PDA

View Full Version : Трагедия...



Cuddly
01-08-2007, 16:52
Не знам дали темата е за тук, не знам даже дали е правилно да пиша за това, но искам да споделя, защото наистина ще се побъркам.
Днес на 08.01.2007г. погребахме една съученичка. Тя почина преди 2 дни - автомобилна катастрофа. Момичето си замина на 17 години, без да види нищо от този живот. Тя беше истински ангел. Не мога да ви опиша какво ми е... направо ми е черно пред очите. Затова искам само едно да ви кажа с риск да прозвуча като родителите ви. Моля ви, внимавайте! За последните 1-2 месеца станаха няколко катастрофи и починаха толкова млади хора. Мислете преди да се качите в кола и да тръгнете на някъде... знам, че думите ми звучат адски клиширано, но просто исках да ви го кажа, защото е много страшно.. преди и аз не обръщах внимание на тези неща. За мен бяха просто статистика. Но след като си замина това дете гледам по друг начин на живота... Единственото жалко е, че трябва първо да се случи нещо толкова ужасно и чак тогава се замисляме...

01-08-2007, 16:59
наистина е гадно-целият живот е бил пред нея ,но стореното сторено знам колко гадно се чувстваш.Наистина-хора внимаваите!Нищо няма да ви стане ако идете 5 минутки по касно на дискотека защото сте изчакали на светофара!Нищо няма да ви стане ако вместо водка си поръчате кола,защтото и пиянството също е голям признак за нехранимаиството.Внимаваи е!Пазете си живота-та тои едва сега започва!

koalka
01-08-2007, 17:13
Не звучиш клиширано.Наистина катастрофите станаха често срещано явление.Трябва да се внимава, да се кара бавно и наистина шофоьора поне да е трезвен.

Cuddly
01-08-2007, 17:16
Не звучиш клиширано.Наистина катастрофите станаха често срещано явление.Трябва да се внимава, да се кара бавно и наистина шофоьора поне да е трезвен.

Най-нелепото в цялата ситуация е било, че на шофьора не му е имало нищо - нито е бил пиян, нито заспял, нищо... Просто не е взел завоя..

Miss you Cveti
01-08-2007, 17:27
...да днес цял Плевен е в траур... в този слънчев ден беше такъв невероятен кошмар да се разделим с едно прекрасно момиче, чиято усмивка бях свикнала да виждам всеки ден по коридорите, момиче с което сме се забавлявали заедно, умно красиво добро по душа. Когато видях снимката и пред отрупания с множество красиви като нея цветя, простo не можех да повярвам, че повече усмивката и няма да грее..Не мога да повярвам че майка и няма да види как завършва, жени се, има свои деца... и в такъв момент нищо не може да се каже.. Стълпотворението, което слизаше от училището ни за последно сбогом тихо ридаеше и всеки сам за себе си преживяваше тази невероятна трагедия... Адски боли когато се случи с близък човек.. За съжаление каквото и да се каже нищо няма да се промени.. Едно безрасъдно действие миг невнимание погребва това цвете... Няма по черно бреме от това... Ще ни липсваш мила в училище на плаща на купона..

Почивай в мир Цвети .... Обичаме те !

koalka
01-08-2007, 17:28
Не звучиш клиширано.Наистина катастрофите станаха често срещано явление.Трябва да се внимава, да се кара бавно и наистина шофоьора поне да е трезвен.

Най-нелепото в цялата ситуация е било, че на шофьора не му е имало нищо - нито е бил пиян, нито заспял, нищо... Просто не е взел завоя..Наистина много гадно.А с каква скорост е карал?Не е задължително да е карал с висока скорост, за съжаление просто се случват такива неща...

HopeLesss
01-08-2007, 17:28
Моите съболезнования. Наистина, сякаш всичко, което става наоколо ни е безкрайно далечно до момента, в който не се случи или с нас или с някой близък човек. Жалко е как млади хора си отиват от този свят. Знам как се чувстваш. Преди 2 години една съученичка почина в ръцете ми - не беше катастрофа, но смъртта си е смърт по какъвто и начин да е предизвикана. Не знам какво да ви кажа... пазете се :(

Cuddly
01-08-2007, 19:25
Не звучиш клиширано.Наистина катастрофите станаха често срещано явление.Трябва да се внимава, да се кара бавно и наистина шофоьора поне да е трезвен.

Най-нелепото в цялата ситуация е било, че на шофьора не му е имало нищо - нито е бил пиян, нито заспял, нищо... Просто не е взел завоя..Наистина много гадно.А с каква скорост е карал?Не е задължително да е карал с висока скорост, за съжаление просто се случват такива неща...

Не знам. Хич не ми беше удобно да разпитвам... Момента определено не беше подходящ.