накрая завършват с приятелство.

Undying
01-07-2007, 19:14
Може разбира се,стига и двете страни наистина да имат желание,а не само така да си приказват,и после нищо да не правят по въпроса.

dEnIsTy
01-07-2007, 19:15
да,може :wink:

BrokenInnocence
01-08-2007, 00:28
На мен не ми се е случвало и честно, не вярвам, но няколко приятелки вече доста време ме убеждават, че можело.

little_sweet
01-08-2007, 07:12
Голямото приятелство може да завърши с голяма любов но голямата любов не може да завърши с голямо приятелтво!!!!!! {тфа е от мени и все пак успех :)}

Infatuated Inside
01-08-2007, 07:49
Ами, няма невъзможни неща.. предполагам.
Случвало ми се е да прекратя всякакъв контакт, случвало ми се е да запазя някакво приятелско отношение. Нещата в крайна сметка не могат да бъдат принципни, винаги опира до това каква е била връзката, дали хората са си били приятели преди нея и изобщо, хиляди други неща, които са от значение.
Струва ми се, че най-важното е времето. Когато си бил наранен, не можеш веднага да се съвземеш и да възприемаш този до себе си само като приятел. С времето свикваш, изправяш се на крака, започваш да живееш без него и идва момента, в който и твоите чувства вече ги няма. Тогава, като че ли може да се изгради приятелство. Защото няма болка, няма засегнати чувства, всичко е в миналото. Нещата не могат да се пришпорват, нищо не би се получило. Попринцип е по-лесно след някакви кратки връзки, защото в тях не е било влагано толкова много. Трудно е и много сила се изисква да подтиснеш чувствата си и да бъдеш приятел на човек, с който сте се обичали години и сте преживели хиляди неща. Но пък е наистина хубаво ако стане реалност. Вярвам, че може. Има доказателства, все пак. (:

malkata_
01-08-2007, 10:38
Попринцип казано е че невъзможни неща няма....но в моя случай вече не сме приятели...ходих с най-добрия ми приятел почти 8 месеца....незнамкакво стана,но и двамата искахме да се разделим...така и стана...казахме си осатваме си същите приятели,но...уви и това нестана!!!Всеки отбягваше другия...измисляше си причини да не говори...и сега сме просто на едно "здрасти"...няма ги предишните истински приятелски чувства...вече неможем да си споделяма като преди...вече всичко е различно...и ужасно съжалявам...така че смятам,че няма как да си остане същото приятелство като преди да тръгнат!!! :? :roll: ](*,)

sexy_mafia
01-08-2007, 11:47
Попринцип казано е че невъзможни неща няма....но в моя случай вече не сме приятели...ходих с най-добрия ми приятел почти 8 месеца....незнамкакво стана,но и двамата искахме да се разделим...така и стана...казахме си осатваме си същите приятели,но...уви и това нестана!!!Всеки отбягваше другия...измисляше си причини да не говори...и сега сме просто на едно "здрасти"...няма ги предишните истински приятелски чувства...вече неможем да си споделяма като преди...вече всичко е различно...и ужасно съжалявам...така че смятам,че няма как да си остане същото приятелство като преди да тръгнат!!! :? :roll: ](*,)

napalno sam saglasna na men mi e se e slu4valo sa6toto :smt013

iiirish
01-08-2007, 14:19
Естествено, че е възможно

не ми е ясно ти къде се слагаш при положение, че никога не си късала с момче, защото още ходиш с първия си :-s тъй че не можеш да дадеш обективно мнение, тъй като нямаш опит в това :? Говоря, защото съм пряк свидетел на такива връзки, които накрая завършват с приятелство.

значи там любовта не е била прекалено силна. защото обичаш ли някой повече от живота си никога не би се примирил да имате други взаимоотношения освен тези които са във една връзка. всички правят опити, но... и тези които казват, че такова приятелство съществува, просто преувеличават прекалено много! замислете се над думата "приятелство"!!!!!!!!!!!! а не просто да си говорите за общи неща като се видите - това няма нищо общо с приятелството!

koalka
01-08-2007, 15:26
Естествено, че е възможно

не ми е ясно ти къде се слагаш при положение, че никога не си късала с момче, защото още ходиш с първия си :-s тъй че не можеш да дадеш обективно мнение, тъй като нямаш опит в това :? Говоря, защото съм пряк свидетел на такива връзки, които накрая завършват с приятелство.

значи там любовта не е била прекалено силна. защото обичаш ли някой повече от живота си никога не би се примирил да имате други взаимоотношения освен тези които са във една връзка. всички правят опити, но... и тези които казват, че такова приятелство съществува, просто преувеличават прекалено много! замислете се над думата "приятелство"!!!!!!!!!!!! а не просто да си говорите за общи неща като се видите - това няма нищо общо с приятелството!Съгласна съм.Аз не мисля, че дори и да се разделя с приятеля ми мога да съм доволна само на приятелство от негова страна.Предпочитам да не се виждаме.

bawdy talk
01-08-2007, 15:40
След връзка :-k .Според мен този човек не може да ти бъде ВЕРЕН приятел. :roll: