PDA

View Full Version : POMO6T................



pomo6t.....
01-07-2007, 15:53
molq vi, kajete kak da si napravq forum, da ima seks, lubov....trqbva mi za sait na klasa i tam da si ima i otdelna sekciq za sau4enici i u4iteli i t.n molq vi, kajete mi kak da go napravq.Iskam vse pak da e interesen....moje bi ne6to kato tozi, no ne mn golqm

Бунтар
01-07-2007, 16:45
Секс и любов баш във форум няма как да станат :lol:

01-07-2007, 16:59
abe ei, onufri, kvo se burka6.Pitam ne6to i iskam da mi se otgovori, a ne nqkuv kat tebe da mi se prai na mnogo vajen.Koito nqma otg., otnosno temata mi, da ne pi6e!!! [-X [-X [-X [-X [-X [-X

Бунтар
01-07-2007, 17:18
Такъв кат тебе не заслужава да има форум... Земи най-големия задръстеняк от класа си и повери задачата на него, действа, повярвай ми (;

rofl
01-07-2007, 20:51
free.bg поддържа форум обаче без някой разбиращ да дойде и да ти покаже трудно ще ти се обесни ](*,)

LGPz
01-08-2007, 14:01
Емм
1.За да си почнал да праиш "сайт" (ако не е Б/Глог) значи тряа да си имаш някво понятие от компютър и да можеж да го различаваш от пералнята машина!
2.Както казаха по-горе,влезни в free.bg и си направи сайт и после форум. (Не е толкова трудно.Ако не можеш да се оправиш значи не заслужаваш да направи сайт."Дай задачата на най-големия смотаняк на класа и той ще се справи". (Стига това да не си ти! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: )