PDA

View Full Version : Ужастно много ми трябва помощ и съвет ! Моля Ви !



_fantasy_girl_
01-08-2007, 12:32
Здравейте ! Искам да Ви пиша от доста време и най – накрая се престраших Имам един проблем които ме измъчва от много време. Значи аз съм ученичка от седми клас в най-ужасното училище. Мразя си училището, мразя учителите и включително всичките ми съученици. Една от мечтите ми е ( колкото и да е пресилено си е така ) и да ме преместят няма значение в кое училище само да не е това ! Майка ми е учителка в училище близо до нашият малък град но така и не мога да я разбера защо ние иска и не иска да ме премести. Толкова съм я молила, толкова съм плакала но тя не иска….Незнам някой дали ще разбере какво е да нямаш желание за нищо, да тръгваш и да се връщаш от училище в сълзи и всичко да ти е все едно.. Всичките учители имам чувството че ме мразят. В началото правих понякога щуротии и сега пък толкова ли съм им паднала в очите, че се държат с мен все едно съм най-тъпата. Дори и да си науча всичко за 6 никога не ми пишат реалната оценка ами винаги излизам най-подценяваната. Майка ми все ми казва „щом си им паднала в очите сега пък се докажи”. Е да много е лесно на думи ама тя незнае че нямам желание за нищо. Толкова ме потискат тези учители че просто мразя училището и ВСИЧКО ! Уж хората казват че когато искаш нещо много то се случвало но колко трябва да искам да ме махнат от това училище ??? Моля Ви Помогнете ми ! Какво да правя защото не мога така вече и незнам до кога ще е така ? Какво да направя за да я накарам да ме премести в друго даскало или поне при ние. Мислих си че е момент на депресия или нещо такова ама то продължава вече 2 години. Ужасно много ми трябва помощ и съвет. Благодаря Ви че прочетохте поне !

forrzi
01-08-2007, 13:20
направи нещо достойно за изключване
като няма друг начин

FiRe_LaDy
01-08-2007, 14:25
mdma prodkrepqm forrzi .Napravi nqkoi shturotiq,za da te izkluchat.Drugo ne se seshtam kakvo moej da napravish shtom roditelite ti en te slushat,che ne iskash tam da uchish.

01-08-2007, 16:06
Ето ти малко свежи идеики които за съжаление немога да осъществя;Можеш да подпалиш дневника например или да го изгубиш или просто да си рисуваш фигурки върху него.Може да сриташ някой гаден учител в топките или просто вземи чантата на някой учител и я хфърли през прозореца за да те запомнят завинаги :mrgreen: .Можеш да се сбиеш с някой с който досега не си имала възможност а си искала сега е моментът.А сетих се и за още вземи си спрей за рисуване по стените и почваш да си рисуваш върху даскалото тъкмо ще има повечко място :twisted:

HopeLesss
01-08-2007, 17:20
Това с изключването не е добра идея според мен :-k Казваш, че си 7-ми клас. Седни си на гъза и почни яко да учиш, та на лято да изкараш хубави оценки на изпитите и да се преместиш в някоя яка гимназия. По принцип съм на мнение, че човек не трябва да бяга от проблемите си, а да се изправи срещу тях, но явно ти нямаш сили за това. Не бих те посъветвала да правиш глупости, за да те изключат, защото по този начин ще докажеш на учителите ти, че са били прави да те мислят за тъпа. Докажи им обратното - учи здравата и влез в най-елитното училище. Стискам палци и повече сила. Има къде къде по-страшни неща в живота от някакво си училище :wink:

Tokio_Hotelkata
01-08-2007, 19:58
Това с изключването не е добра идея според мен :-k Казваш, че си 7-ми клас. Седни си на гъза и почни яко да учиш, та на лято да изкараш хубави оценки на изпитите и да се преместиш в някоя яка гимназия. По принцип съм на мнение, че човек не трябва да бяга от проблемите си, а да се изправи срещу тях, но явно ти нямаш сили за това. Не бих те посъветвала да правиш глупости, за да те изключат, защото по този начин ще докажеш на учителите ти, че са били прави да те мислят за тъпа. Докажи им обратното - учи здравата и влез в най-елитното училище. Стискам палци и повече сила. Има къде къде по-страшни неща в живота от някакво си училище :wink:
mda...i az sum na tova mnenie!No ako si re6ila ideite s izklu4vaneto-suble4i se gola pred u4itelskata staq,izklu4vaneto ti e sigurno! :roll:

teenkopele
01-09-2007, 05:37
направи нещо достойно за изключване
като няма друг начин

Ако се решиш, винаги можеш да разчиташ на нас...за съвет. :mrgreen: :wink:

SaSeTo
01-09-2007, 06:44
Аз съм на мнението на CooL^GirL^^^ и Tokio_Hotelkata ... Наистина събери сили и им покажи,че грешат в преценката си за теб,така хем те ще изглеждат тъпо,хем ти ще си доволна :-)

koalka
01-09-2007, 13:17
Не трябва да ти пука толкова, колкото и тъпо да ти звучи.Ти си 7-ми клас, направи всичко възможно да си излезеш от това училище, ако ще кандидатстваш с добра диплома и ще се махнеш.Изтърпи, има още, но ще мине бързо.

Lorraine
01-16-2007, 07:57
Това с изключването не е добра идея според мен :-k Казваш, че си 7-ми клас. Седни си на гъза и почни яко да учиш, та на лято да изкараш хубави оценки на изпитите и да се преместиш в някоя яка гимназия. По принцип съм на мнение, че човек не трябва да бяга от проблемите си, а да се изправи срещу тях, но явно ти нямаш сили за това. Не бих те посъветвала да правиш глупости, за да те изключат, защото по този начин ще докажеш на учителите ти, че са били прави да те мислят за тъпа. Докажи им обратното - учи здравата и влез в най-елитното училище. Стискам палци и повече сила. Има къде къде по-страшни неща в живота от някакво си училище :wink: :-)

namely_me
01-16-2007, 20:34
Ми да, Cool^Girl^^^ е права, просто ти остава да потърпиш още един срок и след това ще можеш да започнеш на чисто.
Успех!

_fantasy_girl_
01-17-2007, 05:06
ама хора проблема е обаче че ще излизам след осми клак защото в училището което искам е само след осми клас

teenkopele
01-17-2007, 07:18
ама хора проблема е обаче че ще излизам след осми клак защото в училището което искам е само след осми клас

Май ще ти се наложи да търпиш. :?

Dok
01-17-2007, 16:49
Според мен трябва да те изключат.Запали цигара в 4ас или не6то такова сабле4и се гола пред някои даскал. Има много на4ини да баде6 изхварлена.

01-17-2007, 17:10
щом 7ми клас не ти е важен няма какво да търпиш !

само не се събличай гола все пак няма да се местиш от града а от училището :lol:

напусни го с достойнство :!: :!: айде късмет с изключването ;-) с нетърпение чакам да видя по новините каква глупост ти е дошла на ума :-D

NiKOLAN
01-17-2007, 17:14
ужасТни неща стават по света... тц тц тц

-->
01-17-2007, 17:38
Hah az p1k ti predlagam da ne hodi6 na daskalo do kolkoto razbrah ne si mn mn u4enolubiva :twisted:
Ta mojeh prosto da ne se unijava6 da gi t1rpi6 hvani si nqkoi fr-ka i otidete na kafe ili se razhojdaute po ulicite :-D
opredeleno biha te izhv1rlili ot 6ibanoto daskalo za ots1stviq a ako maika ti slu4aino ti vdigne skandal prosto i kaji 4e ne ti e priqtno das e unijava6 tam i si re6ila ve4e da ne hodi6 v TVA daskalo iska6 v DR i tui e polojeniteto :-D
Aide uspeh4e :wink:

04-27-2007, 10:41
za6to ne sedne6 da u4i6 uporito i dogodina da bqga6 v drugo daskalo. togava maika ti nqma da te spre. vse pak 6te si darjala izpiti. a otnosno tova s ocenkite i na men mi pisaha po-niski predi da kandidatstvam. neznam az si mislq 4e bi bilo v vsqko daskalo

04-27-2007, 14:44
ne pravi nikvi gluposti za tva izklu4vane. u4i zdravo za da moje6 da napusne6 i to dostoino u4ili6teto

04-27-2007, 14:45
ne pravi nikvi gluposti za tva izklu4vane. u4i zdravo za da moje6 da napusne6 i to dostoino u4ili6teto ne pravi taka 4e da te namrazqt i u4itelite i u4enicite ,ili po to4no vsi4ki

N0_feAR
04-27-2007, 15:59
Виж ся...ако наистина неможеш да издържиш още няколко месеца(естествено ако смяташ да кандидатсваш) или помоли майка си,разкажи й всичко,говорете си на четири очи.Другия вариант е наистина да те изключат,но не ти го препоръчвам щото има и такъв момент че заради предни провинения неискат да те приемат в никое друго училище(казвам го щото познавам един авер дет тей се случи)
Та стискам палци и дано се справиш някак си с тоя проблем!

#YoU MuSt DiE#
04-28-2007, 06:27
Ммм то почти не остана,така че....Be HapPy! :-D

04-30-2007, 15:53
emi 7 klas si .. iska6 ne iska6 me4tata ti 6et se realizira .. mesti6 se v drugo u4ili6te :)

girl_in_black
05-01-2007, 09:25
Казваш, че си седми клас, постарай се да изкараш добри оценки на изпитите, за да те приемат в по-реномирано училище.А дори и да не те приемат, в осми клас вече преподават други учители, така че споко, още малко ти остана

mp3f
05-01-2007, 13:22
направи нещо достойно за изключване
като няма друг начин
ne e tva na4ina ](*,)

05-01-2007, 23:10
mi izgori dnevnika i sus sigornost shte te izklichat
ama purvo mu napravi backup

Th3MaN
05-02-2007, 17:43
Ами поговори пак с майкати ако не се сагласи действай. примерно спираш да ходиш на даскало. Ходи някаде другате направи бойкот или както казват другите направи нещо за да те изключат така ще се наложи да те премести. Недей да се предаваш и не давай другите да те мачкат. Вземи се в ръце. Покажи им че не могат да правят така с теб. Отиди на училище смела и ако ти кажат нещо отвърни им с най-лошото което имаш. Щом ще те тормозат тормози ги и тях. Както се казва с тяхните камани по тяхната глави. :smt004

nasty_f
05-02-2007, 19:07
Бих направила какви ли не глупости само и само,за да ме изключат.Все пак колкото и да учиш нали няма да ти пишат заслужената висока оценка,така че върши щуротии,но не се събличай.Това вече е тъпо.Иначе останалите идеи са много добри :-D Напиши 2-ки на всичките си съученици като докопаш дневника,а на себе си само6-ци :-D

Th3MaN
05-02-2007, 19:19
Бих направила какви ли не глупости само и само,за да ме изключат.Все пак колкото и да учиш нали няма да ти пишат заслужената висока оценка,така че върши щуротии,но не се събличай.Това вече е тъпо.Иначе останалите идеи са много добри :-D Напиши 2-ки на всичките си съученици като докопаш дневника,а на себе си само6-ци :-D

А така :D И са аз като се замисла аз ако изкам да ме изгонят кво ще направа направо не е истина ще ги направа сами да си говорят :D

gabrielka@a
05-11-2007, 10:26
Това с изключването не е добра идея според мен :-k Казваш, че си 7-ми клас. Седни си на гъза и почни яко да учиш, та на лято да изкараш хубави оценки на изпитите и да се преместиш в някоя яка гимназия. По принцип съм на мнение, че човек не трябва да бяга от проблемите си, а да се изправи срещу тях, но явно ти нямаш сили за това. Не бих те посъветвала да правиш глупости, за да те изключат, защото по този начин ще докажеш на учителите ти, че са били прави да те мислят за тъпа. Докажи им обратното - учи здравата и влез в най-елитното училище. Стискам палци и повече сила. Има къде къде по-страшни неща в живота от някакво си училище :wink:
И аз съм на това мнение!

gabrielka@a
05-11-2007, 10:27
Това с изключването не е добра идея според мен :-k Казваш, че си 7-ми клас. Седни си на гъза и почни яко да учиш, та на лято да изкараш хубави оценки на изпитите и да се преместиш в някоя яка гимназия. По принцип съм на мнение, че човек не трябва да бяга от проблемите си, а да се изправи срещу тях, но явно ти нямаш сили за това. Не бих те посъветвала да правиш глупости, за да те изключат, защото по този начин ще докажеш на учителите ти, че са били прави да те мислят за тъпа. Докажи им обратното - учи здравата и влез в най-елитното училище. Стискам палци и повече сила. Има къде къде по-страшни неща в живота от някакво си училище :wink:
mda...i az sum na tova mnenie!No ako si re6ila ideite s izklu4vaneto-suble4i se gola pred u4itelskata staq,izklu4vaneto ti e sigurno! :roll:
Да не си пробвала ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: