PDA

View Full Version : Какво не харесвате в едно момче?



01-07-2007, 12:45
E ...

nosebleed
01-07-2007, 12:48
големи черни косми по корема,кръста,му/ циците,абе навсякъде :mrgreen:
и чалга манталитета :mrgreen:

benitka
01-07-2007, 12:55
losh dah , da ne se mii , debeli vejdi-govejdi , kurvensko izlachvane i mazna kosa :) q napishete i edna tema Kakvo ne haresvate v edno momche ?

hollaback_girl
01-07-2007, 13:23
Да се прави на голямата работа, да е надута, да е тъпа като градински маркуч, да не се поддържа, да носи прекалено оскъдни дрехи, да е лигава, да се натиска на всяко срещнато момче... [-X

skate-more
01-07-2007, 16:28
всичко... само растафарките са що годе добре..

reason
01-07-2007, 19:09
Е,за това може да напиша цяла поема...
Имам една позната(не е фр),която си е дебеличка и си беше купила едни страшно широки дънки,като тея дето поприннцип ги носят момчетата(явно на рапърка се праи нз),беше си сложила голям анурак и лента на главата... :lol: :-D :smt005 :smt044 :smt043 Е казвам ви това е върховна комбинация...
Та не харесвам момичета с лош вкус,момичета,които постоянно се оглеждат някъде и питат "така добре ли съм?",такива,които се фукат постоянно,че си купили маркова дрешка,такива,които имат самочувствие,но нямат покритие,гъзарките,мислящи се за велики...засега толкова.

hiswtresx
01-07-2007, 19:44
освен всички гнусни работи като прищипани любовни дръжки,черни косми, ушна кал, лош дъх и тн,
много мразя и аз момичета които постоанно се оглеждат във всяко срещнато огледало, момичета които позират например на снимки или пък се снимат с очила ,абе отвратителни са
мразя такива които говорят на "братле" "копеле" и тем подобни
(за момчетата е грозно а какво остава за момичетата)
нехаресвам такива които прекаляват с грима! Също така е супер гнусно да видя момиче през лятото изпотено под мишниците(въпреки че някои имат повече потни жлези там не ги обвинявам)
Мразя момичета с прекалено самочувствие!Бла

Theoatguy
01-07-2007, 19:57
Ненавиждам прости курветиии нафукани, които на документ са жени, иначе нямат абсолютно никаква женска визия - подразбиране държание.

Master_88
01-07-2007, 20:27
Не харесвам лигави момичета,неподдържани,летя щи в облаците,такива с които не може да си кажеш 2 думи,комплексирани личности и такива,които са разочаровани от дадено момче и слагат после всички под общ знаменател

_sk8mastR_
01-07-2007, 20:33
всичко... само растафарките са що годе добре..Благодарим.

Swinkenhoffer
01-07-2007, 20:56
мразя копирачките, тези, които взимат моите идеи и се лигавят на чужди мъже уж случайно. такива, които несполучливо си прикриват пъпките с пудра и се гримират безумно тежко и ужасно. мъжкарани, откровено грозни момичета и/или с кофти фигура, които се смятат за готини и си показват всичките грозотии с идеята, че са яки. bad girls, разни превзети мърши, дет не знаят на кой свят се намират и се смятат за адски умни и възвишени. и всичко това е събрано в една девойка, която имам нещастието да познавам.
там за мърлите е ясно, че никой не ги харесва.

skate-more
01-08-2007, 18:59
всичко... само растафарките са що годе добре..

:-s
Ъъъ...Ти малоумен ли си?
Не говорим за субкултури и възприятия а за външен вид...С какво растафарките са по-различни от другите момичета като физически белези?
Е дееба... :roll:
--
Аз не харесвам супер тесни дрехи,от които стърчат паласки,не харесвам космати кореми,някой го беше казал,не харесвам и кофти прически стил "перука"- супер раздърпани като на фолк-звездите.Не харесвам нетренирана походка на висок ток- моментът,в който ходи като куца гъска,защото не може да балансира,не харесвам тежки парфюми и пухкави ботушки,не харесвам изрусени коси,чийто тъмни корени се виждат,нито пък фешън-пиърси на езика и пъпа...
Мамка му,ужасно съм критична :mrgreen:

да де , заради суб-културата си , са по сериозно .. иначе са адски лигави колкото и да се прай на сериозна .. много мраза да са лигави [-X

lunnoto_momi4e
01-08-2007, 23:18
Не харесвам момичета без вкус,неподдържани,разни курви,самочувствие без покритие и май май това е общо взето

sladko`eFche
01-09-2007, 12:57
vsqka jena ako se postarae moje da bude krasiva! zatova mrazq nepoddurjani,kurvi i tupi jeni!!!

Елиза`офлайн
01-09-2007, 14:19
vsqka jena ako se postarae moje da bude krasiva! zatova mrazq nepoddurjani,kurvi i tupi jeni!!!
Мнго точно!

01-09-2007, 20:09
nai-mnogo mrazq ligli - prosto ujasen harakter!

Ctrl+Alt+Del
01-10-2007, 12:33

Friend_witH_Benefit
01-10-2007, 19:35
Само не схванах какво е лошото, ако момичето носи маркови дрехи и очила ?! Аз като нося очила или пък маркови дрехи значи съм фукла и изкуствена примерно, така ли ще го изкарваме ?! Ми аз пък лично предпочитам маркови дрехи отколкото парцали ...... :!: :!: :!: Осъзнайте се малко .... какво ще кажете за свлечените момичета ? Момичетата лошото им е, че вече не са момичета, а са или мивки ( с извинение) или са станали "момчета" ! Да псуват толкова грозно или пък да се натискат на, който им попадне, да ходят със свлечени гащи и маратонки тип танкер ..... аз това лично не мога да го възприема ... пък вие сте се хванали за марковите дрехи и очилата ... я се осъзнайте малко [-X

Ctrl+Alt+Del
01-10-2007, 20:20
http://img155.imageshack.us/img155/1433/puke7htpy6.gif

01-10-2007, 21:00
Не понасям кифлите........

Friend_witH_Benefit
01-11-2007, 06:44
Всъщност марковите дрехи са най-големите парцали, при тва возени от Китай и Турция. Последното иди дойди, ама да носиш китайски бенетон? баси смешката. ](*,)
Виж какво не ти говоря за имитация на маркови дрехи, а за истински маркови дрехи! Така като някой се изкаже неподготвен е мн смешно, така че съвета ми е да не го правиш ...

01-11-2007, 09:15
Friend_witH_Benefit
pri teb ne6tata sa qsni. NQma6 pravo da obijda6 taka po dobre pomisli malko za6to nqkoi momi4eta se obli4at taka ... 4uvala li si nqkoga za sub-kulturi ala-bala ....
a ti specialno si djofra

e_l_i_z_a
01-11-2007, 11:53
Не виждам пък за кво се заяждате със Friend_witH_Benefit !
Първо,големите лейбъли имат фабрики в цял свят,в което няма нищо лошо.Това,че в Китай работната ръка е по-евтина е достатъчно обяснение.А ШанХай е един от световните модни центрове.За Пекин да не говорим...Колкото до марковите дрешки..ми то има и смъкнати маркови дрешки,само че не са предназначени за момичета в повечето случаи... :lol: :lol: :lol: Има някои момичета,които се носят по-широко,но изглеждат добре.Не слагам всички под един знаменател.Няма нищо по-хубаво от качествените дрехи.В България за жалост ги няма в изобилие,като изключим София,Бургас,Варна и Пловдив може би.Е,и Русе също(аз съм от Русе).И не виждам проблем.

Пепи Пекторалиса
01-11-2007, 11:55
Всъщност марковите дрехи са най-големите парцали, при тва возени от Китай и Турция. Последното иди дойди, ама да носиш китайски бенетон? баси смешката. ](*,)
Мъка, мъка... не ти е лесно.

Friend_witH_Benefit
01-12-2007, 17:27
Friend_witH_Benefit
pri teb ne6tata sa qsni. NQma6 pravo da obijda6 taka po dobre pomisli malko za6to nqkoi momi4eta se obli4at taka ... 4uvala li si nqkoga za sub-kulturi ala-bala ....
a ti specialno si djofra
Я ми ги обясни нещата, защото пък на мен не ми изглежат достатъчно ясни ?! Думи като джофра няма да ги използваш за мен, само да ти кажа ... сега би ли обяснила нещата дето са толкова ясни ? Ами да аз не харесвам такива момичета .... а ти що се засягаш толкова, да не би ти да си такава миличка ?! Сега чакам обяснението :)

sexy_devil4e
01-12-2007, 18:38
mi,az ne haresvam mujkarani,nepoddurjani momi4eta,nqkakvi takiva ,deto samo psuvat govorqt na ''btw,kopele'' i t.n,koito abe da mujkarani...i ot teq deto sa grozni kato neznam kakvo i se fliuokat s 10000 tona grim,i imat ebati samo4uvstvieto ,a sa grozni kato smurtta

[Lucifer]
01-12-2007, 21:34
Да се прави на голямата работа, да е надута, да е тъпа като градински маркуч, да не се поддържа, да носи прекалено оскъдни дрехи, да е лигава, да се натиска на всяко срещнато момче... [-X eto tova + da hlen4i, da e super ligava i da ne znae kakvo iska !!!poslednoto mnogo vajno!!!

cute_but_psycho
01-12-2007, 22:15
Friend_witH_Benefit
pri teb ne6tata sa qsni. NQma6 pravo da obijda6 taka po dobre pomisli malko za6to nqkoi momi4eta se obli4at taka ... 4uvala li si nqkoga za sub-kulturi ala-bala ....
a ti specialno si djofra
уффф и ти нищо не разбираш... и тя е от суб-култура най-популярната напоследък - наричат се гъзе. това са хора, които си мислят, че дрехите им като имат лепенка с няква марка и струват над 80-100 лв са наистина маркови... а в същото време същите ги има за по 15-20 лв само дето нямат лепенка с някоя марка =D>

та по въпроса: некфи дето си мислят че са много хубави и слаби и си копуват дрехи с 2 номера по-малки и им висят паласките и сланините
дразня се от курви и момичета с леко поведение, надути, лигли и пр.
не ми харесва ако момиче псува...

zyzka
01-15-2007, 12:15
Само не схванах какво е лошото, ако момичето носи маркови дрехи и очила ?! Аз като нося очила или пък маркови дрехи значи съм фукла и изкуствена примерно, така ли ще го изкарваме ?! Ми аз пък лично предпочитам маркови дрехи отколкото парцали ...... :!: :!: :!: Осъзнайте се малко .... какво ще кажете за свлечените момичета ? Момичетата лошото им е, че вече не са момичета, а са или мивки ( с извинение) или са станали "момчета" ! Да псуват толкова грозно или пък да се натискат на, който им попадне, да ходят със свлечени гащи и маратонки тип танкер ..... аз това лично не мога да го възприема ... пък вие сте се хванали за марковите дрехи и очилата ... я се осъзнайте малко [-X
Az sym s teb,napylny te podkrepqm :smt016

IdiOtKa
01-15-2007, 15:00
оу оу оу ..сабрала се инквизициятал лигли и нарежда ... влизъм в почти всеки параграф на ужасно които сте избройли ..
нося широко ,не се гримирам , не нося маркови дрехи , псувам понякога ..дуре де честичко е :mrgreen: ... и на всичкото отгоре не ми дреме ..
нося широки дънки ?!..да и кво не ми пука майна ,чувстам се супер добре в тях и ми е супер готино
не се гримирам ?! да не се гримирам защото е тъпо да си запушвам порите с някви лайна ...
не нося маркови дрехи ! ..нем и и трябва да нося маркови дрехи първо защото нямам толкова пари и да ги давам за някви лгупости ... нося дънки за 20-30 лева суитчер а 16 и не ми пука ..
псувам ! или по точно казано съм вулгарна малко повече от необходимото .. но нормално се пак в българия живеем !

ще следя за още критики който ще изтъкнете да видя каде още се вписвам ... !

за ся съм смъкната "мивка" или "мъшкарана" ,по вашите критики , но то това е нормално то вие като сте лигави маина ! кво друго остава ! да да пишете да ви се смея на шитовете дето пишете .. Peace \/

Пепи Пекторалиса
01-15-2007, 15:26
IdiOtKa, е аз не съм "лигла" ама момиче със смъкнати дънки и псуващо е доста зле. Пък за цената на дрехите и грима - те нямат значение.

linkin_park_fenka
01-15-2007, 15:32
IdiOtKa, е аз не съм "лигла" ама момиче със смъкнати дънки и псуващо е доста зле. Пък за цената на дрехите и грима - те нямат значение.Съгласна съм.Много ме нерват също некфи дет викат "Peace"-тва си е лаф за негрите и е супер смешно некфо момиче да го каже. :smt012

sledko_f>93
01-15-2007, 15:39
IdiOtKa, е аз не съм "лигла" ама момиче със смъкнати дънки и псуващо е доста зле. Пък за цената на дрехите и грима - те нямат значение.Съгласна съм.Много ме нерват също некфи дет викат "Peace"-тва си е лаф за негрите и е супер смешно некфо момиче да го каже. :smt012
Пфффф хаха!
1. смъкнатите моми4ета самн по пе4ени и не се лигавят за сяко нещо!
2. моми4е да каже "peace" Нз ко му е Сме6ното мене ли4но ме кефи
ама има разли4ни моми4ета с разли4ни фкусове!
Няам нищо против никой ,но няа смисал да се обижтаме са!
ПС:защо мом4тата пи6ат тукапове4е от мом4етата :-k

linkin_park_fenka
01-15-2007, 15:45
IdiOtKa, е аз не съм "лигла" ама момиче със смъкнати дънки и псуващо е доста зле. Пък за цената на дрехите и грима - те нямат значение.Съгласна съм.Много ме нерват също некфи дет викат "Peace"-тва си е лаф за негрите и е супер смешно некфо момиче да го каже. :smt012
Пфффф хаха!
1. смъкнатите моми4ета самн по пе4ени и не се лигавят за сяко нещо!
2. моми4е да каже "peace" Нз ко му е Сме6ното мене ли4но ме кефи
ама има разли4ни моми4ета с разли4ни фкусове!
Няам нищо против никой ,но няа смисал да се обижтаме са!
ПС:защо мом4тата пи6ат тукапове4е от мом4етата :-kА ти по това че са смъкнати или не ли определяш дали са "печени" :smt005

i KVOOOO
01-15-2007, 19:06
I kvo i az se ligavq ot vreme na vreme kato se syberem sas syu4enicite mi .. Kvo ot tfa problem li e nqmada stoq kato CERBER!I az govorq prostotii,no pak kato sam ligava,no ne nosq smyknati drehi-draznqt me,i se poddyrjam este. moje da ne e sas skypi grimove i drehi ama koi kolkoto moje ne sym 'barovka' i kvo?kym koi spadam spored vas?Vseki si e individualen za sebe si.Ne moje da narejdate vseki nalqvo i nadqsno i da go slagate pod ob6t znamenatel.Tva e pylna prostutiq.Vseki si ima daden stil i ne6to koeto go vle4e.ne moi po vyn6niq vid da opredelqte 6to za stoka e dadeniq 4uek

IdiOtKa
01-15-2007, 20:11
IdiOtKa, е аз не съм "лигла" ама момиче със смъкнати дънки и псуващо е доста зле. Пък за цената на дрехите и грима - те нямат значение.Съгласна съм.Много ме нерват също некфи дет викат "Peace"-тва си е лаф за негрите и е супер смешно некфо момиче да го каже. :smt012
абе на те ви питам кой кво мисли за мен маина ... аз ако исках ви питам маина щях да ида да питам тъпите лигли от моя клас ... питам ви кво ви дразни ..примерно като тия широките дънки за да може и тва да си зема ! сеедно че ми пука за вашето мнение ... мнение на някви лигли който имат еднакви дрехи и излизат сеедно от ксерокс .. аиде мерси ...


PEACE \\//

teenkopele
01-16-2007, 05:54
...
Аз не харесвам супер тесни дрехи,от които стърчат паласки,не харесвам космати кореми,някой го беше казал,...

Такива. :wink:

_sk8mastR_
01-25-2007, 00:27
"Peace"-тва си е лаф за негрите и е супер смешно некфо момиче да го каже. :smt012Ахаха! Това ме размаза!

Добре бре! Замисляли ли сте се някога, че освен да са по-свободни и ежедневни, 'смъкнатите' дрехи изпълняват и други функции? Ходя с широки дънки с много ниска талия и чатал. Когато карам мога да си сложа спокойно отдолу протекротите, а при трикове като varial heel flip, когато скейта се завърта зад мен, много често се случва да се удари във вътрешната част на бедрото ми - знаете ли колко би боляло ако бях с тесни дънки?

Широките тениски и блузи? Какво против тях? Не обичам някоя дреха да ме очертава [не, че не съм доволна от мерките си, просто идеални са си], но много мразя хората да ме гледат. Ако ще гледат - поне да не виждат, каквото има да се гледа. То си е за мен и за приятелят ми.

evil_lady_in_black
01-25-2007, 06:13
Ами аз харесвам фешън момчетата,можете да кажете че са само опаковка но не е така,аз познавам доста такива момчета които са ми едни от най-добрите приятели :wink:

AnIcHkAtA
01-25-2007, 20:40
Знаете ли кво единственото което мразя в едно момиче е голямото самочуствие без покритие!Външните черти нямат значение секи има право на вкус а до красотата повечето момичета не са "спящите красавици" ама като ги опознаеш и са с готин характер ти се струват по красиви.Ако някой мисли друго искам да го пише за да го видя pls!

01-26-2007, 21:45
takammmmmm ... po vaprosa za drehite: i az si se dvija 'smaknato' ama 4esno da vi kaja hi4 ne me ebava koi kvo si misli !!! i az ne se grimiram , trqbva li da sam kato nqkoq kurva s 5 tona grim !? spored mene tva e mn grozno dori ponqkoga mi izglejda dori otvratitelno :? a otnosno govoreneto: psuvam si ne mn 4esto ama kato se iznervq kak nqma , vaob6te ne pestq dumi ( to se vijda de :P ) i si lafq kakto mi e kef :-D a za tva deto kaza AnIcHkAtA 4e kato upoznae6 haraktera na nqkoi ti se struva po simpati4en ili qk , da taka e 6toto na mene nqkoi hora deto ne mi dopadat po van6en vid mn me kefqt po harakter :-D aaa i da vi kaja tva 4e se obli4am 'smaknato' ne zna4i 4e ne se potdarjam :) are pi6ete kvoto si iskate az prosto si dadoh mnenieto :smt016

KoKaTa
01-26-2007, 21:48
mamka mu!!! tva gornoto mnenie e moeto ama zabravih da si vlqza v profila :roll: emi kvo da pravq tapi4ka sam :-D

IdiOtKa
01-27-2007, 07:54
а аз подкрепям горното мнение ! :-D

linkin_park_fenka
01-27-2007, 10:58
IdiOtKa аз никъде не съм казала,че трябва да се гримираш за да изглеждаш по-добре.Напротия-и аз не се гримирам.А относно цената на дрехите според мен е без никакво значение.Аз също понякога нося изсулени панталони(много рядко),но мразя изсулените дънки.Изсулени дънки стоят що-годе добре само на момчетата,а на момичетата стоят супер смешно.ЗА изсулените панталони,ПРОТИВ изсулените дънки :!: :wink:

pl
01-27-2007, 18:15
lele hora za kvo napadate 'smuknatite' momi4eta..mi i az se obli4am tui....i az ne se kefq na madamite det sa navsqkude i ob6to vzeto sa ednakvi kat ovce,da ne govorim 4e vs pretendirat 4e sa oble4eni markovo ama sa dale4 ot realnostta...i vupreki vs nikoga nq da trugna da gi 'narejdam' kakto vii pravite..vseki si izbira na4ina na jivot..mi smuknata sum da..i se radvam na hip hop...i kat izlqza po ulicite 4uvam 'q narkomanka'...ama ne mi puka za mnenieto na horata az se 4uvstvam supeer.kolkoto do psuvaneto da i az go pravq po nqkoga mi hora kazvam kvot mi e na surceto...kat se qdosam se izpuskam...axaxaxaxax :] tui 4e narejdaite si kolkot 6tete ama sa 1000% sigurna 4e se 4uvstvam po udobno i po qko ot teq s prilepnalite manii det im izhvur4at prelestite...priemete go be nqkvi rozovi gospoji4ki si mislqt 4e mi trq tehnoto mnenie ili 4e 6e me obidqt kat mi kajat narkoman...mi ok....ama pone sum sebe si i ne slu6am kvo mi diktuva modata...:]
aide peace\/

IdiOtKa
01-27-2007, 18:59
IdiOtKa аз никъде не съм казала,че трябва да се гримираш за да изглеждаш по-добре.Напротия-и аз не се гримирам.А относно цената на дрехите според мен е без никакво значение.Аз също понякога нося изсулени панталони(много рядко),но мразя изсулените дънки.Изсулени дънки стоят що-годе добре само на момчетата,а на момичетата стоят супер смешно.ЗА изсулените панталони,ПРОТИВ изсулените дънки :!: :wink:
да да точно така супер грозно е ... и отвратително ....и при тва не е удобно ... ужасно е по хубаво не ги носете ! колкото по малко хора ги носят толкова по дуре за мен и останалите хора на който не им пука за вас :-D
олее ми да толкова е грозно за момче да носи широки данки маина ..отвратително е !! друго да видиш едно "момче" което си е пъхнало дънките в ботушките , върти си задника , изкубал си веждите ,с розова блузка и католическо кръстче ...както по хубаво от това .. да видиш едно изпедерастено момченце ..и за някой това е хубаво .... блаак !

tipsy
01-27-2007, 19:06
666..bahti v kav svqt jiveem we maina??!ako ne si se braknal s markovi dre6ki za neznam si kolko pari na4i si tap i zadrasten...i kvo ot tova 4e psuva6 i se obli4a6 razli4no ot drugite?vseki si ima sobstven stil,pak i az kato se ogledam okolo sebe si-mi to vsi4ki sa ednakvi we!nali vseki si e identi4en i razli4en-mi pokajete go!pisnalo mi e ot tozi drebnav mirogled.osaznaite se...

KoKaTa
01-27-2007, 19:29
ami IdiOtKa da ti kaja to nasqkade e palno s takiva "maniaci" s rozovi bluzki i danki napahani v botu6kite :lol: samo kato varvi6 po ulicite moje6 da prevarti6 ot smqh :smt043 apak teq macki det se zablujdavat 4e sa s markovi parcalki zalagvat sami sebe si , ama lo6o nqma :-D da se radvat decata :P ;) :smt083 :smt110

IdiOtKa
01-28-2007, 17:12
ami IdiOtKa da ti kaja to nasqkade e palno s takiva "maniaci" s rozovi bluzki i danki napahani v botu6kite :lol: samo kato varvi6 po ulicite moje6 da prevarti6 ot smqh :smt043 apak teq macki det se zablujdavat 4e sa s markovi parcalki zalagvat sami sebe si , ama lo6o nqma :-D da se radvat decata :P ;) :smt083 :smt110
все повече и повече започвам да се радвам че не съм като останалите не се обличам като тях и не се държа като тях ! и именно това ми харесва да нося различни неща все по широки дънки и все повече да не ми пука за тях ... Stupid bitcheZzzz!

BunnYY_f
01-28-2007, 18:46
И това е поредната тема, в която трябваше мъжката част да си даде мнението, а тя се превърна в тема, в която се изтъква кой са по-добри свлечените или несвлечените! Стига толкова! Не можете ли да приемете че не всички харесват смъкнатия стил, и не всички харесват розовите блузки и префърцунени госпожици! Аз нито съм смъкната, нито съм от тея дето си мислят че като са си взели парцал за 100 лв е марков. И въпреки че не съм фенка на смъкнати момичета, не съм тръгнала да ги плюя. Щом на някого му е удобно така, нека си ходи в тоя стил. Но не мисля че който и да било има право да съди другия. Това че не ви допада даден стил, неозначава че хората които се обличат така са кучки, п******и, и нз още какви! И пак ще кажа спрете с темите, в които се плюете едни други, всеки е такъв какъвто е! НЕ можете да се смеете на даден човек заради стила му на обличане и НЕ можете да го критикувате! НИкой не е перфектен :!:

PaSsioN_GiRL
01-28-2007, 19:04
ami IdiOtKa da ti kaja to nasqkade e palno s takiva "maniaci" s rozovi bluzki i danki napahani v botu6kite :lol: samo kato varvi6 po ulicite moje6 da prevarti6 ot smqh :smt043 apak teq macki det se zablujdavat 4e sa s markovi parcalki zalagvat sami sebe si , ama lo6o nqma :-D da se radvat decata :P ;) :smt083 :smt110
все повече и повече започвам да се радвам че не съм като останалите не се обличам като тях и не се държа като тях ! и именно това ми харесва да нося различни неща все по широки дънки и все повече да не ми пука за тях ... Stupid bitcheZzzz!
Незнам защо си мисля че точно ти избиваш някъкъв вид комплекси..Например,че не си нищо повече от всички останали...А ако наистина не ти пукаше едвали щеше да оставиш 10 мнения колко си различна и как не ти пука от мнението на останалите... А що се отнася до смъкнатите дънки- на някой момичета им отиват,на други - не.А на някои наистина не им пукак как се мъкнат по улиците...Същото е и с тесните блузки и панталончета...Всъшност темата беше "Какво не харесвате в едно момиче", а не "Аз ходя само с смъкнати дънки" или пък " Аз съм газарка и в цял свят мъжете ме харесват, а жените ми завиждат"...
По темата:Не харесвам момичета които си мислят , че света се върти около тях и показват това свое (в повечето случай неоправдано) самочувствие по всички начини за които се сетят...

PaSsioN_GiRL
01-28-2007, 19:07
И това е поредната тема, в която трябваше мъжката част да си даде мнението, а тя се превърна в тема, в която се изтъква кой са по-добри свлечените или несвлечените! Стига толкова! Не можете ли да приемете че не всички харесват смъкнатия стил, и не всички харесват розовите блузки и префърцунени госпожици! Аз нито съм смъкната, нито съм от тея дето си мислят че като са си взели парцал за 100 лв е марков. И въпреки че не съм фенка на смъкнати момичета, не съм тръгнала да ги плюя. Щом на някого му е удобно така, нека си ходи в тоя стил. Но не мисля че който и да било има право да съди другия. Това че не ви допада даден стил, неозначава че хората които се обличат така са кучки, п******и, и нз още какви! И пак ще кажа спрете с темите, в които се плюете едни други, всеки е такъв какъвто е! НЕ можете да се смеете на даден човек заради стила му на обличане и НЕ можете да го критикувате! НИкой не е перфектен :!:
:wink: :wink: :wink:

SmiLe_BaBy{P}
01-28-2007, 20:39
И това е поредната тема, в която трябваше мъжката част да си даде мнението, а тя се превърна в тема, в която се изтъква кой са по-добри свлечените или несвлечените! Стига толкова! Не можете ли да приемете че не всички харесват смъкнатия стил, и не всички харесват розовите блузки и префърцунени госпожици! Аз нито съм смъкната, нито съм от тея дето си мислят че като са си взели парцал за 100 лв е марков. И въпреки че не съм фенка на смъкнати момичета, не съм тръгнала да ги плюя. Щом на някого му е удобно така, нека си ходи в тоя стил. Но не мисля че който и да било има право да съди другия. Това че не ви допада даден стил, неозначава че хората които се обличат така са кучки, п******и, и нз още какви! И пак ще кажа спрете с темите, в които се плюете едни други, всеки е такъв какъвто е! НЕ можете да се смеете на даден човек заради стила му на обличане и НЕ можете да го критикувате! НИкой не е перфектен :!:


Уууу най-накрая някой да го каже...Кво искате...всички да бъдем еднакви ли???

IdiOtKa
01-29-2007, 07:35
да прави сте съгласна съм с вас ..и преставам да пиша глупавите си постове щото ми е скучно .. :-D извинявам се ..... в по честите случаи се държа доста тъпо ...

{YOuR GiRL}
01-29-2007, 07:59
мразя копирачките, тези, които взимат моите идеи и се лигавят на чужди мъже уж случайно. такива, които несполучливо си прикриват пъпките с пудра и се гримират безумно тежко и ужасно. мъжкарани, откровено грозни момичета и/или с кофти фигура, които се смятат за готини и си показват всичките грозотии с идеята, че са яки. bad girls, разни превзети мърши, дет не знаят на кой свят се намират и се смятат за адски умни и възвишени. и всичко това е събрано в една девойка, която имам нещастието да познавам.
там за мърлите е ясно, че никой не ги харесва.

napulno sum suglasna s mnenieto!!!!!

CO[mIx]_Girl
01-29-2007, 16:37
[/b] vseki edin chovek e razlichen i ima neshto originalno v sebesi.vseki edin chovek ima sobstveno mislene dori i ponqkoga da go pazi za sebesi.vseki edin chovek e unikalen.tova che edin chovek slusha druga muzika,oblicha se ednakvo iliza s razlichni hora ili pravi razlichni neshta ne go pravi po malko unikalen ot koito i da e bilo drug.predi vreme i az slagah mn hora pod obsht znamenatel no osaznah che tova e super ogranicheno ot moq strana.nikoi ne vi kara da haresvate nqkoi drug i vseki sam pravi izbora si kakav da e.vqrno horata tursqt dr hora s obshti interesi i tova e napuuuulno normalno no ne biva da se osujdat dr hora za tova za koeto sa.kakto na nqkoi nqma da mu e poriqtno da mu vikat "narkoman" taka na drug nqma da mu e qko da go narichat "pozior" i t.n.sled kato nqkoi ne vi e priaten ima mn lesen nachin....IGNORE i tva e.koito e precenil che go kefi da se grimira da se oglejda i da se ligavi..da go pravi.....koito nosi shiroki drehi kara sk8 ili ima savsem dr interesi...pak da go pravi.tva da se obsajda koi kakav e kakvi drehi ima ili kakvo pravi i s kogo go pravi si e chisto gubene na vreme. :smt019 :smt020 .....I LOVE HARD TECHNO

BrokenInnocence
01-29-2007, 17:03
Най ме дразнят такива дето са с адски високо самочувствие ама без покритие. А това дрехи, количество грим и т.н. си е абсолютно въпрос на личен вкус.

Baby_b
01-29-2007, 19:19
Абе да ви кажа наи мраза 1 момиче да е много нафукано и да мисли вси4ки други за отрепки,такива ги има толко много в моито у4илище 4е направо е ужас.Само малко примери да дам.Зна4и има 1 моми4е(е тя е наи извесната К***а в цялото у4или6те ) :roll: Та хея така да се каже никои не я понася.Приятелите и са с нея само за да станат "известни из у4или6тето и т.н. Та веднъж станах свидетел на 1 мн грозна ситуация.1 мом4е без да иска бутна бъпросното моми4е на вратата и тая как му се разкрещя не е истина.А то мом4ето нищо не каза щото нали п**К**А е мн голяма работа. :evil: Или пък тва 4е тва моми4е носи некви дрехи купени за 20-30 лева и ако види някое моми4е със съ6тите дрехи направо не и завиждам.А и веднъж се бе6е сбила с 1 друго моми4е щото имало кат неината дреха :? Или пък са съм забелязала 1 моми4е което не бих забележила ако не носе6е тигров кожух със тигров клин и тигрова блуза :lol: :shock: Та и тя има така наре4еното само4увствие без покритие ама не си мислете 4е е мн голяма красавица :lol: Само в представите си може би.И са пак се сетих за тва "тигровото" моми4е.Веднъж бе6е сложила някъв фондиотен със огрооомна разлика с цвета на кожата и .ЕЕЕ кат я видях и напраоо :lol: Ама то наи 4удното бе6е 4е върве6е със само4увстжие на Някое Възви6ено същество Та такиа моми4ета не харесвам и предполагам 4е никои не ги харесва :!:

linkin_park_fenka
01-29-2007, 20:19
Първо IdiOtKa относно първото ти мнение на страницата:никъде не съм казала,че нося розови дрехи и т.н.Ако се опитваш да драматизираш да знаеш,че не си интересна.

А иначе ми е много интересно как определяте по-това дали са смъкнати или не дали са печени момичетата-щот най-вече тва разбрах от постовете над мен.Това е просто външен вид.Ако някое момиче ходи кат клошарка-тва си е неин проблем.Не може външния вид на някой да ме накара да не му бъда френдка.Много сте ми смешни,щот вие сте от една субкултура и смятате,че всички ваши противоположности са боклуци.Веднага давам пример:Меълите смятат че чалгарките са курви,нафукани пикли и т.н.,а чалгарките смятат,че метълките са наркоманки,клошарки,мръсни ,мазни и т.н.!Много ми е интересно да ви гледам как от музиката и външния вид на човек може да определите какъв е той всъщност.Аз не принадлежа нито към чалгарките,нито към метълките,пънковете и т.н.!Познавам много момичета които слушат чалга и са много свестни и добри приятелки.Също и най-добрата ми приятелка е метълка и това каква музика слуша няма никъкво влияние върху приятелството ни.Така че престанете с глупавите и плоски коментари оносно върху субкултурите към които не принадлежите :!:

mishel
01-29-2007, 20:49
дам подкрепям горното мнение и само ще добавя аман от депресирани и комплексирани пуберчета, които се изтрепват да се наричат 'различни' и да използват изрази, които са чули от филмите и смятат, че са от 'тяхната суб-култура'.. пфф пораснете.. + тва надутите 'фешън' пикли били еднакви, а изсулените сте със супер индивидуалност нали.. :smt042 не ме разбирайте погрешно куклите дето си мислят, че като са навлекли парцал за 100 лв и очила като на заварчик са каймака на обществото също не ги понасям :-D

OtherDimension
01-29-2007, 22:16
davaite
iskam da produlja da cheta kak mladi momicheta izlivat kompleksite si po tolkova elementaren i evtin nachin :lol:

babaqga
01-30-2007, 14:03
о боже тфа женската завист е голямо нещо...винаги ще си намерят за кфо да се заяждат...нищо де няма значение...поне е забавно като четеш :twisted:

по темата: не харесвам момичета с непокрито самочувствие, неподдържани....... абе най-гадното е мръсна жена колкото и да говориме тфа е нещо супер отблъскващо :shock:

100%angel
01-31-2007, 18:19
Оооооо на мен много неща не ми харесват в момичетата ,попринцип много мразя неподържаните момичета ,които приличат на вещици и са с не оформени вежди ,с лош дъх и с големи паласки излизащи над дънкиките ,ооо боже няма ли кой да каже на тези момичета да си крият любовните старчащи дръшки а не да ги подчертават с дънки паднала талия и хората да им се чудят на дебелите гъзове!

_sk8mastR_
02-28-2007, 18:25
Пък аз не харесвам момичета, които не знаят български :shock:

Зарязвайте гримовете и фитнеса и викам да си ходите в училище, а?

Gazence
02-28-2007, 18:30
да е надута....

azzz....
03-01-2007, 18:30
vie tapi li ste aaa ???? 4e ako edna jena nqma samo4uvstvie i ne se gleda v ogledaloto to ebasi marlata kadeto 6te e.ne se pravete 4e ne vi kefi da vidite nqkva putka s oskadno obleklo ama sq se praite na moralni i vajni,emi ebete 6ibanite kozi kadeto sa bezli4ni bez samo4uvstvie i grim(da ne prikrivat nedostatacite si)ee vse pak vseki si ima stil i vkus,no za nqkoi ne6ta ne ste mn na qsno,kazvam vi go 6toto sam rabotila s profesionalisti!!!![/b]

summer_summer
03-02-2007, 18:44
mrazq momi4eta koito govorqt na "maina", "brato" i tn i mujkaranite
sa6to taka me draznqt i nadutite ligli ...
mi dr ...nepoddarjani momi4eta (toest s mazni kosi , potni i s lo6 dyh) sa6to ne sa mi liubimi...

Li77Le^aN{G}eL
03-14-2007, 15:03
Намирам за тъпи момичета,които ходят със празни сутиени и си мислят,че така ще прикрият липсата на гърди..пък са ми ГНУСНИ такива с мазни коси..даже имаме една такава в класа и повярвайте,не ви се иска да я видите ... блях!!Колкото до характера,нервят ме лигли,които знаят само да се сърдят и да се лигавят,а когато искаш да обсъдиш с тях някой по-важен въпрос се едно ги няма..Мога и още да пиша,ама ме мързи :lol:

Lorraine
03-14-2007, 18:42
освен всички гнусни работи като прищипани любовни дръжки,черни косми, ушна кал, лош дъх и тн,
много мразя и аз момичета които постоанно се оглеждат във всяко срещнато огледало, момичета които позират например на снимки или пък се снимат с очила ,абе отвратителни са
мразя такива които говорят на "братле" "копеле" и тем подобни
(за момчетата е грозно а какво остава за момичетата)
нехаресвам такива които прекаляват с грима! Също така е супер гнусно да видя момиче през лятото изпотено под мишниците(въпреки че някои имат повече потни жлези там не ги обвинявам)
Мразя момичета с прекалено самочувствие!БлаНапълно съм съгласна с това!

IdiOtKa
03-14-2007, 19:52
vie tapi li ste aaa ???? 4e ako edna jena nqma samo4uvstvie i ne se gleda v ogledaloto to ebasi marlata kadeto 6te e.ne se pravete 4e ne vi kefi da vidite nqkva p***a s oskadno obleklo ama sq se praite na moralni i vajni,emi ebete 6ibanite kozi kadeto sa bezli4ni bez samo4uvstvie i grim(da ne prikrivat nedostatacite si)ee vse pak vseki si ima stil i vkus,no za nqkoi ne6ta ne ste mn na qsno,kazvam vi go 6toto sam rabotila s profesionalisti!!!![/b]
че ти годна ли си за някаква работа е ?!



mrazq momi4eta koito govorqt na "maina", "brato" i tn i mujkaranite
sa6to taka me draznqt i nadutite ligli ...
mi dr ...nepoddarjani momi4eta (toest s mazni kosi , potni i s lo6 dyh) sa6to ne sa mi liubimi...

да е маина супер зле са тея е маина !!!!

Kianna
03-14-2007, 20:28
Пък аз не харесвам момичета, които не знаят български :shock:

Зарязвайте гримовете и фитнеса и викам да си ходите в училище, а?


Хахаха...най-свястното мнение!Евала! :smt005 :smt005 :smt005

summer_summer
03-15-2007, 14:15
да е маина супер зле са тея е маина !!!!
da to4no tova imah v predvid. mislq 4e dade dobyr primer ](*,)

babi_girl
03-15-2007, 14:42
момичета,които постоянно се оглеждат някъде и питат "така добре ли съм?",tova i az go mraza

tinno
03-17-2007, 10:33
"Peace"-тва си е лаф за негрите и е супер смешно некфо момиче да го каже. :smt012Ахаха! Това ме размаза!

Добре бре! Замисляли ли сте се някога, че освен да са по-свободни и ежедневни, 'смъкнатите' дрехи изпълняват и други функции? Ходя с широки дънки с много ниска талия и чатал. Когато карам мога да си сложа спокойно отдолу протекротите, а при трикове като varial heel flip, когато скейта се завърта зад мен, много често се случва да се удари във вътрешната част на бедрото ми - знаете ли колко би боляло ако бях с тесни дънки?

Широките тениски и блузи? Какво против тях? Не обичам някоя дреха да ме очертава [не, че не съм доволна от мерките си, просто идеални са си], но много мразя хората да ме гледат. Ако ще гледат - поне да не виждат, каквото има да се гледа. То си е за мен и за приятелят ми.

bate neznam pri sk8 kak e oba4e pri cross i J&R motorote ako si sus 6iroki drehi umira6 zaradi suprotivlenieto na vuzduhut i tova 4e postoqnno drehite ti se oplitat na lqvo i na dqsno po motora i hras4etata po terena... Ina4e kogato si hodi6 po ulicata su6to se kefa na smuknatie,
abe ob6to vseto NQMA ZNA4ENIE kak se obli4a vuprosa e da e stillno i naj ve4e da i otiva, su6to taka neka se postare da sedi malko PO ESTESTVENA

Lorraine
03-17-2007, 16:19
момичета,които постоянно се оглеждат някъде и питат "така добре ли съм?",tova i az go mrazaи мен ме бройте!И аз ги мразя тия :smt013

marina star
03-17-2007, 17:06
mrazq momi4eta,koito nqmat sobstven stil i se smesvat s masata,ne samo na obli4ane no i na povedenie
mrazq poziorkite i tezi,koito se opitvat da podrajavat na nqkogo

Candyy
03-17-2007, 20:53
Vsichko bih prejivqla ,no ne i samochuvstvei bez pokritie :-D

Dissenter
03-17-2007, 22:51
Да е някоя надута чалга,да се мисли за кой знае какво,да има косми и да мяза на амазонската джунгла от птичи поглед :smt005

positive
03-18-2007, 10:00
Да е някоя надута чалга,да се мисли за кой знае какво,да има косми и да мяза на амазонската джунгла от птичи поглед :smt005 super to4no i nasi4koto otgore s egati samo4uvstvieto i da te gleda naglo s krave6ki pogled ot glavata do petite

Tempestjuji
03-19-2007, 17:34
нося кецове,нося тесни дънки,нося тениски и потници=> обличам се спортно...такива момичета ме кефят..от там на татъка не ме интересува коя как се облича, но може би ако бях лизбийка щеше да ми пука.. :|
като харектер мразя надути момичета и лигави момичета, както и клюкарки .

[Industrial_Fr3aK]
03-19-2007, 17:48
Криви зъби, прекалено окосмясала на всякъде, да няма собствено мнение, да се води по акъла на другите, да я интересува прекалено много какво биха помислили останалите и т'ва е май..

ooops
03-19-2007, 18:00
mislq 4e ne ostana kvo dr da kaja vs po gore napisano e napulno vqrvo :-D =D> :-D :smt006

eXpl0d3
05-30-2009, 15:36
Голямото самочувствие и космите.

BlueCat
05-30-2009, 15:39
losh dah , da ne se mii

tfa 4e tи имаш ло6 дъх не значи че всички момичета го имамееееееееее направо ми е писнало от такива като теб само ни излагате :-x :booooomb: :x :-x
Темата е от преди 2 години. За да се заядеш ли я изрови?

По темата - мразя момичета с тъмен фон дьо тен, на които вратовете им са супер бели и имат една черта.

KoRnFlAkE
05-30-2009, 15:41
курвенското поведение, да плюят, да се оригват, etc.
да си слагат много грим.
абе, обикновените неща, които доста хора мразят.

BlueCat
05-30-2009, 15:58
^Еми изрази мнение, а не само да се заяждаш с другите хора!
По темата - мразя момичета, които не се поддържат - ходят с квито дрехи им падне, никаква прическа не си правят и т.н.

neocide
05-30-2009, 17:19

Bubbly
05-30-2009, 17:20
Не харесвам момичета, прекаляващи с алкохола, цигарите, цинизмите, псувните, фон дьо тена и самочувствието, нечистоплътните, тези, на които поличките едвам им покриват задните части, тези, които въпреки неумението и очевидния си дискомфорт, ходят на 10-сантиметрови токчета, клюкарките, лиглите, неграмотните, всезнайките, умствено ограничените, прекалено надменните....
ПП Добре, че не съм момче. :lol:

neocide
05-30-2009, 17:32

DimovB
05-30-2009, 17:41
нервачки, на които всичко им е криво ме нервят

Bubbly
05-30-2009, 18:03
^ но като гледам, си комсомолска правилна лигла, което е също толкова зле, колкото и да си момче и да мразиш сто неща в момичетата..
Не знам момче или момиче си, обаче се възхищавам на умението ти по едно изречение да определиш като комсомолска праведна лигла човек, когото никога през живота си не си виждал(a). :razz: При това става въпрос за лично мнение, пък и аз не говоря за момичета, които през живота си не са близвали алкохол, не са били на купон или не са се гримирали. Ама какво съм тръгнала да се обяснявам... Аз може и да съм най-голямата задръстенячка или пуританка, но не схванах това по какъв начин те засяга. Приятна вечер и много поздрави.
ПП Нищо и никого не мразя, още по-малко объркани от хормоните деца, най-малкото защото съм една от тях.

Infinity
05-30-2009, 18:05
Не харесвам момичета, прекаляващи с алкохола, цигарите, цинизмите, псувните, фон дьо тена и самочувствието, нечистоплътните, тези, на които поличките едвам им покриват задните части, тези, които въпреки неумението и очевидния си дискомфорт, ходят на 10-сантиметрови токчета, клюкарките, лиглите, неграмотните, всезнайките, умствено ограничените, прекалено надменните....
ПП Добре, че не съм момче. :lol:

terawatt
05-30-2009, 18:12
ПП Добре, че не съм момче. :lol:
А това какво общо има с темата?

GaBiIi__
05-30-2009, 20:36
тъй като темата е в раздела за козметика и диети ще говоря за външния вид... : прекалено мн изкуствени неща по нея ( коса, нокти, рисувани вежди,изкуствени мигли и тн ) ... прекалено много грим или грим който не отива на тена форамата на лицето и тн - накратко стои смешно... другото е нелепото съчетаване на дрехи като например хубав СПОРТЕН суичър в комбинация с лачени обувки с доста висок ток илии каквито и да било виоски обувки :)

clever
05-30-2009, 20:40
да псува
да пие
да е мъжкарана ...
да е груба
да е мускулиста
нечистоплътна ...

:D

п.п.айде тема какво не харесвате в едно момче :lol:

djudjulinkaa
05-30-2009, 21:07
Охх бе хора..и това май се превърна в поредната тема където някой избиват комплекси..ся не ме мислете за няква надута просто съм реалист.. Всеки изброява, това което не е и си мислите едва ли не че всичко във вас се харесва на всеки.. Някоя се гримирвала много и косата и била незнам си колко бухнала..еми така се харесва момичето..тя пък може да не харесва такива като вас..Не случайно има различни хора..всеки си има вкус :)
Иначе по темата без преувеличаване мисля че съвсем нормално е в едно момиче, както и в едно момче да е нечистоплътно и невъзпитано. :) :-)

anitram
05-30-2009, 21:12
нервачки, на които всичко им е криво ме нервятземи си гръмни :wink:

GaBiIi__
05-31-2009, 08:05
Охх бе хора..и това май се превърна в поредната тема където някой избиват комплекси..ся не ме мислете за няква надута просто съм реалист.. Всеки изброява, това което не е и си мислите едва ли не че всичко във вас се харесва на всеки.. Някоя се гримирвала много и косата и била незнам си колко бухнала..еми така се харесва момичето..тя пък може да не харесва такива като вас..Не случайно има различни хора..всеки си има вкус :)
Иначе по темата без преувеличаване мисля че съвсем нормално е в едно момиче, както и в едно момче да е нечистоплътно и невъзпитано. :) :-)
за какви коплекси говориш става върпос за предочитания и личен вкус

TeenSpirit
05-31-2009, 08:47
Неподдържани, с курвенско държане и най-вече ограничени и повърхностни момиченца, на които държането никак не им подхожда на възрастта, а се мислят за ВЕЛИКИ :smt078
Дано пораснете
8)

dark_wings
05-31-2009, 08:52
Неподдържани, с курвенско държане и най-вече ограничени и повърхностни момиченца, на които държането никак не им подхожда на възрастта, а се мислят за ВЕЛИКИ :smt078
Дано пораснете
8)

Подкрепям.

TeenSpirit
05-31-2009, 09:02
Ам.. сега забелязах, че заглавието е - Какво не харесвате в едно МОМЧЕ ? ... хъх

dark_wings
05-31-2009, 09:11
То е променено май.

sweet_bubka
06-01-2009, 10:08
Темата не е ли Какво не харесвате в едно МОМЧЕ??????

Tutmanik
06-01-2009, 10:38
Да се прави на големия мъжкар,да не се поддържа(къпане,миене на зъби...)

lipstik
06-01-2009, 11:02
Да пие,да пуши,да не се грижи за външния си вид,да е тъпанар,да не невъзпитан,да се прави на големия мъж,да си има притялка и да се сваля с други момичета :shock: .Да не си обича и уважава приятелката,да скитосва по улиците през късно вечерта

babyshambles
06-01-2009, 11:06
Да се прави на големия мъжкар,да не се поддържа(къпане,миене на зъби...)
+ 1
има и някои индивиди, които 3 месеца с един и същ панталон и една и съща тениска ;дд