PDA

View Full Version : Д*ба,ще изпуша тая седмица.



priti_kiti
01-08-2007, 12:17
Оффф.. така.
Тази и следващата седмица сигурно ще са ми едни от най-кофтите, всеки ден класно/контролно,знам си го що-годе материала,но по дяволите, не мога да седна и да се съсредоточа като хората! Или комп,или телевизия,или някой все ще ме потърси.. направо се побърквам. А трябва да се стегна,щотоо иначе ще се мре..

Та,стига съм се оплаквала само,но искам да ви попитам.. да знаете как по-лесно да се организирам и т.н.,дайте ми некъв стимул или нещо,да го спирам ли тоя нет, кво.. не съм спала от доста време като хората, ебати парцала съм, неадеквтана съм понякога.. а ми е важен тоя клас иии.. не знам. :? Не знам как,но хелп мииииии :cry:

01-08-2007, 12:33
Emi da ti kaja ne si edinstvena mn hora sa taka kato sviknat pred kompiutura i az nqmam stimul za u4ene oba4e sqdam da u4a kogato znam 4e 6te mi izpitat ili imam super vajno kontrolno ot koeto mi zavisi ocenkata..neznam ako ti ne se organizira6 nqma kak .

tOniTyy
01-08-2007, 13:06
kato se preberesh hapvash relax 20 min pred tv-to gledash pc.. ako nqma nikoi sqdash da uchish pyrvo po razkaznite predmetii .. posle na pc malko na pochinesh a domashnitee moje i po kusno vecherta da gi pishesh :P i taka .. ili se naspivash sledobed i vecherta za 2 3 chasa sqdash da uchish che da ne ti se spi;P ako chatish slagash edin away na mirkata i gotovo i ti preporychvam da izlezesh ot staqta v koqto ti e pc shtoto to mn razseiva :)

koalka
01-08-2007, 14:31
Според мен трябва ама наистина да си го наложиш като цел тази година да успееш.Наистина мисълта да седнеш на компа или да гледаш телевизия блазни, ама все пак си 7-ми клас, кандидатстване, ала-бала.Мисли си, че тази година просто трябва да успееш и полагаш усилия.Не знам колко седиш пред компа, но си дай някакъм лимит.Например наобяд и следобяд учи, а вечерта седни на компа и така всичко ще е наред.Просто ви е такава седмицата, но не всяка е така предполагам :shock: Ще изтърпиш, споко.

sladoled
01-08-2007, 14:35
питай когато правиш едно нещо да не мислиш за друго. Като начало почваш в училище- слушаш какво говори учителя и го осмисляш. Ако се уловиш, че мислиш за друго се съсредоточаваш отново. С малко трениране ще установиш, че можеш да не се разсейваш дори за миг и после се подготвяш лесно с вече получените знания.

Ludoto_Lape
01-08-2007, 14:44
Оффф.. така.
Тази и следващата седмица сигурно ще са ми едни от най-кофтите, всеки ден класно/контролно,знам си го що-годе материала,но по дяволите, не мога да седна и да се съсредоточа като хората! Или комп,или телевизия,или някой все ще ме потърси.. направо се побърквам. А трябва да се стегна,щотоо иначе ще се мре..

Та,стига съм се оплаквала само,но искам да ви попитам.. да знаете как по-лесно да се организирам и т.н.,дайте ми некъв стимул или нещо,да го спирам ли тоя нет, кво.. не съм спала от доста време като хората, ебати парцала съм, неадеквтана съм понякога.. а ми е важен тоя клас иии.. не знам. :? Не знам как,но хелп мииииии :cry:
ооооооооооооо на мене проблема ми еабсолютно същия незнам кво да прая,треа уча шото съм 7 клас.....,но шит!!нищо не стаа тоз компютър..таз телевизия...пф..И АЗ ИСКАМ ХЕЛП :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt017

п.П:аз съм сестрата на лудото лапе.....(да не мислите нещо друго за систърчето :wink: )

FiRe_LaDy
01-08-2007, 14:57
Off ot kakto imam net i az sym kato teb.Ne moga da se sredotocha kakvoto i da pravq.Se ili nqkoi mi pishi na kmpa,ili nqkoi mi sa obajdali,ili idva da am vika da izlezem .... napravo ne izyrjam.Pak i da ti kaja li mnogo me i myrzi. :oops: Tolkova sma se otpusnala v poslednite godini che nqma na kade.Dobre che sa zubari syuchenicite mi i podskazvat. :twisted: Obache i az trqa sa stegna ... inache stimol i az nz kyv moje da ti kaja.Ako si kat men ... nqma stimol ... losho ama fakt.

mon4eto
01-08-2007, 16:39
Mi...prosto spri neta,izxvarli distancionnoto i si izklu4i tela-drugo nqma...ili kazano na kratko premaxni svi4ki onezi ne6ta koito te razseivat i se otdai na procesa zubkane :lol:

Ifan4o
01-08-2007, 16:42
Оффф.. така.
Тази и следващата седмица сигурно ще са ми едни от най-кофтите, всеки ден класно/контролно,знам си го що-годе материала,но по дяволите, не мога да седна и да се съсредоточа като хората! Или комп,или телевизия,или някой все ще ме потърси.. направо се побърквам. А трябва да се стегна,щотоо иначе ще се мре..

Та,стига съм се оплаквала само,но искам да ви попитам.. да знаете как по-лесно да се организирам и т.н.,дайте ми некъв стимул или нещо,да го спирам ли тоя нет, кво.. не съм спала от доста време като хората, ебати парцала съм, неадеквтана съм понякога.. а ми е важен тоя клас иии.. не знам. :? Не знам как,но хелп мииииии :cry:

Mi ako otiva6 v staq koqto nqma TV,PC radio televizor zvunec i si u4i6.Ako trea sliza6 v mazeto i taka.Gadna rabota ina4e ama nqq na4in 6om kato ti e vajnno.

[B]a[N]D[i]T[k]a
01-08-2007, 16:49
oh imam sushtiq problem.. utre imam klasno po literatura i ne moga da sedna da si nau4a i tva e .. prosto .. ujas.. ta kato sednah i trugnah da si pisha po u4ebnika nqkoi neshta si gi pod4ertah tam.. i to vsashtnost samo pod4ertanite neshta u4ih (v knijleto sus su4ineniq :P ) a po drugite predmeti nqkak uspqvam da se susredoto4a i az nz kak..

meri88
01-08-2007, 17:11
Оффф.. така.
Тази и следващата седмица сигурно ще са ми едни от най-кофтите, всеки ден класно/контролно,знам си го що-годе материала,но по дяволите, не мога да седна и да се съсредоточа като хората! Или комп,или телевизия,или някой все ще ме потърси.. направо се побърквам. А трябва да се стегна,щотоо иначе ще се мре..

Та,стига съм се оплаквала само,но искам да ви попитам.. да знаете как по-лесно да се организирам и т.н.,дайте ми некъв стимул или нещо,да го спирам ли тоя нет, кво.. не съм спала от доста време като хората, ебати парцала съм, неадеквтана съм понякога.. а ми е важен тоя клас иии.. не знам. :? Не знам как,но хелп мииииии :cry:

spoko macka az sam sa6tata....a i svar6vam sroka po-rano i po4ti nqmam ocenki...kvo da kaja az?

ProstoAz
01-08-2007, 19:13
В 7ми клас аз все си повтарях "Още малко, още малко...", напъвах се да уча като знаех, че след това няма да ми се налага...и наистина - искарах хубави оценки на изпитите, а след това 8ми и 9ти клас ги карах през просото. :lol: /пропилени години по мое мнение СЕГА/
Така, де...може стимулът ти да бъде подобен - знаеш, че трябва да учиш яко само още няколко месеца и после - малко почивка. :D

meri88
01-08-2007, 20:07
В 7ми клас аз все си повтарях "Още малко, още малко...", напъвах се да уча като знаех, че след това няма да ми се налага...и наистина - искарах хубави оценки на изпитите, а след това 8ми и 9ти клас ги карах през просото. :lol: /пропилени години по мое мнение СЕГА/
Така, де...може стимулът ти да бъде подобен - знаеш, че трябва да учиш яко само още няколко месеца и после - малко почивка. :D

da bre macka mn malko sa...samo 3 meseca mi ostavat..i posle o6te 5 godini :mrgreen:

BrokenInnocence
01-08-2007, 21:17
Пф, аз в седми клас изобщо не си давах мн зор. Да не говорим, че се сетих за кандидатстване 20 дена преди изпитите, ама пак си влезнах в паралелката и пак си имах хубави оценки. И сега повече време прекарвам пред компа отколкото в учене, ама оценките ми са си ок.

Red.Chil
01-08-2007, 22:19
В седми клас,като наближиха изпитите си викам:"Айде сега,спирам със компа,за да ми остава време и да излизам с приятели и да отделям много време на ученето!"Емии,при мен се оказа невъзможно,дори когато наближиха изпитите си цъках на компа системно.Чак деня преди изпита по математика зацепих,че всъщност трябва да поуча нещичко...и пак изкарах 5.00 де. 8)

Joey Tempest
01-09-2007, 03:03
Когато аз бях седми клас нямах PC. За сметка на това си имах китарки и имаше период, в който по цял ден не ги оставях. Но след това се замислих, тъй като действието се развиваше в малък провинциален град, където чак толкова много възможности за успешно бъдеще нямаше. Стимулът ми беше единствено този, че ако вляза в желаната гимназия, отивам да живея в София, а ако не, буквално си оставам на село (а то си е град де). И сега много се радвам, че успях да вляза там, където желаех, че вече съм тук, защото постигнах много неща, които в родния си град трудно бих реализирал.
Та, колкото и банално да звучи универсалният стимул в този случай може да бъде, че изкараш ли добри оценки по съответните предмети, а и на изпитите и влезеш в желаната гимназия/специалност, имаш много по-добри перспективи в бъдещето, а ако не, оставаш да висиш пред компа в следващите 5 години, учейки в някоя квартална гимназия и просейки пари от родителите си за всяка бира...
Пожелавам ти успех с класните/контролните, а и на конкурсните изпити.


Между другото, тази година съм кандидат-студент. :-D :)

teenkopele
01-09-2007, 06:04
Оффф.. така.
Тази и следващата седмица сигурно ще са ми едни от най-кофтите, всеки ден класно/контролно,знам си го що-годе материала,но по дяволите, не мога да седна и да се съсредоточа като хората! Или комп,или телевизия,или някой все ще ме потърси.. направо се побърквам. А трябва да се стегна,щотоо иначе ще се мре..

Та,стига съм се оплаквала само,но искам да ви попитам.. да знаете как по-лесно да се организирам и т.н.,дайте ми некъв стимул или нещо,да го спирам ли тоя нет, кво.. не съм спала от доста време като хората, ебати парцала съм, неадеквтана съм понякога.. а ми е важен тоя клас иии.. не знам. :? Не знам как,но хелп мииииии :cry:

Обещай си, че ако седнеш, преговориш си и изкараш контролните/класните, ще се размажеш доволно. :mrgreen:
Хайде де...остават ти още няколко месеца и гледай какво става! :mrgreen: \:D/ :wink:

priti_kiti
01-09-2007, 11:38
^ххаха,оо, определено ще гледам.. :lol:
Джоуи,мерси много, хубав съвет ;)
Съгласна съм с всички, че трябва сама да си го наложа.. воля се изисква, нищо повече. (: Хм, мерси и на ^npocTo^a3^f^ за предложението за 'стимул' :) :lol: Иии няма как, ще се стегна, просто наистина искам да постигна нещо в тоя живот и ще си се потрудя..
Просто оня ден ми сервираха,че трябва да знам на изуст "Опълченците на Шипка" за четвъртък и изкипях съвсем.. за тва и пуснах темата.. (:

Мерси много още веднъж на всички! :)

`ImpeNeTraBle_DarKnesS`
01-09-2007, 12:53
Postavi si za cel, che neistina iskash hubava ocenka na testa (klasnoto, izpitvaneto ili whatever tam kakvoto e), opredeli si limit-naprimer, poveche ot 3 chasa na den ne si pozvolqvai da sedish na PC, povtarqi si, che triabva da uchish, trqbva, trqbva...estestveno ne e kazano navednaj da nauchish vsichko - moje na pochivki. Prez polovin chas stavash, razhojdash se malko iz kushti, piesh neshto, no ne pred PC, mnogo e zaribqvashto i moje da ti razvali koncetraciata. Ne trqbwa puk i mn dulga pocivka, za da ne zabravish kakvo uchish :)

S_Soul
01-09-2007, 17:19
Mi...prosto spri neta,izxvarli distancionnoto i si izklu4i tela-drugo nqma...ili kazano na kratko premaxni svi4ki onezi ne6ta koito te razseivat i se otdai na procesa zubkane :lol:

Да бе :shock: :shock:
Ако няма нет ще се побъркам... виж, с дистанционното ще се примиря, ама нета ... НЕ :lol:

Просто седни да учиш малко. Като те викнат кажи че няма да излизаш и тва е. :wink:

start_girl
01-10-2007, 17:02
хехе аз всеки ден като влеза в даскалото и имам чуството че ше умра баси мн е тъпо :smt009 нишо весело не става баси скуката