PDA

View Full Version : Майната ти!



Ескада
01-06-2007, 22:39
Това е моята изповед,нещо случило ми се сравнително отдавна...Сега съм щастлива,но прочетете това и разберете,че изплаканите по някой сълзи са от глупост....

-Майната ти!.....
Вика ми раздира нощната тишина и отеква между стените на блоковете в тясната уличка.Дъжда се изсипва върху мен и се смесва със сълзите и кръвта ми.Стоя на средата на мокрия път,превита на две,седнала върху краката си.Дънките ми са разкъсани,а в разкървавените ми ръце и колене се забиват парченца чакъл.Фаровете на колата ти ме осветяват все по-слабо,излизаш от уличката на заден и си тръгваш...
-Майната ти!......
Няма да питам защо ми се подигра.Няма да се чудя защо ме използва,защото знам.Осъзнавам как изглеждам във очите ти и предполагам,че си ме мислил за влюбено дете...Дете ли бях?!Дете ли се хвърляше толкова пъти за теб в огъня?!Дете ли заспиваше толкова нощи до теб?!Дете ли гледаше всеки ден да се бори с живота?!Или това е детско?Само глупачка като мен би ти се доверила,би ти подарила най-красивите си мигове и би вярвала на клишираните ти изрази.Няма нужда и ти да ми се присмиваш,остави ме сама да осмивам лудата,която гледам всеки ден в огледалото.
-Майната ти!....
Кой,нещастнико,ти дава правото да ми се подиграваш и да използваш слабостта ми?!Нямаш ли съвест...научих те,че всичко ще ти бъде простено...целувах те,простила поредния път,когато си ме имал насила.....Не ми позволяваш да живея.Не ми позволяваше,когато беше с мен,не ми позволяваш и когато те няма.Не си спомням да си ме купувал...!Или ме купуваше малко по малко всеки път,когато ме погледнеше,когато ме целуваше и се съпротивлявах безсилно,когато бършеше сълзите,които сам бе предизвикал...
-Майната ти!.....
Уби детето в мен,нашето дете,живота,който имах,бъдещето ми,представата ми за любов,човека,който ме обичаше толкова много....Убиец!!!Дали ако го изкрещя на всички,поне един ще ми обърне внимание?!Ще ми повярват ли,ще ме спасят ли от теб,ще те обвинят ли,че изнасили живота ми...?Никой няма да се отзове.Нещастно копеле,предвидливо си купил всички с красивата си усмивка и омагьсващия ти глас...!
-Майната ти,къде отиде?!....
Мамо.....?Не,няма да дойде,защото се изсмя в лицето й,присмя се на годините,в които е живяла само за теб.И за какво?!Защото,неопитна хлапачке,искаше нещо ново,искаше любов...По дяволите,момичета,няма ли да осъзнаете,че любовта няма да се стреми да ви откъсне от всичко познато,а ще стане част от него?!Трябва ли да ви боли,да унищожат всичко във вас и да ви превърнат в луда,на която да се присмиват?!Продължавайте да отхвърляте всичката любов около себе си,и да искате само тази,която ще ви доведе до тясната уличка между блоковете в дъждовната нощ и ще ви накара да крещите „Майната ти!...” докато гласа ви не изчезне.
-Тук ли си?-крещи той в паника.
Как може да е толкова добър и да ме спасява след всичката болка,която му причинх?!Да обича развалината,която отказваше толкова време да признае истината.Да иска да прегърне мократа,окървавена сянка,която не може да си поеме дъх от плач...Не мога да извикам,да му кажа че съм тук...Нямам сили и не искам,срам ме е....защо трябва да понасям още веднъж погледа му,пълен с болка и любов....Гадна егоистка!Изкарай от сърцето си тъпите му лъжи и прегърни него!Колко време гледа падението ти и с горчивина те утешава,шокиран от съсипаното нещо пред него?!Викни му,тук си,жива си,има те!
-Адам!-проплаква разтреперения ми глас,заглушен от поройния дъжд.
Той идва и ме притиска в обятията си,а аз изхлипвам задавено.
-Обичам те,обичам те,спри,той не заслужава....
-Не те обичам-проплаквам ядосана на себе си.
-Обичам те....
Любовта наранява.Не прекарвайте безсънни нощи питайки се защо ви боли толкова...И вие карате някой да плаче.Казаното не променя нещата?Знам.Мразя те....толкова те обичам....
-Майната ти!.....

01-06-2007, 22:46
=D> mnogo mi haresa,no e mnogo tujno. :smt010

BEYOND
01-06-2007, 22:53
mn e dobro.mn dobre umee6 da izrazqva6 4uvstvata si...

e4olinda
01-06-2007, 23:47
:smt010 :smt005 много е тъжно ама е не6то не4овешко яко!

Angel_of_fate
01-07-2007, 01:40
porednata teen pomniq :smt078 detska mu rabota si4ki za tfa pi6at a pone da mojeha da go pravqt kato horata \:D/ o sveshtenna prostota ( ili kakto beshe tam ) kat bqh na 12 i az pisah podobni prostashtini , neshto za lubov i psuvni koit ne se vurzvat ... a poglednete sveta kfo ste se zamu4ili i si mislite che tova e lubov i izmama i tova e svetut ... pffff subodete se ...

sometimes_
01-07-2007, 09:11
porednata teen pomniq :smt078 detska mu rabota si4ki za tfa pi6at a pone da mojeha da go pravqt kato horata \:D/ o sveshtenna prostota ( ili kakto beshe tam ) kat bqh na 12 i az pisah podobni prostashtini , neshto za lubov i psuvni koit ne se vurzvat ... a poglednete sveta kfo ste se zamu4ili i si mislite che tova e lubov i izmama i tova e svetut ... pffff subodete se ...

Angel_of_fate, честно казано на мен ми изглежда, че в момента си на 12, съдейки по правописа ти. Айде като се понаучих да пишеш, тогава да критикуваш и да съдиш кой е прост и кой-не. Просто изглежда глупаво един човек, който не може да напише правилно думата "свещена" да критикува друг, който е на светлинни години от него по отношение на правописа.

По темата...На мен ми хареса. :wink: :mrgreen:

Angel_of_fate
01-07-2007, 09:39
porednata teen pomniq :smt078 detska mu rabota si4ki za tfa pi6at a pone da mojeha da go pravqt kato horata \:D/ o sveshtenna prostota ( ili kakto beshe tam ) kat bqh na 12 i az pisah podobni prostashtini , neshto za lubov i psuvni koit ne se vurzvat ... a poglednete sveta kfo ste se zamu4ili i si mislite che tova e lubov i izmama i tova e svetut ... pffff subodete se ...

Angel_of_fate, честно казано на мен ми изглежда, че в момента си на 12, съдейки по правописа ти. Айде като се понаучих да пишеш, тогава да критикуваш и да съдиш кой е прост и кой-не. Просто изглежда глупаво един човек, който не може да напише правилно думата "свещена" да критикува друг, който е на светлинни години от него по отношение на правописа.

По темата...На мен ми хареса. :wink: :mrgreen:
мн мислиш . Пише се свещенна , думата е свещен , наставка ( или както беше) на ... В момента съм на 14 без 1 месец :)

strange__
01-07-2007, 10:28
porednata teen pomniq :smt078 detska mu rabota si4ki za tfa pi6at a pone da mojeha da go pravqt kato horata \:D/ o sveshtenna prostota ( ili kakto beshe tam ) kat bqh na 12 i az pisah podobni prostashtini , neshto za lubov i psuvni koit ne se vurzvat ... a poglednete sveta kfo ste se zamu4ili i si mislite che tova e lubov i izmama i tova e svetut ... pffff subodete se ...

Angel_of_fate, честно казано на мен ми изглежда, че в момента си на 12, съдейки по правописа ти. Айде като се понаучих да пишеш, тогава да критикуваш и да съдиш кой е прост и кой-не. Просто изглежда глупаво един човек, който не може да напише правилно думата "свещена" да критикува друг, който е на светлинни години от него по отношение на правописа.

По темата...На мен ми хареса. :wink: :mrgreen:
мн мислиш . Пише се свещенна , думата е свещен , наставка ( или както беше) на ... В момента съм на 14 без 1 месец :)
Всъщност е с едно "н",именно защото думата е "свещен",а не "свещенен".....
Иначе много ми хареса,написаното от Ескада :-D Браво..

Angel_of_fate
01-07-2007, 10:38
Всъщност е с едно "н",именно защото думата е "свещен",а не "свещенен".....
офф думата е свещен + наставка на = свещенна (свещен+на ) :smt011

sometimes_
01-07-2007, 11:00
Определено ти се губят няколко часа по Български език. Когато думата завършва на "нен", тогава има две "н" (Пример: традициоНЕН -> традициоННА). Когато си завършва на "ен", тогава е с едно "н" (Пример: писмЕН -> писмеНА). Okey ?! Ако пак не ми вярваш, консултирай се с учителя ти по Български.

Съжалявам за оффтопик-а. O:)

Angel_of_fate
01-07-2007, 11:07
Определено ти се губят няколко часа по Български език. Когато думата завършва на "нен", тогава има две "н" (Пример: традициоНЕН -> традициоННА). Когато си завършва на "ен", тогава е с едно "н" (Пример: писмЕН -> писмеНА). Okey ?! Ако пак не ми вярваш, консултирай се с учителя ти по Български.

Съжалявам за оффтопик-а. O:)
аха значи навсякъде го пишат грешно ?
http://age1751.rpg.bg/?page_id=39 само пример ...

strange__
01-07-2007, 11:38
Определено ти се губят няколко часа по Български език. Когато думата завършва на "нен", тогава има две "н" (Пример: традициоНЕН -> традициоННА). Когато си завършва на "ен", тогава е с едно "н" (Пример: писмЕН -> писмеНА). Okey ?! Ако пак не ми вярваш, консултирай се с учителя ти по Български.

Съжалявам за оффтопик-а. O:)
аха значи навсякъде го пишат грешно ?
http://age1751.rpg.bg/?page_id=39 само пример ...
Гледай сега...дори и в линка,който даде са били достатъчно тъпи,че веднъж да го напишат с две "н",а 2 реда по-надолу с едно.... :idea: И преди да започнеш да спориш и да се правиш на много разбираща от български,провери дали си права,защото в момента се излагаш адски много :!: Аз съм готова главата да си заложа,че съм права :wink:

sometimes_
01-07-2007, 11:44
Аз не само главата, а всяка част от тялото си залагам, че съм права. Това, че някои хора са достатъчно глупави, за да не проумеят елемнтарни неща, е друг въпрос. 100 пъти ти се обясни едно нещо, ти пак твоето си знаеш. И както каза strange__, много се излагаш, за това по-добре да прекратим спора, а утре като идеш на училище попитай някой от учителите си и после напиши какво е било тяхното мнение по въпроса. :smt019

Angel_of_fate
01-07-2007, 18:25
ооо я по-скоро вие се излагате . Да не знаеш няколко правила незначи ,че си "бахти идиота" или нещо такоз . А тва че вие знаете няколко правила не ви прави големите умници .Така че аз едва ли се излагам , излагате се вие с това ,че като доказахте едно нещо се изкарахте едва ли не най-големите хитруши . А и 1-во нападнахте ме заради мнението ми главно , ако не беше такова едва ли щехте да си отворите джуките . Аиде , излагам се аз . Нито ме познаваш ни инщо , кво ми държиш сметка тъпа ли съм или не ... по-добре мълчи ,че ше разберат хората колко ти акъла :-$ сори ама такива ма изкарват извън нерви !

sometimes_
01-07-2007, 18:41
Знаеш ли, хората са казали: Когато незнаеш какво да кажеш, по-добре замълчи. При теб обаче тоя принцип явно не важи. Така и не се усети. Първо: смешно е да пишеш "поредната тийн лигня" при положение, че ти самата си на 14. Второ: при положение, че нямаш никакъв опит по отношение на изкуството (в случая литературното) защо изобщо даваш мнение, след като то е НЕкомпетентно. И защо, след като бе поправена, продължи да държиш на своето, при положение, че то не е правилно. И сега, когато разбираш, че не си права, се ядосваш и оправдаваш постъпките си.
И естествено, че ще те нападна заради мнението ти, след като то е глупаво. А моя въпрос е: защо ТИ нападна и защо обижда Ескада. Аз поне имам причина да те нападам, ама при теб такава май се губи. Казах ти, спри до тук, преди да започнеш да изглеждаш още по-глупаво.

Ескада, много се извинявам, че превърнахме темата ти в караница. :?

n0 CoNnEc7i0n =)
01-07-2007, 18:46
свещена. Без удвояване на Н. Спора е тъп

Бунтар
01-07-2007, 18:46
свещена. Без удвояване на Н. Спора е тъп

СпорЪТ е тъп (;

n0 CoNnEc7i0n =)
01-07-2007, 18:47
свещена. Без удвояване на Н. Спора е тъп

СпорЪТ е тъп (;

Ъъъъъ....Добре де:)

Angel_of_fate
01-07-2007, 18:53
хаха аз последно пиша в тая тема , вече дан са излагаш повече . 1-во не съм я нападнала ! Мога да имам мнение за нещо и ти няма да го промениш. Тва ,че на теб ти харесва нещо не значи че и другите трябва да го харесват ! И как ще да не е тиин лиготия ?!?! като тази част от форума е натрупана с такива темички , с по някфа глупос написана за любовта ?!?!Мн знаят що е то любов , ам хормони по-скоро . Хахах и ти казах не ме познаваш , нямала съм никъф опит по отношение на изкуството . Ае да ти кажа , то тва литературата ми е силата. То тва ,че не си слагам стихотворенията тук не значи че няма таквиз . Просто аз отдавна съм над тея неща [-X . Аз мога да пиша по-добре от почти всички ви в форума . Бе коя си ти ,че да ме съдиш ? Бай никой , нали ? [-o<

Ескада
01-07-2007, 19:51
Такааа....."агент провокатор" нафлуди,навъртя бройката безсмислени мнения за днес.... :lol:
sometimes_,благодаря,че си ме защитила,ама не се оставяй да те провокират.... ;-)
Angel_of_fate,уважавам мнението ти,всеки има право на такова.Не мисля,че,ще ме прощаваш,едно дете на 14 може да знае повече от човек на почти 20,но явно всичко е до вътрешно усещане.За това дали една любов наистина е такава може доста да се поспори,но странно,кога успя да се разочароваш от любовта и да проумееш вселенски истини за краткия си съзнателен жизнен опит :roll: Дали заради психическите ти травми по отнешение любовта,или просто поради стремежа да се изявяваш като тийн с различно мислене и способности на критик(без особено обективна преценка...),но реши да пофлудиш.....Самото ти мнение уважавам,но за да не ставаш за посмешище пред хората занапред се постарай да обосноваваш критиката си ;-) Ако си забелязала,изреченията в текста са правилно построени граматически,което доказва,че имам познания по български език.Затова надявам се няма да си цъклиш очонките за да търсиш малки правописни или каквито и да е грешки в този ми пост... O:) Айде със здраве :smt006

Friend_witH_Benefit
01-31-2007, 07:02
хаха аз последно пиша в тая тема , вече дан са излагаш повече . 1-во не съм я нападнала ! Мога да имам мнение за нещо и ти няма да го промениш. Тва ,че на теб ти харесва нещо не значи че и другите трябва да го харесват ! И как ще да не е тиин лиготия ?!?! като тази част от форума е натрупана с такива темички , с по някфа глупос написана за любовта ?!?!Мн знаят що е то любов , ам хормони по-скоро . Хахах и ти казах не ме познаваш , нямала съм никъф опит по отношение на изкуството . Ае да ти кажа , то тва литературата ми е силата. То тва ,че не си слагам стихотворенията тук не значи че няма таквиз . Просто аз отдавна съм над тея неща [-X . Аз мога да пиша по-добре от почти всички ви в форума . Бе коя си ти ,че да ме съдиш ? Бай никой , нали ? [-o<
Малее да пишеш стиготворения е нещо мн зле беее ... те тия авторите на такива са на по 30-40 г. ама ти си над тия неща ... има автори дето не са писали само на 12 г ..... това е да нямаш елементарна обща култура, и да говориш наизустени реплики ...... и межододругото дай да видим някое стихотворение, че ми е интересно да видя колко си по-добре от всички тук :!: Темата е малко стара, но аз попаднах на нея и ми стана интересно ....
:arrow: :arrow: :arrow: По темата : Хубаво е и е пропито с чувства, но на места се бъркам малко за какво става на въпрос ... хубаво е че си изляла всичко на лист това е най-добрия начин да притъпи някой агресията си ... 6 за написаното :) =D>