PDA

View Full Version : Pylna obyrkvaciq!



ObYrKaNa_
01-07-2007, 22:36
Zna4i zdraveite na vsi4ki 1-vo! I blagodarq,4e 6te oburnete vnimanie...
Zna4i imah si priqtel.Dosta vreme bqhme zaedno-si4ko si be6e ok do 1 moment,v koito si4ko se oburka.Toi stana nqkuf bezrazli4en abe izob6to si4ko se obyrka! Sega sme razdeleni ot blizo 3 sedmici i na men mi e super kofti za6toto vse o6te go obi4am mnogo...Govorime si,durjime se kato pove4e ot priqteli-celuvki,kazva mi 4e me obi4a...Da oba4e predi nqkolko dni si govorihme cql den i si4ko si be6e ok i toi kaza,4e iska da iz4aka nqkolko dni i ako se razbirame dobre otnovo 6te se saberem.E prez teq nqkolko dni vsi4ko be6e nared-nqmahme drazgi po4ti i az ve4e se nadqvah (daje po4ti bqh sigurna)4e otnovo vsi4ko 6te e nared i 6te sme zaedno...E da,ama ne! Dnes mi zaqvi 4e se kefi na edno momi4e i 4e zasega nqmalo da trugva s neq,za6toto o6te me obi4al...Lele kazvam vi izdivqh..napravo cqla ve4er sum plakala-ve4e si izplakah o4ite i ne moga,i ne moga da se primirq s misulta,4e 6te e s druga :cry: Super bolno mi e... Za kapak na si4ko kaza,4e 6te zaminava za 4ujbina i blizo mesec nqma da go ima,koeto ozna4ava,4e nie po4ti nqma da imame nikakva vruzka...nai-mnogo da si pi6eme 1-2 puti v skype (ako vleze ottam izob6to) ili puk 1-2 sms-a...A tva mnogo me pla6i,za6toto me e strah,4e kato se vurne i si4ko 6te e o6te po-zle :smt010 Ne moga da go zagubq! Ta vaprosa mi e sledniq - kakvo iska toi?! 0_o Na ediniq den mi kazva,4e ako si4ko e ok se sabirame otnovo,a sa kazva 4e ako zamine se razdelqme zavinagi...kogato go popitah mi otgovori,4e prosto nqma kak da se razbirame sled kato nqma da go ima i az mu obesnih tova za skype ili za sms-te,no toi smeni temata :smt013 E izob6to ne razbiram kakvo iska i za6to pravi taka...sled kato se kefi na drugoto momi4e za6to produljava da me tarsi i da mi kazva,4e me obi4a? I za6to kaza,4e 6te se sdobrime,a sega pee drugo? Kogato opitam da govorq s nego na taq tema mi kazva da ne go pritiskam i 4e e oburkan...E ve4e ne znam kakvo da mislq i kakvo da pravq :cry:

BrokenInnocence
01-07-2007, 23:48
Не мога да ти кажа какво му е, ама със сигурност мога да ти кажа, че много яко те използва. Даже ми се струва, че те държи малко като резервен вариант в случай че другото момиче не му пусне. Накратко... разкарай го и не си губи времето с идиот като него.

Nadelina
01-08-2007, 05:14
Ostavi go na mira malko.. dai mu malko prostranstvo.. Kato go pritiskash i postoqnno go tyrsish.. i samo podhvashtash temata za vas nishto ne pechelish.. Izchakai.. Ako toi naistina te obicha shte se syberete.. Ako ne - znachi ne si zaslujava.. Zashtoto nasila da byde s teb.. bez da q ima trypkata.. nqma smisal..

ObYrKaNa_
01-08-2007, 05:59
Ami ne...hora ni bqhme zaedno pove4e ot polovin godina,da ne govorim 4e predi da trugneme gore-dolu 1 godina bqhme mnogo dobri priqteli...Ne smqtam,4e iska da me izpolzva za tova ako trugoto momi4e ne mu pusne,a i to 6te mu pusne 100% ako se naloji...taka 4e predpolagam,4e ne e zatova (ili pone se nadqvam)...A ina4e ne go tarsq samo az-toi su6to mnogo me tarsi,zvani mi...Az to4no tova ne razbiram-kak sled kato e oburkan i haresva i onaq produljava da me tarsi i mene...I ne moga da povqrvam,4e me izpolzva-prosto...ima mnogo ne6ta,koito go dokazvat...

01-08-2007, 08:02
Еми мила, и аз имах горе долу същия проблем преди време - с гаджето се разделихме, защото той каза, че изпитва приятелска любов към мен. Бяхме разделени близо месец... през това време той излизаше с друга (което ме убиваше) , аз също излизах с един друг просто за да не мисля постоянно за него. Но с гаджето не спряхме да се виждаме. Един ден той ми каза, че ме обича страшно много, че се е отдръпнал, защото се е страхувал от сериозна връзка, но когато сме били разделени е осъзнал, че аз съм тази, с която иска да бъде и иска да се съберем.
И така... събрахме се и сме много щастливи вече почти две години (това, за което ти разказвам се случи на 4тия месец) .
Пожелавам ти твоята мъка да свърши така, както и моята и любимия ти да бъдете много щастливи. Ако не, то да откриеш някой, с който да бъдеш!

koalka
01-08-2007, 13:39
Според мен и той самия не знае какво иска всъщност.Сега тука имам мнение и то е, че това момче не те обича.Не мога да съм сигурна, но да обичаш някой истински и да се кефиш на друга....не знам.Аз не мисля, че има смисъл да продължавате.Права си, че ако отиде в чужбина може би просто наистина ще спре да му пука за теб, но есетствено е възможно и обратното-да се засилят още повече чувствата му.