PDA

View Full Version : IMAM PROBLEM ...POMAGAITE PLS



Pa7r1o7
01-07-2007, 08:20
ami zan4i s gajeto mi hodim ve4e okolo 5 meseca no neinite roditeli i kazah predi izvestno vreme "ili nie ili toi" nz kakav e problema mojebi 4 ene s epoznavam s roditelite i ili ...nz am mi e mn gadno i mn iskam tq da se zdobri s roditelite si ...ako nqkoi ima nqkakvi ide molq da kaje .... :cry: :cry: :cry:

BUBU_to4ka_TO
01-07-2007, 08:31
6to togava ne se zapoznaeh s roditelite za da se uspokoqt malko
a otnostno skarvaneto im s priqtelkata ti ne smqtam 4e trqbva da se mesi6 6toto vse pak ne sa tvoi roditeli....spored men prosto trqbva da pokaje6 na priqtelkata si 4e 6te q podkrepi6 kakvoto i re6enie da vzeme

I_ve7o
01-07-2007, 09:24
BUBU_to4ka_TO syglasna :P

nasty_f
01-07-2007, 09:59
Може да са разбрали нещо лошо за теб и не искат дъщеря им да излиза с теб...А може би просто ревнуват,защото дъщеря им обича друг човек.Щом искаш се сприятели с тях,но не мисля,че това ще помогне. :(

Undying
01-07-2007, 10:01
Може би някой недоброжелател им е надрънкал на родителите и някви глупости за теб и затова те са я поставили пред тоя избор.Ти трябва да им докажеш че държиш на дъщеря им,запознай се с тях и им покажи че заслужаваш да бъдеш с нея. :D

kakakaka
01-07-2007, 10:03
Просто я зарязвай , това е върха на айсберга. Щом от сега се чуди и трябва да избира, да ходи при техните.

Това си мое мнение

alkobalko
01-07-2007, 10:28
Всеки родител иска най-доброто за детето си. Може би някой им е казал нещо лошо за теб и затова се държат така. Може би е защото не те познават или мислят, че тя е още малка за връзка (не си казал на колко години сте). Помоли я да те запознае с тях, поговорете и им охбясни, че държиш на дъщея им. Кажи им, че не би я наранил и не искаш да се кара с тях заради теб, но просто трябва да ви разберат. Успех!

sexY_mackA90
01-07-2007, 11:00
Всеки родител иска най-доброто за детето си. Може би някой им е казал нещо лошо за теб и затова се държат така. Може би е защото не те познават или мислят, че тя е още малка за връзка (не си казал на колко години сте). Помоли я да те запознае с тях, поговорете и им охбясни, че държиш на дъщея им. Кажи им, че не би я наранил и не искаш да се кара с тях заради теб, но просто трябва да ви разберат. Успех!

Съгласна ;-)

KoRn
01-07-2007, 11:05
i az imam su6tiq problem

L_i_z_I
01-07-2007, 12:00
Няма друго решение освен да отидеш направо при родителите й,да се запознаеш с тях и да ги увериш,че когато дъщеря им е с теб е в сигурни ръце.Много е важно първото впечатление.Внимавай много с поведението си пред тях.Не бъде агресивен...трябва да се държиш по спокойно и на ниво :-k Надявам се да разрешите проблемите си ..успех \:D/

olga
01-07-2007, 14:38
Еми върви при родителите й и си разяснете отношенията,но най-напред помисли дали наистина има причина те да я накарат да избира м/у теб и тях!Успех!

koalka
01-07-2007, 14:45
Може и Алеандра да е права.Да не би някой да им е казал нещо?Някакви общи познати, някаква връзка.Ако такива неща няма, просто нещо си въобразяват и те не знаят какво искат.Говори и с приятелката си и решете какво ще правите.Честно ти казвам-аз ако бях и наще ме подлагаха на такъв избор , щях да избера приятеля ми, а не тях, защото от тази постъпка си личи колко ги е грижа за мен.

iiirish
01-07-2007, 16:11
Всеки родител иска най-доброто за детето си. Може би някой им е казал нещо лошо за теб и затова се държат така. Може би е защото не те познават или мислят, че тя е още малка за връзка (не си казал на колко години сте). Помоли я да те запознае с тях, поговорете и им охбясни, че държиш на дъщея им. Кажи им, че не би я наранил и не искаш да се кара с тях заради теб, но просто трябва да ви разберат. Успех!

била съм в същата ситуация :? , затова подкрепям =D>

TreeHill
01-07-2007, 16:20
Може и Алеандра да е права.Да не би някой да им е казал нещо?Някакви общи познати, някаква връзка.Ако такива неща няма, просто нещо си въобразяват и те не знаят какво искат.Говори и с приятелката си и решете какво ще правите.Честно ти казвам-аз ако бях и наще ме подлагаха на такъв избор , щях да избера приятеля ми, а не тях, защото от тази постъпка си личи колко ги е грижа за мен.

dEnIsTy
01-07-2007, 18:26
еми запознай се с родителите й...ако това не подейства..остави я сама да си реши..може да не и пука,че се кара с тях :wink: :wink: :wink: