PDA

View Full Version : Още ли имам шанс - част II



smily_data_bg
01-07-2007, 21:39
Edit

той
01-07-2007, 22:08
мой човек, работата е мн зле ако ме питаш мен, нещо 1. мн не ми стана ясно за какво си се извинявал толкова време... как да ти кажа държиш се леко като пу*ка... замисли се малко колко слаб изглеждаш и си прецени не е ли време да кажеш майната му и да продължиш напред... по вапроса: след такива глупости и извинения не вярвам да имаш някакви шансове прави си изводите за следващия път...

Crafter
01-07-2007, 22:12
Още не си изградил характер и си допуснал една огромна грешка - извинил си се. Жените мразят (да, мразят) слабите мъже. Почнеш ли да хленчиш и да се извиняваш, с отношенията ви е свършено.
Дали сте приятели или нещо повече, можеш да бъдеш сигурен, че това е окончателен край,

Не ми е ясно, защо си направил такова представление пред нея. Сега като разбра, че харесва по-големи какво се промени?

Разгледай повечето теми "Какво искат жените". В повече от половината отговори на първо място е:
Сериозен, твърд, със силен характер.

Има жени, на които им харесва да ги бият (е, в леглото) , жени, на които им харесва да ги сплашват и дори такива, които пушат цигари, обаче не с уста. Но никога няма да чуеш за жена, която харесва слабохарактерен мъж. Никога!
Е, може би някоя гадна феминистка със силно изразен BDSM фетиш, но пак е малко вероятно.

Не се измъчвай. Всеки допуска грешки, а и вече ще знаеш.
Дано не съм бил прекалено суров.

той
01-07-2007, 22:17
Crafter мой човек си =D> :wink:

NoLov3
01-07-2007, 22:23
Човеко ти си направил толкова грешки, колкото кариеса има брат ми.
Извиняваш се, подаряваш на момичето колие с което искаш да се извиниш, гониш я из чатове и по телефони, а най-тъпото е, че след като тя те е отрязала се опитваш отново да направиш няква магия.

Човека преди мен се изрази много ама много правилно за твърдия характер, няма какво да го допълвам по тази тема. Ти мъж ли си или путка ? Ако гониш едно момиче, то никога няма да е твое, защото те приема за даденост, което е безинтересно.

Нямаш никакви шансове, прави си изводите и не повтаряй едни и същи грешки.

NoLov3
01-07-2007, 22:27
Crafter, Той - мои хора сте, само женчовците да не бяха толкова много, добре щеше да е

smily_data_bg
01-07-2007, 23:19
Edit

Crafter
01-08-2007, 00:10
Трябва да си непоклатим. Трудно ще ти го обясня с термини, но ще се опитам да ти дам един пример.

Приятелктата ти иска да те замъкне по магазините, а не теб въобще не ти е до това. Казваш и го любезно, но без да се лигавиш. Тя най-вероятно ще се затръска и тук е момента на истината. Ако кажеш "да", но в главата си мислиш "не" сам се сещай се към кои мъже спадаш.

Лошото е, че рано или късно тя ще усети, че има власт над теб, или че по-скоро на теб ти липсва увереност. После става още по-лошо. Качва ти се на главата, започва да мрънка за всичко и бавно, но сигурно губи уважение към теб, докато в един прекрасен ден не каже "трябва да поговорим", което преведено от женски значи: аз така повече не мога! (плюс доволно количество истерия)

Ето, разбираш ли? За това в повечето си мнения продължавам да твърдя, че жената не знае какво иска. Те казват "мил" , но всъщност мислят "твърд". Те казват "добър", а искат "лош".

Това ги влече жените. Не трябва да я питаш, трябва да я сграбчиш (ама не да я изнасилиш)

Но в никакъв случай не прави грешката да губиш уважение към жените. Напротив - показвай го.
Да и подадеш ръка, когато слиза от превозно средство, да я утешиш, когато е разстроена, да я разстроиш, когато е спокойна...

Границата между това да се държиш, като мъж и да се държиш, като простак е страшно тънка. Започнат ли реплики от типа на "Разкарай ми се от главата; остави ме на мира, ма!; значи вече си я прескочил поне с километър.

Друго: комплиментите и държанието с и около нея.

Да и кажеш, че днес изглежда красива е похвално, да и го повториш е глупаво и мекушаво. Нека тя си проси комплиментите, а ти й ги спестявай.

Да я целунеш веднъж пред приятелите ти/й/ви е мило. Да се натискаш, обаче, те превръща в женчо. Нека тя иска да те целуне, а ти се дърпай.

Знам, че ще отнеса много нападки за това, което ще кажа сега, но аз все пак ще го кажа:
Ти командваш, не тя. Ти взимаш, а тя пита. Ти получаваш, а тя моли.
Такова отношение трябва да си изградиш.

Ще взема да напиша един Кодекс на Мъжа.
1. Аз съм алфа, аз съм единствен
2. Жените не знаят какво искат
3. Зачитай женското мнение, но прави каквото си знаеш
4. ...прави каквото си знаеш
5. Не уринирай срещу вятъра

той
01-08-2007, 00:41
Crafter точно на място :!:

NoLov3
01-08-2007, 00:52
Относно това, че жените не знаят какво искат - точно това мислех да напиша и аз в предния ми пост, но щеше да стане дълга и широка. В тези теми "какво искат жените" въобще нещата не са същите. Жените сами не знаят какво искат и това колкото и банално да звучи е точно така. Сигурен съм, че хиляди пъти си чувал как момичета си говорят и едната казва - оф този пак ми звъни, тоя пак ми се обажда за кафе ... и също така съм сигурен, че винаги си се питал какво подяволите прави такова хубаво момиче с момче, което я прави на 2 стотинки и затова постоянно се оплаква на приятелките си, а ти стоиш и си мислиш как може тя да ходи с тоя, след като ти можеш да си много по-добър с нея. Крафтър ми взе половината думи от устата, защото ме мързеше да пиша, понеже за обяснението на тези неща са изписани книги.

Nadelina
01-08-2007, 05:08
Az sym momiche.. i vypreki tova.. podkrepqm vsqka izpisana duma ot Crafter.. Absolutno vsichko e vqrno!!! I primerite sa na mqsto.. Prosto kat se zamislq sys sigurnost e praf.. Shtoto vseki koito sym haresvala sym go imala.. i kakvo li? Ami minimum sedmica-dve.. I pisva.. Sega ot godina i poveche sym vlubena v edin pich i nqma otyrvane.. Istinata e che tova e pyrvia chovek koito uspqva da mi kazva "Ne" .. a taq dumichka me kara da vyrvq kym nego.. shtoto vijdam che oshte e nepoznat za men.. i interesen..

smily_data_bg
01-08-2007, 08:08
Има жени, на които им харесва да ги бият (е, в леглото) , жени, на които им харесва да ги сплашват и дори такива, които пушат цигари, обаче не с уста..

Би ли ми го обяснил подробно - че не схващам

01-08-2007, 08:58
Демек пушат цигари с долните си устни. :lol:

Undying
01-08-2007, 10:26
Aз ти предлагам да я оставиш на мира и да си живееш живота,щом не оценява това,което си направил за нея значине те заслужава.Има още хиляди момичета,забрави за нея,и се учи от грешките си!

pampers
01-08-2007, 13:03
виж ся тя ясно ти показва 4е не иска6 да я занимава6 явно нямате съвместни 4увства еми заеби я...6те разбере все някога какво е пропуснала но късно..намери си някое моми4е което наистина те заслужава :lol:

iiirish
01-08-2007, 13:06
остави я поне засега. може би когато мине малко време и тя поуталожи яда си към теб нещата ще се променят. така че важно е да не губиш надежда, но не се и оповавай само на нея, а бъди готов и на повторен отказ

koalka
01-08-2007, 13:26
Може би трябва да мине известно време, преди да я потърсиш пак.Явно момичето не изпитва към теб такива чувства, каквито ти към нея, но ако можеш да бъдеш само приятел с нея...Това по скайпа хич не й е харесало и й е станало гадно и за това ти ги е написала тези смс-и.Но според мен не трябва да се унижаваш като я търсиш постоянно.Просто й казваш, че искате да говорите и ако иска-иска, ако не-не.Поне аз така бих постъпила.

smily_data_bg
01-08-2007, 15:54
Edit

[Fr33land3R]
01-08-2007, 16:09
няма да и пишеш много ясно... тя ще те търси, не ти нея!
бтв Crafter брато рулираш!

smily_data_bg
01-08-2007, 17:09
Чакам още мнения !

:)

L31h4z
01-08-2007, 17:21
Crafter, виждам, че си човек с натрупан житейски опит, интелигентен и прочие (това е уважение, не ласкателство, моля, моля) , но забрави да поясниш нещо.
Има разлика между това, да се извиниш и между това да се извиниш 237102378 пъти по всевъзможни начини.Първото те прави човек, който уважава и държи на чувствата на момичето/жената, прави те да изглеждаш учтив.Второто е както Crafter каза - започваш да изглеждаш слабохарактерен.

Трябва да намериш границата (която аз още търся), между това да уважаваш дамите, да ги цениш, да показваш чувствата си и да правиш компромиси, и от друга страна - да си слабохарактерен, мекушав и лигльо.И от трета да си простак, гамен, темерут и прочие.


И все пак - за хора, които се обичат истински, които се разбират и познават добре, няма прекалени жестове, прекалени изрази на чувства и прочие.Но такива двойки - малко.

smily_data_bg
01-09-2007, 07:23
Edit

vandalz
01-09-2007, 10:34
Crafter evala batka,az iskam da kaja i neshto drugo che imenno tiq momcheta "Putki" imat vina za tova che dosta ot momichetata si igraqt s dosta momcheta i razigravat i izneveri...tochno che kato pokajesh nqkoq slabost i tq ti se kachva kakto se kazva na glavata,mnogo pravilno kaza che ti si toz koito komandva ne tq..jiveeq v ne mnogo golqm grad no pochti vsichki momicheta sa takiva vse nqkoi trqbva da im ticha zad guza i da im se moli..i nakraq....nishto,imenno tova ne budete putki hora..tova e ot men!!

Absconding
01-10-2007, 23:13
Ясно е че съм й досадил в така степен че да ме блокне но нали с времето се оправят отношенията понякога и затова се чудя какво да правя !

Аз до колкото разбирам нито сте имали някакви отношения, нито имате в момента. Така че какво има за оправяне? Няколко кафета не са нищо. По-добре я забрави и си търси друга, запази си достойнството. Момичето по изключително ясен начин ти е показала, че не иска да се занимаваш с нея. Остави я на спокойствие, а ти си намери някоя, която да търси твоето внимание, а не да го отхвърля.