PDA

View Full Version : Жени - секс



bulgarche
01-07-2007, 21:50
Момичета, защо искате да изпитате удоволствие от секса? То кой ли не иска де, но все пак...аз да си питам. Поред вас нормално ли е да сте толкова претенциозни? Жената за какво е? Да разжда деда. Да има поколение. Да износи потомството на партьора си и да го отгледа (не собствените си наследници, а тези на партньора).
Защо вие си правите труда да излгеждате красиви? В повечето случаи се състезавате помежду си, а вие трябва да се състезавате пред нас - мъжете. А в природата е точно обратното...мъжете се стремят да да привлекат женската. Но на нас така не ни е лошо, наистина не се притеснявайте за нас. Ние седим удобни и си пием биричката, докато вие се боричкате коя по-напред ще стигне до нас...и то не до сърцата ни, а до онова което вие искате...секс ;)

От тази тема няма да получа нищо повече от подигравки, но...дали ми пука особено много за вашето мнение, мои мили виртуални съфорумци ;)
На мен ми е предостатъчно жените да ме харесват и да са доволни от това което им причинявам в леглото
Прияте де или нощ. Аз се отдавам на почиква :smt006

luda^S^vibrator
01-07-2007, 21:58
az moga da ti kaja 4e si mnogo prav!nap1lno s1m s1glasna s teb i te podkrepqm!Nii jenite sme mr1sno pleme - v edno jensko priqtelstvo ima tolkova mnogo zavist i licemerie 4e ne e istina!nai-prostiq primer koito 6te vi dam e reklamata na solano bez zahar -k1deto ednata predlaga na drugata na bonbon,i drugata i otkazva i q gleda kak debelee!Tova e super jalka kartinka!A vii momi4eta vmesto da vikate "mainata ti" na mom4eto , zemete i se zamislete nad jivota si i haraktera si ! ](*,) ](*,) ](*,)

Cuddly
01-07-2007, 22:02
az moga da ti kaja 4e si mnogo prav!nap1lno s1m s1glasna s teb i te podkrepqm!Nii jenite sme mr1sno pleme - v edno jensko priqtelstvo ima tolkova mnogo zavist i licemerie 4e ne e istina!nai-prostiq primer koito 6te vi dam e reklamata na solano bez zahar -k1deto ednata predlaga na drugata na bonbon,i drugata i otkazva i q gleda kak debelee!Tova e super jalka kartinka!A vii momi4eta vmesto da vikate "mainata ti" na mom4eto , zemete i se zamislete nad jivota si i haraktera si ! ](*,) ](*,) ](*,)


А може би моя характер и начин на живот е по-различен...? Тъпа п*тка! Замисляла ли си се за това? Стига си излагала жените и не ме слагай под един знаменател с всички останали, ако обичаш. :smt013


Moderated by miloto
т.2 от Правилника :!:

luda^S^vibrator
01-07-2007, 22:04
az moga da ti kaja 4e si mnogo prav!nap1lno s1m s1glasna s teb i te podkrepqm!Nii jenite sme mr1sno pleme - v edno jensko priqtelstvo ima tolkova mnogo zavist i licemerie 4e ne e istina!nai-prostiq primer koito 6te vi dam e reklamata na solano bez zahar -k1deto ednata predlaga na drugata na bonbon,i drugata i otkazva i q gleda kak debelee!Tova e super jalka kartinka!A vii momi4eta vmesto da vikate "mainata ti" na mom4eto , zemete i se zamislete nad jivota si i haraktera si ! ](*,) ](*,) ](*,)


А може би моя характер и начин на живот е по-различен...? Тъпа п*тка! Замисляла ли си се за това? Стига си излагала жените и не ме слагай под един знаменател с всички останали, ако обичаш. И пак ще кажа същото. Майната ви (но този път в множествено число..мисля че има защо!) :smt013

nev1zmojno!Moje bi ne go pravi6 s1znatelno , no go pravi6 !

miloto_girl_4e
01-07-2007, 22:13
az moga da ti kaja 4e si mnogo prav!nap1lno s1m s1glasna s teb i te podkrepqm!Nii jenite sme mr1sno pleme - v edno jensko priqtelstvo ima tolkova mnogo zavist i licemerie 4e ne e istina!nai-prostiq primer koito 6te vi dam e reklamata na solano bez zahar -k1deto ednata predlaga na drugata na bonbon,i drugata i otkazva i q gleda kak debelee!Tova e super jalka kartinka!A vii momi4eta vmesto da vikate "mainata ti" na mom4eto , zemete i se zamislete nad jivota si i haraktera si ! ](*,) ](*,) ](*,)


А може би моя характер и начин на живот е по-различен...? Тъпа п*тка! Замисляла ли си се за това? Стига си излагала жените и не ме слагай под един знаменател с всички останали, ако обичаш. И пак ще кажа същото. Майната ви (но този път в множествено число..мисля че има защо!) :smt013


Moderated by miloto
т.2 от Правилника :!:



Е кво ще ми кажеш, че си ходиш в натурален вид, че всеки ден преди да излезнеш не се гласиш(не се гримираш и не обличаш готини дрешки, които съчетаваш по стил и цветово)? И че преди да си тръгнала с гаджето ти не си се стремяла да изпъкваш сред множеството момичета, за да имаш шансове за сърцето му?
Съгласна съм с мнението на Аз съм БЪЛГАРЧЕ дотолкова, че е тъпо, че се състезаваме помежду си за мъжете, които не си мърдат пръстта за нас и за вида си, а ние ходим на фитнес, фризьор, козметик, маникюрист и т.н, но не съм съгласна относно секса - естествено, че искаме да изпитаме удоволствие от секса, секса не е само за продължаване на рода(ние сме хора, а не животни, при животните е с цел размножаване, но ние сме на по високо интелектуално и емоционално ниво от тях)

Cuddly
01-07-2007, 22:16
az moga da ti kaja 4e si mnogo prav!nap1lno s1m s1glasna s teb i te podkrepqm!Nii jenite sme mr1sno pleme - v edno jensko priqtelstvo ima tolkova mnogo zavist i licemerie 4e ne e istina!nai-prostiq primer koito 6te vi dam e reklamata na solano bez zahar -k1deto ednata predlaga na drugata na bonbon,i drugata i otkazva i q gleda kak debelee!Tova e super jalka kartinka!A vii momi4eta vmesto da vikate "mainata ti" na mom4eto , zemete i se zamislete nad jivota si i haraktera si ! ](*,) ](*,) ](*,)


А може би моя характер и начин на живот е по-различен...? Тъпа п*тка! Замисляла ли си се за това? Стига си излагала жените и не ме слагай под един знаменател с всички останали, ако обичаш. И пак ще кажа същото. Майната ви (но този път в множествено число..мисля че има защо!) :smt013

nev1zmojno!Moje bi ne go pravi6 s1znatelno , no go pravi6 !

Дали? Винаги получавам това, което искам. И не се правя на шут пред мъжа, който желая само и само да е мой. На приятелки не съм завиждала - защото са ми истински приятелки и ги обичам като сестри (те са много малко, може би това е една от причините..). Но пак ти казвам - недей да твърдиш , че всички сме еднакви, защото се вбесявам. Това е нещото, което винаги съм искала да бъда - индивидуалистка. И няма да се сравнявам с анорексични прости същества, които се шляпат наляво и надясно заради едното мъжко внимание... Може би все пак има такива, които сме останали различни? Замисли се...

Amayo
01-07-2007, 22:22
От цялата тема разбрах че таяяя Къдли ли е, ква е незнам, е доста просто и некултурно селско момиче с изключително вулгарен речник.

shizzle
01-07-2007, 22:25
Мисля, че Аз съм БЪЛГАРЧЕ просто е бил уморен преди да пусне темата. Поне с това го оправдавам.. :lol: :lol: :lol:

Защото не е истина, че ние просто си седим като едни лъвове и чакаме женските да вършат цялата работа. Да, вярно е, има някои пичаги, които не преследват момичета, а е точно обратното. Но те или го имат генетично, или го постигат чрез много воля и усилия. Общото положение, обаче, все още е момчетата да преследват момичетата.

Истината е, че ако сложим акцента само на единия от половете, трябва да сме бая ограничени и късогледи. Просто двата пола имат различни начини да се представят добре пред срещуположния.

Момичетата се гримират, спазват диети, обличат дрешки.. Момчетата вдигат тежести, правят се на мъже, конкурират се за лидерската позиция в компанията..

Това е погледнато на най-елементартно ниво, сред по-ограничените части от масата. По-нагоре в обществото започват да се появяват други различни действия, за да се впечатли любимия - интелигентност, забавност, материална осигуреност, сигурност..

Казвам ти - ако просто си седиш и си пиеш биричката, Аз съм БЪЛГАРЧЕ, дори и да ти се отвори парашута, ще трябва да е някоя много заблудена.

Освен това, miloto, не е истина, че не си мърдаме пръста за вас.

Amayo
01-07-2007, 22:29
Ако имаш кинтеро никви пръсти не ти трябва да вдигаш. :wink:

shizzle
01-07-2007, 22:40
Ако имаш кинтеро никви пръсти не ти трябва да вдигаш. :wink:

За да имаш пари трябва или да си някакво богаташко синче, или да си ги заработил. При първото си се родил с това. При второто - сам си си ги заработил, което хич не е малко.

Amayo
01-07-2007, 22:43
Ако имаш кинтеро никви пръсти не ти трябва да вдигаш. :wink:

За да имаш пари трябва или да си някакво богаташко синче, или да си ги заработил. При първото си се родил с това. При второто - сам си си ги заработил, което хич не е малко.
Ама се предполага че като си тръгнал да си мърдаш пръста да изкарваш кинти - ще ги харчиш не само за жени ми и за твой кеф. (егоизъм и фашизъм 8) )

yuHku
01-07-2007, 22:47
Момичета, защо искате да изпитате удоволствие от секса? То кой ли не иска де, но все пак...аз да си питам. Поред вас нормално ли е да сте толкова претенциозни? Жената за какво е? Да разжда деда. Да има поколение. Да износи потомството на партьора си и да го отгледа (не собствените си наследници, а тези на партньора).
Защо вие си правите труда да излгеждате красиви? В повечето случаи се състезавате помежду си, а вие трябва да се състезавате пред нас - мъжете. А в природата е точно обратното...мъжете се стремят да да привлекат женската. Но на нас така не ни е лошо, наистина не се притеснявайте за нас. Ние седим удобни и си пием биричката, докато вие се боричкате коя по-напред ще стигне до нас...и то не до сърцата ни, а до онова което вие искате...секс ;)

От тази тема няма да получа нищо повече от подигравки, но...дали ми пука особено много за вашето мнение, мои мили виртуални съфорумци ;)
На мен ми е предостатъчно жените да ме харесват и да са доволни от това което им причинявам в леглото
Прияте де или нощ. Аз се отдавам на почиква :smt006

mi s po4ti ni6to ot spomenatotot ne sam saglasna
1. ne sme samo za razplod
2. ne se grijim za sebe si samo zaradi vas ami za li4en komfort
3. samo horata i delfinite izpitvat udovolstvie ot seksa a kam horata se 4islim i nie jenite
4. nie ne sme s majete samo zaradi 1 sex daje moje bi tova e nai malkata pri4ina (pone pri pove4eto ot nas)
5. .... 6te se setq posle sega sam na ebasi gradusa i mi se reve da go eva

bulgarche
01-07-2007, 22:50
shizzle, не ме оправдавай! Много добре знам какво и защо съм написал. Просто ви гледам как си човъркате мозъчетата (на някои от вас обаче явно не ви се отдава ***визирам някого***).
Това което каза милото, малко ме позасегна. Не мислех че ще се обърне много внимание за това, но докато се опитам да й променя мнението изчезна от скайпа. Мъжете полагат много грижи за да се харесат. Темата е направена добре, но не е за нашите времена. Някакси мъжете са проблема тук. Вече те търсят жените, а не обратното. Ходят на фитнес, прически, обезкосмяване на голяма част от тялото...общо взето типичния метросексуален мъж, а не мачото който е бил харесван преди 543 години. Аз тичам след момите, а не те след мен (е има някои изключения). Аз не стоя безучастно. Определено търся начин да се харесам.
Благодаря все пак за адекватните мнения

Радвам се и че съм успял да изкарам извън строя някой със слаба психика ;) Вие да не мислите че друго съм целял?
Аз уважам жените! ТАЗИ (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=73543) тема е написана за тях, колкото и странно да звучи. Тя е в тяхна защита и оплюва "селските чеда", тъсещи собственото си задоволяване, без нужда да задоволят потребностите на партньорката си

bulgarche
01-07-2007, 22:55
3. samo horata i delfinite izpitvat udovolstvie ot seksa a kam horata se 4islim i nie jenite
Само да те поправя, че според Библията, "човек" и "жена" са различно нещо. За делфините не знам, но го има при лъвовете. Не съм го споменал тоза, защото не знам при кои бозайници още се среща. Пък за разлика от теб като започна нещо гледам да го довърша.
Ако Boot види последното ми изречение да се направи, че не го е сторила

just-lady
01-07-2007, 23:05
Аз съм БЪЛГАРЧЕ, tova e edno ot nai tupite neshta, koito sym chela. estestveno, che pri sex i mujut, i jenata trqbva da izpitat udovolstvie, ina4e ne e pulnocenen. bi li se po4uvstval MUJ ako priqtelkata ti ostava nezadovolena? ti edva li ne izkarvash nejniq pol sex robini i bezplatna zabavachnica za decata si ... [-X pak dokolkoto do vynshniqt vid - razbira se vsqko momi4e iska da bude haresvano ot zaobikalqshite go. no ako si mislish, 4e prosto taka shte si stoish i nqma da si mrudnesh prysta i vsi4kite momi4eta shte ti4at sled teb, ne e taka. razlikata m-u horata i jivotnite e, 4e nie imame i samosyznanie, pri koeto ti razli4avash momi4etata ne samo po cveta na kosata, a i bry4ki po liceto, godini, harakter i t.n. a kolko puti si pil biri4ka samo s priqteli i kolko puti dokato si pil bezu4astno biri4ka i te e svalqlo momi4e? :?:

Amayo
01-07-2007, 23:08
kolko puti dokato si pil bezu4astno biri4ka i te e svalqlo momi4e? :?:
Епа мене бая. Всмисъл никога не съм правил първата крачка, че и втората кат се замислим. :oops: Бати мързела съм чесно. :oops: :oops: :oops:
Но въж по другите точки съм категорично несъгласен - жената не пищи ли от кеф в леглото начи на мене не ми е кеф. Винаги трябва да уважаваш това което имаш до себе си защото не се знае дали ще намериш друго чак толкова добро.

bulgarche
01-07-2007, 23:09
Аз съм БЪЛГАРЧЕ, tova e edno ot nai tupite neshta, koito sym chela. estestveno, che pri sex i mujut, i jenata trqbva da izpitat udovolstvie, ina4e ne e pulnocenen. bi li se po4uvstval MUJ ako priqtelkata ti ostava nezadovolena? ti edva li ne izkarvash nejniq pol sex robini i bezplatna zabavachnica za decata si ... [-X pak dokolkoto do vynshniqt vid - razbira se vsqko momi4e iska da bude haresvano ot zaobikalqshite go. no ako si mislish, 4e prosto taka shte si stoish i nqma da si mrudnesh prysta i vsi4kite momi4eta shte ti4at sled teb, ne e taka. razlikata m-u horata i jivotnite e, 4e nie imame i samosyznanie, pri koeto ti razli4avash momi4etata ne samo po cveta na kosata, a i bry4ki po liceto, godini, harakter i t.n. a kolko puti si pil biri4ka samo s priqteli i kolko puti dokato si pil bezu4astno biri4ka i te e svalqlo momi4e? :?:
Май не си прочела всички мнения. И моля, не ми обяснявай за мушичките и пчеличките какво правили и че ний сме над всичко
А и...казаното с биричката беше силно преувеличено, но да ти кажа съм имал няколко такива случаи, но чак сега се замислям за това

Crafter
01-07-2007, 23:22
По другото, което си изброил нямам мнение, но мисля, че ерата на мачо изпълненията отмина отдавна.

Ако все пак настояваш да се върнеш във времената на патриархата, а жените наистина са били средство за разплод и развлечения, добре. Нека хвърлим по една храчка на стотици, не, хиляди години еволюция и да легнем спокойни, че сме казали "истината".

И все пак. Теорията, че жените ТРЯБВА да поскачат след мъжа е банална, а пък и издиша отвсякъде.

Тичали са, защото не са имали алтернатива. Как да бъде една жена самостоятелна в този мъжки свят? Да гони Михаля по горите? И така не става. А те хванат сама в гората, а те изгориха на кладата по обвинение във вещерство.
Така с течение на времето те стават по-агресивни, което води до наши дни.

Не знам защо си останал с впечатлението, че жените са пасивни и то при свалките. Не казвам, че съм обект на желания, но съм бил свидетел на десетки опити за контакт, като първата стъпка бе поемана от момичето.

shizzle
01-07-2007, 23:42
Not quite there, Crafter. It's another thing he wants to hear, yet I'm in no condition to give him the satisfaction he seeks. No will, no desire.. Let the ignorants speak and the infidels lead us, I have no strength to fight back.

yuHku
01-08-2007, 00:07
3. samo horata i delfinite izpitvat udovolstvie ot seksa a kam horata se 4islim i nie jenite
Само да те поправя, че според Библията, "човек" и "жена" са различно нещо. За делфините не знам, но го има при лъвовете. Не съм го споменал тоза, защото не знам при кои бозайници още се среща. Пък за разлика от теб като започна нещо гледам да го довърша.
Ако Boot види последното ми изречение да се направи, че не го е сторила
tova be6e gruba zabelejka , koqto ne moga da prenebregna. vinagi dovar6vam vsi4ko dokari i ne se otkazvam ma qvno mi lipsvat moza4ni kletki ili prosto kfoto napi6a e parvosignalno i ne vijdam smi da se zatormozqvam da izmislqm hilqdi dr pri4ini protiv tvoqta tema za6toto 6tom ne sa mi skoknali vednaga v glavat zna4i ne sa ot golqmo zna4enie pfuuuu se 1

Crafter
01-08-2007, 00:45
Not quite there, Crafter. It's another thing he wants to hear, yet I'm in no condition to give him the satisfaction he seeks. No will, no desire.. Let the ignorants speak and the infidels lead us, I have no strength to fight back.

Point taken, almighty.

luda^S^vibrator
01-08-2007, 03:39
az moga da ti kaja 4e si mnogo prav!nap1lno s1m s1glasna s teb i te podkrepqm!Nii jenite sme mr1sno pleme - v edno jensko priqtelstvo ima tolkova mnogo zavist i licemerie 4e ne e istina!nai-prostiq primer koito 6te vi dam e reklamata na solano bez zahar -k1deto ednata predlaga na drugata na bonbon,i drugata i otkazva i q gleda kak debelee!Tova e super jalka kartinka!A vii momi4eta vmesto da vikate "mainata ti" na mom4eto , zemete i se zamislete nad jivota si i haraktera si ! ](*,) ](*,) ](*,)


А може би моя характер и начин на живот е по-различен...? Тъпа п*тка! Замисляла ли си се за това? Стига си излагала жените и не ме слагай под един знаменател с всички останали, ако обичаш. И пак ще кажа същото. Майната ви (но този път в множествено число..мисля че има защо!) :smt013


Moderated by miloto
т.2 от Правилника :!:



Е кво ще ми кажеш, че си ходиш в натурален вид, че всеки ден преди да излезнеш не се гласиш(не се гримираш и не обличаш готини дрешки, които съчетаваш по стил и цветово)? И че преди да си тръгнала с гаджето ти не си се стремяла да изпъкваш сред множеството момичета, за да имаш шансове за сърцето му?
Съгласна съм с мнението на Аз съм БЪЛГАРЧЕ дотолкова, че е тъпо, че се състезаваме помежду си за мъжете, които не си мърдат пръстта за нас и за вида си, а ние ходим на фитнес, фризьор, козметик, маникюрист и т.н, но не съм съгласна относно секса - естествено, че искаме да изпитаме удоволствие от секса, секса не е само за продължаване на рода(ние сме хора, а не животни, при животните е с цел размножаване, но ние сме на по високо интелектуално и емоционално ниво от тях)

ne stava v1pros 4e ne se grimiram ,naprotiv grimiram se , obli4am se s gotini dre6ki i t.n. , no az ti govorq za jenskoto licemerie , i kak ne biva jenite da b1dem vragove , a trqbva da sme priqtelski,za6toto ako se s1iuzim mojem nie da sme silniq pol ! \:D/

01-08-2007, 03:45
Момичета, защо искате да изпитате удоволствие от секса? То кой ли не иска де, но все пак...аз да си питам. Поред вас нормално ли е да сте толкова претенциозни? Жената за какво е? Да разжда деда. Да има поколение. Да износи потомството на партьора си и да го отгледа (не собствените си наследници, а тези на партньора).
Защо вие си правите труда да излгеждате красиви? В повечето случаи се състезавате помежду си, а вие трябва да се състезавате пред нас - мъжете. А в природата е точно обратното...мъжете се стремят да да привлекат женската. Но на нас така не ни е лошо, наистина не се притеснявайте за нас. Ние седим удобни и си пием биричката, докато вие се боричкате коя по-напред ще стигне до нас...и то не до сърцата ни, а до онова което вие искате...секс ;)

От тази тема няма да получа нищо повече от подигравки, но...дали ми пука особено много за вашето мнение, мои мили виртуални съфорумци ;)
На мен ми е предостатъчно жените да ме харесват и да са доволни от това което им причинявам в леглото
Прияте де или нощ. Аз се отдавам на почиква :smt006


=D> =D> =D>

RAWRRR
01-08-2007, 03:47
Под достойнството ми е да се състезавам,под всчка форма,дали с гримове и дрехи или открити схватки.

Не се обиждай, представата ти за ролята на жената е доста ограничена.Жените,които не са раждали до края на живота си не са достойни,така ли?

bulgarche
01-08-2007, 07:54
3. samo horata i delfinite izpitvat udovolstvie ot seksa a kam horata se 4islim i nie jenite
Само да те поправя, че според Библията, "човек" и "жена" са различно нещо. За делфините не знам, но го има при лъвовете. Не съм го споменал тоза, защото не знам при кои бозайници още се среща. Пък за разлика от теб като започна нещо гледам да го довърша.
Ако Boot види последното ми изречение да се направи, че не го е сторила
tova be6e gruba zabelejka , koqto ne moga da prenebregna. vinagi dovar6vam vsi4ko dokari i ne se otkazvam ma qvno mi lipsvat moza4ni kletki ili prosto kfoto napi6a e parvosignalno i ne vijdam smi da se zatormozqvam da izmislqm hilqdi dr pri4ini protiv tvoqta tema za6toto 6tom ne sa mi skoknali vednaga v glavat zna4i ne sa ot golqmo zna4enie pfuuuu se 1
Недей се връзва. Просто се хванах за първата дума да те оборя. Поне не са измислици :)


Не се обиждай, представата ти за ролята на жената е доста ограничена.Жените,които не са раждали до края на живота си не са достойни,така ли?
Явно не си ми прочела всички мнения и ти :)
Както казах вече аз уважавам жените. Да не казвам всички, н о почти всички жени които ме познават знаят това. За мен най-важното нещо в леглото е да доставя първо удоволствие на партньорката си, а след това на мен. Както е и в живота. Да не прекалявам сега и да ги накарам да си дават мнението по темата и да ме защитят достойно. Излишно е :)

malka_sladuranka
01-08-2007, 11:53
Мисля, че представата ти за жените е доста далече от реалността.

real-girl
01-08-2007, 12:06
Aa,izvinqvai,ama nqma6 pravo. Zna4i,samo vie,m1jete imate pravo da izpitvate udovolstvie ot sexa,p1k nie da vi rajdame decata i gotovo? I nie sme hora vse pak,tva,4e v Bibliqta pi6elo,4e jenata e razli4no ot 4oveka,..zaebi ve,koi se vr1zva na tiq izkazvaniq,p1k i btw ne pi6e to4no tva,no kakto i da e..mi i nie kato 4ove6ki s16testva iskame da ni e got,no i da dostavqme udovolstvie na partniora si-dotuk ne6to lo6o? 4e nie ako bqhme samo za da vi rajdame deca,6tqhme li tolkova 4esto da praim sex,q se zamisli? Osven tova,q mi kaji-za6to edna jena,koqto se uvajava i haresva,da ne se griji za v1n6niq si vid? Ti smqta6 li,4e vinagi,kogato az se grimiram,go pravq zaradi teb? Hm,vqrno e,4e se stremim da sme hubavi,no mislq,4e tova e ne6to normalno. Da ti kaja 4estno men me interesuva dali s1m hubava samo v o4ite na edin m1j-priqtelq mi,za drugite ne mi puka tolkova,6toto az znam,4e si izglejdam dobre i s grim,i bez grim(skromnostta v men pak se obadi,kvo da praq). Samo nqkoq zagorqla macka 6te tr1gne da se s1stezava s dr momi4eta za 1 mom4e i to za sex,tova se slu4va,ako obekt1t se qvqva po-4esto haresvan ot jenite,no 4estno da si kaja az rqdko si haresvam to4no takiva..ii 6to za nimfomanki ni izkara-nie sme iskali samo sex? Hm,q pak se zamisli koi go iska tva..v prirodata na m1ja si e.. Vsqka jena e razli4na. Ne moje6 da mi kaje6 primerno,4e az s1m goreopisaniqt variant. Vqrno e,ima gi i takiva, poznavam daje dosta takiva. No te ne se hvalqt s pritejanieto na osobeno koli4estvo sivo ve6testvo.

atanakata
01-08-2007, 12:28
олеееее имам чувството че ще се избиете тука... :-s знам че е хубаво всеки да си отстоява мнението, ама чак пък толкова... момчето просто си изразява мнението... нито ви е казал "всички момичета сте курви" нито нещо такова... аз много уважавам момичетата, но признайте си, понякога, някои от вас постъпват като истински курви (не слагам всички под общ знаменател, просто защото знам че не е така)... както се случва и да попаднете на някой от нас, който е истински боклук... хора всякакви... интереси - много...

shizzle
01-08-2007, 13:12
Тъпото на ситуацията е, че Аз съм БЪЛГАРЧЕ изобщо не отстоява някаква позиция, за да можете да спорите с него. Просто си изливате неконструктивния гняв на халос.

lakoma
01-08-2007, 13:33
shizzle ti suvsem si se sduhal kak da ne otsotqva nikakva poziciq toi zaqvqva 4e nie jenite sme nqkvi jivotni za razplod koito samo se sustezavat pomejdu si za poredniq eba4 awe da se zavre v guza az ne sum tupa putka we

shizzle
01-08-2007, 13:40
Аз уважам жените! ТАЗИ (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=73543) тема е написана за тях, колкото и странно да звучи. Тя е в тяхна защита и оплюва "селските чеда", тъсещи собственото си задоволяване, без нужда да задоволят потребностите на партньорката си

Read first. Write later.

01-08-2007, 14:02
mi samiq fakt 4e muja e po silniq pol dokazva do nqkude 4e e prav

P.P ne me razbiraite pogre6no :-k

koalka
01-08-2007, 14:08
Да...може би в някои ситуации вие просто си седите, но не винаги...Не всички момичета ще се карат и бият за теб или някой друг, а ти само ще си пиеш биричката.А и как да не се гласим ние момичетата?Дали щяхте да ни погледнете първоначално, ако бяхме мръсни или какви ли не още(не говоря да случаите, в които хората са първо приятели, а после нещо повече, а за първоначалния поглед)?А на теб никое момиче ли не ти харесва или ти никога не правиш усилие да привлечеш вниманието на момиче, което наистина ти харесва?

LGPz
01-08-2007, 14:15
хахахха Изкара ги инкубатор! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

a SluT FrOm HeaVeN
01-08-2007, 14:20
akO ImaSH DOSTasTUCHnO SAMOuVAJENie SE GLAsiSh za da Si huBAv Pred seBE si...LI4no az doSta chesto Si Mislq za sex Purvo...NO vinagi stigam do chuvstva...A i vashta rabota e samo da ni "zasadite" vie li se muchite 9 meseca i posle da rajdate a?vie li posle go gledate tfa dete ili hjoite nqkude da krushkate? .... A i skupa ti deto si suglasna s nego verno izlagash vsi4ki jeni koito ne sa kato tebe:NEKFI TUPI K**VI!!!

bulgarche
01-08-2007, 16:37
Да...може би в някои ситуации вие просто си седите, но не винаги...Не всички момичета ще се карат и бият за теб или някой друг, а ти само ще си пиеш биричката.А и как да не се гласим ние момичетата?Дали щяхте да ни погледнете първоначално, ако бяхме мръсни или какви ли не още(не говоря да случаите, в които хората са първо приятели, а после нещо повече, а за първоначалния поглед)?А на теб никое момиче ли не ти харесва или ти никога не правиш усилие да привлечеш вниманието на момиче, което наистина ти харесва?
Момиче, прочети всички мения в темата, ако обичаш. И ти май не си го направила и говориш пълни глупости ;)


akO ImaSH DOSTasTUCHnO SAMOuVAJENie SE GLAsiSh za da Si huBAv Pred seBE si...LI4no az doSta chesto Si Mislq za sex Purvo...NO vinagi stigam do chuvstva...A i vashta rabota e samo da ni "zasadite" vie li se muchite 9 meseca i posle da rajdate a?vie li posle go gledate tfa dete ili hjoite nqkude da krushkate? .... A i skupa ti deto si suglasna s nego verno izlagash vsi4ki jeni koito ne sa kato tebe:NEKFI TUPI K**VI!!!
Хубав пред себе си? Ако другите не се обличат добре, определено и аз няма да го правя. Знаеш ли колко ми е хубаво някъде с приятели далеч от цивилизацията...и пълна мизерия (е има ред и дисциплина и се грижим всичко да е в рамките на нормалното), ама тогава не му пука че ми се е размазал грима, че косата не ми е сресана (не нося гръм, нито имам коса), че ми се е измачкала ризата или че не са ми лъснати обувките.
На мен ми беше много трудно да проумея как атака момичето ще иска само секс, а не да сподели моите чувства, но явно го преживях.
А милиш ли че е много хубаво и леснмо да имаш пишка? Казваш че твоята не е лесна, но не си била на мое място (както и аз на твое)

Aa,izvinqvai,ama nqma6 pravo. Zna4i,samo vie,m1jete imate pravo da izpitvate udovolstvie ot sexa,p1k nie da vi rajdame decata i gotovo? I nie sme hora vse pak,tva,4e v Bibliqta pi6elo,4e jenata e razli4no ot 4oveka,..zaebi ve,koi se vr1zva na tiq izkazvaniq,p1k i btw ne pi6e to4no tva,no kakto i da e..mi i nie kato 4ove6ki s16testva iskame da ni e got,no i da dostavqme udovolstvie na partniora si-dotuk ne6to lo6o? 4e nie ako bqhme samo za da vi rajdame deca,6tqhme li tolkova 4esto da praim sex,q se zamisli? Osven tova,q mi kaji-za6to edna jena,koqto se uvajava i haresva,da ne se griji za v1n6niq si vid? Ti smqta6 li,4e vinagi,kogato az se grimiram,go pravq zaradi teb? Hm,vqrno e,4e se stremim da sme hubavi,no mislq,4e tova e ne6to normalno. Da ti kaja 4estno men me interesuva dali s1m hubava samo v o4ite na edin m1j-priqtelq mi,za drugite ne mi puka tolkova,6toto az znam,4e si izglejdam dobre i s grim,i bez grim(skromnostta v men pak se obadi,kvo da praq). Samo nqkoq zagorqla macka 6te tr1gne da se s1stezava s dr momi4eta za 1 mom4e i to za sex,tova se slu4va,ako obekt1t se qvqva po-4esto haresvan ot jenite,no 4estno da si kaja az rqdko si haresvam to4no takiva..ii 6to za nimfomanki ni izkara-nie sme iskali samo sex? Hm,q pak se zamisli koi go iska tva..v prirodata na m1ja si e.. Vsqka jena e razli4na. Ne moje6 da mi kaje6 primerno,4e az s1m goreopisaniqt variant. Vqrno e,ima gi i takiva, poznavam daje dosta takiva. No te ne se hvalqt s pritejanieto na osobeno koli4estvo sivo ve6testvo.
В написаното над този цитат има някаквъ смисъл, пробвай да го намериш. Че го правиш това 9да изглеждаш хубава) само зарди околните и непознатите.
Имате право на удоволствие, но това сте го решили с течение на еволюцията..."айде пък и на нас да ни е хубаво" и така е станало..сиакли сте си своето (а и май го получавате...поне аз се стремя да е така).
Каза че търсенето на секс било в мъжката природа...айде замисли се дали сега ти не ни слагаш под общ знаменател? Аз лично смея да твърдя че за мен секса не е на първо място и мога го докажа (поне на себе си, а и повече не ми е нужно) с много примери когато аз съм отказва секс, тори и от момиче за което съм си мечтал да "притежавам" в леглото си

IlLuSi0nS`
01-08-2007, 17:04
жените и мъжете търсят едно и също, просто по природа са ни заложени различни качества, с които да изпъкваме, с които да привличаме отсрещния пол.. просто използваме различни начини за да постигнем крайната си цел.. а секса е само физическото удоволствие.. едва ли хората търсят единствено това (изключително жалко би било ако крайната цел е това).. според мен, чрез всичките тези игрички, свалки и флиртчета, при които и двата пола се стремят да бъдат забелязани и оценени се търси нещо много повече от просто секс (изключвам връзките за една нощ).. всъшност всеки търси онзи единствен човек, който ще осмисли живота му, който ще го разбира, и на който ще може да се отдаде безрезервно.. но този човек се открива мн трудно.. а няма как да знаеш кой от всичките останали хора е той ако не общуваш.. според мен, това е причината да искаме да се харесаме на останалите - да имаме по-големи шансове да открием нашия единствен човек..

Cuddly
01-08-2007, 17:06
az moga da ti kaja 4e si mnogo prav!nap1lno s1m s1glasna s teb i te podkrepqm!Nii jenite sme mr1sno pleme - v edno jensko priqtelstvo ima tolkova mnogo zavist i licemerie 4e ne e istina!nai-prostiq primer koito 6te vi dam e reklamata na solano bez zahar -k1deto ednata predlaga na drugata na bonbon,i drugata i otkazva i q gleda kak debelee!Tova e super jalka kartinka!A vii momi4eta vmesto da vikate "mainata ti" na mom4eto , zemete i se zamislete nad jivota si i haraktera si ! ](*,) ](*,) ](*,)


А може би моя характер и начин на живот е по-различен...? Тъпа п*тка! Замисляла ли си се за това? Стига си излагала жените и не ме слагай под един знаменател с всички останали, ако обичаш. :smt013


Moderated by miloto
т.2 от Правилника :!:



Е кво ще ми кажеш, че си ходиш в натурален вид, че всеки ден преди да излезнеш не се гласиш(не се гримираш и не обличаш готини дрешки, които съчетаваш по стил и цветово)? И че преди да си тръгнала с гаджето ти не си се стремяла да изпъкваш сред множеството момичета, за да имаш шансове за сърцето му?
Съгласна съм с мнението на Аз съм БЪЛГАРЧЕ дотолкова, че е тъпо, че се състезаваме помежду си за мъжете, които не си мърдат пръстта за нас и за вида си, а ние ходим на фитнес, фризьор, козметик, маникюрист и т.н, но не съм съгласна относно секса - естествено, че искаме да изпитаме удоволствие от секса, секса не е само за продължаване на рода(ние сме хора, а не животни, при животните е с цел размножаване, но ние сме на по високо интелектуално и емоционално ниво от тях)

Естествено, че се грижа за външния си вид, но защо това трябва да е продиктувано от мисълта за някой мъж? Писна ми от тези изказвания. Обиждам се от тях. Писна ми ние жените да тичаме цял живот след з*дника на някой мъж. Нека те го правят. Но като гледам тенденциите май мъжете са заприличали повече на жени и от нас. Имам приятели, които висят пред огледалото повече и от мен, но не съм тръгнала да правя изказвания като аз съм българче нали? Омръзна ми от приказките, че жените са създадени едва ли не да красят мъжа и да му раждат деца... Нямам думи просто. :smt011

koalka
01-08-2007, 17:07
[quote=koalka]Да...може би в някои ситуации вие просто си седите, но не винаги...Не всички момичета ще се карат и бият за теб или някой друг, а ти само ще си пиеш биричката.А и как да не се гласим ние момичетата?Дали щяхте да ни погледнете първоначално, ако бяхме мръсни или какви ли не още(не говоря да случаите, в които хората са първо приятели, а после нещо повече, а за първоначалния поглед)?А на теб никое момиче ли не ти харесва или ти никога не правиш усилие да привлечеш вниманието на момиче, което наистина ти харесва?
Момиче, прочети всички мения в темата, ако обичаш. И ти май не си го направила и говориш пълни глупости ;)
Хах, прочела съм ги.И ти в първия ти пост говориш глупости, ама аз съм културна и не обиждам, ахаха.

HagpycaH
01-08-2007, 17:34
Напълно съм съгласен с теб 80% от жените(момичета) първо гледат вънпната красота колко е голям джоба ти (финансите ти) и има някой които да опознаят вътрешната ти красота всички искат секс пари и да се возят в коли извинете ме жени(момичета) не всички сте такива но повечето.

L31h4z
01-08-2007, 18:19
Хахаха какъв джоб, какви финанси, какви 5 лева гледа едно 16 годишно момиче. :lol:
Едно е да нямаш пари да я почерпиш едно кафе, ама чак пък да гледат джоба...много филмарско звучи.Това да не ти е 25 годишна жена, която иска да е финансово осигурена.

Иначе това само момичетата да тичат след нас.Тъпо.Това е една псевдо-гъзария, която лека по лека започва да се разпространява и затова ще има теми:
"С нова кола, ще забивам ли повече мацки?" или нещо от сорта.Ама, какво да се прави...манталитет.
Момичетата (повечето) чакат момчето да направи първата крачка.Сега с това мислене ние ли да ги чакаме да ни скочат на врата? Всеки остава на сухо, освен по дръзките.Добре, че това мислене не е разпространено.

01-08-2007, 18:22
РЕСПЕКТ Аз съм Българче . Много добре написано . Колкото и да го отричат тъпите п-у-т-к-и те си знаят че това е истина и не могат да го избегнат . Евалла .

bulgarche
01-08-2007, 18:57
Писна ми ние жените да тичаме цял живот след з*дника на някой мъж. Нека те го правят. Но като гледам тенденциите май мъжете са заприличали повече на жени и от нас. Имам приятели, които висят пред огледалото повече и от мен, но не съм тръгнала да правя изказвания като аз съм българче нали?
Кой те кара да тичаш след мъжете? Онова гадно чувство че си сама, нали?
Аз също обръщам внимание на външния си вид. Повечето момчета се бръснат под мишниците, лицето и около половите органи. Аз освен там си и пооправям веждите (макар и според някои от вас, например милото гърлче, това е гейско). Не ми харесва да съм едновежд. Просто от носа нагоре гледам да не е в черни, дебели, дълги косми ;)


Хах, прочела съм ги.И ти в първия ти пост говориш глупости, ама аз съм културна и не обиждам, ахаха.
Добре! Знам че са глупости. Обаче явно ви засяга моето мнение щом така реагирате. Подскачате като ожилени. Пък аз не обиждам ;)


Хахаха какъв джоб, какви финанси, какви 5 лева гледа едно 16 годишно момиче. :lol:
Едно е да нямаш пари да я почерпиш едно кафе, ама чак пък да гледат джоба...много филмарско звучи.Това да не ти е 25 годишна жена, която иска да е финансово осигурена.

Иначе това само момичетата да тичат след нас.Тъпо.Това е една псевдо-гъзария, която лека по лека започва да се разпространява
Момичетата (повечето) чакат момчето да направи първата крачка.Сега с това мислене ние ли да ги чакаме да ни скочат на врата? Всеки остава на сухо, освен по дръзките.Добре, че това мислене не е разпространено.
Филмарско или не е така, факт! Щом можеш да си позволиш да й купуваш бижута и дрешки, защо да не е с теб? Какво като не мисли за дом, изхранване на семейство и т.н. Намерила е начин да изпъква с нещо и това нещо е твоите пари!
Преди беше голяма срамота момиче да направи първата крачка. Никое момиче не ходеше при момчетата и не питаше "ще ми станеш ли гадже". Това беше "работа" на момчетата. Чак след това момичетата ти скачаха на врата. А сега мадамите вече зарибяват младежите :)


РЕСПЕКТ Аз съм Българче . Много добре написано . Колкото и да го отричат тъпите п-у-т-к-и те си знаят че това е истина и не могат да го избегнат . Евалла .
Да, има истина и то много. Но това е само на теория, но напрактика аз не мога да си позволя да е така. И естествено че ще отричат...това е под нивото им да се говори така. Пък и ако беше толкова тъпа и безсмислена, пълна с безсмислици тема, дали някой щеше да я чете цялата и да има повече от едно мнение в нея?

01-08-2007, 19:48
Точно така
Ако наистина не беше вярно нямаше да тръгнат да се впрягат и да отричат всичко . Хаха гузен негонен бяга . К'во да се прави . Жалко че момичетата като цяла никога ама никога няма да поумнеят . Те трябва да бъдат ебани и задоволявани ... :)

bulgarche
01-09-2007, 06:12
Точно така
Ако наистина не беше вярно нямаше да тръгнат да се впрягат и да отричат всичко . Хаха гузен негонен бяга . К'во да се прави . Жалко че момичетата като цяла никога ама никога няма да поумнеят . Те трябва да бъдат ебани и задоволявани ... :)
На голям процент от жените това им е заложено да правят :)

pinK_Baby
01-09-2007, 09:01
Аз само едно нещо не мога да разбера...Защо за пореден път се оформиха двата добре познати лагера мъже срещу жени? Защо най-накрая не спрете да си търсите недостатъците на единия и на другия пол . Има ги. Факт са и какво...Всички сме хора без значение мъже или жени...Няма ли най-накрая да видя тема , в която единия пол да изтъква положителните черти, заложени на другия и обратното.Ама не , ние винаги сме свикнали да се джафкаме (в повечето случаи леко безмислено) . Спрете да търсите кусурите само на тоя и на ония , много ясно , че жените също трябва да изпитват удоволствие от секса, много ясно , че и жените и мъжете трябва да се поддържат , не само з, за да впечатлят другите , но най-вече за лично удовлетворение...Много ясно , че и жените и мъжете трябва да се стараят в свалките , отношенията и да доставят удоволствие и на половинката си в леглот...Иначе щеше да е много скучно и всичко щеше да е като по калъп , водено от една и съща тенденция и винаги щеше да има незадоволени и оплакващи се от нещо...Не сме в трети клас , че да се разделяме на два лагера...Мисля , че ако има хармония между половете , спрем да се оплюваме и всеки се опита да разбере другия по някакъв начин всичко би било много по-лесно.Аз сега отивам да се гримирам за училище , не за да впечатля някого , а за да се чувствам добре и доволна , че съм се погрижила подобаващо за себе си...А когато човек излъчва увереност и добро настроение , не се знае какви приятни изненади може да му поднесе живота :wink: Отделяйте повече внимание на положителните емоции и не се задълбавайте в безмислени спорове...Това е моят съвет

shizzle
01-09-2007, 09:13
Мъже! В АТАКАААА!! СЛЕД МЕЕН! РОДЕНИ СМЕ, ЗА ДА УМРЕМ! :smt067 :smt067 :smt067

Cuddly
01-09-2007, 10:16
Кой те кара да тичаш след мъжете? Онова гадно чувство че си сама, нали?
Аз също обръщам внимание на външния си вид. Повечето момчета се бръснат под мишниците, лицето и около половите органи. Аз освен там си и пооправям веждите (макар и според някои от вас, например милото гърлче, това е гейско). Не ми харесва да съм едновежд. Просто от носа нагоре гледам да не е в черни, дебели, дълги косми ;)

Миличък, за мое най-голямо щастие не тичам след никого. Първо, защото не е в мой стил и второ не съм самотна. Имам си приятел, с който скоро ще направим 2 години. Не пускай разни коментари ей така от шапката си, само за да си защитаваш тезата.

AssShot
01-09-2007, 14:52
Аз само едно нещо не мога да разбера...Защо за пореден път се оформиха двата добре познати лагера мъже срещу жени? Защо най-накрая не спрете да си търсите недостатъците на единия и на другия пол . Има ги. Факт са и какво...Всички сме хора без значение мъже или жени...Няма ли най-накрая да видя тема , в която единия пол да изтъква положителните черти, заложени на другия и обратното.Ама не , ние винаги сме свикнали да се джафкаме (в повечето случаи леко безмислено) . Спрете да търсите кусурите само на тоя и на ония , много ясно , че жените също трябва да изпитват удоволствие от секса, много ясно , че и жените и мъжете трябва да се поддържат , не само з, за да впечатлят другите , но най-вече за лично удовлетворение...Много ясно , че и жените и мъжете трябва да се стараят в свалките , отношенията и да доставят удоволствие и на половинката си в леглот...Иначе щеше да е много скучно и всичко щеше да е като по калъп , водено от една и съща тенденция и винаги щеше да има незадоволени и оплакващи се от нещо...Не сме в трети клас , че да се разделяме на два лагера...Мисля , че ако има хармония между половете , спрем да се оплюваме и всеки се опита да разбере другия по някакъв начин всичко би било много по-лесно.Аз сега отивам да се гримирам за училище , не за да впечатля някого , а за да се чувствам добре и доволна , че съм се погрижила подобаващо за себе си...А когато човек излъчва увереност и добро настроение , не се знае какви приятни изненади може да му поднесе живота :wink: Отделяйте повече внимание на положителните емоции и не се задълбавайте в безмислени спорове...Това е моят съвет
=D> =D> =D>

L31h4z
01-09-2007, 14:58
Мъже! В АТАКАААА!! СЛЕД МЕЕН! РОДЕНИ СМЕ, ЗА ДА УМРЕМ! :smt067 :smt067 :smt067
:smt066
:smt005 :smt005 :smt005


Не сме в трети клас , че да се разделяме на два лагера...Мисля , че ако има хармония между половете , спрем да се оплюваме и всеки се опита да разбере другия по някакъв начин всичко би било много по-лесно.
:-)

bulgarche
01-09-2007, 20:53
Няма ли най-накрая да видя тема , в която единия пол да изтъква положителните черти, заложени на другия и обратното
:smt005 :::

xblade
01-09-2007, 20:59
еми аз много харесвам слабичките дупенца :oops:

01-10-2007, 09:02
Ако тази теория беше вярна, щеше да е необясним фактът, че се обличам с вкус и се гримирам, когато ходя на гости на приятелка, например. :D

shizzle
01-10-2007, 09:17
Ако тази теория беше вярна, щеше да е необясним фактът, че се обличам с вкус и се гримирам, когато ходя на гости на приятелка, например. :D
Разбирам за дрешките, ама грима..?! Не, аз поначало съм противник на гримирането и не го разбирам, нито одобрявам. Особено като е безсмислено (като в случая с ходенето при приятелката ти).

bulgarche
01-10-2007, 09:53
Ако тази теория беше вярна, щеше да е необясним фактът, че се обличам с вкус и се гримирам, когато ходя на гости на приятелка, например. :D
Разбирам за дрешките, ама грима..?! Не, аз поначало съм противник на гримирането и не го разбирам, нито одобрявам. Особено като е безсмислено (като в случая с ходенето при приятелката ти).
Много по-добре е приятеката ти да не слага каквото е възможно върху лицето си.
Случвало ми се е "не ми яж фондютена де" :-s

MIM4ETO SEXA
01-10-2007, 10:23
AZ MNOGO OBI4AM DA SE GRIMIRAM I KAKVO LO6O IMA V TOVA? GRIMUT POD4ERTAVA KRASIVOTO V TEB I SLEDOVATELNO STAVA O6TE PO-KRASIVO :smt016

MIM4ETO SEXA
01-10-2007, 10:24
AMI I AZ MNOGO OBI4AM DA SE GRIMIRAM KAKVO LO6O IMA V TOVA? GRIMUT POD4ERTAVA KRASIVOTO V TEB I SLEDOVATELNO STAVA O6TE PO-KRASIVO :smt016

shizzle
01-10-2007, 10:56
MIM4ETO SEXA, тук можем много да поспорим. Според мен няма грим, който "да подчертава естествената красота". Има грим, който да скрива грозното - дали директно да го покрие или просто да отклони погледа към нещо малко или много по-привлекателно, принципът е същият. И мога да твърдя, че мнението ми е компетентно, тъй като изключително много държа на лицето.

Оставете настрана, че ви скапват кожата и т.н. Дори не съм сигурен колко е вярно това с тези нови щадящи продукти. Истината е, че наистина красивото лице няма нужда от грим. ОСОБЕНО, докато си още момиче!

SINDEL
01-10-2007, 11:08
MIM4ETO SEXA, тук можем много да поспорим. Според мен няма грим, който "да подчертава естествената красота". Има грим, който да скрива грозното - дали директно да го покрие или просто да отклони погледа към нещо малко или много по-привлекателно, принципът е същият. И мога да твърдя, че мнението ми е компетентно, тъй като изключително много държа на лицето.

Оставете настрана, че ви скапват кожата и т.н. Дори не съм сигурен колко е вярно това с тези нови щадящи продукти. Истината е, че наистина красивото лице няма нужда от грим. ОСОБЕНО, докато си още момиче!

=D>
Oтново съгласна с шизъл!

MIM4ETO SEXA
01-10-2007, 11:14
AZ NE OTRI4AM 4E SUSIPVA KOJATA NO PONE 64% OT MUJETE GI PRIVLI4A GRIMUT

SINDEL
01-10-2007, 11:17
AZ NE OTRI4AM 4E SUSIPVA KOJATA NO PONE 64% OT MUJETE GI PRIVLI4A GRIMUT

Глупости!
Много пове4е се радват, ако не им се налага да пазя моми4ето да не й се разте4е това, да не й се размаже онова, да не й падне третото. На никой няма да му е приятно да се наведе да си целуне девойката и да се омаже с 4ервило или да е оклепан целия с фон дьо тен. [-X

shizzle
01-10-2007, 12:20
AZ NE OTRI4AM 4E SUSIPVA KOJATA NO PONE 64% OT MUJETE GI PRIVLI4A GRIMUT

Глупости!
Много пове4е се радват, ако не им се налага да пазя моми4ето да не й се разте4е това, да не й се размаже онова, да не й падне третото. На никой няма да му е приятно да се наведе да си целуне девойката и да се омаже с 4ервило или да е оклепан целия с фон дьо тен. [-X

За повечето момчета не знам, но за моята компания това си важи с пълна сила. Най-малкото съм горд, че приятелката ми без грим е по-красива от цялата сган, дето се цапоти, взета заедно.

01-10-2007, 12:25
shizzle хабиш си думите само . То на тия тъпи оФци колкото и да им обясняваш те няма да подразберат . То си знае цапалъка там с милионите хиляди мазила и т'ва е :lol: .

Искам да споделя 1 мисъл която много ми харесва
Една жена трябва да е 2 пъти по умна от 1 мъж за да постигне и половината на успехите му :mrgreen:

Violenza
01-11-2007, 16:06
Момичета, защо искате да изпитате удоволствие от секса? То кой ли не иска де, но все пак...аз да си питам. Поред вас нормално ли е да сте толкова претенциозни? Жената за какво е? Да разжда деда. Да има поколение. Да износи потомството на партьора си и да го отгледа (не собствените си наследници, а тези на партньора).
Защо вие си правите труда да излгеждате красиви? В повечето случаи се състезавате помежду си, а вие трябва да се състезавате пред нас - мъжете. А в природата е точно обратното...мъжете се стремят да да привлекат женската. Но на нас така не ни е лошо, наистина не се притеснявайте за нас. Ние седим удобни и си пием биричката, докато вие се боричкате коя по-напред ще стигне до нас...и то не до сърцата ни, а до онова което вие искате...секс ;)
[/size]
По тази логика вие, мъжете за какво сте? Колкото и грубо да звучи...да се изпразните в някоя "и да има поколение". Тогава защо искате да изпитвате удоволствие от секса? То като ще е само за децата, да се прави само по веднъж и айде...
Секса не е само за да създадеш живот...той е и за удоволствие...
Поне това е моете мнение...

Колкото до грима...една жена ВИНАГИ е по-красива с грим и с оправена коса /колкото и да противоречите Е ТАКА/... Ако някой ми каже, че повече харесва жената да не бара нищо по себе си, айде моля ви се...то дай да не си махаме космите на краката... и да не си скубем веждите..да си ходим "както майка ни е родила" Да да...
Всяко момиче иска да е красиво и забелязвано... А кой забелязва момичета с пъпки по лицето, без грим и не поддържани? :roll: :-)
Тук искам да кажа, че не говоря за тези, които прекаляват с грима. Да, има и такива...не знаят как да се гримират, слагат 1 тон грим и се имат за хубави. Говоря за умерения и хубав грим.

Amayo
01-11-2007, 22:04
Аз обожавам момичета с добър грим!!! Са ше кажете - да бе да неква с един тон грим - НЕ. Много грим не е равно на добър грим. Подчертавам добър 8) .

shizzle
01-12-2007, 15:03
Колкото до грима...една жена ВИНАГИ е по-красива с грим и с оправена коса /колкото и да противоречите Е ТАКА/... Ако някой ми каже, че повече харесва жената да не бара нищо по себе си, айде моля ви се...то дай да не си махаме космите на краката... и да не си скубем веждите..да си ходим "както майка ни е родила" Да да...
Всяко момиче иска да е красиво и забелязвано... А кой забелязва момичета с пъпки по лицето, без грим и не поддържани? :roll: :-)
Тук искам да кажа, че не говоря за тези, които прекаляват с грима. Да, има и такива...не знаят как да се гримират, слагат 1 тон грим и се имат за хубави. Говоря за умерения и хубав грим.

Не мога да се съглася. Поддържане - да. Но лично моята приятелка няма нито пъпчици (освен, ако не прекали с шоколада ^^), нито нужда да си бръсне краката, нито да си скубе веждите. Единствено използва специални шампоан плюс балсам (както и аз!) и си обезкосмява триъгълника. И поначало приятелките ми са такива - гримът не ме привлича и не смятам, че прави жената по-красива. Както казах и преди - целта му е да скрие грозното.

Ти, ако смяташ, че ти е необходимо да се гримираш, за да те забелязват момчетата - твой проблем. Ако искаш може да те е правил някой холивудски гримьор, ако ми се изцепиш с някоя глупост няма да те погледна втори път.

Violenza
01-12-2007, 17:49
Не мога да се съглася. Поддържане - да. Но лично моята приятелка няма нито пъпчици (освен, ако не прекали с шоколада ^^), нито нужда да си бръсне краката, нито да си скубе веждите. Единствено използва специални шампоан плюс балсам (както и аз!) и си обезкосмява триъгълника. И поначало приятелките ми са такива - гримът не ме привлича и не смятам, че прави жената по-красива. Както казах и преди - целта му е да скрие грозното.

Ти, ако смяташ, че ти е необходимо да се гримираш, за да те забелязват момчетата - твой проблем. Ако искаш може да те е правил някой холивудски гримьор, ако ми се изцепиш с някоя глупост няма да те погледна втори път.
За мен гримът си е част от поддържането.
Какво разбираш под "нужда" смисъл...просто няма толкова много или...?
Дори и да няма...все пак да ходи с необръснати/епилирани крака...
За веждите е същото... Не мисля, че е особено красиво да видиш момиче с космите по краката и с вежди като четка... :-D
Колкото и да си говорим, няма да се съглася, че една жена е по-красива без грим. Може и да е, но с грим 100% е по-добре/пак ще кажа, че говоря за УМЕРЕНИЯ, ДОБРЕ СЛОЖЕН и ХУБАВ/.
Все пак по тази логика момичето като стане или преди да излезе трябва само да се посреше малко и да излезе... Не мисля.
Не смятам, че за да ме харесат, трябва да съм гримирана. Нито пък се гримирам за това.
Колкото до глупавите момичета...те са друг въпрос. Ясно е, че никой няма да хареса момиче, което не може да свърже 5 думи в изречение.

bulgarche
01-12-2007, 19:08
По тази логика вие, мъжете за какво сте? Колкото и грубо да звучи...да се изпразните в някоя "и да има поколение". Тогава защо искате да изпитвате удоволствие от секса? То като ще е само за децата, да се прави само по веднъж и айде...
Секса не е само за да създадеш живот...той е и за удоволствие...
Поне това е моете мнение...
Абе попринцип секса е за нещо много по-различно от това което твърдиш. Аз просто казвам за какво е предназначен, а това ние за какво го използваме е съвсем друга тема. Пък да не говорим че някои от вас ако не правят секс малко по-дълго време издивяват и само за секс мислят!

shizzle
01-12-2007, 21:48
За мен гримът си е част от поддържането.
Какво разбираш под "нужда" смисъл...просто няма толкова много или...?
Дори и да няма...все пак да ходи с необръснати/епилирани крака...
За веждите е същото... Не мисля, че е особено красиво да видиш момиче с космите по краката и с вежди като четка... :-D
Колкото и да си говорим, няма да се съглася, че една жена е по-красива без грим. Може и да е, но с грим 100% е по-добре/пак ще кажа, че говоря за УМЕРЕНИЯ, ДОБРЕ СЛОЖЕН и ХУБАВ/.
Все пак по тази логика момичето като стане или преди да излезе трябва само да се посреше малко и да излезе... Не мисля.
Не смятам, че за да ме харесат, трябва да съм гримирана. Нито пък се гримирам за това.
Колкото до глупавите момичета...те са друг въпрос. Ясно е, че никой няма да хареса момиче, което не може да свърже 5 думи в изречение.

Мисля, че си леко параноична с това "как може да не си бръсне краката". Не, няма косми по краката, има наистина блед леек мъх, но той не се усеща и трябва да се вгледам на силна светлина. А и е нормално, подобен мъх покрива всяка част на тялото.

Няма да споря още за грима. Всеки харесва различни неща - аз предпочитам естествената красота. Знаеш, че момичето ще изглежда добре и без да е помъкнала цяла чанта с грим; сутринта като се събудиш до нея - пак ще е по същия начин прекрасна; няма да отделя по половин час всяка сутрин пред огледалото; няма го момента "ще ми размажеш грима"; не ми е неприятно (имам чувствителни очи, нос и кожа и ме дразни)..

Да, всъщност приятелката ми може да преспи навсякъде само с четка за коса и четка за зъби и да не стряска хората. А който ползва грим трябва да го махне преди да си легне, ако не иска на сутринта да се е изприщила или най-малко да стряска хората.

01-12-2007, 22:37
"Интелекта на жената не е от значение, нейната цел е само да даде здраво поколение."

"Жените са просто машини за произвеждане на деца."


Да смачкаш фасона на жена, когато знаеш, че просто трябва да го направиш, не е грях. Грях е да получиш плесница за нищо.

Четете Николай Хайтов, гледайте Кръстникът.