PDA

View Full Version : Preslava - Lyja e



yuHku
01-08-2007, 01:28
Preslava - Lyja e
ne sam mn na ti s pop folka no sno6ti bqh na rd i me zaribiha s tazi pesen ako znaete dr podobni bolezneni pesni no izpqti po tozi na4in a ne nqkfi bavni i ligavi .....

yuHku
01-08-2007, 03:01
moje i da ne sa 4algi prosto pesni s podobno zvu4ene 10x :oops:

01-08-2007, 06:06
razgledai pesnite ot noviq album na preslava :)

MusicIsTheKey
01-08-2007, 06:36
razgledai pesnite ot noviq album na preslava :)

Преслава - Лъжа е (http://www.data.bg/f.php?fid=21492647)

Преслава - Интрига (Албум,2006) (http://store2.data.bg/kockopd/Preslava%202006%20-%20Intriga/) :)

BornFromPain
01-08-2007, 07:13
Имайки се в предвид че последните партита на които бях ми се наложи да я чуя и се отвратих. Абе тия тия китари и барабани за нищо ги нямат! Гадни чалгари клатете се на тарамбуки и флейти, оставете си ни барабаните и китарите! Напаст!!

yuHku
01-08-2007, 16:15
4algiq 4algiq ama ponqkoga ne e tolko zle i tam mersi za pomo6ta ma da moje6e da ne e na prelsava abe nz 6te vidq :) 6te gledam da ne se zaribqvam mn 4e e opasno i zarazno

01-21-2007, 09:57
a nqkoi texta moje li da nameri i da pusne

yuHku
01-21-2007, 10:50
Лъжа е

Ако поискаш бягай ти,
не си мисли, че ме боли.
Какво очакваш-да заплача ли?
Така говоря ти сега,
но само думи са това,
за да запазя гордостта си.

Припев:
Лъжа е, не чуваш ли, спри се...
лъжа е, почакай върни се..
лъжа е, сърцето ми стене лъжа е,
че мога без тебе лъжа е...
Лъжа е, не чуваш ли, спри се...
лъжа е, почакай върни се..
лъжа е, сърцето ми стене лъжа е,
че мога без тебе лъжа е...


От теб сега съм по-добре,
светът е пълен със мъже.
Нима се мислиш за единствен ти?
Така говоря ти сега,
но само думи са това,
за да събудя ревността ти...

Припев:
Лъжа е, не чуваш ли, спри се...
лъжа е, почакай върни се..
лъжа е, сърцето ми стене лъжа е,
че мога без тебе лъжа е...
Лъжа е, не чуваш ли, спри се...
лъжа е, почакай върни се..
лъжа е, сърцето ми стене лъжа е,
че мога без тебе лъжа е...

midian
01-21-2007, 11:20
Еби ги.То и Вероника в една песен се напрай на ,,метАлка,,.И по сички списания...,,владее 'дарк' силата,,...смееех :lol:

midian
01-21-2007, 11:58
Кво кво?! :lol: Я разкажи по-обстойно... ^^Песента се казва 'Сериен Лъжец'.
Ако имаш здрави нерви изгледай клипа.

>шит< (http://bgpopfolk.free.fr/clips/veronika.htm)

yuHku
01-21-2007, 16:44
Начало Queen - The Show Must Go On, солото не помня от къде беше... :-D На тоя Zoom 505 кво соло искат да докарат, гадно се чуваше... само гласа на тая тъпа патка беше преработен, нищо друго... В клипа некви метъли... и са в даскало ако пак ми кажат хеви метъл копеле ще им навра изрусените глави в радиатора!


hah az ne razbrah :D

Bonbonenata
01-21-2007, 16:59
Песничката не е лоша, харесва ми. Малко безумен текст, ама ме кефи.

п.п.: относно Вероника сте прави...

01-21-2007, 19:12
abe hora ne moga da razbera kvo tolkova ne haresvate v 4algata!mn mrazq taka!a i ne mi se pravete na golemite metali ili tam kvi to ste 6tot i va6ta muzika nqma osobeno smisleni tekstove.a i vaob6te ne razbiram kak moje da slu6ate pesni ot vremeto predi da ste bili rodeni.ami sega ni se e padnalo da slu6ame nova muzika!!!

brain_stew
01-21-2007, 20:47
abe hora ne moga da razbera kvo tolkova ne haresvate v 4algata!mn mrazq taka!a i ne mi se pravete na golemite metali ili tam kvi to ste 6tot i va6ta muzika nqma osobeno smisleni tekstove.a i vaob6te ne razbiram kak moje da slu6ate pesni ot vremeto predi da ste bili rodeni.ami sega ni se e padnalo da slu6ame nova muzika!!!

А ти какво харесваш на чалгата?Лично аз не харесвам чалгата защото
1во:тея хора нямат грам въображение...крадени песни, крадени текстове...всичко се върти в кръг "Няма да съм с теб!...";"Ти ми разби сърцето!"; "Обичам те/Обичай ме..."; "не мога без тебе, умирам за тебе..." и тва едно и също баси!
2ро: по принцип не харесвам чалгата, защото поражда у хората грешно впечатление за ориенталската музика...като кажа "Имате ли ориенталска музика?" и те "Е, не!Малина тука не се слуша!"...ебаси!Ако ориенталската музика е мръсен, гаден гнусен кючек оооок!
3то: Всички певици са еднакви- руси или некви там брюнетки със сини контактни лещи, напомпани цици и само крадат идеи една от друга...
4то:Опитват се да привлекат повече публика като се подиграват с неква яка музика!
5то: и най-важното чалгата не поражда същите емоции (положителни) каквито метъла например!Не усещам музиката, тя не ме усеща...тва е!

brain_stew
01-22-2007, 18:32
abe hora ne moga da razbera kvo tolkova ne haresvate v 4algata!mn mrazq taka!a i ne mi se pravete na golemite metali ili tam kvi to ste 6tot i va6ta muzika nqma osobeno smisleni tekstove.a i vaob6te ne razbiram kak moje da slu6ate pesni ot vremeto predi da ste bili rodeni.ami sega ni se e padnalo da slu6ame nova muzika!!! Няма смислени текстове... окей... супер смислено е "Стреляш право във целта, но какво от това, че ще ме боли" :shock: Якия смисъл!

Ъъъъ...то дори и текствое знаеш...плашиш ме! :?

Ъъъ..и да както споменах в чалгата няма нищо смислено!Ето тва е хубав текст...

When the power chords come crashing down
Go tearing through my senses
It's for the strong, not for the weak
In light and dark dimensions

It stimulates, regenerates
It's therapeutic healing
It lifts our feet up off the ground
and blasts us through the ceiling

Between the eyes
I hear it screaming
And it electrifies
Your inner feelings

Hot shock waves charge the air
All heads are banging
Fists pumping everywhere
Guitars are cranking

Heavy Metal. Heavy Metal
What do you want
Heavy Metal. Heavy Metal
What do you want

Ten thousand lights come blazing down
With razor sharp precision
The speakers pour out molten steel
The beat gives double vision

An armour plated raging beast
That's born of steel and leather
It will survive against all odds
Stampeding on forever

Between the eyes
I hear it screaming
And it electrifies
Your inner feelings

Hot shock waves charge the air
All heads are banging
Fists pumping everywhere
Guitars are cranking

Heavy Metal. Heavy Metal
What do you want
Heavy Metal. Heavy Metal
What do you want

Fallen_angel
01-23-2007, 12:37
Някой може ли да ми намери снимки на Преслава с двете кожените рокли от клипа на песента ? Много ще съм благодарна, ако някой ми помогне :)