PDA

View Full Version : Писна ми от всичко..



01-08-2007, 17:57
Писна ми от всичко..как може да съм толкова наивен, как може да вярвам в нещо което не съществува. Четири месеца се борих за нея, успях да я накарам да се влюби в мен, успях да я накарам да ме иска, да й пука за мен, но не можах да я накарам да тръгнем. Не можах да я разбера - защо след като ми казва, че е влюбена не иска връзка ? Отговора е много прост - била наранявана доста пъти. Четири шибани месеца я обграждах с любов, с внимание, с грижа и всичко което може да има в 1 връзка - тя така и не го осъзна. Оня ден каза, че й пука много за мен и да го помня винаги където й да съм. Не мога да я разбера :smt010 Един път много близка, друг път леко се отдръпва и така вече 4 месеца и играя по свирката. Много приятели ми казаха, че е много трудно даже и да се спечели само като приятел - но аз го направих, направих го и стана така, че направих малко повечко от приятелство - влюбване. Бяхме се скарали, сдобрихме се. Не обичам да се карам с бивши или някои приятел/ки за които ми пука и реших да се поправя грешката си. Сега от 2 дена не сме се търсили 1 друг и не мисля й да го правя. В училище ми се усмихва, казва ми здрасти.. :smt011 Боже, много я обичам, но явно не мога да я имам :smt010 Искам да бъда с нея, не съм като другите, които са само за ' е*ането и гъзарията ', искам нещо истинско, с коео да разбера поне за малко радост :smt010 Най добре да не я търся, ако тя сама го направи добре, но не мисля че ще стане и нещо повече. Казвала ми е също така, че колкото и да се караме, колкото и да не си говорим чувствата няма да й се променят и винаги ще знача много за нея, но едва ли е така. Исках за малко да разбера какво е да си ИСТИНСКИ щастлив :( Съжалявам..

koalka
01-08-2007, 18:08
Много се радвам като видя момче, което не иска само това и е наистина влюбено, но в същото време ми става и гадно, защото явно любовта ти е несподелена.Незнам, но определено не мисля, че изпитва същото, каквото и ти.СПРИ да и играеш по свирката.Просто я питай окончателно какво смята да прави и я питай дали може да сте заедно и тва е.Хубаво е да не те разиграва така и да ти дава надежди.След като сте били приятели и все още сте тя трябва да е наясно, че няма да я нараниш и тя би трябвало да те познава...

01-08-2007, 18:14
Отговора винаги е не знам :( Каквото да и да правя все е не знам. С един мой много добър приятел си споделяме всичко с него и винаги мислим разни ' тактики ' (така да ги наречем), че да си каже най сетне отговора. Не мога да я разбера, всичко опитвах, но тя не иска да си признае :(

zoben_pitbul
01-08-2007, 18:15
Съжалявам ако истината боли,но ако й пукаше щеше да те потърси :wink: Или е мазохистка(обича те,но си причинява болка като съсипва връзката ви) или просто няма чувства(или да има,но далеч да не са любов).Гадното в случая е че тя нито ти казва,че не те обича,нито недвусмислено ти показва,че иска да сте заедно.Ако за нея имаше значение как стоят нещата между вас щеше да го покаже-всеки нормален човек би го направил.Извинения от сорта на "трудно било даже да я спечелиш като приятел" звучат тъпо-както ти казах ако те обичаше щеше да ти го покаже,а не ей така да си прави каквото си иска.

koalka
01-08-2007, 18:18
Отговора винаги е не знам :( Каквото да и да правя все е не знам. С един мой много добър приятел си споделяме всичко с него и винаги мислим разни ' тактики ' (така да ги наречем), че да си каже най сетне отговора. Не мога да я разбера, всичко опитвах, но тя не иска да си признае :(А не мислиш ли, че постоянно отлага, като не иска да ти каже истината в очите?Най-добре спри да й говориш за това пък дано се вразуми.

01-08-2007, 18:20
Тя не прави каквото си иска. Когато знае, че й се сърдя целия ден й провалям, цялото настроение й се скапва, но никога не си го позволявам да го правя безцелно и когато ме попита защо правя така си измислям други причини, защото знам какво ще ми отговори ' съжалявам, че го направих.. :( ' и все такива оправдания, които ми вдъхват надежда и аз все по нахъсан я искам, но постоянно ми върти номера като спомена този въпрос и за това вече не сме говорили на тая ' болна ' тема от 1 седмица горе долу и щом тя не я споменава, аз също, значи не я интересува..боже :( как боли истината до която сам стигнах :smt010

nasty_f
01-08-2007, 18:21
Найстина се възхищавам на такива момчета,които държат на любовта и вярват в нея,които се борят за нея каквото и да става,а не да се отказват от най-малките грешчици.Не мисля,че трябва да се отказваш...Ако трябва ще чакаш и 8 месеца.Просто,както ти каза момичето не е сигурно.Доказвай й го още и още,че няма да я нараниш и,че ще бъде щастлива с теб...Не се отказвай :wink:

01-08-2007, 18:24
Не мога повече, само ме наранява. Аз я обсипвам с любов и грижи, винаги гледам тя да е щастлива. Когато ми е кофти винаги казвам че съм супер за да не я сдухам или да я накарам да се чувства кофти. Просто винаги искам тя да е добре :( Не знам какво да правя вече..затова дойдох да потърся съвет тук и варианта който ми дадохте малко не ми допада.... :smt010

I'm the new cancer
01-08-2007, 18:30
Аз съм в същото положение с тази разлика,че при нас ролите са разменени.Той ме разиграва по почти същия начин.В един момент е много мил,а в другия се държи сякаш не ме познава.Напълно разбирам какво ти е и ти казвам,че трябва да направиш нещо.Достатъчно си чакал и си страдал,че не се получава.Време е да направиш нещо по въпроса.Просто иди при нея и ясно й кажи какво изпитваш и,че от нея зависи дали можете да бъдете "нещо повече от приятели".Също така й разясни,че достатъчно дълго те е разигравала и е време да ти каже какво става в нейната глава.Ако не изпитва същото предполагам,че ще ти каже и по този начин сигурно ще ти е по-лесно да я преодолееш.Късмет и дано момичето се окаже разбрано. :wink:

Crafter
01-08-2007, 18:30
Госте, пусни една лека информация: на по колко сте?

01-08-2007, 18:32
Браво!Възхищавам се на упоритоста ти!Ако наистина и е толкова трудно да приеме,след като толкова много е наранявана,трябва да им докажеш,че не ти си човека които ще я нарани.Продължавай!Ако на нея и писне,тя сама ще си покаже и то доста добре.

The Interceptor
01-08-2007, 18:32
Повярвай ми разбирам те перфектно :) :smt010 . Смятам че трябва да я оставиш и да намериш друго момиче което ще отговори на чувствата ти. Губиш ценно време. Наистина винаги си струва човек да се бори за любовта си и винаги заставам зад това, но идва един момент в които си даваш сметка че не може ти да продължаваш да се измъчваш. Изхода го знаеш. Винаги е е трудно да се откажеш, но все някога трябва да го направиш. Иска ти се да я забравиш, но умът ти не го позволява. И все пак рано или късно става, но по-добре да е по-рано. Айде успех!

desi45
01-08-2007, 18:37
Аз съм в същото положение с тази разлика,че при нас ролите са разменени.Той ме разиграва по почти същия начин.В един момент е много мил,а в другия се държи сякаш не ме познава.Напълно разбирам какво ти е и ти казвам,че трябва да направиш нещо.Достатъчно си чакал и си страдал,че не се получава.Време е да направиш нещо по въпроса.Просто иди при нея и ясно й кажи какво изпитваш и,че от нея зависи дали можете да бъдете "нещо повече от приятели".Също така й разясни,че достатъчно дълго те е разигравала и е време да ти каже какво става в нейната глава.Ако не изпитва същото предполагам,че ще ти каже и по този начин сигурно ще ти е по-лесно да я преодолееш.Късмет и дано момичето се окаже разбрано. :wink:

az s1m v sa6tot polojenie!!!haresvam 1 ot 12kl i toi me laje 4e ima priqtelka!!!nz kvo da pravq ama mn go obi4am i nzzz!! :smt010 :smt010

01-08-2007, 18:42
Тя не се прави, че не ме познава...

Аз съм на 16 и тя на 16..

Fallen`Angel
01-08-2007, 18:44
Това ми е профила..

Имаше едно мнение, което ми каза самата болезнена истина, и това е така. Добре, приемаме, че не я търся, не ме интересува. Ако тя ме потърси, ако постоянно ме моли да й обясна защо правя така, защо се държа така..какво да й кажа ? Как да й обясна..как да я отблъсна.. :smt010

I'm the new cancer
01-08-2007, 19:40
Предполагам,че ако наистина държи да й обясниш държанието си най-добре ще е да бъдеш честен.Казваш й защо го правиш.Би трябвало да разбере.

ElinoR
01-08-2007, 20:27
Ам...аз малко от позицията на момичето,обаче ще се включа...
...Според мен напротив това момиче иска да е сигурно в чувствата си към теб,за да не те нарани двойно повече след евентуална връзка...а и може просто да я е страх да се пусне по течението,защото незнае какво я очаква...или точно обратното много добре е запозната,а не се чувства готова за това.
Но в никакъв случай не оправдавам поведението и...разбира се може и да не е така.

Fallen`Angel
01-09-2007, 10:46
Днеска нямаше здравей..нямаше усмивки нямаше нищо :smt011 Явно така ще е занапред. Благодаря ви на всички, че се отзовахте :smt010

FiRe_LaDy
01-09-2007, 10:56
Ami ili si igrae s teb i tyrsi samo vnimanie.To nqma kak hem da e vlubena v teb hem pak da ne iska da bydetr zaedno sled kato i davash vsichko.I znachi za teb tolkova mnogo.Naistina e tejko,no naistina po dobre ne q tyrsi i prodylji napred.Znam che shte e trudno,no nqma kak.Pyk,ako tq sama t epotyrsi q nakarai da si pogovorite samo dvamata seriozno za tova,koeto stava i da si izqsnite neshtata,zashtoto taka samo se naranqvash dopylnitelno.

atanakata
01-10-2007, 11:14
Fallen`Angel нямаш си на идея колко ми е познато това всичкото... само че 3 месеца и накрая загубих близостта й и мн добър приятел... толкова мн я обичаш, толкова мн ме обичаше и тя... направо нямам думи... наистина... как може след като даваш толкова много внимание, нежност, добро отношение, уважение... да не получаваш нищо... нали момичетата това искат... някой да им покаже че са нещо, че са единствени, че са значими? така ли е? или се заблуждавам? Понякога се чудя защо продължавам да бъда такъв непоправим романтик, да внимавам толкова, да се държа по начин който заслужава всяка една дама... защо? пич, не се предавай... тя ще разбере колко много значиш за нея и ако не е късно ще поправи грешката си... ако не е късно

CaRaMeL4eTo
01-10-2007, 11:38
mm i edin drug variant stiga razgovori prosto otivash i q celuvash a ko ti otvurne extra ako ne se primiri 4e to4no sega neizka vruzka i se opitai da podtisnesh 4uvstvata si i eventualno da si ostanete priqteli no tova e samo variant izborat si e li4no tfoi :) pomisli kakfo shte pravish i uspeh..