PDA

View Full Version : GODINI



na mama toi
01-08-2007, 17:25
abe hora...zashto vse taka se polu4ava...;[[[[[[ na ng se natrqskah kato prase...i bivshoto be6e pri men i mi kazvashe da ne piq...az ne mojeh da se darja na krakata si..i togava se poqvi toi..ot malak grad sam... 7 klas sam...na 1 fevruari pravq 15...tova mom4e za parvi pat go vijdam..i mnogo mi haresa..doide pri men i me pita kak se kazvam a az bqh mnogo zle i ne mu otgovorih:(i taka toi se varnal v kashtata kadeto praznuvahme da me tarsi po kasno...ot malka jiveq tuka a ne go bqh vijdala....i taka 1 den sled nova godina slu4aino se vidqhme na ulicata a predi tova za sefte go vijdah na NG ...to tuk dobre..na kupona be6e bivshiq mi toi mi darjeshe rakata i me moleshe da ne piq pove4e..:( kogato vsi4ki si tragnaha samo tova drugoto mom4e se varna ...ama az se bqh pribrala...i na drugiq den se vidqhme i do tuk dobre ogovorihme si sre6ta izleznahme ama tam idva problema..na 21 e...:((( mnogo li e .. mnogo hora mi kazvat 4e toi e narkoman i kakav li ne...oba4e moje bi e iskal nqkoi da go opoznae..i az go napravih...i ne mi e iskal sex ili kakvoto i da bilo! hodim ot 8 dni...mnogo hora mi kazaha 4e mu e samo za sexa...i az vnimavah :smt017 oba4e znam 4e ne mu e smao za tova...:( mn ne6ta mi razkazva za nego za semeistvoto mu..kakto i az na nego..:( oba4e ima problem..kak da kaja na nashte 4e e na 21...zashtoto sme ot malak grad i mnogo barzo 6te se raz4ue...:((( ok..6te kaja na nashte 4e toi mi e pomognal da se pribera na ng...4e e bil do men kogato mi e bilo trudno..4e samo se razhojdame i si izlizame...ne praim ni6to..ok....ama kak da kaja 4e e na 21??spored vas mnogo li e....a cqloto daskalo ni ima kato mn sladka dvoika...a toi se vodi lo6o mom4e...:( izsulen tip takav...trevoman....no ne e narkoman za kakavto go mislqt..i toi mi kaza 4e 6te imam mnogo problemi zaradi nego..a az kazvam ne i ne..6te otidem v daskaloto na palatka ako trqa..xax;)) :smt007 aaa v sashtoto vreme bivshoto mi mi kazva 4e na tova mom4e mu e samo za sexa i 4e sled mesec nai mnogo dva 6te me zareje sled kato spq s nego....i 6te si 4upa glavata..az sam spala s tova bivshoto i toi o6te tvardi 4e me obi4a...:( molq vi kajete mi kakvo da pravq..???? :smt010 aamaan ot teq godini :smt011

koalka
01-08-2007, 17:36
Ти си решаваш дали искаш да си с него или не.Еми, за всеки е различно.За мен например е не е толкова много, защото това днес е нормално, но аз лично не бих имала такава връзка с човек на 21.Много ми се вижда.А относно вашите-по-добре им кажи, както и да реагират, защото както каза сте в малък град и много бързо ще се разчуе.

nasty_f
01-08-2007, 18:47
Уау :smt007 ...Трябва да си доста влюбена...НЕ знам,ти си решаваш дали ще си с него,или не,но по-добре кажи на ваще

air_J
01-08-2007, 19:03
Ти как си 7 клас, а ще правиш 15 години? Да не си оставала? По темата - при желание на момчето ще бъдеш бодната, от теб едва ли зависи кой знае колко много. :-({|=

aaaaaz
01-08-2007, 20:35
ami kak li ...ako 4etesh temata svetnah malko po otgore...rodena sam fevruari!!!!!!! svarshvam 14 i po4vam 15..!!!!!!!!!! smetni malku..ostavala sam ...pfu....a i mislq 4e sam vlubena..toi e takaf...dviji se s po malki kam 9-10 kl...i s takifa 12 i zavarshili ama...ne mislq 4e iskam da go zarqzvaM!? s kakvo izvinenie da mina pred nashte..

air_J
01-08-2007, 20:44
На мойта сестра й, когато беше 7 клас правеше 14 години (това беше миналата година), та затова попитах. Или си тръгнала от 8 години, или си оставала. :-({|=

azzzzzz
01-09-2007, 09:51
ami na 7 sam tragnala na daskalo:) prostooo sam rodena v na4aloto na godinata tamm..2 mesec...fevruari..i za tfaaa...po4vam 15....

icinky
01-09-2007, 10:58
[quote="aaaaaz"]pfu....a i mislq 4e sam vlubena..[quote]



](*,) ](*,) абе ора вии вервате ли си ? Ти май незнаеш кфо да си влюбен ? там на 15 години си влюбена в момче на 21 и то некф развлечен....Просто искам да ти кажа,че правиш гулема грешка в тфа че си заебала старото и си тръгнала с 21 годишен....Ш имаш още много връзки ..а пък си влюбена :-D ..И според мен тоя(нищо лично) ама щом е на 21 и е тръгнал с 15 годишна значи е загорел много..Тфа ми е мненито!

FiRe_LaDy
01-09-2007, 11:05
Tva obqsnenie,che shtoto si v nachaloto i za tva si 7 a ne 8 ... typu.I az sam fevruari ma sam si 8-mi.Ta kakto i da e ... inache mi kat si go obichash badis nego ... ama kat mu pusnish i kat ta zareje posle sha ima d apuskash pak tema,che ta naebal i ta zarqzal ..... za tova vnimavai s nego!Spored men razlikata e golqma!!!

pampers
01-09-2007, 11:46
нз ама според мен на този етап 6 години са си от голямо зна4ение.. :lol:

Undying
01-09-2007, 12:02
Еми незнам,ходите едва от 8 дни,ако е само за секса ще го разбереш скоро,но честно казано мисля че този хич не е за теб.Егати,толкова ли нямаш връстници около тебе,та по батковци(даже и тва е меко) се заглеждаш? :-#