PDA

View Full Version : Какво не харесвате в едно момче?



nikinkaaa
01-07-2007, 12:58
Вапроса е ясен :arrow:

Swinkenhoffer
01-07-2007, 13:06
извънредно просташко държание, КОЦКАРСТВО, гъзария и тъпизъм.
](*,)
п.п. за външен вид... големи мускули, кофти обувки (тея, дет приличат на чорап) и некви метросексуални дрешки + ланци :lol:

ProstoAz
01-07-2007, 13:08
Самочувствие без покритие, липса на всякакво самочувствие, звучно оригване/пръцкане, агресия, пиянски истории, мръсни или неизрязани нокти, мазна коса, лош дъх, неизмити зъбки...

hollaback_girl
01-07-2007, 13:17
Самочувствие без покритие, липса на всякакво самочувствие, звучно оригване/пръцкане, агресия, пиянски истории, мръсни или неизрязани нокти, мазна коса, лош дъх, неизмити зъбки...

+да ми се прави на гъзар, да се облича като идола си, да е нечистоплътен...май има и още, но не се сещам :roll:

benitka
01-07-2007, 13:21
hah br momicheta :)
Az sashto ne haresvam teq neshta koito ste izbroili , zatova samo shte dobavq mirizlivi kraka, mirizma na pot po tqh, mustaci osobenno destveniq oshte e mn smeshen hahha, tishkarstvoto i kosmite po cqloto tqlo :) a i tva da nosqt majki prashki

even_in_death
01-07-2007, 14:36
Самочувствие без покритие, липса на всякакво самочувствие, звучно оригване/пръцкане, агресия, пиянски истории, мръсни или неизрязани нокти, мазна коса, лош дъх, неизмити зъбки...

+да ми се прави на гъзар, да се облича като идола си, да е нечистоплътен...май има и още, но не се сещам :roll:

=D> Много добре казано.... :smt023

rali4ka91
01-07-2007, 14:39
Мразя мамини момченца, на които им се поднася всичко наготово и не са постигнали нещо сами.Мразя такива със голямо,както и такива със никакво самочувствие.Мразя фукльовци,мразя женкари...

Pa3Jlu4Ha
01-07-2007, 15:09
Не харесвам момчета, които се правят не нещо което не са само за да впечатлят някое момиче, а всъщност са смешни.. :lol:
Не харесвам и лиглиовци и т.н. ..

Jamalska
01-07-2007, 15:13
извънредно просташко държание, КОЦКАРСТВО, гъзария и тъпизъм.
](*,)
п.п. за външен вид... големи мускули, кофти обувки (тея, дет приличат на чорап) и некви метросексуални дрешки + ланци :lol:
:!:

AliceSw
01-07-2007, 15:28
извънредно просташко държание, КОЦКАРСТВО, гъзария и тъпизъм.
](*,)
п.п. за външен вид... големи мускули, кофти обувки (тея, дет приличат на чорап) и некви метросексуални дрешки + ланци :lol:

мдаааааааа, и майка му да му избира дрехите... :wink:

devilyangel
01-07-2007, 15:32
Не харесвам такива които се смятат че са нещо повече от другите, преиграват и се правят на интересни за да впечетлят някое момиче и носят кофти дрехи, обеци и прочие

ludo_mace
01-07-2007, 17:56
Не харесвам такива които се смятат че са нещо повече от другите, преиграват и се правят на интересни за да впечетлят някое момиче и носят кофти дрехи, обеци и прочиеТочно :wink: Да не забравяме и 'фешънчетата' с високо самочувствие :smt011

koalka
01-07-2007, 18:09
Ами не ме кефят гъзарите, момчета с ниска хигиена общо казано и много слаби момчета.Чалгарите с модерните дрешки също.

reason
01-07-2007, 19:02
Мразя мамини момченца, на които им се поднася всичко наготово и не са постигнали нещо сами.Мразя такива със голямо,както и такива със никакво самочувствие.Мразя фукльовци,мразя женкари...
Оооо да,това е направо :smt013 също така има един тип,които постоянно обиждат някой друг,мислят се за голяма работа,но не виждат себе си...

sweet_bubka
01-07-2007, 19:07
Мразя мамини момченца, на които им се поднася всичко наготово и не са постигнали нещо сами.Мразя такива със голямо,както и такива със никакво самочувствие.Мразя фукльовци,мразя женкари...
Оооо да,това е направо :smt013 също така има един тип,които постоянно обиждат някой друг,мислят се за голяма работа,но не виждат себе си...
Tfa e \:D/ ae po nakratko kazano mrazq PALQCITE =D>

Ice_Queen
01-07-2007, 19:20
:evil: :evil: :evil: Мразя момчета с огромно самочувствие,тип богаташко мамино синче,момчета който си мислят че са номер 1 и не се интересуват че и другите около тях имат нужда да дишат въздух,нечистоплътните,мом чета със дълги коси,изрусени момчета,дебели или суперклиощави..простаци,на егачи и фуклиовци.. :-& (БТВ в класа си имам 1 ама баш Панайотчо бе... :-& :-& :-& )...и т.н. :mrgreen:

lunnoto_momi4e
01-07-2007, 19:25
Самочувствие без покритие,мамино синче,нескопосано облекло,гласно оригване/пръцкане,нечистоплътен,жен кар........ми май повече не мога да се сетя

_sk8mastR_
01-07-2007, 19:45
Никой не се сети да спомене за тези, които говорят наизуст за неща, които не разбират, защото се чули нещо и го повтарят. Приказки без пълнеж, разни заучени неща... Отворковците.

Най-вече тези, които подценяват момичето пред тях.

brain_stew
01-07-2007, 20:00
Ъъъъ..аз мразя момчета, които се възгордяват твърде много...когато са на среща да летят някъде в облаците или да си разказват за завоеванията и кой с кого ходел.Не обичам момчета клюкари...Не харесвам момчета скубещи си веждите, бръснещи си краката и ръцете и закъсняващи за среща, защото часа за кола маска се е проточил!

Не обичам да се оглеждат във витрините или да маже некви омекотяващи/овлажняващи кремчета за лице, фондьотенчета, пудрички и спирали!Не харесвам момчета, които не се харесват такива каквито са!

Ма то кат се погледне вкуса ми към момчета....Бхахаха!

_sk8mastR_
01-07-2007, 20:07
И сега [ако някой изобщо се занимаваше да чете предните постове преди да поуства самоя той], щеше да каже, че предпочита поддържаните момчета, пред някакви си там метъли с по една вежда дето не знаят що е то кола-маска и не са се подтстригвали сериозно от 5-6 години. :lol: Хубави хора според мен, отделят повече внимание на интелектуалното си израстване, отколкото на козметика.

miloto_girl_4e
01-07-2007, 20:11
Ам.. не харесвам момчета без самочувствие(но умерено, а не някакви надувки), без чувство за хумор, метеросексуални момчета не харесвам.., не харесвам момчета с мазна коса, мръсни и/или дълги нокти, лош дъх, да носят едни и същи дрехи всеки ден(супер нехигиенично...), просташко държание не харесвам, неуважение.. егоистично поведение.. леле, че съм капризна :mrgreen: (а и 100% съм забравила нещо :smt016 )

ultra
01-08-2007, 00:25
ае единственото нещо,което се сещам за момента и ме дразни усилено, ако го срещна в даден мъж/момче е,ако си е оставил маникюр на малкото пръстче..(пък,ако и на двата малки има... ](*,) )
Това за мен е абсолютна глупост!!!
Не харесвам прекалено суетни момчета(мъже),които се контят повече от мен пред огледалото...
Също и такива,които вместо майка,казват МАМА.(аре пораснете).
И други,ама ме мързи да пиша...тва е в общи линии.