PDA

View Full Version : Rabota s Floppy



neznaika
01-07-2007, 18:41
Hora,molq vi se ,super spe6no mi trqbva da si ka4a edin proekt na disketa(floppy),no nqmam ideq kak se pravi,edin proekt na Power Point e,heeeeeeeeeeeelp,za utre sutrinta mi e ](*,) [-o< :oops:

Бунтар
01-07-2007, 18:52
Hora,molq vi se ,super spe6no mi trqbva da si ka4a edin proekt na disketa(floppy),no nqmam ideq kak se pravi,edin proekt na Power Point e,heeeeeeeeeeeelp,za utre sutrinta mi e ](*,) [-o< :oops:

](*,) ](*,) ](*,) Докъде е стигнал светът... Просто го копираш на дискетата, бе, шемет...

neznaika
01-07-2007, 19:14
The Disk A: is not formatted tova mi izpisva sled kato copy i paste ufff kakvo e tova,spe6no mi e ;( ;( ;(

Бунтар
01-07-2007, 19:16
Дискетата или не е форматирана, или е осрана, като второто май е по-вероятно. Дясно копче на иконата и Format. Ако не стане, вземай нова.

neznaika
01-07-2007, 19:21
windows is enable to format the file
eee ne znam
trqbva da go napravq spe6no,nqmam nova disketa
](*,)

Бунтар
01-07-2007, 19:35
Unable ще рече, че не може. Значи ти е насрана, нямаш друг избор, освен отнейде да изровиш някоя. Сорка.

rofl
01-07-2007, 21:49
оха дискетката е приключила живота а по това време нема отде да изкараш нова
късно си се сетил :)

Forslor
01-09-2007, 14:36
Aз т'ва флопи не съм го ползвал от 1-2години просто не ми се е налагало (хубаво е да го има обаче,все още не е излезнало напълно от употреба) .
Виж в левия долен ъгъл на дискетата дали случайно не е цъкната на write protected . Пък и невярвам в даскалото всичките ви компове да нямат сд ром. :wink:

sladoled
01-09-2007, 18:12
Твърде е вероятно обема на работата ти да е по- голям от паметта на дискетата. На мен така ми се беше получило щото дискетата е с мн. малка памет, а презентадията от 6 страници беше с обем над 2 МВ.

Бунтар
01-09-2007, 19:34
Твърде е вероятно обема на работата ти да е по- голям от паметта на дискетата. На мен така ми се беше получило щото дискетата е с мн. малка памет, а презентадията от 6 страници беше с обем над 2 МВ.

](*,) ](*,) ](*,)

Я си трай. Дискетата няма такова нещо като "памет", освен тва интересно как, като няма място, ще излиза съобщение за осрана дискета (или пък като е write protected, както предположи някой по-горе).

Бду, за информация: Дискетите са по 1,38 MB. Компресия му е майната (;