PDA

View Full Version : Прическа



01-08-2007, 17:26
Реших да се подстригвам късо.. то не е точно късо. Косата ми сега е достатъчно дълга, за да може да и се направи каквато и да е прическа. С бретон съм (на една страна; имо :-D ) и него ще си го оставя, ама се чудя как точно да се подстрижа. Мисля косата ми да е на нивото на брадичката някъде, ама незнам отзад каква да бъде. Горе долу ква дължина трябва за някви бодлички и как точно трябва да се подстрижа? Ще съм ви благодарна ако дадете идеи, може и снимки. :))))

DeVoi4eTo
01-08-2007, 18:20
ми имаше една реклама на GARNIER за боя за коса в нея участва една с червна дълга коса а другата е едно русо момиче с въпросната прическа...нз дали се сети :roll: ще потърся снимка...ама ако не нз как да ти го обясня по точно :mrgreen:

01-08-2007, 18:21
ми имаше една реклама на GARNIER за боя за коса в нея участва една с червна дълга коса а другата е едно русо момиче с въпросната прическа...нз дали се сети :roll: ще потърся снимка...ама ако не нз как да ти го обясня по точно :mrgreen:

Ако може снимката, че тва нищо ми не говори. :lol: :P

DeVoi4eTo
01-08-2007, 18:22
еййй ми ок ай :) ся ще поровя малко :mrgreen:

01-08-2007, 18:29
Окей, мерси предварително. :)

DeVoi4eTo
01-08-2007, 18:31
:arrow: http://www.darlingcollection.ru/i/par/big/allison.jpg :roll:

IdiOtKa
01-08-2007, 19:06
мисляче трябва да отидеш при фризйорката и да и кажеш и тя ще те направи така ... по лесно така да и кажеш отколкото да и обясняваш колко далга да е ..казваш и искам си я пра на бодлички и да бъда имо .. :mrgreen:

01-09-2007, 12:06
мисляче трябва да отидеш при фризйорката и да и кажеш и тя ще те направи така ... по лесно така да и кажеш отколкото да и обясняваш колко далга да е ..казваш и искам си я пра на бодлички и да бъда имо .. :mrgreen:

Бах, усещам, че ме помисли за няква поза с тва имо... :lol: (е, не съм :) ) Аз съм и казала кво искам, ама искам и да и покажа, да ме разбере точно. Няма значение, вече си намерих подходящата :] Заключвайте я тая тема. :)