PDA

View Full Version : Няколко въпросчета към момичетата.



01-08-2007, 11:52
1- Какво искате да има едно момче (като качества и външен вид )
2- Когато харесате някой какво гледате дали има повече ум или повече мускили
3- Как показвате на някой, че го харесвате и поемате ли инициативата ако другия него направи.

Mimka_sweet
01-08-2007, 12:03
1. :-s еми да не е някаф грозен и тъп и да са праи на голямата раута ми да е миличко, сладичко, нежну момченце
2.поече ум .....а и аз харесвам кльощави :mrgreen:
3.ей тука ся няа да отговоря щото с момчетата се са дъня :mrgreen:

priti_kiti
01-08-2007, 12:06
1- Какво искате да има едно момче (като качества и външен вид ) - За мен лично е най-важно да има умствен багаж,да е мил и забавен,да умее да прави компромиси,да разбира и да ми има доверие.. относно външния вид - харесвам по-високичките,за цвят на коса очи и блаблабла нямам претенции, да е с що-годе нормално все пак и.. абе тва са подробности, намеси ли се любовта вече няма чак такова голямо значение, но това са нещата,които ми правят първо впечатление :)

2- Когато харесате някой какво гледате дали има повече ум или повече мускили - хаАхахаХ естествено, че ум.. за какво ми е някъв здравеняк, като не може да върже едно изречение на кръст ?!

3- Как показвате на някой, че го харесвате и поемате ли инициативата ако другия него направи. - Амии имам си начини да показвам,но общо взето гледам дали е взаимно.. ако не е, гледам да не нахалствам,но ако е и момчето е твърде срамежливо, за да направи първата крачка - правя я аз :) Досега не ми се е случвало, но ако се наложи... бих.

01-08-2007, 12:24
Още 2 въпросчета - Интересува ли ви мнението на другите за това с кой сте или какво правите.
- До момчетата : Почти винаги се разделят на 2 групи - едната са тези , който са по срамежливи и чуствителни , а другите тези , който се имат за нещо повече . Кой повече ви допадат

priti_kiti
01-08-2007, 12:36
- Интересува ли ви мнението на другите за това с кой сте или какво правите. - Твърдо и ясно - НЕ! Освен ако,разбира се,не са ми супер близки тези хора и тяхното мнение значи нещо за мен,но.. дори и да е така,никой не би ми променил мнението за човека с който съм или че това,което правя е неправилно.

forrzi
01-08-2007, 12:59
http://www.acc.umu.se/~samhain/summerofhate/rottenposter78.jpg
за мен той е Перфектият мъж...

koalka
01-08-2007, 13:44
1- Какво искате да има едно момче (като качества и външен вид )
2- Когато харесате някой какво гледате дали има повече ум или повече мускили
3- Как показвате на някой, че го харесвате и поемате ли инициативата ако другия него направи.Абе такива теми в "Любов" май имаше. :-k
1.Всичко, което има сега приятелят ми. :wink: Да е бил, добър, нежен, но също така и твърд и наистина момче, а не някой п**ьо.
2.Естествено, че ум.Тука друг отговор май няма да има.Е, естествено да не е и много слаб.
3.В моя случай приятелят ми пое инициативата.

sherry
01-08-2007, 15:56
Oф, стига с тея теми...Всеки харесва различни неща у противоположния пол. Някаква статистика ли искаш да си направиш и да си по - успешен сред женските? :roll: Само да ти кажа, че всичко си зависи до човека, за едни може да си ужасен, а за други - перфектен. Бъди такъв, какъвто си.
Аз лично съм харесвала всякакви момчета. С идеални тела, със слаби тела...Много забавни и агресивни, мъжкари. Но и милички, добрички момчета. Важното е да ме кефи един човек, да ми е добре с него и да ме привлича.

/wan`a`doo/
01-08-2007, 17:37
1- Какво искате да има едно момче (като качества и външен вид )- абе да не е съвсем като клошар за външния вид и да не изглежда по-женствено от мен :lol: а иначе да е изтрещял
2- Когато харесате някой какво гледате дали има повече ум или повече мускили- мисля, че ума...хаха в смисъл мускули изобщо не гледам, само да не е бъчва :lol:
3- Как показвате на някой, че го харесвате и поемате ли инициативата ако другия него направи- тука зависи от ситуацията, последния път аз поех инициативата
4- Интересува ли ви мнението на другите за това с кой сте или какво правите. -интересува ме мнението само на близките ми хора, а то разбира се може да ми е само в помощ, за другите не ме ебе

Jamalska
01-08-2007, 17:46
1- Какво искате да има едно момче (като качества и външен вид )
2- Когато харесате някой какво гледате дали има повече ум или повече мускили
3- Как показвате на някой, че го харесвате и поемате ли инициативата ако другия него направи.
1.Външен вид...ми това относително ама тъмна коса например...Стил на обличане...смъкнат ама със стил хах ;)...ръст 180...Тряа да има чувство за хумор..при това хубаво...Да не се ограничава хейтърската...Либерализъм и оптимизъм...:)
2.Ми нормално тяло и висока обща култура(компенсира се само от доброта и любопитство)
3.Ми...поглед,флирт,закачки с думи...ако усет нещо подобно от среща поставям обстоятелствата така,че всичко да е наредено а последната крачка да я направя другия...:/бати сценариста хаха

fake
01-08-2007, 17:50
Висок(много висок, над 180 със сигурност...и под 2)
ъъъ чувство за хумор...да не е някф простак, да има за какво да си говорим все пак(сходните интереси са важни)...да е по-малко инат от мен

естествено, че гледам акъла, кво ме боли за мускулите

ем как как...каня го на кафе/бира/пиене...евентуално ако не стане от първия път излизаме още няколко пъти, блестя с чара си и го натискам :mrgreen:

TheFreakBoy92
01-08-2007, 19:43
- До момчетата : Почти винаги се разделят на 2 групи - едната са тези , който са по срамежливи и чуствителни , а другите тези , който се имат за нещо повече . Кой повече ви допадат


а што никое момиче не отговори на тоя въпрос че ми стана интересно :lol:

01-08-2007, 20:34
- До момчетата : Почти винаги се разделят на 2 групи - едната са тези , който са по срамежливи и чуствителни , а другите тези , който се имат за нещо повече . Кой повече ви допадат


а што никое момиче не отговори на тоя въпрос че ми стана интересно :lol:
Наистина много хубав въпрос няма ли никой да отговори ?

OtherDimension
01-08-2007, 20:44
- До момчетата : Почти винаги се разделят на 2 групи - едната са тези , който са по срамежливи и чуствителни , а другите тези , който се имат за нещо повече . Кой повече ви допадат


а што никое момиче не отговори на тоя въпрос че ми стана интересно :lol:
Наистина много хубав въпрос няма ли никой да отговори ?

sram gi e .. qsno e che otvorkovcite sa na moda vse oshte :smt004

Jamalska
01-08-2007, 21:02
- До момчетата : Почти винаги се разделят на 2 групи - едната са тези , който са по срамежливи и чуствителни , а другите тези , който се имат за нещо повече . Кой повече ви допадат


а што никое момиче не отговори на тоя въпрос че ми стана интересно :lol:
Наистина много хубав въпрос няма ли никой да отговори ?

sram gi e .. qsno e che otvorkovcite sa na moda vse oshte :smt004
може би защото пише,че въпроса е 'до момчетата'...аз поне така разбрах..не разбрах мн въпроса...
Е да видим.по-отворени момчета стават само за по 1 вечер...Ако успееш да свлиш някой срамежлив и чувствителен си ударила джакпота:)

01-08-2007, 21:12
- До момичетата : Почти винаги се разделят на 2 групи - едната са тези , който са по срамежливи и чуствителни , а другите тези , който се имат за нещо повече . Кой повече ви допадат

Сега автора на темата е направил печатна грешка, очевидно въпроса е до момичетата.

Jamalska хубаво мнение, найстина такова момче трудно може да уловиш, ама все пак може.

Jamalska
01-08-2007, 21:14
- До момичетата : Почти винаги се разделят на 2 групи - едната са тези , който са по срамежливи и чуствителни , а другите тези , който се имат за нещо повече . Кой повече ви допадат

Сега автора на темата е направил печатна грешка, очевидно въпроса е до момичетата.

Jamalska хубаво мнение, найстина такова момче трудно може да уловиш, ама все пак може.
е да,то може...ама ако искаш да го задържиш определено няма да се получи с провокативно поведение и твърде избързване...Мисля си,че с такова момче първо трябва да станеш приятелка:/:)

Пенчу
01-09-2007, 01:20
- До момчетата : Почти винаги се разделят на 2 групи - едната са тези , който са по срамежливи и чуствителни , а другите тези , който се имат за нещо повече . Кой повече ви допадат


а што никое момиче не отговори на тоя въпрос че ми стана интересно :lol:
Наистина много хубав въпрос няма ли никой да отговори ?

sram gi e .. qsno e che otvorkovcite sa na moda vse oshte :smt004
може би защото пише,че въпроса е 'до момчетата'...аз поне така разбрах..не разбрах мн въпроса...
Е да видим.по-отворени момчета стават само за по 1 вечер...Ако успееш да свлиш някой срамежлив и чувствителен си ударила джакпота:)

8) Other, izqj sa :-D

ErinEverly
01-09-2007, 18:00
1- Какво искате да има едно момче (като качества и външен вид )
2- Когато харесате някой какво гледате дали има повече ум или повече мускили
3- Как показвате на някой, че го харесвате и поемате ли инициативата ако другия него направи.

1. Еми важен е въшния вид. Една руса дълга коса и едно сравнително стегнато тяло (не говоря за бицепси, трицепси и т.н. по 200 сантиметра, тва ме отвращава) вършат прекрасна работа. Иначе за качествата - трябва да има мозък (има индивиди, на които определено им липсва), да има чувство за хумор, да не е бъзльо и да говори това, което мисли. Важо е и да не е надут!!!!
2. Мускулите никога не са ме кефили. Ама ако ги приемем като символика за красота, ще кажа че няма да избера нито едното, нитодругото. Не мога да си изкривя душата и да кажа, че външния вид не е от значение, но един пълен олигофрен, макар и като Джон Бон Джови да изглежда, няма да го изтърпя.
3. Еми поглед. Ако не разбере намек. Ако и това не стане, му обяснявам така и така какво е положението.

brain_stew
01-09-2007, 18:33
1- Какво искате да има едно момче (като качества и външен вид )
2- Когато харесате някой какво гледате дали има повече ум или повече мускили
3- Как показвате на някой, че го харесвате и поемате ли инициативата ако другия него направи.
4- Интересува ли ви мнението на другите за това с кой сте или какво правите.
5- До момичетата : Почти винаги се разделят на 2 групи - едната са тези , който са по срамежливи и чуствителни , а другите тези , който се имат за нещо повече . Кой повече ви допадат

1-Искам момчето да се харесва такова каквото е, а не да се интересува от чуждото мнение и да се сравнява с другите момчета!Винаги търся под външното, имам предвит, не ми пука дали е некъв красавец, важното е да си има чара, но и вътрешно да е "красив"!(втф?!)Нямам предпочитания за ръста, но не искам да е некво джудже...нормално или някой висок...към 1,95 см! :lol:

2-Мускулите не ме вълнуват!Ума винаги влияе повече!

3-Как го показвам...ми интересувам се повече от момчето, разпитвам го за енго самия с цел опознаване, напивам го.....И понякога аз поемам нещата в свои ръце, понякога е той...който превари!

4-Не!Не ми пука...освен ако хората не са от малкото избрани за чието мнение ми пука!По рпинцип като ми кажат 'не правете такива неща там..." се замсилям, но неща от сорта "Той не е за теб!" и т.н. ги подминавам с насмешка!

5-По-срамежливите естествено!Не обичам отворковци които парадират с това, колко са велики!

TheFreakBoy92
01-09-2007, 19:03
аууу не :smt005 :smt005 :smt005 ахахахах напрао ме разкъртихте--ауе има се предвид че въпроса е ОТНОСНО момчетата => демек ДО=ОТНОСНО .... малеее :smt005

ErinEverly
01-09-2007, 19:05
аууу не :smt005 :smt005 :smt005 ахахахах напрао ме разкъртихте--ауе има се предвид че въпроса е ОТНОСНО момчетата => демек ДО=ОТНОСНО .... малеее :smt005

Ти тъп ли си?

TheFreakBoy92
01-09-2007, 19:45
аууу не :smt005 :smt005 :smt005 ахахахах напрао ме разкъртихте--ауе има се предвид че въпроса е ОТНОСНО момчетата => демек ДО=ОТНОСНО .... малеее :smt005

Ти тъп ли си?

не съм тъп ,до е ясно че сичко си е до момичетата (самото заглавие на темата) + тва си е доста логично да е така както казвам (до=относно) :mrgreen: [-X

х
01-09-2007, 20:34
1- Какво искате да има едно момче (като качества и външен вид )
2- Когато харесате някой какво гледате дали има повече ум или повече мускили
3- Как показвате на някой, че го харесвате и поемате ли инициативата ако другия него направи.
1.да ме обича, и да се грижи за мен. да е интелигентен, и да мисли в преспектива... :D
2.ъъъ, ми аз не гледам нито едно от двете. мен ме впе4етляват съвсем други не6та...
3. не ми е било нужно да поемам инициативата досега, надявам се и в бъдеще да е така. нали затова си има "силен пол" \:D/

Juicy_Lucy
01-09-2007, 22:45
1- Какво искате да има едно момче (като качества и външен вид )
2- Когато харесате някой какво гледате дали има повече ум или повече мускили
3- Как показвате на някой, че го харесвате и поемате ли инициативата ако другия него направи.


1.Искам да ми обръща доста внимание,обаче не и да ми става сянка едва ли не и да почне да досажда.и просто сам да си усеща като го прави второто..искам да има чувство за хумор и да е търпелив с мен..не искам да е някакъв депресант(аз съм си достатъчна в тва отношение)..искам да показва профилактично колко много го радвам ии..също така да не казва някви неща,които не мисли и които не смята да прави..искам да ми праща много смс-и..някви забавни ии...бе не знам..искам да е някакъв доста интересен ии примерно да намира за забавно тва да ми се обади в 3-4,ако естествено знае,че не спя ии да 'ми чуе гласа '..както пееще Милена:"Искам,искам,искам,искааааа мм...и все така заспиваам :? :-D
що се отнася до външния вид- трябва да е много висок.обожавам високи мъже..косата му искам да е къса или най-много до раменете..тва е общо взето..

2.Естествено дали има повече ум..не бих ходила с някой тъпанар..най-малкото ше ми доскучее на 5-тия ден,пък и не обичам мускулести мъже..

3.хм..еми как..с поглед,с обръщане на малко повече внимание от необходимото,за да се уверя,че и от негова страна има нещо и ако наистина е така дори си го каня да се видим"насаме" :)