PDA

View Full Version : Ti kakvo misli6?



prosto_edno_f-4e
01-08-2007, 12:02
Mного тъпо се чувствам.И направо незнам какво да си мисля,за това искам съвет от вас.
та :arrow: има едно момче от мойто даскало,да го наречем Х. Той е супер сладур.Но големия проблем е че той си има приятелка,с която постоянно се карат,но въпреки това той държи на нея /колкото ми е казвал/ . В същото време той флиртува и с мен.
Днес например,защотот се бяха разделили и имат оговорка вечерта да се видят и да си поговорят какво става,целия ден като се видихме едни погледи,едни усмивки 8-[ Немога да го разбера?!За к'во подяволите ми дава надежда?!Понякога казва: 'писна ми от нея,ходим още само,защото ми казва,че иска да се промени и то заради мен и аз искам да и дам шанс' а друг път 'еми незнам и аз...май държа на нея' Той сам не знае какво иска,или пък просто иска да си играе и с двете ни.Мисля си че е едно от 2те...Офф моля ви кажете ми вие какво бихте направили-бихте ли продължили да флиртувате с него или бихте се опитали да го забравите..и аз незнам..Х много добре знае,че аз имам много силни симпатии към него,защото не 1 съм му го казвала & доказвала.Даже 1 преди няколко месеца,той вика,аз съм верен на пряителката си и ти си имаш гадже и това е проблем.А аз тогава бях с приятеля си не заради друго,а за да не го нараня..та се разделих с него само за ради това момче.Не че съжалявам за това,а съжалявам че ме кефи толкова много!!!Почвам да се ядосвам,че го обграждам с внимание,а той дори не го оценява ](*,) Аз уча в училище където момичетата са малко попринцип и сме на почит,а той вместо да се трогва,че аз постоянно се въртя САМО около него... :smt009
Офф моля ви дайте съвет к'во да правя защото така се чувствам много тъпо..
Благодаря предварително! :smt006


ПП: ако има някакво значение,аз съм на 15 а той на 18,а гаджето му е почти на 17 :smt012

01-08-2007, 12:12
Според мен трябва да разбереш дали се е събрал с приятелката си отново.Смисъл такъв,ако са заедно просто се опитай да го забравиш.Спри всички контакти с него /или поне ги ограничи/ опитай се колкото е възможно по-рядко да се виждате. Защото щом пак са заедно значи държат един на друг.Остави ги да бъдат щастливи заедно.Ако пък не са се събрали продължи с флиртовете.Дано всичко ти се нареди.Успех!

sladkoto_pate
01-08-2007, 12:19
za6to prosto ne si pogovorite.popitai go kakvo iska teb ili neq.mislq 4e pri vsi4ki slu4ai nai dobria izhod ot tova e da sednete dvamata i da GOVORITE.uspeh ;-) ;-) ;-) :-k \:D/

perky_girl
01-08-2007, 12:25
спри да му обръщаш толкова голямо внимание и ще видиш как ще започне и той да осъзнава какма мадама си :wink:

iiirish
01-08-2007, 12:33
просто престани да му обръщаш внимание, не му отделяй толкова много от времето си и го остави той сам да те търси. ако забележи, че си се отдръпнала по някакъв начин и ти покаже, че това му е неприятно, значи изпитва поне симпатии към теб. но не го ли забележи... сама на себе си си постави за цел да забравиш за това свое увлечение ;)

pampers
01-08-2007, 12:48
спри да му обръщаш толкова голямо внимание и ще видиш как ще започне и той да осъзнава какма мадама си :wink:

koalka
01-08-2007, 13:30
Това момче наистина не знае какво иска.Пред да предприема каквото и да било първо бих говорила с него открито.Защото той ти дава може би напразни надежди и ти не знаеш какво да правиш и как да постъпиш.А и това да не му обръщаш толкова внимание може и да подейства. :wink:

kobrichka
01-08-2007, 13:39
И аз както всички останали мисля че трябва да спреш да му обръщаш внимание и ще видиш че ще има ефект.А и мисля че не те заслужава поради факта че той знае че го харесваш,но въпреки всичко флиртува с теб,но и не прекратява връзката си с гаджето си.Но определено спри да му обращаш толкова внимание.

Qnchety
01-08-2007, 13:52
Поговори си с него и му кажи да избира или теб, или приятелката му!!!

rali4ka91
01-08-2007, 13:52
Мразя такива момчета.Нито знаят какво искат нито нищо... :smt011
Ако търсиш сериозна връзка от това което казваш не мисля, че той е човека за теб.

01-08-2007, 18:24
Преди малко пак прочетох какво са ти написали и съм напълно съгласна,дано всичко ви се нареди :)

Beb4e__to
01-08-2007, 18:44
Здравей,зне6 ли аз бих те посъветвала (за6тото мн добре те разбирам) да го остави6 за сега..тоест да не му показва6 4увства и да не му обръ6та6 такова внимание..бъди с него само на здрасти и ни6то пове4е...въоб6те не го търси...и ако запо4не6 да му липсва6 ако зна4и6 не6то за него той сам 6те те потърси! :) и не му говори за 4увства 6ото мом4етата се пла6ат от тва..нека той ти говори за 4увства..не ти!
Успех!

Viktoriq_
01-08-2007, 18:48
зарежи го временно и виж дали ще те търси !

IlLuSi0nS`
01-08-2007, 19:01
значи аз имам подобна история - харесвах един, той си имаше приятелка, с която само се караха.. той също ме харесваше, ама държал на нея.. абе същото.. и се почнаха зарибявки от моя и негова страна.. аз все си мислех, че ще се раздели с нея, защото наистина само се караха.. обаче той не правеше нищо по въпроса - ходи си с нея и ме зарибява.. и аз спрях да му отвръщам на зарибявките, държах се като с приятел.. така известно време.. после той я заряза.. опитахме известно време ама нещо не се получи между нас.. всъшност незнам кфо точно стана, ама вече не ми беше интересно.. може би преди да се разделят ми е харесвало това че не е само мой.. абе луда работа.. хаха
е ако искаш постъпи така.. незнам, но наистина спирането на вниманието проработи при мене.. а след тфа кфо ще стане.. никой не знае.. хах

smile_f
01-09-2007, 12:29
Мисля,че е най-добре да му се обадиш и да го попиташ какво става с преиятелката му /ех/ Ако ти каже,че са се разделили продължи с флиртовете и дано всичко ви се оправи,но ако са още заедно ти предлагам да го забравиш ;)