PDA

View Full Version : и 6те откача направо....;)



помагайте................
01-08-2007, 16:22
здравеите.искам помо6тта ви и се надявам да я полу4а.зна4и цзапознаха ме с едно мом4е и много ми харесва.та тези дни 6те излизаме на кафе с него и об6ти приятели и искам малко савет от вас как да подходя понеже сам малко притеснителна и как да го впе4атля.pliiiis помагаите,а и саж :? :mrgreen: :wink: елявам ако темата слу4аино се повтаря.мерси предварително

нема значение
01-08-2007, 16:27
Дръж се нормално... отивате на кафе само.. Няма как да не намерите за какво да говорите, а като тръгне разговор, ще забравиш за притеснението ;)..
така мисля аз.. успех

LO6IQ
01-08-2007, 16:54
Дръж се нормално... може да му направиш няколко комплимента , да му покажеш с нещо че ти е симпатичен ,говорете си ...няма да се притесняваш :mrgreen: няма да те изяде :smt016

niki4ka_93
01-08-2007, 16:55
mi ne vijdam za6to trqbva da se pritesnqva6 tva ne e ne6to koi znae kakvo a samo kafe druj se normalno...budi kakvato si i ne se prestruvai ako te xaresa pe4eli ako li puk ne...gubi ;)

koalka
01-08-2007, 16:58
Най-вече трябва да се опиташ да сведеш до минимум това притеснение, защото нищо добро няма да ти донесе.Излизате на кафе, нищо особено само, че той ще бъде там.Говори си повече с него, флиртувай, хвърляй му по някой и друг поглед, прави му комплименти.Да види, че имаш интерес към него. :wink: Успех и да кажеш как е минало.

L_i_z_I
01-08-2007, 17:03
Ами като за начало се опитай да не се притесняваш :wink: Дръж се естествено,прояви чувството си за хумор...и като за начало не предприемай нищо,дръж се с него така както се държиш с приятелите си :wink: Това е моят съвет :smt016

gevezanka_88
01-08-2007, 17:03
Zdr. mila i spored mene nqma za kakvo da se pritesnqvash , oblechi tova v koeto se chustvash nai seksi ( i na veche udobno) , grimirai se , napravi si hubava pricheska i go ZABII ! USPEH

01-08-2007, 20:37
mersiii,strahotni ste i 6te vi razkaja kak e minalo :wink:

iiirish
01-08-2007, 20:56
не трябва да правиш нищо по-специално. подобно нещо се усеща дори и човека да не те познава, и това определено не прави добро впечатление. така че дръж се нормално и не се прави на нещо, което не си. това е най-важното. за да бъде с теб един човек трябва да те хареса такава каквато си в действителност ;)