PDA

View Full Version : Ем въпсросчета..



ssss
01-08-2007, 07:02
Ем значи с приятеля ми мислим да го правим (на мен ще ми е за 1ви път) но се притеснявам от тва че гърдите ми са прекалено малки а и да допълня имам мензис...но най се скофтвам от тез мойте гърди колкото и да съм уверена във сичко най ме притеснява тва..;/...а и още един въпрос тъй като наскоро си обръснах ....... :) и сега изпитвам лека болка но и аз незнам дали тва може да се нарече болка или просто самата кожа се е изнежила и е станала уязвима на пипане?..исках просто да го кажа тва и ако някой прояви разбиране да даде някво мнение...щото наистина се притесняам ако ме разбирате..:P...

Tofu
01-08-2007, 07:10
kupi si ot aptekata glaidgelen(ovlajnqva6t gel) i prezervativi zaduljitelno (zdravi, a ne ot tiq po 20 st.)

a za obeskosmqvaneto polzvai depilira6t gel po-dobre i nqkakav krem.

bulgarche
01-08-2007, 07:45
На кожата ти няма нищо. Случва се понякога.
Гърди...изобщо не си помисляй че това е някакъв проблем или недостатък. В много теми вече е имало хора (като мен) които са казали че предпочитата малките, пред големите гърди.
Единствено че си с мензис сега....може би..айде недей точно сега :) Другото не епроблем :wink:

gevezanka_88
01-08-2007, 08:20
Za g1rdite ne se pritesnqvai , shtom priqtelq ti e s tebe i iska da spi s teb znachi te haresva takava kakvato si . Znaesh li i az se pritesnqvah ot bedrata si no po vreme na samata lubovna igra zabravqsh za vsi4ko . Sega za br1sneneto ne izpolzvai bikche a depilator , ne sa sk1pi a i v1rshat dobra rabota
Uspeh :)

01-08-2007, 08:24
Ем значи с приятеля ми мислим да го правим (на мен ще ми е за 1ви път) но се притеснявам от тва че гърдите ми са прекалено малки а и да допълня имам мензис...но най се скофтвам от тез мойте гърди колкото и да съм уверена във сичко най ме притеснява тва..;/...а и още един въпрос тъй като наскоро си обръснах ....... :) и сега изпитвам лека болка но и аз незнам дали тва може да се нарече болка или просто самата кожа се е изнежила и е станала уязвима на пипане?..исках просто да го кажа тва и ако някой прояви разбиране да даде някво мнение...щото наистина се притесняам ако ме разбирате..:P...

Ако момчето не те харсеваше и ако не се възбуждаше от теб и твоето тяло имай впредвид че нямаше да иска да спи с теб!
след като се бръснеш удари една огнена вода и няма да имаш проблеми(одеколон). :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol:

П.С. Когато се бръснеш използвай крем.
Дюрекс е за предпочитане измежду презервативите - ползвайте класик че са малко по-дебели... или избора си е ваш

mnogomili4kata-sf
01-08-2007, 08:49
Не ми изглежда да си на повечко от 13-14 години...макс. 15...Ти сигурна ли си,че си готова и искаш да спиш с него?! За тялото си не се притеснявай,явно още не си се развила напълно,но не е болка за умиране.Игнорирай притеснението