PDA

View Full Version : Moderated:Скасъхме преди 2 месеца, но не съм го забравила...



`ti_si_mi_vsi4ko`
01-07-2007, 18:40
zdraveite na vsi4ki. az iskam da spodelq s vas kakvo me trevoji. skasah s gadjeto predi 2 meseca nqkade, i o6te nemoga da go zabravq, kogato si mislq 4e sam go zabravil i toi hvane ta napravi ne6to s koeto si mislq 4e iska pak da bade s mene, no ni6to ne pravi po vaprosa nemoga da go razbera. ina4e toi hodi/ili hode6e? neznam i az ve4e s drugo momi4e. oh neznam i az ve4e kvo stava ama mnogo iskam pak da sme zaedno i toi tova go znae nai dobre. ama kat gledam mai ni6to nqma da stane ili pone taka si mislq, no az ne sam vinovna 4e o6te mislq za nego. mai ni6to drygo ne mi ostava da go zabravq no kak kak kak kak,az 2 mseca nemojah da go zabravq sega li 6te uspeq. samo ne mi kazvaite da izlizam s priqteli, ili ne6to takova opitvah vsi4ko no ne sam gospodarka na sarceto si, bog mi e svidetel vsi4ko sam napravila za da go zabravq no ne stava i taka mi e po gadno .................... ;( neznam ve4e mnogo sam obarkana i neznam kvo da mislq i kakvo da pravq samo znam 4e 6te otka4a taka
blagodarq vi za vnimanieto




Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

sexy_mafia
01-07-2007, 18:56
Vij ti ne si vinovna v tazi siuacia,znam go ot li4en opit. :cry: malko mi e trudno da ti dam to4en savet,za6toto sam v sa6toto polojenie kato teb,a i izlizaneto s priateli ne pomaga vinagi.6tom toi ve4e ne pravi ni6to po vaprosa zna4i ne izpitva sa6toto kato teb.toi ne e edinstvenia natozi svia taka 4e ne si go slagai tolkova na sarceto samo se ma4i6 pove4e. :( pomisli malko trezvo na na6tata,toi ne pravi ni6to po vaprosa zna4i ne te zaslujava.mom4etata ne sa tolkova umni da go znae6 ot men.vse pak vinagi 6te doide i drugo mom4e. :roll:

koalka
01-07-2007, 18:59
Той явно си играе с теб и се забавлява.Както ти каза, той знае много добре, че искаш да сте заедно.

`ti_si_mi_vsi4ko`
01-07-2007, 19:52
znam 4e e taka,ama mi e o6te trudno da go priema, a i toi ne mi pomaga. toi ima dni v koito mi kaza 4e o6te ne me zabravil, onq den mi pra6ta sms 4e me obi4a,4e mu lipsvam- tova kak da go razbiram opitvam se da go razbera no mai nqma da moga 6te trqbva da se primirq s tova kolkoto i da mi e trudno sega :(

malkata_
01-07-2007, 20:05
znam 4e e taka,ama mi e o6te trudno da go priema, a i toi ne mi pomaga. toi ima dni v koito mi kaza 4e o6te ne me zabravil, onq den mi pra6ta sms 4e me obi4a,4e mu lipsvam- tova kak da go razbiram opitvam se da go razbera no mai nqma da moga 6te trqbva da se primirq s tova kolkoto i da mi e trudno sega :(

щом само ти пише и тн,но не прави нищо конкретно по въпроса да се съберете отново...и на всичкото отгоре щом знае и че мн искаш да си с него.....смятам че просто се забавлява с тебе...нз не ви знам точните отношения,но по това което описваш....съжалявам мила по-добре не се обръщай назад!!! ](*,) :-k

MoHuTo
01-07-2007, 21:58
Еми и аз съм в същата ситуация в момента :cry: С приятеля ми ходихме 2 месеца, скъсахме преди 3..и неска стават 5 месеца откакто тръгнахме.. :smt010 Един тъжен ден за мен... :cry: При мен ако не са приятелите ми съм загубена..излизай по-често с тях и се разсейвай..и най-важното не се насилвай да го забравиш..ето виж аз 3 месеца не мога, но знам че все някога ще се случи!И той понякога ме обърква с такива смс-и но просто вече свикнах да не им обръщам кой знай какво внимание, защото знам че ако бяха верни, щеше да ми докаже..но не го прави..така че съм го оставила не се мъча да съм с него..гадно ми е, много и то..а той знае, че искам да съм с него..но явно той не иска..Така че мила както ти казах, не искай да го забравиш за ден-два [-X Все някога ще го направиш..Успех :wink:

Nadelina
01-08-2007, 05:22
Spored men toi prosto iska da bydete priateli.. i kogato se dyrji milo s teb ti ne mojesh da razgranichish prosto toplo otnoshenie ot namek che te haresva.. Granicata e tynka.. no ti trqbva da q vidish.. inache nqma da uspeesh nikoga da se otyrshish ot misalta za nego.. I kakto vinagi sym kazvala.. nujna e volq za da go zabravish.. i samo ti mojesh da si pomognesh.. stiga naistina da go iskash..

P.S. 2 meseca hich ne e mnogo vreme povqrvai mi :)

meri88
01-08-2007, 09:22
Еми и аз съм в същата ситуация в момента :cry: С приятеля ми ходихме 2 месеца, скъсахме преди 3..и неска стават 5 месеца откакто тръгнахме.. :smt010 Един тъжен ден за мен... :cry: При мен ако не са приятелите ми съм загубена..излизай по-често с тях и се разсейвай..и най-важното не се насилвай да го забравиш..ето виж аз 3 месеца не мога, но знам че все някога ще се случи!И той понякога ме обърква с такива смс-и но просто вече свикнах да не им обръщам кой знай какво внимание, защото знам че ако бяха верни, щеше да ми докаже..но не го прави..така че съм го оставила не се мъча да съм с него..гадно ми е, много и то..а той знае, че искам да съм с него..но явно той не иска..Така че мила както ти казах, не искай да го забравиш за ден-два [-X Все някога ще го направиш..Успех :wink:

poznato mi e.... i az ne moga da spra da mislq za nego ,a minaha ve4e 5 meseca...Priqtelite ti 6e ti pomognat vinagi ,te sa do teb i te podkrepqt vav vsi4ko..na men pone v tova mi pomognaha.Naistina opitai se da izliza6 kolkoto se moje pove4e,razseivai se.Vse pak na tozi svqt ima o6te mom4eta...