PDA

View Full Version : natopiha me



raztrevojena_lady
01-07-2007, 17:45
Priet na vsi4ki.imam edin problem i toi e 4e sm po sramejliva.Naskoro dvama tupaka koito me mrazqt me natopiha i i zpratiha na edno momche belejki 4e go haresvam.S nego sme v dobri otnosheniq i ponqkoga sme v edna kompaniq . sega obache me e sram da go pogledna zashtoto misli che go haresvam.Na vas su4valo li vi se e neshto takova i ako da kak reagirahte i kakvo napravihte
sigurno shte popitate -10 klas sum

priti_kiti
01-07-2007, 17:48
Аз си помислих, че си шести..

koalka
01-07-2007, 17:51
Ох, какво ти пука?Обясняваш му, че е станало така, защото са те натопили.Ако ти повярва-повярва, ако не-не.Да не ти пука много.И някак си се оправи с тая срамежливост, защото за напред ще ти пречи.

KpuCuTo0o
01-07-2007, 17:53
Аз си помислих, че си шести.. I az taka si pomislih :) Po temata> Mi prosto kaji na tva momche che ne e istina kaji mu che go haresvash samo kato priqtel nishto poveche

OtherDimension
01-07-2007, 17:59
Аз си помислих, че си шести..

i az misleh che ti si 5ti ama ...

sherry
01-07-2007, 18:02
Ми гадно е да те натопят, ама ко ти пука.
Обясни му, че не си писала бележките и тва е.

MusicIsTheKey
01-07-2007, 18:08
Усмихни се и хич да не ти пука.
На мен ми се случи същото преди месец-два.Обвиниха ме,че съм едва ли не втори клас и нямам уста,със която да говоря....и то човек,който претендираше ,че ме познава добре :D.Беше ми много забавно и хич не ми пукаше какво си мисли. :) Да не говорим,че няма нищо ненормално да харесваш някого.Няма причина да се срамуваш.

И...такива проблеми обикновенно имат децата от 5-6 клас :}

jeditte
01-07-2007, 18:17
...

olga
01-07-2007, 18:47
Ами и на мен ми се е случвало,но изясних проблема с момчето и с тези които ме бяха натопили.Ако няма за какво да се притесняваш от момчето се разберете!Да не ти пука!...успех!!!

mOn!
01-07-2007, 18:57
Да ти имам проблемите скъпа! Не мисля че трябва да се притесняваш.Просто ако те пита нищо тва момче ти отиди при него и му кажи нахакано ,че не е вярно и ,че ако държи на приятелството ви да не вярва на подобни клюки.


П.С 10ти клас?! ](*,)

bulgarche
01-07-2007, 20:28
А ти откъде знаеш че той е получил тази бележка?
На него така ли не му стана ясно че не е от теб?
Пък едва ли ти е много надъхан тоз ладеж, че сега да му разбиеш сърцето, когато кажеш на някоя твоя приятелка да му съобщи, че не го харесваш

Master_88
01-07-2007, 20:41
Кажи му и готово

sledko_f>93
01-07-2007, 21:08
Оле господи. сега съм 7ми клас ас тези проблеми приклю4их отдавна.
Няма никакъв проблем да му каже6 4е тази бележка не е била от теб и 4ене го харесва6. :wink: Няма какво да се притеснява6.
И аз бях така докато не осъзнах 4е да харесва6 някого е съвсем нормално. Просто му кажи :)

MoHuTo
01-07-2007, 22:51
Ми гадно е да те натопят, ама ко ти пука.
Обясни му, че не си писала бележките и тва е.

teenkopele
01-08-2007, 00:28
Аз си помислих, че си шести..

...може и пети.

:arrow: 1. Темата не е за тук.

2. Трябва да ти е през ТОВА, че той знае, че ти го "харесваш". Какво ти пука, дори да не е вярно? :-k :wink:

Cheesy
01-11-2007, 15:57
Епа нали уж сте нещо като добри приятели-пък и да го харесваш кво?да не е забранено-осъзнай се! :)

Ултра Чалгарчето
01-11-2007, 16:18
Супер смешно се подигравате на момичето. Вие да не би всичките да сте някакви супер контактни? И то това не е до възрастта, а до човека. Супер сте ми смешни с тея години...

OtherDimension
01-11-2007, 16:19
Супер смешно се подигравате на момичето. Вие да не би всичките да сте някакви супер контактни? И то това не е до възрастта, а до човека. Супер сте ми смешни с тея години...

tuk si prav
nqkoi hora si ostavat sramejlivi i stesnitelni do kraq na jivota si

Ултра Чалгарчето
01-11-2007, 16:24
Да, Хората тук просто си избиват комплексите. И си мислят, че като напишат, че момиче 10 клас е супер зле им изглежда на 5-6 клас се мислят за нещо повече от нея, която най-вероятно е по-голяма от тях. Момичето иска съвет, а вие почвате с елементарни обиди.

tha_ghetto
01-11-2007, 16:37
Да, Хората тук просто си избиват комплексите. И си мислят, че като напишат, че момиче 10 клас е супер зле им изглежда на 5-6 клас се мислят за нещо повече от нея, която най-вероятно е по-голяма от тях. Момичето иска съвет, а вие почвате с елементарни обиди.

Отсъди мъдро човекът.. с аватар на Азис...

tha_ghetto
01-11-2007, 16:40
Да, Хората тук просто си избиват комплексите. И си мислят, че като напишат, че момиче 10 клас е супер зле им изглежда на 5-6 клас се мислят за нещо повече от нея, която най-вероятно е по-голяма от тях. Момичето иска съвет, а вие почвате с елементарни обиди.

Отсъди мъдро човекът.. с аватар на Азис...

Подпис бе туй, о нечестиви невернико. За грешката си ще гориш в бездните тартарски.

Такова. Нямам си и на идея защо натиснах "цитирай".

Ултра Чалгарчето
01-11-2007, 16:41
Отсъди мъдро човекът.. с аватар на Азис...
...на когото картинката и името на юзъра са ебавка.

А и ако случайно незнаеш правенето на толкова елементарни заяждания не опонира по никакъв начин на тезата ми. Напротив. Показва, че няма по какъв друг начин да спечелиш "спора". Аз и затова продължавам да съм си с този профил. Всички, които не знаят кой съм в действителност се заяждат все с тези неща и по този начин никой не показва реално, че тезата ми е грешна...

tha_ghetto
01-11-2007, 16:48
Отсъди мъдро човекът.. с аватар на Азис...
...на когото картинката и името на юзъра са ебавка.

А и ако случайно незнаеш правенето на толкова елементарни заяждания не опонира по никакъв начин на тезата ми. Напротив. Показва, че няма по какъв друг начин да спечелиш "спора". Аз и затова продължавам да съм си с този профил. Всички, които не знаят кой съм в действителност се заяждат все с тези неща и по този начин никой не показва реално, че тезата ми е грешна...

Еха-а-а. Ми кат се държиш като такъв, на мене кво ми пука къв си в действителност. Аз съм грозен, ама не го заявявам открито. Ла-а-а-а.

Ултра Чалгарчето
01-11-2007, 16:49
Оми не можеш да разбереш имено, защото мозъкът ти е малък (сам си го каза). Така или иначе няма да пиша повече глупости. Момичето търси помощ, защото незнае какво да прави. Не че виждам, че много и помагат в темата, но все пак...

tha_ghetto
01-11-2007, 16:53
Ей, чалгарче, цитирай некоя песничка, бе. Нали много искаш да помогнеш на момичето. Сигурно има някоя, описваща нейната ситуация...

In4iTu_
01-11-2007, 17:03
Говори с момчето и му обясни. А за другите, тези, които те мразели - не им обръщай внимание!