PDA

View Full Version : Безплатни изследвания за СПИН и други болести?



merily
01-07-2007, 02:08
Четох в един форум, че в ХЕИ в Пловдив правели безплатни и анонимни изследвания за СПИН и за други венерически болести - като резултатите за СПИН излизали веднага а за другите се чакало една седмица.
Знае ли някой в София правят ли се такива и в София, но не само тези за СПИН?Някои правил ли си е разни подобни иследвания?Само кръв ли се взема, и всякаква друга информация...
А направихте ли си изследвания за СПИН/ХИВ на пунктовете за безплатни изследвания? Работят ли пунктовете през почивните дни? А докога продължава кампанията?

ProstoAz
01-07-2007, 10:13
Погледни тази тема :arrow: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=27334 ! :wink:

merily
01-07-2007, 11:53
Видях я тази тема, полезна е,но в нея не намерих отговор на моите въпроси :roll: Интересуват ме не сам тестовете за СПИН ами и за други болести?
Пък и в онази тема не видях адрес в ХЕИ в София - не правят ли и там такива изследвания?
А какво е работното време в пунктовете, от понеделник до петък ли?
Моля ви кажете,искам да отида но през седмицата не мога?

santRi
01-08-2007, 17:28
ami az dnes hodih na izsledvaniq :) da vi se pohvalq vsichko mi e nared.. :D slava bogu.. rabotqt samo prez sedmicata bez pochivnite dni, momichetata, koito vzimat kryvta sa mili i ti kazvat poveche ot kolkoto iskash da znaesh :} abe ne e strashno.. shtom si reshila da otidesh nai-vajnoto si go minala.. :P ae uspeh i na tebe