PDA

View Full Version : Sophia Bush/Brooke Davis ot OTH



01-07-2007, 20:07
Tezi ot vas koito gledat One Tree Hill, kakvo mislite za Brooke? Haresva li vi kato vunshnost i harakter? Na men strashno mnogo mi haresva i mislia che tia e strahotna aktrisa. Chad/Lucas mislia che e nai-golemiat tupak za da izneveri na Sophia s Paris Hilton. Mislia che tia zaslujava mnogo poveche. Vie kakvo mislite za Chad i vruzkata koiato imaha toi i Sophia v "realnia jivot"?

Mileniuma
01-07-2007, 20:23
Ima takava tema!Mislq,4e sa strahotni i tq i toi,za tva 4e i e izneveril s Paris mislq 4e nqma mqsto za sravnenie Sophia e 1000000000000 puti po-qka,a ina4e Chad e strahoten.

rusalkata_
01-08-2007, 11:33
София Буш е много сладка във филма и ме кефи как играе.иначе ролята й във филма е на типична к*рва(поне добре си я играе :lol: ).колкото до това,че Лукас й изневерява с Парис... :-k все още не съм стигнала до тази серия.кофти е,че скъсаха със София в реалния живот.бяха много готина двойка. :roll:

CaRaMeL4eTo
01-08-2007, 11:50
ami men Sophia mn me radva gotina e i igrae Brooke super.Dvamata s Chad bqha mn hubava dvoika, mejdu neq i onaq veshtica Paris Hilton nqma mqsto za sravnenie i Chad postupi super tupo kato i izneveri s taq grozotiq...

rusalkata_
01-08-2007, 12:03
ъъъ аз ли нещо не знам...Парис играе ли в сериала?не е ли само в сериала Лукас да е изневерил на Брук или става дума,че са скъсали(в реалния живот) заради Парис? 8-[

linkin_park_fenka
01-08-2007, 13:48
ъъъ аз ли нещо не знам...Парис играе ли в сериала?не е ли само в сериала Лукас да е изневерил на Брук или става дума,че са скъсали(в реалния живот) заради Парис? 8-[
в реалния живот :wink:

HeDa
01-11-2007, 14:35
Ама вие до коя серия сте...? Аз защото съм до 10 на 4-тия сезон и немога да намеря по -нови :(

ComiX
01-11-2007, 14:54
Ама вие до коя серия сте...? Аз защото съм до 10 на 4-тия сезон и немога да намеря по -нови :(

Толкова са засега.На 17 излиза новата серия. :wink:

ThePainIsReaL
01-11-2007, 19:14
Няма кво да се обяснявам - София/Брукито адски много ме радва . Невероятна е ..
И моля ви се , престанете да казвате , че играела ролята на к*рвата. Толкова ли не си личи , че тя е героинята , която се развива най-много.
И наистина няма по-голям глупак от бившия й съпруг .

rusalkata_
01-12-2007, 10:37
И моля ви се , престанете да казвате , че играела ролята на к*рвата.

аз съм се уточнила.ВЪВ ФИЛМА играе ролята на к*рва.това е повече от ясно. :roll:

ComiX
01-12-2007, 12:04
И моля ви се , престанете да казвате , че играела ролята на к*рвата.

аз съм се уточнила.ВЪВ ФИЛМА играе ролята на к*рва.това е повече от ясно. :roll:

Сигурно си едва до 1-2- сезон :wink: защото по нататък определено не играе ролята на курва.

rusalkata_
01-12-2007, 12:29
И моля ви се , престанете да казвате , че играела ролята на к*рвата.

аз съм се уточнила.ВЪВ ФИЛМА играе ролята на к*рва.това е повече от ясно. :roll:

Сигурно си едва до 1-2- сезон :wink: защото по нататък определено не играе ролята на курва.

:lol: дам.бавно,но славно напредвам. :lol: напоследък нямам много време и съм на 1 сезон още.в него си е типична...