PDA

View Full Version : Приятелката ми ....



sledko_f>93
01-08-2007, 16:32
една фр пу6и трева отскоро и днес мисеохвали. държисемн странно,а майкаи незнае!
Днес симислех да кажа на майка и защото това е за найно добро,но несъм сигорна 4е 6те миповярва и дали няма да сипмисли 4е аз не пу6а!
нз какво даправя. Дайте съвет!

xOtkiSsSs
01-08-2007, 16:46
Не казвай на майка й! Така само ще си навлечеш гнева и на пр ти и на майка ти. Няма смисъл. Предполагам, че момичето има ум в главата и ще разбере кога трябва да спре.. Може би просто е искала да опита и да разбере какво е :-k

sWeEt_SeEd
01-08-2007, 17:08
Първо-пиши по-четливо.
Второ-никак не е твоя работа да казваш на майка й.Пък и ако си и истинска приятелка тфа е един вид предателство.А и мн са селски тия изпълнения с казването.Тоя казал на майка ми че пуша ,оня че се еба,трети че правя нз си кфо...кфо ги ебе кфо правя аз!Живота си е нейн и нека прави квото иска а и няма да и стане нищо от тфа.Ако си толкова притеснена поговори с нея не с маика и
Трето-не разбрах кфо означава това 'дали няма да си помисли че аз не пуша' т.е. и ти пушиш така ли?
ае със здраве и не си навираи носа там където не е отредено :mrgreen:

IlLuSi0nS`
01-08-2007, 18:09
пфф боже, опази ме от такива приятели! мн си зле ](*,)

01-08-2007, 18:38
Ще казваш на майка й.. и като те гледам как пишеш.. Абе един въпрос - На колко си години?

sledko_f>93
01-08-2007, 19:03
Ta тя е на 12, а аз на 14. Брат и също пу6и! А като и казах 4е от това може дасе пристрасти тя каза 4е не и пука и 4е ще продължава да пу6и! Като ми каза 4е кат вожда една то4ка и по4ва да се хили и 4е кренвир6а от хот дога и говорел и затова тя не обядвала си представих колко се напу6ила!

sledko_f>93
01-08-2007, 19:05
Ta тя е на 12, а аз на 14. Брат и също пу6и! А като и казах 4е от това може дасе пристрасти тя каза 4е не и пука и 4е ще продължава да пу6и! Като ми каза 4е кат вожда една то4ка и по4ва да се хили и 4е кренвир6а от хот дога и говорел и затова тя не обядвала си представих колко се напу6ила!
И на въпроса на някой по горе- не не пу6а нито цигари нито трева, но наще се съмняват във вси4ко което им казвам , защото са изгледали абсолютно вси4ки предавания за децата които пу6ели дрога! ! Явно малко са прекалили :)

sWeEt_SeEd
01-08-2007, 19:12
ахехахехаехахехах ..ооо...ше ти кажа едно-приятелката ти си прай яко ташаци с тебе както си иска..кренвирша и говорел ехахехаххае...суууупер... ма мила образовай се бее..деца който пушат ДРОГА аехаххеахе :mrgreen: и да внимават децата с тая дрога за пушене че може да се пристрастят.Пази приятелката ти да не започне да се боцка с марихуана !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

01-08-2007, 19:20
abe nz kakva priqtelka si ti...vmesto da sedne6 da govori6 s neq na maika i 6te kazva6....ti znae6 li vaob6te kakvo ozna4ava dumata "priqtel"....ili mai samo "predatel"....priqteli te sa za tova da se razbirat i pomagat vav vsi4ko...ama absolutno vsi4ko

teenkopele
01-09-2007, 06:22
...
нз какво даправя. Дайте съвет!

Съветът ми е да не изпяваш приятелката ти. Ако го направиш ще докажеш колко си зле. #-o [-( :wink:

01-11-2007, 09:21
На 12 пушат трева, на 15 пият амфетки а на 17 ще почнат и да се боцкат... ама не не им се бъркайте и ги оставете да си гледат кефа, не ставайте предатели, ами докажете "приятелството" си и кажете някоя добра дума на погребението след свръх доза... Ще кажете че преувеличавам, добре никой не е умрял от трева и не е задължително да станеш наркоман по-късно, обаче с това мислене "ако си му приятел няма да му се бъркаш" не мисля че правите услуга на когото и да било. Ако най-добрия ви приятел реши да се самоубие и се нагълта с хапчета какво ще направите- ще го гледате докато умира за да не му се бъркате или ще се обадите на бърза помощ? Ей това е детска работа. Приятелите, ако са истински, не ви играят по гайдата, ако държат на вас ви казват истината в очите и правят всичко за вас, дори и ви пазят от вас самите. Говоря по принцип...
Иначе е напълно възможно в конкретния случай лапето просто да се прави на интересно...

Talisman
01-12-2007, 22:21
На 12 пушат трева, на 15 пият амфетки а на 17 ще почнат и да се боцкат... ама не не им се бъркайте и ги оставете да си гледат кефа, не ставайте предатели, ами докажете "приятелството" си и кажете някоя добра дума на погребението след свръх доза... Ще кажете че преувеличавам, добре никой не е умрял от трева и не е задължително да станеш наркоман по-късно, обаче с това мислене "ако си му приятел няма да му се бъркаш" не мисля че правите услуга на когото и да било. Ако най-добрия ви приятел реши да се самоубие и се нагълта с хапчета какво ще направите- ще го гледате докато умира за да не му се бъркате или ще се обадите на бърза помощ? Ей това е детска работа. Приятелите, ако са истински, не ви играят по гайдата, ако държат на вас ви казват истината в очите и правят всичко за вас, дори и ви пазят от вас самите. Говоря по принцип...
Иначе е напълно възможно в конкретния случай лапето просто да се прави на интересно...

Nap1lno s1m s1glasna s teb :!:

IdiOtKa
01-13-2007, 08:11
тази тема е по дъпа от другите тъпи маина ! добрече нямам такава приятелка че лошо ми се пише ... тва са глупости ..остави я има си глава на раменете а която да мисли не е нужно да и вкарваш филми ... а това да казваш на маика и е възможно най тъпото !

Sounder
01-16-2007, 00:58
tiq kato teb nai-mnogo gi mrazq... opravi se malko dokato o6te moje6! jivota si e na priqtelkata ti,puk i edva li tehnite nqma da razberat... edva li moje da se skrie tolkova umelo.... 8)

Lorraine
01-16-2007, 11:12
една фр пу6и трева отскоро и днес мисеохвали. държисемн странно,а майкаи незнае!
Днес симислех да кажа на майка и защото това е за найно добро,но несъм сигорна 4е 6те миповярва и дали няма да сипмисли 4е аз не пу6а!
нз какво даправя. Дайте съвет!говори с фр си

`ImpeNeTraBle_DarKnesS`
01-16-2007, 11:25
Ако наистина я смяташ за приятелка, НЕ казвай на майка и...само наптазно ще си навлечеш днева на майката и на приятелката ти (най-вече)

4epHo0KaTa_Lady
01-17-2007, 16:46
Nai dobre e da sedne6 i da pogovori6 s priqtelkata si..kato gledam tq e o6te lape..ama kvo li se u4udvam to ve4e stana normalno ..pogovorete i ako sled tova pak produlji neznam,,,moje bi kaji na tehnite ..!!vse pak e za neino dobro .. :( :( :(

vignete
01-17-2007, 19:48
олеееее...много зле. явно мацката знае какъв е ефекта...пък то в бг нормално кренвирша да говори...пък някои и други звуци издават...знаиш ко...я я попитай за ко се друса, да видиш, че чрез масурчето само се опитва да изглежда непукистка и й избиват комплекси... :-D :-D :-D многото зле

01-18-2007, 23:57
off deca,ne vqrvaite i ne budete tolkova naivni za vsqko neshto koeto vi kajyt.,a dori i naistina da go napravi nqkoi den ti edinstveno imash pravoto da i dadesh suvet,osobeno shtom stava vupros za treva ,a ne za ve4e po seriozni medikamenti.

AzureDiamond
01-29-2007, 18:16
Виж кво - не ти е работата да се месиш....в смисъл,че тва си е жъпрос на личен избор.И мене ако така ме изпортят за нещо (и то моя добра приятелка) адски мн ще и се разсърдя....Един вид е предателство....Недей казва!!! :!: