PDA

View Full Version : За менструацията



Lips_Like_Morphine
01-07-2007, 08:04
Вчера ми дойде и вечерта си сложих нощна превързка...Ала-бала както подобава нали...И често се събуждах и усещах че все ми тече...И преди малко ставам и отивам в тоалетната за да си я сменя,да се измия и т.н. Цялата превръзка беше в кръв!Без изключение!!!(от единия край до другия) даже и малко гащите бяха оцапани...И дори когато се приготвях да се измия още течеше...Адски много...Но както и да е...измих се и още щом излязох от банята ми стана много лошо...замалко за повърна и ми се въртеше свят!! Това всичкото ми се случва за първи път и много съм уплашена дайте съвет МОЛЯ ВИ!!!

yuHku
01-07-2007, 08:12
ponqkoga se polu4ava pri prekaleno golqmo te4enie pada ti kravnoto qj 6okolad ne e opasno do kolkotot sam informirana

zaio_baio
01-07-2007, 08:13
mi mila nz boli li te korema 6tot men kogato mn me boli povry6tam,nqma da se pritesnqva6 ne e ne6to koi znae kakvo spored men prosto menstroaciqta ti e po silna.leji si i piivai pove4e vodi4ka

Lips_Like_Morphine
01-07-2007, 08:15
Благодаря ви многоо :D :D :D

Alex_f
01-07-2007, 08:36
i na men dosta 4esto mi se slu4va da mi e lo6o i to prez no6ta.togava na men mi te4e nai-mnogo.normalno ne se pritesnqvai,az pitax i maika mi i tq kaza 4e e normalno,za6toto i na neq i stavalo taka! :wink:

zaio_baio
01-07-2007, 08:40
momi4eta q da ne puskam nova tema da vi pitam slu4valo li vi se e da vi idva pez da vi podgotvq:)smisal vseki pyt li vi bolqt gyrdite ili vi izlizat pyp4ici

rali4ka91
01-07-2007, 15:13
leji si i piivai pove4e vodi4ka
Точно с водичката недей да прекаляваш, 'щото когато се наливаш с вода ти се увеличава течението!!!

Friend_witH_Benefit
01-07-2007, 15:21
Това не е нищо ненормално ... аз също съм имала такива периоди, особено преди години когато ми идваше за пръв път ... от кога ти идва ??? Не е нищо опасно, няма просто за абсолютно нищо да се притесняваш ... това че ти е станало лошо е от менструацията! На мен понякога ми се върти свят, пада ми кръвното, боли ме корем, кръст ... има адски много такива безопасни симптоми :)

Friend_witH_Benefit
01-07-2007, 15:23
momi4eta q da ne puskam nova tema da vi pitam slu4valo li vi se e da vi idva pez da vi podgotvq:)smisal vseki pyt li vi bolqt gyrdite ili vi izlizat pyp4ici
Не, не е задължително! Не при всички им се появяват тези симптоми дори докато им трае менструацията! Това е до хормони ... по-добре да ти кажа, че се оттърваваш от тези симптоми :) Не влияе по никакъв начин, не е опасно и не е нищо нередно :) Надявам се да бях изчерпателна :)

01-08-2007, 18:10
И на мен ми е обилно попринцип. Вземи си витамин це и пии по 4-5 сутрин, обед и вечер, намалява от него и то доста. И е нормално да ти става лошо, кръв ти тече все пак. :)
zaio_baio, мен само понякога пъпчици ми излизат иначе се случва и без симптоми да ми идва.