PDA

View Full Version : Лесни пари, само от висене на компа :)



01-08-2007, 12:46
Здравейте, работата е надомна и без работно време. Преди два месеца сърфирах из интернет, търсейки някакъв допълнителен доход.
Разбрах за тази компания, която редовно изплаща изработените пари на клиентите си. ДОБРОТО в случая е, че си независим, работиш в къщи и получаваш толкова повече, колкото повече работиш. Е, отначало трябва да имате търпение, защото първите месеци се изкарват до 150-200 лева, при положение че работите всеки ден и сте в нета по4-6 часа средно, но за една година дохода става не по малък от 500 лева
на месец /а за тези които денонощно са пред компютъра и по 800-1000
лв./.

КАК СТАВА РЕГИСТРИРАНЕТО?

Много просто.То заема едва 10 минути - с уникално потребителско име и
парола,след това изтегляш един малък софтуер - под формата на лента,
която се разполага в долната или в горната част на монитора и по нея започват
да текат реклами,докато си в Интернет. През това време ти може въобще
да не гледаш самите реклами, а да си вършиш друга работа-например да си
пишеш е-мейл или да разговаряш с твой приятел/ка от другия край на
земното кълбо. Важното е рекламите да вървят по лентата и индикаторът
да свети в зелено.

Тази компания продължава да плаща не само това, което e обещалa,
А ДОРИ И МНОГО ПОВЕЧЕ! Аз се "прикачих" към човек, от който научих, че
и досега компанията упорито държи на реномето си като редовно изплаща
обещаните чекове!

НЕ Е ДОВОЛЕН САМО ТОЗИ, КОЙТО НЕ Е ПРОБВАЛ !

ПРИНЦИПЪТ Е СЛЕДНИЯ:


1.Отивате на посечения от мен линк долу и се
регистрирате-име,адрес,телефон,е-мейл и пр.Много важно е да посочите
точен адрес-улица,номер,град,тъй като на него ще Ви се изпращат
заработените суми с чекове!!

http://www.cashfiesta.com/php/join.php?ref=sic_leader

2.Отивате на графа Member-кликвате там,пишете в кутийките името и
паролата, с които сте се регистрирали, натискате Логин- и влизате във
вашия Account.


3.Намирате графа Download-от там изтегляте една малка
програмка.

4.Когато влизате в Интернет винаги първата Ви работа ще е да стартирате тази малка програмка – пишете името и паролата си,после Логин - в горния ъгъл на монитора Ви се появява лентата с едно човече, което като започне да бяга - значи вие вече правите пари! Когато човечето не бяга - то вие не правите пари! На лентата горе се появяват и точките, които вие заработвате от вашия престой в Интернет, а тези точки се обръщат в края на месеца в пари! На долния десен ъгъл на екрана се появява знака на долара-$- ако той свети в зелено-$, значи точките ви се увеличават и вие заработвате пари, а ако е в червено-$ - то точки не ви се отчитат и не се правят пари! В момента заработката, с която можете да стартирате е 0,60 $ на час - което е 600 точки! Затова работете винаги, когато сте в интернет за да трупате точки.(Примерно от началото на месеца до 15 число на същия месец направих 17000 лични точки, дадоха ми още 5000 бонус точки. От рефералите, които ми бяха 12 наброй, получих към 4000 точки, получих и 19 златни точки които се таксуват много повече от обикновените точки и всичко това е направено като съм работил вечер след работа - средно на ден по 2 часа, а няколко дена изобщо не съм работил!!!)Затова само от вас зависи дали още в началото на следващия месец ще можете да направите заявка да ви изпратят чека, като първия чек ще се забави малко повечко към 25 дена а следващите 4екове ще престигат до 15 дена!!!

Но това далеч не е всичко! Вие бихте могли да печелите повече ако
привлечете хора да се регистрират след Вас под Вашето име - реферали.
Когато вие привлечете реферали - получавате процент върху тяхната
месечна заработка. Когато вашите реферали привлекат други
реферали, които вече се явяват индиректни реферали за вас, Вие и от тях
печелите! - и така структурата в дълбочина продължава до 8-ма позиция
под вас!

КАК ВИ СЕ СТРУВА ТОВА! КОЛКОТО ПОВЕЧЕ РЕФЕРАЛИ - ТОЛКОВА ПОВЕЧЕ ПАРИ!

А реферали не е никак трудно да се привличат -необходимо е да кажете на
ваши близки приятели Интернет - маниаци и също така като мен да пускате
обяви в различни сайтове! За целта можете да копирате точно този същия
текст и да го публикувате, НО С ВАШЕТО ИМЕ!

Значи в линка, който Ви посочих е необходимо само накрая да промените
името - да не е –cactusfiesta, а Вашето име, с което сте се регистрирали!
Ами това е лесно просто и ясно! Необходимо е упоритост и постоянство! И
най - вече много, много реферали, но активни! - защото от пасивните
нямате никаква полза!
КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ХОРА ПРИВЛЕЧЕТЕ КЪМ ВАС, ТОЛКОВА
ПО -ГОЛЕМИ ЩЕ БЪДАТ МЕСЕЧНИТЕ ВИ ПРИХОДИ !

Желая Ви много късмет и успех в правенето на пари във
виртуалното пространство! Следвайте указанията и стъпките ми и ще
успеете!


Първият чек може да се забави, но СЪС СИГУРНОСТ ПРИСТИГА ! Трябва да
изискате чека след като направите минимума от посочената от вас
сума - например 50 долара и да е в началото на месеца от 1 до 15 число
на месеца!

Изискването на чека става като направите минималната сума /50 долара/,
след това излиза бутон "request check" - натискате го и чекът пристига.
Или пишете по е-мейл, че желаете да Ви се изпратят парите с пощенски
чек /запис/. Парите закъсняват, с около 15 дни, само първия път малко повече – около един месец. Много е важно да си попълните адреса точно, за да можете да
си получите чека. Парите се получават чрез чек, по пощата. Също е важно
да си напишете правилно на английски адреса.

НЕ Е ДОВОЛЕН САМО ТОЗИ, КОЙТО НЕ Е ПРОБВАЛ
================================================== ==

НЯКОИ ТРИКОВЕ ЗА ПОДДЪРЖАНЕ АКТИВНОСТТА НА ПРОГРАМАТА И ГЕНЕРИРАНЕТО НА ТОЧКИ /от личния ми опит (cactusfiesta)/:

1.Наблюдавайте отвреме на време човечето: то трябва да се движи непрекъснато с бавна походка в левия край на банера. Ако седне кликнете върху банера и то ще тръгне отново. Тъй като при кликването се отваря прозореца на течащата в момента реклама можете да го затворите веднага за да не ви се пречка на дисплея
2. Ако човечето влезе в прозореца на лявото рекламно поле и започне да се разхожда наляво-надасно тогава знака $ става червен и точки не се трупат. В този случай кликнете върху човечето и то се връща в работното си поле в ляво.

3. Регистрирайте се във възможно повече сайтове, които ви предлагат различни възможности за печалба – това са сайтове-сътрудничещи с cashfiesta.com, които следят дали имате активност в тях, а това ви носи бонуси.

Ако сте упорити ще успеете! Успех!

niGGa
01-08-2007, 13:00
Първо, защо не се потруди сам да напишеш артикула?
Второ, я кажи като си пробвал, колко ти беше чека? И ако можеш да дадеш снимка ще си велик. Но не ми давай тоя от сайта им, щото съм го виждал.
Трето, това е пълна простотия. Целият им юзърбар е базиран на адуер червей.
Четвърто, ако някой иска да си забози операц. сис. - това е перфектното решение.

`ImpeNeTraBle_DarKnesS`
01-08-2007, 13:02
То ако парите се изкарваха от киснене в интернет.... :roll:

Kisses_P
01-08-2007, 16:31
звучи прекалено хубаво за да е истина....

Amayo
01-08-2007, 16:50
Доса да карам 7 бугатита ако тва беше истина - по едно за секи ден от седмицата. Начи в понеделник ше съм с червено с черен капак, http://voip-blog.tmcnet.com/blog/rich-tehrani/uploads/bugatti-veyron-big.jpg
в вторник с синьо с бял капак http://www.webwombat.com.au/motoring/news_reports/images/bugatti-veyron-1.jpg
8) за другите дни не съм решил още ама ше трябва да е нещо шукар.

sherry
01-08-2007, 16:50
Не ни занимавай с глупости. Ако си мислиш, че зарибявайки, ще си "покачиш точките" ли там кво е :lol: , жестоко се лъжеш! Тва са глупости, вече казаха пред мен за кво става дума. Не им се вързвай. То ако ставаха така парите,всички щяхме да сме милирдери...

doky
01-08-2007, 16:57
Не ни занимавай с глупости. Ако си мислиш, че зарибявайки, ще си "покачиш точките" ли там кво е :lol: , жестоко се лъжеш! Тва са глупости, вече казаха пред мен за кво става дума. Не им се вързвай. То ако ставаха така парите,всички щяхме да сме милирдери...

Много хора печелят пари по този начин,и изкарват доста добри пари.Никой не говори за милярди,ако сметнеш малко ще видиш за какво става дума,максимума е 700-1000 долара месечно,просто за да си подобриш малко живота.И аз съм го правил това,пращали са ми пари по Е-Голдс чек за съответната сума,обаче изисква много киснене по интеренет,7-8 часа на ден.В крайна сметка това е за някой,който има ужасно много свободно време,ианче си е напълно релана работата.

sherry
01-08-2007, 17:09
Не ни занимавай с глупости. Ако си мислиш, че зарибявайки, ще си "покачиш точките" ли там кво е :lol: , жестоко се лъжеш! Тва са глупости, вече казаха пред мен за кво става дума. Не им се вързвай. То ако ставаха така парите,всички щяхме да сме милирдери...

Много хора печелят пари по този начин,и изкарват доста добри пари.Никой не говори за милярди,ако сметнеш малко ще видиш за какво става дума,максимума е 700-1000 долара месечно,просто за да си подобриш малко живота.И аз съм го правил това,пращали са ми пари по Е-Голдс чек за съответната сума,обаче изисква много киснене по интеренет,7-8 часа на ден.В крайна сметка това е за някой,който има ужасно много свободно време,ианче си е напълно релана работата.
Хмм...не им вярвам много на тея неща, не един или двама са тея, които са останали измамени. А ти колко пари спечели?За колко време?

Ludoto_Lape
01-08-2007, 17:40
Не ни занимавай с глупости. Ако си мислиш, че зарибявайки, ще си "покачиш точките" ли там кво е :lol: , жестоко се лъжеш! Тва са глупости, вече казаха пред мен за кво става дума. Не им се вързвай. То ако ставаха така парите,всички щяхме да сме милирдери...

Много хора печелят пари по този начин,и изкарват доста добри пари.Никой не говори за милярди,ако сметнеш малко ще видиш за какво става дума,максимума е 700-1000 долара месечно,просто за да си подобриш малко живота.И аз съм го правил това,пращали са ми пари по Е-Голдс чек за съответната сума,обаче изисква много киснене по интеренет,7-8 часа на ден.В крайна сметка това е за някой,който има ужасно много свободно време,ианче си е напълно релана работата.
Хмм...не им вярвам много на тея неща, не един или двама са тея, които са останали измамени. А ти колко пари спечели?За колко време?

dam naistina....vseki kaa 4e se pe4eli,no nikoi ne kazva po kolko i t.n......i ot de pari da pla6tat na nekfi pi4ove det kisnat v neta

doky
01-08-2007, 17:40
Не ни занимавай с глупости. Ако си мислиш, че зарибявайки, ще си "покачиш точките" ли там кво е :lol: , жестоко се лъжеш! Тва са глупости, вече казаха пред мен за кво става дума. Не им се вързвай. То ако ставаха така парите,всички щяхме да сме милирдери...

Много хора печелят пари по този начин,и изкарват доста добри пари.Никой не говори за милярди,ако сметнеш малко ще видиш за какво става дума,максимума е 700-1000 долара месечно,просто за да си подобриш малко живота.И аз съм го правил това,пращали са ми пари по Е-Голдс чек за съответната сума,обаче изисква много киснене по интеренет,7-8 часа на ден.В крайна сметка това е за някой,който има ужасно много свободно време,ианче си е напълно релана работата.
Хмм...не им вярвам много на тея неща, не един или двама са тея, които са останали измамени. А ти колко пари спечели?За колко време?

Лятото,един месец бачках,200 долара,никакви пари,общо взето си е печалбарство на твой гръб.Винаги има измамени,иначе няма да съществува света;)

01-08-2007, 17:55
Прекалено е хубаво за да е истина

SlaVen4eEto`
01-08-2007, 18:09
Не ни занимавай с глупости. Ако си мислиш, че зарибявайки, ще си "покачиш точките" ли там кво е :lol: , жестоко се лъжеш! Тва са глупости, вече казаха пред мен за кво става дума. Не им се вързвай. То ако ставаха така парите,всички щяхме да сме милирдери...

хубаво е да е истина.според мен ако не работиш здраво нама как да изкараш добри пари... все ще има някакви лоши страни на тази работа... :smt012

Rocky_girl
01-08-2007, 18:12
Лелелеее значи вече няма да уча и ще седя по цял ден пред компаа!
ИМА ГОСПОД :lol:
Тряя да има няква далавера не може тъй!

Ifan4o
01-08-2007, 18:37
doky тфа силно ме съмнява даа не е некъф вирос айде или некфа злоопотреба с личните данни.Ако е само измама ОК обаче... :smt017 :smt017 :smt017 Иначе много много добре звучи!!! :shock:

Amayo
01-08-2007, 19:04
Абе хорааааа кажете къв цвят да ми е бугатито за събота - че се изчерпах откъм идеи :( .

cute_but_psycho
01-08-2007, 19:24
то вече имаше такава тема!!!! :smt019

machoka
01-08-2007, 19:56
Я си гледай работата! :evil:

т. 11 от правилата на форума!