PDA

View Full Version : KAK SVALIH 10 KG ZA 3 MESECA!!!



in4encetooooo
01-07-2007, 15:57
taka vijdam 4e ima dosta hoda s moq problem( ve4e biv6)i za tova re6ih da spodelq kak svalih 10 kg za 3 meseca. zna4i opitvala sam sqakvi dieti i uprajneniq i te imaha efekt za kratko i posle vaztanovqavah kilogramite. minaliq noemvri na 2005 godina,re6ih 4e e kraino vreme da spra s tezi to4no 4asove i hrani. prosto qadqah ot si4ko na po malko,est kato izklu4ime maznite hrani i osobenos sladkoto,kakto i hlqaba. drugo vajno n6to bqaha koremnite presi koito i do9 den dnes6en pravq ot 20 do 50(i te povliqavat) kogato ogladnqavah vednaga slaga6 davka v ustata si (dori i tq da e obiknovenna) sa6to taka mn te4nosti i sokove.......vqarno dosta osiliq mi trqabvaha no go napravih i sega ve4e pove4e ot godina se 4ustvam perfektno v kojata si. pri rast 175 sm bqah 65 kg a sega sam 55 kg. naistina struva6e si i sam mn dovolna ot sebe si.....opitaite,nqama da sajalqavate.pri tva taikato stava postepenno za 3 meseca,kilcata se zadarjat a korem4eto ve4e se e svilo.4ao uspeh

p.p: sorry za latinicata,ama taka sam sviknala :( trea da se otu4a ot neq :smt005 :wink: :lol:

DeVoi4eTo
01-07-2007, 16:01
е браво на теб :) сега всиччки нуждаещи се да свалят някое килце ще жидят че с воля всичко се постига :)

in4encetooo
01-07-2007, 16:05
mi prava si,s volq si4ko se postiga .pri jelanie i nadejda mojem da postignem si4ko.
p.p.:iskam da se registriram no koda deto trea da se vavede v sivoto pole se mi izpisva kato go vaveda 4e e gre6en a 473243 pati probvah.ina4e otdavan pi6a tuk

sledko_f>93
01-07-2007, 16:42
И на мен не ми се изписва6е, но мама еднъж донесе един служебен лаптоп и с него се регнах, после само си влизах.
Ако иска6 отиди до някой интернет клуб и се регни от там, или от компа на някоя твоя приятелка.

Поздравления за това 4е си отслабнала :)

lunnoto_momi4e
01-07-2007, 19:42
Поздравления че си отслабнала....и много мерси за съветите O:)

Master_88
01-07-2007, 20:44
Поздравления,положила си усилия,които са възнаградени

MoHuTo
01-07-2007, 22:33
Поздравления че си отслабнала....и много мерси за съветите O:)
Мхм мисля и аз да пробвам :D

Loshotia
01-08-2007, 09:07
Браво! И аз искам да сваля няколко ама нещо май волята я нямам....Всичко ми се вижда доста логично, но не разбрах какво разбираш под това по малко от всичко

stel4eto__
01-08-2007, 09:46
Ок тва дет си написала ми изглежда надеждно,освен номерът с дъвката.Чувала съм,че не е много полезно на гладно да се дъвчи дъвка.Но не знам,не разбирам,който иска да прави диети,хранителни режими и не знам кво още

in4encetooo
01-08-2007, 11:48
zna4i ot si4ko po malko zna4i 4e ne se ograni4ava6 ot ne6to osven mn mazni ne6ta no qade6 mn malko,posle korema ti se sviva i ne ti prai vpe4atlenie,a za duvkata sam 4ula 4e e to4no obratnoto no ako si namerite nqakva takava priqatna i vkusna s gotin aromat,6te e mn po dobre ot edna pasti4ka primerno......ne mislite li 4e kato vi se qade sladko tva e nai dobriq varqant.man li4no mn me zalagva nz za6to.emi uspeh na vsi4ki deto iskat da probvat i naistina macki,posle vatre6no ne si savsem dr 4ovek(polojitelno de.aide 43ao
{}{}{

chrsmt
01-09-2007, 20:22
zna4i ot si4ko po malko zna4i 4e ne se ograni4ava6 ot ne6to osven mn mazni ne6ta no qade6 mn malko,posle korema ti se sviva i ne ti prai vpe4atlenie,a za duvkata sam 4ula 4e e to4no obratnoto no ako si namerite nqakva takava priqatna i vkusna s gotin aromat,6te e mn po dobre ot edna pasti4ka primerno......ne mislite li 4e kato vi se qade sladko tva e nai dobriq varqant.man li4no mn me zalagva nz za6to.emi uspeh na vsi4ki deto iskat da probvat i naistina macki,posle vatre6no ne si savsem dr 4ovek(polojitelno de.aide 43ao
{}{}{

а и аз се чудя напр кво имаш предвид под малко?напр за един ден колко и кви неща ядеш? а е така в началото усещала ли си някакъв ефект или е дошъл ефекта по късно?

Пепи Пекторалиса
01-09-2007, 20:28
Ок тва дет си написала ми изглежда надеждно,освен номерът с дъвката.Чувала съм,че не е много полезно на гладно да се дъвчи дъвка.
правилно си чувала. Правете го тоя номер с дъвката на гладно и рано или късно - язва. :)

01-09-2007, 20:33
az svalih nad 10 samo za mesec 8)

648541
01-09-2007, 20:46
zna4i ot si4ko po malko zna4i 4e ne se ograni4ava6 ot ne6to osven mn mazni ne6ta no qade6 mn malko,posle korema ti se sviva i ne ti prai vpe4atlenie,a za duvkata sam 4ula 4e e to4no obratnoto no ako si namerite nqakva takava priqatna i vkusna s gotin aromat,6te e mn po dobre ot edna pasti4ka primerno......ne mislite li 4e kato vi se qade sladko tva e nai dobriq varqant.man li4no mn me zalagva nz za6to.emi uspeh na vsi4ki deto iskat da probvat i naistina macki,posle vatre6no ne si savsem dr 4ovek(polojitelno de.aide 43ao
{}{}{

а и аз се чудя напр кво имаш предвид под малко?напр за един ден колко и кви неща ядеш? а е така в началото усещала ли си някакъв ефект или е дошъл ефекта по късно?

da i na mene mi e interesno???
P.S.pozdravleniq za rezultata i mersi za suvetite :wink:

eling
01-10-2007, 12:59
Благодаря ти много за полезните съвети. :)

Amayo
01-10-2007, 13:08
Ахаамм- А кафе витаголд не пи ли?

Пепи Пекторалиса
01-10-2007, 13:22
С англисйка сол се отслабва най-бързо. Във всяка аптека има.

RAWRRR
01-10-2007, 13:56
С англисйка сол се отслабва най-бързо. Във всяка аптека има.

Ха-ха-ха.Много смешно.
Това което го говориш е много жалко и сарказма ти изобщо не е добре дошъл.
Пиенето на разхлабителни е сериозно хранително разтройство!!!!!!!!!!!!!!!!

Пепи Пекторалиса
01-11-2007, 07:55
Пиенето на разхлабителни е сериозно хранително разтройство!!!!!!!!!!!!!!!!
Не е така.
Пиенето на разхлабителни не е хранително разстройство, а просто разстройство. :mrgreen:

MaRtIn4eToOo
01-11-2007, 11:12
vaprosa ne e v tova da se ograni4ava6 ot hranata...v na4aloto na lqtoto bqh visoka 168 i tejah 60 kg. sega sam 50-51kg,ne sam spazvala dieti za6toto se ubedih 4e nqma polza.Qdqh si vsi4ko i sladko i hlqb,no po4nah da hodq na fitnes.Spasenieto e v sporta ni6to drugo nqma da vi pomogne,ako iskate da otslabnete efektivno dalgotraino i barzo.Macka bravo na teb ima6 silna volq :)

RAWRRR
01-11-2007, 11:16
Пиенето на разхлабителни е сериозно хранително разтройство!!!!!!!!!!!!!!!!
Не е така.
Пиенето на разхлабителни не е хранително разстройство, а просто разстройство. :mrgreen:

Не е вярно.
Пиенето на разхлабителни се ползва от много булимички.
Те се пристрастяват към него и после много трудно се отказват.
Знам,че знаеш това и колко е опасно пиенето на разхлабителни и колко не помага за отслабването..така,че моля те не се гаври с наивните детски мозъчета.. :roll:

Пепи Пекторалиса
01-11-2007, 11:36
Пиенето на разхлабителни е сериозно хранително разтройство!!!!!!!!!!!!!!!!
Не е така.
Пиенето на разхлабителни не е хранително разстройство, а просто разстройство. :mrgreen:

Не е вярно.
Пиенето на разхлабителни се ползва от много булимички.
Те се пристрастяват към него и после много трудно се отказват.
Знам,че знаеш това и колко е опасно пиенето на разхлабителни и колко не помага за отслабването..така,че моля те не се гаври с наивните детски мозъчета.. :roll:
Не се гавря, никъде не съм казал за продължително ползване. Разхлабителни се пият само при нужда или 1-2 пъти годишно профилактично.

niGGa
01-11-2007, 16:38
az svalih nad 10 samo za mesec 8)
:lol:

01-13-2007, 17:15
e bahti i 4oveka...kak 10 kg za 1 mese?!?q dai nqkvi podrobnosti be 4ovek :P

yes
01-13-2007, 19:34
Десет килограма се свалят лесно за 2 седмици даже, ако не ядеш почти нищо. Разбира се после ги връщаш за отрицателно време.

За 3 месеца обаче е напълно в реда на нещата - килограм на седмица е най-добре, не повече.

Това с дъвката действа, но наистина ако се прави на гладно всеки ден, дълго време, си докарваш язва.

А това с яденето на "всичко по малко" е ясно - като ти се яде шоколад например ядеш, но не цял, а само парченце, и не всеки ден. Ограничават се строго само неща като хляб, пържено, и подобни. Но дори и те от време на време не са фатални стига да изядеш половин филийка, не повече.

И НАЙ-ВАЖНОТО при пазенето на каквато и да е диета е непрекъснатото пиене на много, много вода - изчиства организма и притъпява глада. Най-малко 2-3 литра на ден.
;)

SlaVen4eEto`
01-14-2007, 13:54
Поздравления че си отслабнала....и много мерси за съветите O:)

Lorraine
01-14-2007, 15:41
taka vijdam 4e ima dosta hoda s moq problem( ve4e biv6)i za tova re6ih da spodelq kak svalih 10 kg za 3 meseca. zna4i opitvala sam sqakvi dieti i uprajneniq i te imaha efekt za kratko i posle vaztanovqavah kilogramite. minaliq noemvri na 2005 godina,re6ih 4e e kraino vreme da spra s tezi to4no 4asove i hrani. prosto qadqah ot si4ko na po malko,est kato izklu4ime maznite hrani i osobenos sladkoto,kakto i hlqaba. drugo vajno n6to bqaha koremnite presi koito i do9 den dnes6en pravq ot 20 do 50(i te povliqavat) kogato ogladnqavah vednaga slaga6 davka v ustata si (dori i tq da e obiknovenna) sa6to taka mn te4nosti i sokove.......vqarno dosta osiliq mi trqabvaha no go napravih i sega ve4e pove4e ot godina se 4ustvam perfektno v kojata si. pri rast 175 sm bqah 65 kg a sega sam 55 kg. naistina struva6e si i sam mn dovolna ot sebe si.....opitaite,nqama da sajalqavate.pri tva taikato stava postepenno za 3 meseca,kilcata se zadarjat a korem4eto ve4e se e svilo.4ao uspeh

p.p: sorry za latinicata,ama taka sam sviknala :( trea da se otu4a ot neq :smt005 :wink: :lol:браво..ама аз няам проблеми с коремчето :-D искам да си намаля бедрата и аз нз що :smt005 ..бе 48-9кг съм ама искам да съм 45.. :smt012 ..съвети? :-)

Serpentine
01-21-2007, 11:23
Аз пък свалих 15 кг. за месец и половина,и съм супер горда от себе си.Най-хубавото е,че си ги задържах и ефекта на йо-йо го нямаше. :-D
Та честито,че си ги свалила,воля му е майката :wink:

648541
01-21-2007, 12:13
Аз пък свалих 15 кг. за месец и половина,и съм супер горда от себе си.Най-хубавото е,че си ги задържах и ефекта на йо-йо го нямаше. :-D
Та честито,че си ги свалила,воля му е майката :wink:

a ti kak si gi svalila :shock: :-D

Serpentine
01-21-2007, 12:20
Е не беше кой знае каква философия,просто рязко спрях или по скоро намалих яденето...зарибих се по тези "Fitness" корнфлейкс,и ядох доста от тях...забравих сладкото,а на мен това ми беше трагичен проблем,хляб то е ясно. И плюсках драматично много круши :lol: За пръв път в живота си. :wink: Започнах да правя кореми преси..явно рязкия резултат е от това,че всичко стана изведнъж. Но през периода на диетата се чувствах невероятно,страхотен момент,пак трябва да пробвам.направо е наблъсках с витамни за цял живот :lol: Виеше ми се свят непекъснато,но няма как :wink: Това е,преди това не съм се ограничавала с нищо,но една вечер получих посветление и гледай кво стана :lol:

648541
01-21-2007, 12:23
Е не беше кой знае каква философия,просто рязко спрях или по скоро намалих яденето...зарибих се по тези "Fitness" корнфлейкс,и ядох доста от тях...забравих сладкото,а на мен това ми беше трагичен проблем,хляб то е ясно. И плюсках драматично много круши :lol: За пръв път в живота си. :wink: Започнах да правя кореми преси..явно рязкия резултат е от това,че всичко стана изведнъж. Но през периода на диетата се чувствах невероятно,страхотен момент,пак трябва да пробвам.направо е наблъсках с витамни за цял живот :lol: Виеше ми се свят непекъснато,но няма как :wink: Това е,преди това не съм се ограничавала с нищо,но една вечер получих посветление и гледай кво стана :lol:

haha e super iskam i az da go polu4a tva prosvetlenie :lol: 6te se probvam ama nz dali 6te stane...mersi :D

yes
01-21-2007, 15:18
Е не беше кой знае каква философия,просто рязко спрях или по скоро намалих яденето...зарибих се по тези "Fitness" корнфлейкс,и ядох доста от тях...забравих сладкото,а на мен това ми беше трагичен проблем,хляб то е ясно. И плюсках драматично много круши :lol: За пръв път в живота си. :wink: Започнах да правя кореми преси..явно рязкия резултат е от това,че всичко стана изведнъж. Но през периода на диетата се чувствах невероятно,страхотен момент,пак трябва да пробвам.направо е наблъсках с витамни за цял живот :lol: Виеше ми се свят непекъснато,но няма как :wink: Това е,преди това не съм се ограничавала с нищо,но една вечер получих посветление и гледай кво стана :lol:

Това изобщо не е повод за гордост, ако случайно така си мислиш. Дано хората да са достатъчно умни да не следват примера ти, че могат много неприятности да си докарат...
"Виеше ми се свят, но няма как"?!? :shock: Това нормално ли ти се струва? Да ти се вие свят от гладуване не е нормално изобщо и повтарвай ми има как !

niki000
01-21-2007, 16:26
e az kato svalix 9 za 2 meseca :( kvo i az ne znam kak stana : :cry: :cry:

Serpentine
01-21-2007, 18:49
Ами нормално е,да ми се вие свят,поради ниско кръвно,описала съм съвсем безвреден начин за отслабване,не ме обвинявай,че подтиквам хората към вредни неща. А и все пак за толкова кратко време да се свалят кг. неможе да мине без неприятни неща. Няма угодия на никой :roll:

01-21-2007, 19:14
Ами нормално е,да ми се вие свят,поради ниско кръвно,описала съм съвсем безвреден начин за отслабване,не ме обвинявай,че подтиквам хората към вредни неща. А и все пак за толкова кратко време да се свалят кг. неможе да мине без неприятни неща. Няма угодия на никой :roll:

Въпросът е, че за такова кратко време не трябва да се свалят толкова килограми. Да ти се вие свят от глад не му се вика безвредна диета. За теб моjе и да е била ефективна, въпреки че дълбоко ме съмнява, но не се хвали поне по форумите, защото не знаеш кое момиченце ще реши "да спре рязко или да намали" яденето, а това не е безвредно!! (наистина ли го мислиш? :shock: )

avri_cool
01-22-2007, 06:32
bravo mace uspqla si zna4i :)))) tova e strahotno a da te pitam na kakva vurzrast si bila kogato preve6e tazi dieta

Serpentine
01-22-2007, 13:44
Е добре,може да е прозвучало малко драстично,но като цяло диетата беше мноо здрвословна...взимах безкрайно много витамини...ядх супер много плодове,но в сравнение с преди колкото ядох...няма никаква прилика :wink: Определено не съм застъпничка на крайните мерки за отслабване,но понеже знам,че за по пълните хора е важно да знаят ,че има хора които успяват и да имат надежда...поне при мен беше така и винаги съм се радвала като чета,че някой е отслабвал и съм смятала ,че и аз мога :roll: Та това не е с цел "хвалене",а просто споделяне :wink: Дано и други успяват с малко воля,защото знам колко е неприятно :roll:
А ако въпроса се отнасяше към мен...правих диетата на 16 :wink:

sledko_f>93
01-22-2007, 18:37
оооо кфо тука си4ки сте отслабнали с по 654874874876кг за месец?????? кфи са тия глупости ве? да а аз отсабнах с 50кг за седмица(няма зна4ение 4е тежа по-малко)

HardcorE_AFA
01-24-2007, 09:33
mi da to hlqba,sladkoto i birata sa vrag nomer edno za momi4etata...zatova i az kato sum v dieta tezi ne6ta gi namalqvam na max...e pozvolqam si po 2-3 biri4ki na den...nai vajnoto e da se qde riba i kiselo mlqko i kato cqlo mle4ni produkti i mnogo vitamini...vsi4ko 6tee ok ako sika6 moje6 da postigneh perfektnoto tqlo samo trqbva volq

01-26-2007, 23:03
Да ти се вие свят от глад не му се вика безвредна диета. За теб моjе и да е била ефективна, въпреки че дълбоко ме съмнява, но не се хвали поне по форумите, защото не знаеш кое момиченце ще реши "да спре рязко или да намали" яденето, а това не е безвредно!!

Хихиих като мене например.Не ве аз съм на същия принцип от известно време...И то не защото съм го прочела някъде.Аз съм виока 1.60 и тежа 53кг някъде...Вече даже не помня от колко време се опитвам да отслабна.Пробвах некфи диети по книги,некфи по един месец..и при сичките имаше йо-йо ефект.От толкова диети стигнах дотам че не огладнявам и на ден вече карам на по 2 пакет4ета бисквити или пък на плодове :lol: .Майче има ефект-не казвам че го препоръчвам на някой.Е също карам по 1 4ас колело и мисля да почвам да правя коремни преси въпреки че преди правех и нямаше особен ефект.. :roll:

maroon_rose
01-27-2007, 19:45
Да ти се вие свят от глад не му се вика безвредна диета. За теб моjе и да е била ефективна, въпреки че дълбоко ме съмнява, но не се хвали поне по форумите, защото не знаеш кое момиченце ще реши "да спре рязко или да намали" яденето, а това не е безвредно!!

Хихиих като мене например.Не ве аз съм на същия принцип от известно време...И то не защото съм го прочела някъде.Аз съм виока 1.60 и тежа 53кг някъде...Вече даже не помня от колко време се опитвам да отслабна.Пробвах некфи диети по книги,некфи по един месец..и при сичките имаше йо-йо ефект.От толкова диети стигнах дотам че не огладнявам и на ден вече карам на по 2 пакет4ета бисквити или пък на плодове :lol: .Майче има ефект-не казвам че го препоръчвам на някой.Е също карам по 1 4ас колело и мисля да почвам да правя коремни преси въпреки че преди правех и нямаше особен ефект.. :roll:

a az sym visoka 163-4 i teja 43-4 kilograma, no iskam da se stegna, imam veloergometyr, no tva e nai-gadnoto ne6to, kaji me kak se motivira6 da go kara6 tolkova 4esto? a za koremnite presi - ne gi prepory4vam na nikoe momi4e, pravqt korema ujastno 6irok. Haresvam plo4kite, no na mom4etata:) :wink:

malkoto bonbon4e
02-24-2008, 17:40
br mili4a samo taka se svalqt kilogrami az sam visoka 155sm i tejah 60 kilograma no po sy6tiq na4in svalih 6 kilograma probvaite ima golqm rezultat az sam taka ve4e 7 meseca i se 4ustvam super uspeh4eta :wink:

fake
02-24-2008, 17:54
ми..хах, аз от около седмица не ям почти нищо. т.е., отплесвам се понякога, ама после се 'самонаказвам' и не ям пък изобщо нищо да речем ден. вече почва да действа - корема се свива. малко ми е депресирано да не развия няква булимия/анорексия бих казала, че е невъзможно, прекалено много обичам да ям и ми липсва адски много/.

Seducti0n
02-24-2008, 18:03
Стара тема!