PDA

View Full Version : WOW



teenkopele
01-08-2007, 00:04
Абре интересно ми е, има ли тук начинещи WOW играчи, като мен, ....или напреднали? :-D :wink:

LGPz
01-08-2007, 13:48
Аз играех до преди 1 година (1 година съм играл) НОН-СТОП :) През зимната ваканция пак започнах да се зарибявам,но този път спрях на време! :smt018 Иначе играта е много добра.На мене лично много ми харесва,но толкова време играя и не мога да намеря свр , който да не крашва или да няма лаг.(В предишните свр-и,на по-стари пачове- дори и някои магии не бачкаха ) Ако ти намериш - с удоволствие ще влезна.

пс.Има специални сайтове за WOW - Заповядай! (www.google.bg) .Ако имаш проблени с някой quest - използвай ги! :P

TupacFena
01-17-2007, 11:50
Аз играех до преди 1 година (1 година съм играл) НОН-СТОП :) През зимната ваканция пак започнах да се зарибявам,но този път спрях на време! :smt018 Иначе играта е много добра.На мене лично много ми харесва,но толкова време играя и не мога да намеря свр , който да не крашва или да няма лаг.(В предишните свр-и,на по-стари пачове- дори и някои магии не бачкаха ) Ако ти намериш - с удоволствие ще влезна.

пс.Има специални сайтове за WOW - Заповядай! (www.google.bg) .Ако имаш проблени с някой quest - използвай ги! :P и аз така тъмън направя хубав герой и ае спрът сървъра или пък само крашват а бе не може да се анмери хубав