PDA

View Full Version : При тези обстоятелства..Може ли да се надявам да го забравя?



01-08-2007, 19:19
Първо сори,че пиша като гост,ама доста приятели влизат тук и не искам да разбират,че съм аз.Към проблема...Аз съм на 14..Познавам едно момче от както съм на 3 и от първи клас сме неразделни като френдове..миналата година тръгнахме като гаджета,но след 7 месеца(в началото на 8 клас) той си хареса друга и се върнахме към "просто приятели".Тя също го харесва.Проблема е,че аз още го обичам адски много и не мога да гледам как се занасят,как я прегръща и така нататък...А всички наши приятели са общи,и тримата сме в един клас...Така може ли изобщо да се надявам да го забравя??? :smt009 Всеки ден е ужасно!Пиша Ви,защото се надявам на съвет...Осъзнавам,че той има право на собствен живот,без да му досаждам,но е толкова трудно! :smt012 Ако има неясноти пишете...Поздрави:Ами!

iiirish
01-08-2007, 20:10
просто ти трябва друг човек на който да отдадеш изцяло вниманието и мислите си. както се казва "клин клин избива" и това е напълно вярно ;)

01-08-2007, 20:43
Мила,имаш голям проблем...Наистина май единственото решение е това на anito.sl Успех! :D

white_chik
01-09-2007, 07:01
В твойто положение ще ти е много трудно да го забравиш.КАто го виждаш постоянно и то с друга,ще е много ама много тежко.Единственото решение е може би да тръгнеш с някое друго момче,дори да не си лудо влюбена с времето може да се привържеш и да преодолееш другото момче.Друт съвет не мога да ти дам :roll:

benitka
01-09-2007, 07:53
Ем аз ще ти дам един пр , той е малко по-различен. Значи както теб познавах едно момче , той ми беше съученик мн години , след тва постъпихме в различни училища , но си останахме мн добри пр, и един ден стана така , че трагнахме , ходихме малко, разделихме се , но аз още го обичах и не ми оставаше др освен да си хвана др за да го забравяи така стана, на втория ден бившия разбра и веднага мни се обади и ми каза , че все още ме обича и пак се събрахме , мисля че е долу горе еднакво , може и да не разбра нищо ама карай :)

01-09-2007, 10:25
ohhh mila neznam kakvo da ti kaja az sa6to nemoga da zabravq edno mom4e ve4e 2 godini vupreki 4e ne sme se vijdali tolkova dulgo vreme . Jiveem na razstoqnie edin ot drug i tova me kara da stradam vseki den nz nemoga da ti pomogna ako naistina go obi4a6 mn trudno 6te go zabravi6

FiRe_LaDy
01-09-2007, 10:37
Dosta shte ti e trudno.Kazvma go ot lichen opit,zashtoto az vypreki che ne go vijdam ... v sedmicata nai mngoo dva pyti.Uchim v razlichni gradove i t.n.Veche 11 meseca ne moga da go zabraq.Inache ti preporychvam da probvash s nqkoi drug da bydesh.Nqma da e lesno i tova(syshto lichen opit) i ne e kazano che ot pyrviq pyt shte ti e dobre s noviq,no ne se otkazvai,a prodyljavai da probvash dokato stani.nqma smisal da sednesh i da go chakash,samo da se syjalqvash sama.Da si gubish cenno vreme v sylzi i t.n.JIvota e pred teb.Taka che gore glavata i smelo napred.S teb sym mila. :smt039

koalka
01-09-2007, 11:50
Това, че всеки ден го виждаш не означава, че не можеш да го забравиш.Просто целта е да ти стане безразличен, а не да не го виждаш.Може би, ако тръгнеш с друго момче и се появят чувства по-лесно ще го забравиш.И както хората казват-старата любов се забравя с нова, което не е казано, че е така, но опитай.

01-09-2007, 17:10
Оки,мерси на всички за мненията..Общо взето няма шанс да си го върна,защото 100 процента харесва едно др момиче... :? А за нова любов,може би сте прави..Проблема е ,че изобщо не искам да бъда с друг... :smt012

01-09-2007, 17:25
Според мен при теб ще е по-лесно ако просто и ти го смениш.Хвани си някое сладурче и се опитай да му дадеш любовта си :) Така и ти ще се опиташ да бъдеш щастлива и ще накараш някой да се чувства добре :)

ThePainIsReaL
01-09-2007, 17:27
Оки,мерси на всички за мненията..Общо взето няма шанс да си го върна,защото 100 процента харесва едно др момиче... :? А за нова любов,може би сте прави..Проблема е ,че изобщо не искам да бъда с друг... :smt012

Ей , сладурано .
Трудно ще ти е , ДА ! Много ще ти е трудно - ДА , ДА ! Но бъди силна . Не падай духом . Съвсем нормално е в началото да мислиш за него , може още дълго ще е така . За него винаги ще си спомняш , ще те боли може би и ще ревнуваш . Но времето лекува всякакви рани , и не го казвам , за да си правя мазоли на пръстите . Наистина е така.
Пък и естествено , че сега няма да искаш да поглеждаш друг , но отново с времето всичко ще се изглади ..
Нали знаеш , че всяка тенджерка си има капак , така че , споки ...
Бъди търпелива , смела .. намери си занимания , не мисли само за идиоти , които не се и сещат за тебе.
С тебе съм , миличка ,
Успех !

Lost_Kiss
01-09-2007, 17:32
Оки,мерси на всички за мненията..Общо взето няма шанс да си го върна,защото 100 процента харесва едно др момиче... :? А за нова любов,може би сте прави..Проблема е ,че изобщо не искам да бъда с друг... :smt012
Ot kade znae6 4e ne te haresva...Oh,mom4etata sa tolkova nepredskazyemi,4e ne moje i da bude..Te ne si pokazvat 4yvstvata taka 4e ne badi sigorna...Az da ti kaja 4e sam v sa6tata sityaceq samo deto vuprosnoto mom4e ne hodi s nikoi (za sega) i se borq...No pri tebe e malko po-slojno i mislq 4e nqma6 izbor osven da trygne6 s nqkoi dr,dori i da ne iska6...A kogato tvoeto mom4e e "svobodno" moga da ti kaja samo "Bori Se!" :)

dessi___
01-09-2007, 18:29
v mn losho i gadno polojenie si no se pak ima izmukvane ot tazi situaciq 8-[ zna4i ubedi se 4e toi nqma nikakvi 4uvstva kym teb i togava deistvai..trqbva nepremenno da go zabravish..ne e edinstven..pokaji mu 4e ne ti puka za nego t.e. 4e ti e vse edno za tova s koq izliza kakvo pravqt i taka..nz ne dadoh mn hubav otgovor no vse pak dano pone malko ti pomogna! :wink:

TreeHill
01-09-2007, 18:45
pita6 dali moje6 da go zabravi6?tva li ti e vuprosa?

01-09-2007, 20:00
Оки,мерси на всички за мненията..Общо взето няма шанс да си го върна,защото 100 процента харесва едно др момиче... :? А за нова любов,може би сте прави..Проблема е ,че изобщо не искам да бъда с друг... :smt012
Ot kade znae6 4e ne te haresva...Oh,mom4etata sa tolkova nepredskazyemi,4e ne moje i da bude..Te ne si pokazvat 4yvstvata taka 4e ne badi sigorna...Az da ti kaja 4e sam v sa6tata sityaceq samo deto vuprosnoto mom4e ne hodi s nikoi (za sega) i se borq...No pri tebe e malko po-slojno i mislq 4e nqma6 izbor osven da trygne6 s nqkoi dr,dori i da ne iska6...A kogato tvoeto mom4e e "svobodno" moga da ti kaja samo "Bori Se!" :)Ами той ми каза,че вече не ме харесва,защото има друга и в последствие разбрах коя е другата.Мерси на всички,общо взето нещата са същите..само че започваме да си връщаме старото приятелство (говорене с часове по телефона главно)...TreeHill,да въпроса ми е дали мога и как?И общо някакви съветчета!Наистина много ми помогнахте!Продължавайте все така... :smt023

PerfectStrang3r
01-10-2007, 10:15
В това положение.. доста трудно.

01-19-2007, 16:39
Оки,мерси на всички за мненията..Общо взето няма шанс да си го върна,защото 100 процента харесва едно др момиче... :? А за нова любов,може би сте прави..Проблема е ,че изобщо не искам да бъда с друг... :smt012
Ot kade znae6 4e ne te haresva...Oh,mom4etata sa tolkova nepredskazyemi,4e ne moje i da bude..Te ne si pokazvat 4yvstvata taka 4e ne badi sigorna...Az da ti kaja 4e sam v sa6tata sityaceq samo deto vuprosnoto mom4e ne hodi s nikoi (za sega) i se borq...No pri tebe e malko po-slojno i mislq 4e nqma6 izbor osven da trygne6 s nqkoi dr,dori i da ne iska6...A kogato tvoeto mom4e e "svobodno" moga da ti kaja samo "Bori Se!" :)Ами той ми каза,че вече не ме харесва,защото има друга и в последствие разбрах коя е другата.Мерси на всички,общо взето нещата са същите..само че започваме да си връщаме старото приятелство (говорене с часове по телефона главно)...TreeHill,да въпроса ми е дали мога и как?И общо някакви съветчета!Наистина много ми помогнахте!Продължавайте все така... :smt023
Nali za tova sme tUk-da pomagame na horata v nyjda :-D

LO6IQ
01-19-2007, 16:45
Според мен при теб ще е по-лесно ако просто и ти го смениш.Хвани си някое сладурче и се опитай да му дадеш любовта си :) Така и ти ще се опиташ да бъдеш щастлива и ще накараш някой да се чувства добре :)
:P